تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2363 از 2365 اولاول ... 136318632263231323532359236023612362236323642365 آخرآخر
نمايش نتايج 23,621 به 23,630 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

---لطفا این پست پاک شود.‐-------
    Last edited by kalantarahura; 21-10-2021 at 12:35.

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام وقت بخیر.ممنون میشم در خرید رادیو پخش خودرو راهنماییم کنین.دنبال یک پخش در حدود دو تا دو نیم هستم (واسه اشنایان). خودرو ۴۰۵ هست. اهل امپ و این چیزا نیست شاید بعدا باند بگیره.کیفیت صدا واسش مهمه .بلوتوث و پخش cd هم داشته باشه. ترجیحا برندهای خوب مثل پایونیر سونی کنوود...ممنون میشم چند مدل رو معرفی کنین

داره خودمونی میشه mosi252's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیباکنار

پيش فرض

سلام ، من مزدا۳۲۳ دارم ، اینم سیستم منه ( آمپلی فایر کنوود ۸۴۰۰ دوعدد ، باند هلیکس e69 و باند b5x هلیکس ، ساب کنوود ۱۲۰۰ وات ، من برای درب جلو موندم که چی انتخاب کنم که هم کیفیت داشته باشه هم اینکه حجم صدا کمی بالا بره ، یه کمی روی گلیدن مدل rc165 و هلیکس s6x گیر کردم ، اساتید نظر شما واسه من خیلی مهمه ، کامپوننت هم بد نیست اگه معرفی کنید و رنج قیمت زیاد بالا نره لطفا ، سپاس

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

GLADEN RS12

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با درود
    الان یک ساب JBL زیر صندلی 8 اینچی دارم اما می خواستم بدونم سابی که بتونه انواع موزیک ( ایرانی و خارجی از پاپ تا متال و ترنس رو اجرا کنه ) چه سایزی رو پیشنهاد میدید ؟ برام مهمه دقت بیس زنی و بیس عمیق هم داشته باشه قدرتش هم زیر 350 وات RMS نباشه و در کل ساب SQ رو به SPL ترجیه میدم
    GLADEN RS12

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    بهترین انتخاب برای یه سیستمی که بخوام یه حفت باند بیضی و یه جفت کامپوننت و خود پخش چی میتونه باشه ، مثلا از برند کنوود
    و اینکه همینایی که نوشتم رو بشه بعدا اگه خواستم یه ساب هم اضافه کنم بهش

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

11

دوست عزیز بنده 10 سال قبل یک جفت کنوود 718 داشتم که حدود 8 سال استفاده میکردم ازش. خیلی خوب بود. عملا ساب نداشتم و همینها باانجام تنیمات مناسب روی ضبط پایونیر خوب جواب میداد و بیس قوی و صدای خوبی داشت. پیشنهاد میکنم قبل از خرید، صدای این باندهای کنوود را در فروشگاه های ضبط و باند بدید تست کنند براتون. البته تست در مغازه با تست در خودرو کمی فرق داره. ولی این باندها رو پیشنهاد میکنم، به شرطی که اصلیش رو گیر بیارید. به خاطر معروف بودن 718 خیلی تقلبی داره.
    برای کامپوننت هم ps170c رو پیشنهاد میکنم. صدای شفافی داره.
    Last edited by alivolvo; 05-05-2022 at 08:11.

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    سیم برق آمپلی رو از کجا بیارم توی ماشین؟ تیبا

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

سلام
    دوستان آیا امکانش هست سوکت فندکی 405 رو به مدل تیبایی تغیر داد یا نمیشه و خیلی دردسر داره
    بتازگی یه شارژر فندکی خریدم مارک باسئوس متاسفانه نمیخوره به سوکتش
    موندم چه کنم لطفا راهنمایی بدین
    اگر امکانش هست بدم بیرون تغییرش بدن

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان آیا امکانش هست سوکت فندکی 405 رو به مدل تیبایی تغیر داد یا نمیشه و خیلی دردسر داره
    بتازگی یه شارژر فندکی خریدم مارک باسئوس متاسفانه نمیخوره به سوکتش
    موندم چه کنم لطفا راهنمایی بدین
    اگر امکانش هست بدم بیرون تغییرش بدن
    سلام.

ببین دوست من، نه اینکه نشه، ولی اینجور کارها خیلی سلیقه و حوصله میخواد. چون معمولا ابعاد بیرونی و لبه های جا فندکی ماشینهای مختلف با هم فرق داره. البته این فرقها جزئی هست. ولی اینکه جا فندکی یک ماشین دیگه رو روی یکی دیگه بخوای نصب کنی، یه کم سلیقه و حوصله میخواد. ممکنه حتی لازم باشه یه کارهای ابداعی و من دراوردی لازم بشه تعمیرکار انجام بده که اون جا فندکی رو بتونه به ماشینت بخورونه. اگر این کارها رو سر فرصت و حوصله انجام نده کثیف کاری میشه. و ممکنه جا فندکی شل و ول باشه و لق بزنه. در کل این جور کارها به اون شخصی بستگی داره که میخواد انجامش بده. اگر با سلیقه و با حوصله باشه همه کاری میشه کرد. در غیر این صورت فقط کثیف کاری میشه و داشبورد و کنسول وسط رو بی ریخت میکنه.

اگر حتما میخوای از اون شارژر باسئوس استفاده کنی، ببین برق کار حوصله داره یک جا فندکی از پشت جعبه فیوز (زیر داشبورد) برات اضافه وصل کنه. به شرط اینکه تو بازار بتونی جا فندکی سیار پیدا کنی.

اگر هم پیدا نکردی راه حل بعدی تبدیل فندکی سیار هست. توی اینترنت کلمه (تبدیل فندکی) رو سرچ کن.

11. این کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •