تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 2365 اولاول ... 540545549550150250350450550650750850951555560510051505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام.به نظرت چقدر دیگه بزارم روش که یه کامپ خوب و ساب باکس+ امپ + بقیه وسایل لازم خوب ببندم؟
    قیمت و مدلها رو بگو لطفا.
    اقای درایور لطفا جواب بدین.میخوام سیستمو جمع کنم،موندم.

داره خودمونی میشه asemanekavir38's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مينودشت

پيش فرض

اساتیدی که تا بحال صدای 718 رو بدون امپ گوش دادن میشه بگن چطور بوده؟تو صدای بالا اذیت نمیکنه؟

در آغاز فعالیت poorya.72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    memco

پيش فرض

سلام قیمت کدنس fxs710hdi رو میخوام

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

شما 600 تومن داری یه 7250 هم داری؟

امیر که جواب داده بود .
    یه آمپ 4 کانال میخوای مثلا sound dtr4.500 به قیمت 150
    یه ساب 12 میخوای کنوود 3012 2 کویل به نظر من 70 تومن
    یه آمپ برای سابت میخوای کنوود 8105 به قیمت 135
    باکس هم خودت بسازی براش ارزون تر در میاد تا آماده بخری
    یه جفت باند میخوای اگه برا عقب هم میخوای کامپ بزاری کنوود 1730 ببند 160 تومن فکر میکنم .
    اینا میشه 515 تومن هزینه پک آرسی و نصب هم حساب کنی شاید بشه 600 . اگرم میخوای بیشتر خرج کنی 2 تا دیگه کامپ ببند جلو تو . مثل JBL 608 قیمتشم فک کنم 110 تومنه . البته من کرمانشاه 85 میگیرم
    میتونی کواکسیال هم استفاده کنی برای عقب مثلا jbl p963 یا infinity693 قیمتشون 120 تا 130 . و برای جلو هم کامپ بزاری اینجوری یه 30 تا 40 تومنی ارزون تر میشینه

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

آمپ كه فعلا نه بعد ميخوام بزارم.
    الان بين كنوود 7016 و 7009 كدوم بهتر هستن؟ فرق هاشون چيه؟؟؟ كنوود دمو نداره كلا ؟! بعد اين پخش ها دي وي دي رو ساپورت ميكنه؟؟
    من خودم 7016 دارم با بقیه مدلا آشنا نیستم . نه dvd نمیخوره . cd. flash.ipod.دمو هم نداره

5. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه omran88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام به همگی!
    یکی از دوستام میخواد برای 206 یه سیستم بزاره(با پخش pioneer 3250)
    بین این دو تا سیستم گیر کرده
    1.
    کامپوننت kenwood 703
    ساب kenwood 3012 یا pioneer 309
    با آمپلی مناسب
    2.
    باند jbl p963
    با آمپلی مناسب

میخواد بدونه از نظر کیفیت و حجم صدا و بیس کدوم بهتره؟
    دیگه اینکه فقط صدایه 718 رو با آمپلی شنیده!
    اگه میشه صدایه اون دوتا سیستم رو با 718 مقایسه کنید.
    در ضمن کیفیت صدا خیلی براش مهمه (صدا تیز نباشه)

داره خودمونی میشه miladng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زير بارون

پيش فرض

سلام به بروبچ p30
    سيستم من :
    باند
    memphis 15-mc692
    آمپ
    mb acoustics 2800 xl

ضبط هم 4150
    pioneer
    باند جلو هم memphise ولي به آمپ وصل نيست
    اگه ميشه يه بررسي كنيد
    مشكل من اينه كه اون صدا وكيفيتي كه مي خوام رو نداره
    مشكل از آمپ (ضعيفه)يا باندا تو پاچم رفته؟
    قيمته باندا هم 160 تومنه
    اصن اين باندا خوب هست يه نه.....

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

شما 600 تومن داری یه 7250 هم داری؟

من خودم 7016 دارم با بقیه مدلا آشنا نیستم . نه dvd نمیخوره . cd. flash.ipod.دمو هم نداره
    ممنونم از راهنمایی. چطور که پخش جدیدی هست ولی دی وی دی نمیخوره شاید کسی فلش نخواد بزنه یا نداشته باشه بخواد یه دی وی دی بزاره دیگه پخش های جدید سی دی نمیزارن که برای پخش های قدیمی بود. حداقل دی وی دی رو هم ساپورت میکرد خوب بود.
    پس برای یه پخش خوب صوتی صدای خوب شما هم همین 7016 رو پیشنهاد میدی؟؟؟ شما هم راضی هستی؟؟؟
    الان بين كنوود 7016 و 7009UL كدوم بهتر هستن؟ فرق هاشون چيه؟؟؟ كنوود دمو نداره كلا ؟! بعد اين پخش ها دي وي دي رو ساپورت ميكنه؟؟
    Last edited by mrmostafa; 13-04-2011 at 21:29.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

کوچیکه شما امیر حسین هست اسمم
    من همینطوری نمیتونم بگم برو فلا چیزو ببند!
    صدای سیستم کاملا یه چیز سلیقه ای!
    آقای X از فلان کامپوننت و فلان برند خوشش میاد
    آقای Y از فلان ساب از فلان برند
    آقای z هم از فلان کواکسیال از یه برند خاص!
    سلیقه های کاملا متفاوتن!
    من فقط میتونم محدوده قیمت ها رو برات مشخص کنم
    اون پست رو که زدم وسایلی بود که در حال حاضر میتونی با اون قیمت تهییه کنی
    یه آمپ 4 کانال خوب میخوای هرچی باشه
    که بعدا از خریدش پشیمون نشی!
    حدود 200 - 220 هم هزینه کنی
    میتونی آمپ های نسبتا قدرتی و کیفیتی مختلفی هم بگیری از برند های مختلف مثله DLS و Kenwood , JBl و سوند و....
    پیدا میکنی بالاخره!
    بعدش باید ببینی دقیقا چی میخوای
    مثلا من الان میتونم بگم برو کواکسیال 1073 DLS بگیر 200 تومن!
    برای طاقچه!
    که هم کیفیتی هست و هم قدرتی
    یه جفت 1730 کنوود بگیر حدود 4150 - 160 یا یه یجفت کامپ تایپ R آلپاین حدود 190 فکر کنم باید باشه یا کامپی مثله 608C JBL که اینجا حدود 85 هست!
    آمپ 4 کانال هم گفتم
    مثلا X41 کنوود که 4 تا 100 وات میده حدود 220 هست قیمتش
    یه آمپ ساب میخوای که به صرفه تره 8105 کنوود بگیری حدود 130 - 140
    یه ساب 80 - 100 تومنی هم میخوای!
    بسته به نوع ساب و اینکه چه رفتاری از ساب میخوای ساب و باکسش تهیه میشه!
    نصب و برق و RCA هم که یه 100 تومنی میری
    جمع زدنش با خودت!
    این یه سیستم نسبتا خوب میشه!
    همه چی با هم داره تقریبا
    ولی سیستم و سیستم بازی ته نداره!
    پیشنهادم اینه که اگه بودجت زیاد نیست پله پله سیستمنو جمع کن

10. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamed121hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.راستش میخواستم یک جفت باند برای پرایدم بگیرم اما هزینه انداختن امپلی ندارم.موندم پایونر6963 بندازو یا718.بعضی ها بهم میگن 718 بدون امپ جواب نمیده ولی باز بعضی ها میگن جواب میده.لطفا راهنماییم کنین.پخشم هم یدونه پایونر قدیمی (ازون ژاپنی های اصله ولی mp3نمیگیره اما خروجی8 تا باند داره.)هست.
    سلام
    طبق نظر اساتید حاضر دراین فروم، 718 بهتر از 6963 هست. 718 مالزی بهتر از 718 ویتنام هست. من یه هفته پیش، 718 ویتنام رو با گرانتی از پشت شهرداری تهران خریدم 77 تومن.
    ولی اگه صدای تیز با بیس قوی می خواهی 718 بگیر. اگه صدای با کیفیّت می خای mtx693 بگیر تا موسیقی خسته ات نکنه و ازش لذّت ببری.
    من 718 بدون آمپلی دارم. هد یونتم پایونیر 3350. ولوم بالای 35 الی 40 خر خر می کنه. این در خصوص همه ی ضبطا مخصوصاً پایونیر صدق می کنه. یعنی ولوم بالای 40 مساوی خر خر.
    امروز با یه نفر نصّاب خوب صحبت می کردم. می گفت: صدای موسیقی که از پشت سر بیاد خوب نیست. به این دلیل تو سینما، موسیقی رو از جلوی بیننده پخش می کنن. می گفت باندای عقب صدای با کیفیّتی ارائه نمی کنند. به این دلیل کارخونه باندها رو جلوی سرنشینا قرار می دن. یا هیچ سینمای خانگی دارای بلندگوی بیضی نیست. کارخونه ی خودرو سازی هم جای بلندگو رو گرد در میاره. اون می گفت مهمترین چیز در کیفیّت صدای خودرو هدیونیته. با یک هد یونیت خوب و با باندای ارزون هم می تونی کیفیّت خوبی بگیری. یعنی یه هد یونیت خوب می تونه جور بقیه رو هم تا حدودی بکشه.
    نظر نصّاب روی هد یونیت آلپاین بود. خودش از شرکت می گیره و به این دلیل جنساش اصل هستن.
    یه مطلب دیگه. برا خرید عجله نکن. تحقیقتو کامل کن وگر نه پشیمون می شی. دیگه نه راه پیش داری و نه راه پس. یعنی جنس آشغال و قیمت بالا نصیبت میشه و اون صدایی که می خوای رو نمی تونی داشته باشی. دوباره هم باید پول بدی جنس خوب بخری. پس صبر کن و تحقیق.
    نظر من رو می خای: اگه بودجت نمی رسه از هد یونیت شروع کن. بعداً هر موقع پول دستت اومد یکی یکی اضافه کن. اگه بتونی از شرکت بگیری یا کسی برات بگیره هد یونیت آلپاین بگیر. وگر نه، من هدیونیته کنوود 7019 با قیمت تقریبی 180 و 8016 به قیمت تقریبی 230 رو بهت پیشنهاد می کنم. اگر هم سر حرف خودت هستی و فقط میخوای باند اضافه کنی، mtx693 رو بهت پیشنهاد می کنم. راستی با 60 تومن هم می تونی یه آمپلی کنوود بگیری. مدلش اگه اشتباه نکنم 5203 هست.
    اساتید بزرگوار نظرتون رو بفرمایید.
    Last edited by hamed121hamed; 14-04-2011 at 14:27.

12. 3 کاربر از hamed121hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه asemanekavir38's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مينودشت

پيش فرض

سلام
    طبق نظر اساتید حاضر دراین فروم، 718 بهتر از 6963 هست. 718 مالزی بهتر از 718 ویتنام هست. من یه هفته پیش، 718 ویتنام رو با گرانتی از پشت شهرداری تهران خریدم 77 تومن.
    ولی اگه صدای تیز با بیس قوی می خواهی 718 بگیر. اگه صدای با کیفیّت می خای mtx693 بگیر تا موسیقی خسته ات نکنه و ازش لذّت ببری.
    من 718 بدون آمپلی دارم. هد یونتم پایونیر 3350. ولوم بالای 35 الی 40 خر خر می کنه. این در خصوص همه ی ضبطا مخصوصاً پایونیر صدق می کنه. یعنی ولوم بالای 40 مساوی خر خر.
    امروز با یه نفر نصّاب خوب صحبت می کردم. می گفت: صدای موسیقی که از پشت سر بیاد خوب نیست. به این دلیل تو سینما، موسیقی رو از جلوی بیننده پخش می کنن. می گفت باندای عقب صدای با کیفیّتی ارائه نمی کنند. به این دلیل کارخونه باندها رو جلوی سرنشینا قرار می دن. یا هیچ سینمای خانگی دارای بلندگوی بیضی نیست. کارخونه ی خودرو سازی هم جای بلندگو رو گرد در میاره. اون می گفت مهمترین چیز در کیفیّت صدای خودرو هدیونیته. با یک هد یونیت خوب و با باندای ارزون هم می تونی کیفیّت خوبی بگیری. یعنی یه هد یونیت خوب می تونه جور بقیه رو هم تا حدودی بکشه.
    نظر نصّاب روی هد یونیت آلپاین بود. خودش از شرکت می گیره و به این دلیل جنساش اصل هستن.
    یه مطلب دیگه. برا خرید عجله نکن. تحقیقتو کامل کن وگر نه پشیمون می شی. دیگه نه راه پیش داری و نه راه پس. یعنی جنس آشغال و قیمت بالا نصیبت میشه و اون صدایی که می خوای رو نمی تونی داشته باشی. دوباره هم باید پول بدی جنس خوب بخری. پس صبر کن و تحقیق.
    نظر من رو می خای: اگه بودجت نمی رسه از هد یونیت شروع کن. بعداً هر موقع پول دستت اومد یکی یکی اضافه کن. اگه بتونی از شرکت بگیری یا کسی برات بگیره هد یونیت آلپاین بگیر. وگر نه، من هدیونیته کنوود 7019 با قیمت تقریبی 180 و 8016 به قیمت تقریبی 230 رو بهت پیشنهاد می کنم. اگر هم سر حرف خودت هستی و فقط میخوای باند اضافه کنی، mtx693 رو بهت پیشنهاد می کنم. راستی با 60 تومن هم می تونی یه آمپلی کنوود بگیری. مدلش اگه اشتباه نکنم 5203 هست.
    از راهنماییت ممنون.راستش قضیه یخورده فرق کرد.داریم یه پرشیا معامله میکنیم که روش چنجره فابریک پرشیا هست.حالا بنظرت برای این پخش چه باندی بگیرم؟

----

متظر جوابم استاد.دارم میرم سر کار

----

mtx693 بدون امپلی جواب میده؟کیفیتش بدون امپ چطوره؟
    Last edited by D r i v e r; 14-04-2011 at 22:21. دليل: پست پشت سر هم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •