تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: فپخش فایل تصویری در mp4 مارشال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض پخش فایل تصویری در mp4 مارشال

سلام من یک mp4 مارشال مدل me-x730 خریدم ولی فایلهای تصویری رو نشون نمیده فرمت فایلها بایدavi یا mpeg4 باشه که من با سی دی خودش تبدیل کردم سایزش رو هم تغییر دادم خلاصه هر کاری کردم ولی توی کامپیوتر نشون میده فایل توی درایو دستگاه هست ولی دستگاه نشون نمیده حتی انگار فایل توش نیست لطفا راهنماییم کنید مرسی
    Last edited by saeid.s; 24-01-2008 at 01:40.

در آغاز فعالیت SAND MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

salam agha saeed . eyefaghan esme manam saeede faghat man ye me_20mp daram vashoma yeme_x730.sad dar sad be shoma migam ke rahe halle moshkeleyun ine: vaghti file tasviri ro estelahan convert kardi , boro va roye icone mp4ret to my coputer click kun vaghti baz shud shoma 2 ghesmat mibini: 1_DCIM va 2_MP3 hala royeDCIM click kon bayad inu bebini:100MEDIA hala file convert shodatu beriz to in ghesmat vasalam. eshtebahe shoma ine ke file convert shodato haminturi faghat rikhti toye mp4 playeret dar sorati ke bayad berizish be in adresi ke dadam man in harfaro az roye modele me_20mp goftam shayad esme adresaei ke dadam be vaseteye taghire model avaz shode bashe vali mushkelet faght az hamin tarigh hal mishe

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از راهنماییت متشکر سعید جان
    مشکل من حل شد باید فایل convert شده را rename کرد و اسم فایل را به MPEG0001 تغییر داد

در آغاز فعالیت SAND MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

chakeram ,in hame jafang goftam be dardet nakhurd chun modele dastgam ghadimi bud

داره خودمونی میشه flying's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام.منم یه ام پی فر مارشال مدل Me_31 دارم که همین مشکل رو داره.با این تفاوت که فایل تو دستگاه هست ولی موقع پخش ارور میده و پخش نمی کنه.از کانورتوری که تو سی دی دستگاه بود استفاده کردم .راه هایی رو که گفتین هم امتحان کردم ولی فایده نداشت.میشه راهنماییم کنین؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راه حل هایی که دوستان در بالا مطرح کردن جواب نداد ؟ ... یعنی 1- ریختن توی فولدر مخصوص و 2. تغییر اسم ؟ ...

فرمتی که می خوای تبدیلش کنی چیه ؟ ... آیا تبدیل با موفقیت انجام میشه ؟ ...

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

فرمتش باید avi باشه.تبدیلش هم با موفقیت انجام میشه.تو کامپیوتر پخش میشه ولی تو دستگاه نه.راه حل های بالا رو هم امتحان کردم ولی فایده نداشت.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سوال من این بود که فرمت اولیه ی اون فایل ویدئویی چیه ؟ ... گاهی وقتها فرمت اولیه اس که توسط دستگاه شما قابل پذیرش نیست ...

ضمنا ، آیا برنامه convertی که استفاده می کنی ، مال خود دستگاهته ؟ ... آیا تنظیمات خاصی داره ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من فرمت wmv و 3gp و DAT را تبدیل کردم که دستگاه نخوند. برنامه یConvertor هم ماله خود دستگاه بود.یعنی سی دیش تو جعبه اش بود.تنظیمات خاصی هم نداره یا شاید هم داره و من نمی دونم چیه.اسم برنامش AVIConverter هستش.البته یه فایل avi برای تست از اول تو خود دستگاه بود که پخش می شد و مشکلی نداشت.اما انگار فقط فایل های تصویری رو که من تبدیل می کنم و میریزم توش قابل پخش نیست و اروری که میده دقیقا در مورد فرمتشه.
    ممنون از اینکه پیگیر هستین و جوابمو میدین.
    Last edited by flying; 10-02-2008 at 22:18.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوتا راه داری : راه اول اینه که فرمت های دیگه رو هم تست کنی تا مشخص بشه که مشکلش با فرمته یا با یه فایل خاص ... به نظرم با فرمت ها مشکل داره ... یعنی کلا هم اینطوریه که اکثر Mp3 player ها نمی تونن هر فرمتی رو که شما دلت بخواد ، تبدیل کنن ... فقط بعضی فرمت ها رو می تونن ... شما با divx و mpeg هم چک کن ...

راه دوم اینه که مشخصات فنی اون فایل avi ی که گفتی سالمه رو در بیاری و بعدش با استفاده از یه converter دیگه تنظیمات و تبدیل رو انجام بدی ... که راه سخت تریه ...

قصد جسارت ندارم ، ولی کلا یادت باشه که مارک هایی مثل مارشال ، اونقدر معتبر نیستن که از پس تمام خواسته های شما بر بیان و امکاناتی مثل پخش تصویر ، صرفا یه قابلیت درجه 2 محسوب میشه و باید با کاستی هاش بسازی ...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •