تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2364 از 2365 اولاول ... 13641864226423142354236023612362236323642365 آخرآخر
نمايش نتايج 23,631 به 23,640 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

منظورم از تبدیل فندک یک هم چین چیزه:

هم ارزونه هم نصبش راحته. دوتا سیمش رو کافیه به برق مثبت و منیفی از پشت داشبورد یا جعبه فیوز یا همونجایی که جا فندکی قبلی وصل شده، وصل کنی و تمام. فقط موقع خرید چک کن که به اون شارژر باسئوسی که داری بخوره.

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام. ممنون میشم راهنمایی کنین بین Infinity Reference 9633ix و Rockford Fosgate P1694 برای سمند کدوم رو پیشنهاد میکنید. کیفیت صدا و بیس مناسب واسم مهمه و البته کارایی بالای خود باند. فعلا بدون آمپ میخوام استفاده کنم. پخش کنوود 7016 دارم آیا مناسب این باندها هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    من یک سوال دارم و ممنون میشم که راهنماییم کنین
    من اول از همه ، سیستم موجود رو خدمتتون میگم و بعد سوالم رو میپرسم.
    پخش : Pinoeer 7850BT
    آمپ : Kenwood 8400
    بلند گو ها : یک جفت Sony XS-GS6921 و یک جفت Infinity Primus PR9610Cs برای عقب و یک جفت Hertz DCX130.3 برای درب های جلوساب : یک عدد ساب باکس JBL S2-1024SS

ماشین : ساندرو
    چند سال بلند گوهای Sony نصب بود که به تازگی Infinity رو جایگزینش کردم.
    الان سوالم اینه که ، اگر ساب رو حذف کنم و به جاش ۲ جفت بلندگو عقب نصب کنم ( یک جفت کواکسیال سونی و یک جفت Component بیضی Infinity ) صدا خراب میشه؟ اصلا \یشنهاد میشه این کار؟
    ممنون میشم که جوابمو بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    سیستم بستم پخش 2 دین پایونر AVH-X595BT آمپ مونو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با ساب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و امپ چهار کانال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و سوپر تویتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پخش اخرین ولومش 40 هست گین ها را با مولتی متر بستم سیم هم کابا 1*35 اقشان برند نور زنجان بستم برای تقسیم بین برق آمپ ها هم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کردم تمامی سیم ها را کابل شو زدم و Big3 هم زدم الان در ولوم بالاتر از 30 الی 32 افت ولتاژ از 14.4 به 13 دارم باطری 55 امپر بود که با 74 برند پرتون تعویض کردم دینام هم فابریکی و 90 امپر هست که زیاد فرقی نکرد در زمان افت ولتاژ ماشین سنگین میشه و با بیس اصطلاحا کله میزنه. چه اقدامی انجام بدم تا این مورد رفع بشه؟ ماشین هم تیبا 2 هست.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    من یک سوال دارم و ممنون میشم که راهنماییم کنین
    من اول از همه ، سیستم موجود رو خدمتتون میگم و بعد سوالم رو میپرسم.
    پخش : Pinoeer 7850BT
    آمپ : Kenwood 8400
    بلند گو ها : یک جفت Sony XS-GS6921 و یک جفت Infinity Primus PR9610Cs برای عقب و یک جفت Hertz DCX130.3 برای درب های جلوساب : یک عدد ساب باکس JBL S2-1024SS

ماشین : ساندرو
    چند سال بلند گوهای Sony نصب بود که به تازگی Infinity رو جایگزینش کردم.
    الان سوالم اینه که ، اگر ساب رو حذف کنم و به جاش ۲ جفت بلندگو عقب نصب کنم ( یک جفت کواکسیال سونی و یک جفت Component بیضی Infinity ) صدا خراب میشه؟ اصلا \یشنهاد میشه این کار؟
    ممنون میشم که جوابمو بدین
    با سلام نصب دو جفت کواک در استیج عقب کار بسیار غیر اصولی بدلیل از دست رفتن چپ و راست شدن صدا است همچنین کوتک های انتخابی جنس صدا همگنی را نمی دهند.
    بهتر است از یک جفت فول رنج جهت رسیدن به تفکیک و دیتیل بالاتر و قدرت بالاتر به همراه ساب بهره ببرید

6. این کاربر از ali nemesis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

سلام ی پراید دارم روش دو تا باند 50 وات انداختن ی پایونیر هم داره دو تا باند جلوش هم اورجیناله وقتی ضبط رو زیاد میکنم نور بالا میدم ضبط ماشین خاموش میشه چرا؟

8. این کاربر از ra20222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

سلامت باطری و دینام بررسی گردد و در مرحله اول تقویت منفی از باطری به بدنه و در گام بعدی بیگ تری صورت بگیرد

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    ماشین 405 دارم که باند عقب نداره.تصمیم گرفتم که یک جفت باند عقب ماشین بزارم.اصلا اهل صدای خیلی زیاد یا بیس و این حرفها هم نیستم .
    دیروز با یک فروشنده صحبت کردم گفتش که یک جفت باند شرکتی پزو پارس بزار کافیه. قیمت هم با نصب گفت 600 تومن میشه.
    میخواستم بدونم ایا این قیمت مناسب هست و آیا پیشنهادی دارید در این مورد که انجام بدم؟با تشکر

- - - Updated - - -

درود
    ماشین 405 دارم که باند عقب نداره.تصمیم گرفتم که یک جفت باند عقب ماشین بزارم.اصلا اهل صدای خیلی زیاد یا بیس و این حرفها هم نیستم .
    دیروز با یک فروشنده صحبت کردم گفتش که یک جفت باند شرکتی پزو پارس بزار کافیه. قیمت هم با نصب گفت 600 تومن میشه.
    میخواستم بدونم ایا این قیمت مناسب هست و آیا پیشنهادی دارید در این مورد که انجام بدم؟با تشکر

11. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وای خدای من...
    من بعداز 5سال اومدم تواین تایپیک اصلا باورم نمیشه رمزو یادم باشه
    غرض از مزاحمت ما بتازگی یه کوییک گرفتیم از اونجایی که سنی ازمون گذشته دیگه نمیخوام سیستم ببندم رو ماشین ولی خب اینی هم که روشه خیلی داغونه دوستانی که تجربه دارن بدون تغییر پخش خودرو چه باندی پیشنهاد میکنید برای یکم کیفیت بهتر ؟فک میکنیم 4اینیچی باید باشن حالا یه جفت توییتر با یه جفت میدرنج یا ووفر کوچیک ؟؟؟/

13. 2 کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام به خدمت حمید اقای جبلی عزیز استاد گرانقدر کار ادیو ایران و تهران و همچنین سلامی ویژه به خدمت عزیزان حاضر در این تاپیک و سلامی به گرمی سال های قبل از به وجود آمدن گروه های تلگرامی و واتساپی به فروم پی سی ورلد و تاپیک مشاوره سیستم صوتی.

حمید اقا خوبی عزیز دلم دل تنگ و دست بوس شما هستیم همیشه ، چند وقتی بود میخواستم بیام اینجا فرصتی حاصل نشد تا عرض ادب و احترام کنم محضر شما و دوستان گرانقدر، حقیقتا من دوتا خودرو دارم تحویل میگیرم یکی تارا و دیگری کوییک اس، احتمال داره یکیشونو بفروشم و دیگری رو نگهداری کنم برای استفاده روزانه و ... این احتمال که خودرو کوییک را نگهداری کنم بسیار زیاد هست.(پس تا اینجا فرض ما بر نگهداری خودرو کوییک اس با سیستم مالتی پلکس هست)، حال برای این خودرو یک سیستم باکیفیت اما بسیار سبک و به قیمت مناسب میخوام جمع کنم.(حمید اقا نخند بهم پیر شدیم دیگه موهامون سفید شده).
    سیستم مد نظر خودم طبق قطعاتی که میخوام تهیه کنم اینا هست تا به این ساعت و دقیقه و ثانیه.
    توجه بفرمایید سیستم خیلی سبک اما با کیفیت و ارزان قرار هست تمام بشه.
    خب بریم سراغ قطعات مد نظر.
    انتخاب امپیلی فایر
    اول از مغز تحلیل گر این سیستم خدمتتون باید بگم یه مانیتور اندرویدی 10 اینچ هست که اصلا کیفیت صدای قابل قبولی نداره متاسفانه حدود قیمتی بین 3 تا 5 میلیون با توجه اپشن های این مالتی مدیا ها متغییر هست قیمتش.
    دومین و مطرح ترین قسمت سیستم خرید آمپ خوش ساخت و به قیمت مناسب که چندین گزینه پیش رو داریم.
    1. سلطان دلها gladen rc 70c4 (گران ولی با کیفیت)
    2.آمپ با کیفیت helix d four (گران اما با اصالت و کیفیت)
    3.آمپ کنوود hqr 100.4 (برند اما گرون و وات بالا)
    4.آمپ پایونیر 7004 (خوش قیمت و منطقی با خروجی مناسب)
    5.آمپ وسوسه انگیز کنوود 804 ای ایکس هم میتونه با توجه به قیمت برام جذاب باشه.
    6.امپ جمع و جور و فسقلی 1814 از برند کنوود هم برام قابل احترام هست (ولی زیاد مد نظرم نیست)
    7.آمپ سونی هم 1004 هم گزینه خوبی میباشد.
    8.امپ استگ 75.4
    9.دی اس 18 مدل 3000d4 و مدل ds1800.4
    شماره هشت به بعد رو هیچ شناختی رو برندا ندارم و فقط صرفا میگم ببینم نظرتون چیه حمید جان پیشاپیش بابت بالا رفتن فشار خون و عصبانیت شماعذر خواهم
    8. لئودو lc504
    9. آدیو کوارت r480
    10.محبوب دلها ام بی اکوستیک 755
    11.آمپ جی وی سی 5 کانال مدل 3005 نیز جزیی از این انتخاب ها قرار دارد.
    12. آمپ بعدی نیز از ام بی هست مدل 5005 (از اونا که برق 12 رو به 220 تبدیل میکنه میده به ساب و باند )
    13.آخرین آمپ هم لئودو 100.5 هست که بازم شناختی ازش ندارم.
    14.آمپ بلاپونکت مدل 2040d و مدل 2604
    15.مدل ناکامیچی 100.4
    این بود داستان امپ های مد نظر زیر 9 میلیون تومان

بریم سراغ قسمت باند و یا کامپ خوش قیمت این رنج
    گلیدن 609 الفا به همراه rc100 خیلی گرونه اقا به کوییک نمیاد این ست
    یه ست استیج جلو عقب میخوام که قیمت زیادی نداشته باشه فقط از حالت فابریکی در بیاد و با امپ نهایت 60 وات صداش خوب باشه.

درنهایت هم ساب
    در سایز 10 اینچ برای محدودیت جا از برند های
    کنوود2516
    پایونیر 250s4
    هرتزds25.3
    سایز 12 اینچ هم
    سابهای کنوود 3010 - 112 - 3000
    سابهای جی بی ال استیج 1210 - 122
    پایونیر a30 - w32s4
    سونی 1201
    اینفینیتی 1270 پریمیوس
    جی وی سی w120 - dr120 - dr124 - 1210

ساب ها به صورت بریچ به یک امپ وصل میشن و موقت به امپ باندها وصل هستند.

حال نظر شما چیست حمید جان این سیستم هرچی قیمتش پایین تر باشه برای من مهم تر هست. اصلا نمیخوام هزینه زیادی براش کنم.
    یعنی به حدی که یه امپ ام بی اکوستیک و یه کواکسیال ارزون برای درب جلو و استیج عقب و یه ساب ارزون قیمت مد نظرم بود و این رویه و نگاه تو این خودرو دنبال میشه.

نهایت قیمت برای کل ست14 میلیون تومان هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •