تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 37 اولاول ... 2531323334353637 آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 365

نام تاپيک: تیونینگ خودرو و مقاله های آموزشی ( فهرست برگزیده در پست اول )

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اصولا موتروهای الکتریکی اونقدر توان کافی برای دوران چند هزار دوری ندارن ولی نمونه هایی توی بازار هست
    شماب اید یه چیزی رو در نظر بگیرید که میزان دوران با میزان گاز دادن باید تغییر کنه پس باید از یک سیستم با سرعت دوران متغییر استفاده کنید . اول نمونه های موجود رو کاملا بررسی کنید و ببینید آیا بوستی که این سیستم تولید میکنه واقعا ارزش هزینه و وقت رو داره ؟ وگرنه من به شما توصیه میکنم برید دنبال یه توربو مکانیکی مثلا توربو مربوط به کامیونت جک که هم کوچیک و با بوست کم هست که لازم هم نمیشه اینترنال موتور رو تغییر بدید
    ولی در مورد فنهای موجود نخیر ایونقدر توان مترکام کردن هوا رو ندارن باید دنبال داکت فنهای مربوط به مدلهای پروازی برید فنهای مجرا دار یا همون داکت فنها میتونن مورد مناسبی باشن .

2. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sar be hava's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    لای پر قو!

پيش فرض

تو تاپیک 405 که کسی جواب نداد، شاید اینجا جواب بگیرم:
    1) دیشب یه مزدا3 دیدم که لوگو جلوی ماشین به رنگ سفید یخی روشن بود. زیبا بود به نظرم. میخواستم بدونم واسه پژو 405 هم هست همچین چیزی و چقد خرج داره؟
    2) پشت سری عقب برا 405 قابل نصبه؟ (در حد پارس) اگه آره کار کیه و خرجش؟
    3) آیینه بغل مدل پارس lx (برقی تاشو راهنمادار) نمایندگیها ندارن چرا؟ کجا گیر میاد و قیمت؟
    4) میخوام راهنمای بغل رو به لامپا وصل کنم که شبا روشن شه و البته موقع راهنما زدن هم کار کنه. نظرتون چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

1- برای تمام ماشینها تقریبا لوگو با نورپردازی میشه گذاشت دقیقا هزینش رو نمیدونم
    2-پشت رسری عقب بله میشه گذاشت هزینه به این شرح هست
    پایه پشت سری یه جفت فکر کنم الان 8 تومن بشه ، یه پشتی پارس نو 80 هزار تومن ، پشت سری پارسی 12.500 دونه ای که برای کل صندلی ها توصیه یمشه چون قابل تنضیم زاویه داره میشه 50 تومن سر جمع میشه 140 تومن
    3-میشه گیر آورد شما خوب بگرد الان قمیت راهنما دار هر طرف فکر کنم 80 تومن باشه (قبلا 56 تومن بود) ولی به نظر من تاشو برقی elx بخرید الان دونه ای 70 باید باشه با رنگ کردن فلپ که یه جفت فلپ رنگش حدود 10 تومن میشه 150 هزینه خرید میشه با هزینه نصب و رله حدود 180 تومن .
    4-اینم قابل اجرا هست اگه ال ای دی نکرده باشید چراغ کوچیا رو میتونی با یه روش ساده به نوع کادیلاکی تبدیل کنید یعنی هم چراغ کوچیک میشه هم راهنما که جلوه خاصی پیدا میکنه

5. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام به همه

میخواستم یه سری اطلاعات راجع به کیت اگزوز بدونم

و این که حدود قیمت هاش ؟؟

و قابلیت نصب روی کدام ماشین ها رو داره(ایرانی)؟؟؟

روی شتاب - سرعت و مصرف هم تاثیر داره یا نه ؟؟؟

اگر فیلمی هست هم ممنون میشم

در کل پیشنهاد میشه یا نه

داره خودمونی میشه Goldfinger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    در انتهای سیم

پيش فرض

سلام.وقت بخیر.خسته نباشید.یک سوال داشتم در مورد تقویت پژو 405.من چندوقت پیش یک گیربکس 1665 زانتیا گذاشتم روی ماشینم.ماشینم هم مدل 85 و خیلی موتور روبراهی داره.فقط شتاب اولیه ماشین در حد 2ثانیه اول کم شده بود ولی موقع حرکت دیگه پرواز میکرد.دنده 1 کامل تا دور 7 پر میکرد و دنده 2 و 3 همینطور.دنده 2 تا 115 کیلومتر و 120 تا(خطرناک) پر میکردم و دنده 3 هم 150 تا 160 تا میرفت.من بیشتر از 180 تا پر نکردم.اما دوستم با پژوی خودش که 240 تا کیلومترش داره(کیلومترهایی پژو پارس قدیم گذاشته) دقیقا 230 تا رفته.البته شمع سوزنی داره..مصرف سوختم توی شهر کمی زیادتر شده بود ولی تو جاده دور موتور یک خار کوچیک پایینتر آمد.توی منطقه ما خیلی زیاد از گیربکس زانتیا استفاده میشه اما همه گیربکس 1975 زانتیایی سوار میکنند.فرقش هم اینه که 1975 تو کفی خوب راه میره اما شتاب ماشین کامل از بین میره و باید همش گاز رو تا آخر پر کنی تا دور بگیره.ولی 1665 هم تو کفی و هم تو سینه کش حسابی راه میره.و البته صدای موتور ماشین واقعا کم شده.انگار هیچ فشاری روی موتور نیست.
    میخواستم بدونم ضرر خاصی این گیربکس برا موتور داره؟؟؟؟
    و فرق خاصی بین این دو نوع گیربکس هست؟؟
    اگر من وایرشمع اسپرت قوی بزارم و شمع سوزنی هیوندا باز هم تاثیر بیشتری داره روی سرعت؟؟
    اگر سرسیلندر 1800 زانتیایی هم بخوام بزارم چی؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز باید ضرایب دنده های گیربکس رو مقایسه کنیم تا ببینیم کدوم گیربکس شتاب بهتری رو تو دنده های پایین داره . ولی در کل شتاب دنده 1 گیربکسهای نصب شده روی موتورهای 1800 کم هست ولی گشتاور زیادی رو منتقل میکنن در اصطلاح سنگین هستن این روند توی اکثر دنده ها حفظ شده که باعث میشه این گیربکس برای طی مسیرهای طولانی مطلوب باشه ولی
    در مورد شمع و وایر زیاد تاثیر گذار نیستن ولی خب مصرف سوخت شما نسبتا کمتر میشه
    ولی در مورد سر سیلندر میشه سرسیلندر 16 سوپاب رو روی موترو نصب کرد و توان موتور هم 115 اسب میشه ولی باید ecu هم عوض بشه .
    تمام کارهایی که گفتین اگه اصولی و توسط یک فرد بسیار ماهر انجام بشه هیچ مشکلی برای موتور ایجاد نمیکنه .
    من نتونستم زیاد راهنمایی کنم شما ولی باز هم در خدمتم در مورد گیربکسها براتون ضرایب رو پیدا میکنم و یک مقایسه بین تمام گیربکسهای متناسب با xu7 , و xu10 رو براتون میذارم .

9. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Goldfinger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    در انتهای سیم

پيش فرض

دوست عزیز باید ضرایب دنده های گیربکس رو مقایسه کنیم تا ببینیم کدوم گیربکس شتاب بهتری رو تو دنده های پایین داره . ولی در کل شتاب دنده 1 گیربکسهای نصب شده روی موتورهای 1800 کم هست ولی گشتاور زیادی رو منتقل میکنن در اصطلاح سنگین هستن این روند توی اکثر دنده ها حفظ شده که باعث میشه این گیربکس برای طی مسیرهای طولانی مطلوب باشه ولی
    در مورد شمع و وایر زیاد تاثیر گذار نیستن ولی خب مصرف سوخت شما نسبتا کمتر میشه
    ولی در مورد سر سیلندر میشه سرسیلندر 16 سوپاب رو روی موترو نصب کرد و توان موتور هم 115 اسب میشه ولی باید ecu هم عوض بشه .
    تمام کارهایی که گفتین اگه اصولی و توسط یک فرد بسیار ماهر انجام بشه هیچ مشکلی برای موتور ایجاد نمیکنه .
    من نتونستم زیاد راهنمایی کنم شما ولی باز هم در خدمتم در مورد گیربکسها براتون ضرایب رو پیدا میکنم و یک مقایسه بین تمام گیربکسهای متناسب با xu7 , و xu10 رو براتون میذارم .
    سلام.ممنونم دوست عزیز.اگر ضرایب رو پیدا کردید حتما برام بزارید.فقط بفرمایید که ضرایب روی اسم گیربکسه.یعنی مثلا 1665 ضریب مخصوص داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان میخوام ( واسه 405 نقره ای صفر تو کرم ) دریچه های ورود هوا ( وسط و بغلا ) و و محافظ پخش و محافظ جا سیگاری و فندک و قطعه پلاستیکی زیر دنده رو با این طرح چوبا ( مثل پارس ELX ) قهوه ای عوض کنم به نظر شما دوستان قشنگ میشه ؟ واین قطعه ها رو از کجا میتونم پیدا کنم

داره خودمونی میشه jetfire72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    somewhere in time

پيش فرض

سلام
    این تلویزیون مگان کسی میدونه چطوری باید تنظیم کرد؟؟؟

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اسپویلر 405slx میشه روی پرشیا نصب کرد؟
    خوب میشه؟
    ما که فتوشاپ بلد نیستیم یه همچین چیزی در میاد
    چطور میشه؟بگیرم؟الان اون ارم عقبو هم عوض کردم و همون مشکی فابریکشو گذاشتم.خوب میشه؟
    بعد میخوام اسپویلرو+فلاپ سپرو+فلاپ بالای پلاکو فیبر کربن بزنم.نظرتون چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 18-08-2013 at 11:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •