تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2264 از 2365 اولاول ... 12641764216422142254226022612262226322642265226622672268227423142364 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,631 به 22,640 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام و درود
    بین این دو مدل کواکسیال کدومش خوش صداتره؟
    و کدومش بیس بهتری میزنه؟
    rockford t1693
    gladen ALPHA 609 Coax

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم این فاروم

یک مدل هدیونیت جدید و ناشناخته هست تو بازار از برند آلپاین با مدل UTE-62EBT در لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید با این عضو جدید آشنا بشید.

این هدیونیت قیمت تقریبی 750 تومن رو داره که مشخصات مدل های جدید بالای 1 تومن آلپاین رو داره و فقط CD نمیخوره و شاید قیمت زیر یک تومنش و اختلافش با مدلای جدید بالای یک تومن آلپاین به خاطر عدم پخش CD باشه که به نظر من خیلی هم دیگه اهمیت نداره چون اکثرا از پورت USB استفاده میکنیم!

ویژگی های این پخش 3 خروجی RCA با ولتاژ 4ولت، اکولایزر 9 باندی، بلوتوث و پشتیبانی از فرمت Flac هست(در واقع این مدل 2017 و غیر CD خور آلپاین هست)

سوالم اینجاست؟ با توجه به آلپاین بودن!! و کیفیت صدای همیشه متمایز آلپاین و مشخصات تقریبا خوب این هدیونیت ( با فاکتور گرفتن از عدم پخش CD) آیا میتونیم این پخش جدید که اتفاقا در بازار ما هم اومده رو بهترین هدیونیت زیر یک میلیون تومن بازار بدونیم؟ ایا کسی این هدیونیت رو از نزدیک دیده و صداش رو شنیده؟

در مقایسه با رقبای زیر یک میلیون خودش چه طور؟ خوبیش اینه مثل سونی XB100 طراحی آماتور گونه هم نداره که هر روز بره رو مخمون!

3. 2 کاربر از mrm88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان سلام مجدد
    ممکن هست جواب بدید؟
    چقدر فروم با گذشته اش فاصله گرفته متاسفانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    یه پخش تا 200 تومن یا 300 تومن چی پیشنهاد میدید
    باند پایونیر ta-6965 v2 دارم
    ممنون
    سلام
    Sony CDX-G3200U

6. این کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

سلام و درود
    بین این دو مدل کواکسیال کدومش خوش صداتره؟
    و کدومش بیس بهتری میزنه؟
    rockford t1693
    gladen ALPHA 609 Coax
    سلام به نظرم راکفورد بیسش قویتره کیفیتی هم بخواین گلیدن بهتره
    سلام
    من یه ماشین کارکرده گرفتم روش ضبط jvc 525 هست قدیمیه و باندهاش فکر کنم خوبه jbl gt0937 حالا هم بنظرتون یه چیزی بخوام تغییرات بدم برای استفاده خوب باشه پخش و آمپلی خوب برای همین باندها بگیرم خوبه؟چی بگیرم که تا 500 600 بیشتر نشه
    قبلا ها که یادمه وقتی 6975 سری اول بود همین jbl هایی من دارم مدل های خوبی به حساب میومد که روش یه کلید کنترل صدا هم داره حالا هرجور پیشنهاد شماست اگه همین باندهارو نگه دارم بهتره هزینه هام میاد پایین و اگه جواب میده البته..
    ممنونم
    سلام به نظرم صبر کنید بودجه رو افزایش بدید یه سیستم خوب تهیه کنید خیلی بهتره
    با توجه به بودجه قدم اول من باشم پخش رو عوض میکنم Sony MEX-N5200BT میخرم بعد افزایش بودجه میدم یه آمپلی ۴ کانال تهیه میکنم زمانی خواستم دو جفت باند یا کامپونت ببندم مشکلی نداشته باشم

8. 2 کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام به نظرم راکفورد بیسش قویتره کیفیتی هم بخواین گلیدن بهتره

سلام به نظرم صبر کنید بودجه رو افزایش بدید یه سیستم خوب تهیه کنید خیلی بهتره
    با توجه به بودجه قدم اول من باشم پخش رو عوض میکنم Sony MEX-N5200BT میخرم بعد افزایش بودجه میدم یه آمپلی ۴ کانال تهیه میکنم زمانی خواستم دو جفت باند یا کامپونت ببندم مشکلی نداشته باشم
    ممنونم از اینکه وقت گذاشتی
    اما این سونی که میگی قیمتش چنده؟ پایونیر یا کنوود بهتر نیست از سونی تو این قیمت اگه موردی داشته باشه؟
    برای باندها چی خوبه دیگه یا نیاز به تعویض داره؟چند سال پیش وقتی گرفته بودم بین این و 6975 همه مردد بودن برای خرید!!
    در مورد آمپ هم نظرتون چیه دوکانال برای باندهای دوتایی عقب بگیرم بعدا اگه به فرض محال که قصدشو ندارم خواستم اضافه کنم به مجموعه باز یه آمپ جدید اضافه میکنم
    ممنون میشم سریعتر شما بزرگوار و دوستان دیگه نظرشون بدن که به نتیجه برسم برای خرید...

داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با اجازه آقای دکتر عزیز
    با توجه به تکنولوژی پیشرفته این نوع ساب ووفرها و علی الخصوص برای مصرف کننده هائی که از کمبود فضا رنج میبرن این نوع ساب ووفرها توصیه میشه.صدای خوبی هم دارن اما برای مصارف سنگین ممکنه کارائی بالائی نداشته باشن.به نظر من سایز 10 اینچ وافعا ایده ال و مناسب هست و فضای بسیار کمی رو اشغال میکنه.گلیدن هم یه مدل به نام RSX10SLIM داره با قیمت 470 تومن. میتونید هر دو برند رو بررسی و بهترین رو انتخاب نمائید.
    در مورد سایز ووفرها هم به نوعی بله هر چقدر ووفر کوچکتر می شود بیسها کیپ تر و برای موزیکهای سریع مناسب هستند. بیسهای پانچی و ضربه ای.البته فرکانس پائین هم اجرا میشه اما نه مثل یه ووفر 12 یا 15 اینچی.
    سابهای زیر صندلی گلیدن هم برای داخل اطاق خودرواهی کوچک مناسبه.اما به نظر میاد اگر به صورت جفت استفاده بشن نتیجه بهتری خواهند داد.اما به طور کلی هیچ گاه به ووفرهای غیر اکتیو نخواهند رسید.
    حمید خان ممنون از شما . مثل همیشه عالی . جسارتا بین ووفر 12 و 10 شالو .. بازهم نظرتون روی 10 هستش ؟ و اینکه تفاوت این مدل سابها با مثلا Gladen RS12 Free Air در چیه ؟ این دو مقوله یکی هست یا متفاوت ؟!

11. این کاربر از ARSENAL.COM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

ممنونم از اینکه وقت گذاشتی
    اما این سونی که میگی قیمتش چنده؟ پایونیر یا کنوود بهتر نیست از سونی تو این قیمت اگه موردی داشته باشه؟
    برای باندها چی خوبه دیگه یا نیاز به تعویض داره؟چند سال پیش وقتی گرفته بودم بین این و 6975 همه مردد بودن برای خرید!!
    در مورد آمپ هم نظرتون چیه دوکانال برای باندهای دوتایی عقب بگیرم بعدا اگه به فرض محال که قصدشو ندارم خواستم اضافه کنم به مجموعه باز یه آمپ جدید اضافه میکنم
    ممنون میشم سریعتر شما بزرگوار و دوستان دیگه نظرشون بدن که به نتیجه برسم برای خرید...
    خواهش میکنم
    در مورد پخش بستگی به سلیقه شنونده داره من صدای کنوود و پایونیر رو شنیدم سونی صداش ما بین این دو هستش من سونی بیشتر خوشم میاد شایدم به سلیقه من نزدیکتره از طرفی هم ۱۰ باند اکولایزر داره میتونید صدایه دلخواه تون رو ازش بگیرید در مورد قیمت فروشگاه اینترنتی سونی رو 399 تومن زده برای باندها تون چون دو اهم ۱۰۰ وات میخواد این آمپلی Hertz HCP 2 راحت جوابگو هست قیمتشم 285 هستش
    Last edited by saeid 22; 09-10-2017 at 14:37.

13. 3 کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام...اقا امیر....صبح جمعه تان بخیر و سلامتی... مثل همیشه خوب وسریع جواب دادید......
    یک قولی به ما دادید که اون پخش کنودد cd01 را بررسی مفصلی بکنید.و دیدگاه تان را در مورد این پخش قدیمی بگید.....تشکر
    قول داده بودیم که پخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مورد بررسی قرار بدیم و ویژگی های منحصر به فرد این عتیقه رو بیان کنیم.
    این کنوودِ کهن سال تنها شاهکار کمپانی کنوود هست.
    3 جفت خروجی RCA داره و فقط Audio CD اجرا می کنه. ولی بنده با کیت آیپاد صدای خوبی ازش گرفتم که قابلیت پخش فرمت های MP3 و ALAC هم فراهم شد.
    چنجر فابریک هم به همراه پخش بود که 10 تا CD ذخیره می کرد.
    همونطور که قبلاً هم گفته شد این پخش دو تا DAC از کمپانی Burr-Brown داره که با برخی از هدیونیت های High-End دنیا یکی هست.
    به ازای Front و Rear یک DAC جداگانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره.
    ویژگی PCM1793 صدایی سنتی، کلاسیک و گرم هست. صدایی که بافت زیادی داره و آنالوگ هست.
    Texture و تار پودی که از این DAC احساس میشه واقعاً جذابه...
    همچنین خازن های Bipolar شرکت ELNA استیج خوبی به این هدیونیت دادند.

- Knob ولوم در قسمت مخالف قرار گرفته و منحصر به فرده، چهره ی آلومینیومی و کیفیت ساخت بالای این پخش احساس خوبی رو القاء می کنه.
    به تصاویر زیر و قطعات به کار رفته در بُرد دقت کنید...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تحلیل صدا:
    هنوز چند ثانیه از آهنگ اول طی نشده بود که متوجه شدم این یک H.U معمولی نیست.
    وقتی به صدای این پخش دقت می کنید، متوجه میشید که چه چیزهایی رو در پخش های قبلی از دست دادید.
    توازن فرکانسی و Bold نکردن صدا از ویژگی های این پخش هست.
    صدا خیلی جوهــر داشت و Tight بود. جزئیات زیادی از آهنگ به گوش میرسید.
    مهم ترین خصلتی که در این هدیونیت احساس کردم "کنترل صدا" بود.
    واقعاً فرکانسی نیست که از دستش در بره...
    High-Range واقعاً باز و بدون از دست دادن جزئیات بود. این باعث می شد که بی پروا ولوم بدید و استیج Wide و پهناوری رو تجربه کنید.
    تطابق DAC با اکثر ژانر های موسیقی خیلی جالب بود و هنگام سویچ کردن به سبک های مختلف موسیقی، از لذت گوش کردن کاسته نمی شد.
    وقتی این پخش، ووفر ZERO PP رو وادار به کیک بیس های محکم می کرد، مو به تن شرکت کنندگان در گردهمایی سیخ شد.
    کاملاً با قلب احساس می شد.
    - اما نکته ی منفی که با این پخش احساس کردم این بود که رفتار ساب مثل بقیه ی اجزای سیستم بدون نقص نبود.
    ساب مقداری Delay داشت.
    ولی اصلاً زمخت و Brutal نبود.
    نرمی بیس بسیار قابل تحسین بود ولی گیج زدن در Stop & Go ها تو ذوق میزد.

- در انتها به کسانی که قصد دارند صدای خوبی رو با قیمت زیر یک میلیون تجربه کنند پیشنهاد می کنم این پخش رو جز گزینه هاشون قرار بدن.
    یک دستگاه K-CD01 با توجه به تمیزی از 300 تا 500 تومان قیمت گذاری میشه.
    کیت آیپاد مخصوص KCA-iP500 هم حدود 250 تومان قابل تهیه است.
    یک آیپاد کلاسیک با حجم 80 گیگ تمیز هم حدود 350 تومان میشه.

یک Demo از Kenwood K-CD01 برای دوستان عزیز: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 11 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

خواهش میکنم
    در مورد پخش بستگی به سلیقه شنونده داره من صدای کنوود و پایونیر رو شنیدم سونی صداش ما بین این دو هستش من سونی بیشتر خوشم میاد شایدم به سلیقه من نزدیکتره از طرفی هم ۱۰ باند اکولایزر داره میتونید صدایه دلخواه تون رو ازش بگیرید در مورد قیمت فروشگاه اینترنتی سونی رو 399 تومن زده برای باندها تون چون دو اهم ۱۰۰ وات میخواد این آمپلی Hertz HCP 2 راحت جوابگو هست قیمتشم 285 هستش
    خوب ممنون
    حالا سوال دیگه اینکه همین باندها در حال حاضر خوبه برای پخش جدید و نصب آمپلی فایر؟ لازم نیست که این باندهارو هم عوض کنم نه؟منظورم اینکه با یه آمپ خوب و قیمت مناسب خوب کار میکنه؟ (امیدوارم جواب منفی باشه )

پ.ن:
    این دوست عزیزم وقت گذاشت و میزاره با زحمتای من هنوز جواب میده ولی دوستان دیگه هم ممنون میشم جواب بدین ببینم نظرات مختلف چی هست؟میخوام فعلا پله پله خرید کنم فعلا هم یه پخش و باند و آمپ برام کافیه ولی سوال چی خریدن پخش و آمپ و آیا لازمه این jbl gto937 های خودمو عوض کنم؟
    ممنونم بینهایت از لطف دوستانم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •