تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: درخواست راهنمايي

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض درخواست راهنمايي

باسلام به همگي يه درخواست داشتم كه اميدوارم كمكم كنيد . مي خوام گوشي بخرم اما بين اين سه تا نمي دونم كدوم رو انتخاب كنم ؟
    Nokia N81 (معمولي) ، N73 و (در صورت صبر كردن تا دوماه ديگه N95)
    خواهشا منو راهنمايي كنيد البته سه فاكتور هم براي خريد اين ها در نظر گرفتم كدوم يكي از اينها، اين سه فاكتور رو دارند؟
    1- داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) 2- كيفيت خوب نمايشگر 3- كوچك بودن
    البته به دليل بزرگ بودن نسبي N95 و صحبت فروشنده هاي گوشي يك مقدار از خريدنش دلسرد شدم .
    بي زحمت يه كوچولو نظر هم راجع به N80 بديد . هرچند مي دانم خيلي ها از اين گوشي متنفرند .
    باتشكر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

اگه خز بودن واست مهم نیست میتونی N73 Me بگیری.گوشی خوبیه.اما N73 بیش از حد خز شده
    N95 عادی رو هم کلا بیخیال شو.من داشتم.همه چیزش عالیه اما هنگ کردنش و باطری ضعیفش آدم رو کلافه میکنه
    N80 رو هم کلا بیخیال شوو
    ولی به نظر من N81 بهترین گزینست.البته اگه 8GB رو بتونی بگیری دیگه عالیه.کیفیت ال سی دیش عالیه(16 میلیون رنگ).از N95 هم کوچیکتر و خوش دست تره.در مورد داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) هم من N81 هایی که تو ایران هست رو ندیدم.نمیدونم این حروف رو رو صفحه کلیدش هست یا نه
    ولی حتی اگه نداشت هم خیلی سخت نگیر.بازم همون N81 رو بگیر

آخر فروم باز hamidrezaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    T*E*H*R*A*N

پيش فرض

اگه خز بودن واست مهم نیست میتونی N73 Me بگیری.گوشی خوبیه.اما N73 بیش از حد خز شده
    N95 عادی رو هم کلا بیخیال شو.من داشتم.همه چیزش عالیه اما هنگ کردنش و باطری ضعیفش آدم رو کلافه میکنه
    N80 رو هم کلا بیخیال شوو
    ولی به نظر من N81 بهترین گزینست.البته اگه 8GB رو بتونی بگیری دیگه عالیه.کیفیت ال سی دیش عالیه(16 میلیون رنگ).از N95 هم کوچیکتر و خوش دست تره.در مورد داشتن حروف (گ-پ-چ-ژ) هم من N81 هایی که تو ایران هست رو ندیدم.نمیدونم این حروف رو رو صفحه کلیدش هست یا نه
    تایید میشه N81 8gb بهترین گزینست

داره خودمونی میشه majid_king69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Manchester

پيش فرض

N80 رو هم کلا بیخیال شوو

داره خودمونی میشه Archibab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

پيشنهاد من هم بهت N81 هست ولي اگه بتوني با دوربين 2 مگا پيكسلي بدون اتوفوكوسش كنار بيايي!!!
    اما N95 به غير از ضعف باتريش يه گوشيه كامل و عالي از هر لحاظ هست
    N73 به دليل سرعت پايين و Lcd بي كيفيت تر (البته نسبت به دو مورد بالا)و درصد خزيت بالا پيشنهاد نميشه!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

من حرف هاي سامان رو تاييد ميكنم در ضمن بگم خودم 81 8گيگ دارم و حروف گ ژ پ رو هم داره خوش دست و كوچيك و خوشگلم هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •