تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 40

نام تاپيک: »»» خـبــرها و گــزارش‌هایی از بـرنـامه نود (90)

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض »»» خـبــرها و گــزارش‌هایی از بـرنـامه نود (90)

سلام
    این تاپیک رو زدم که اگه کسی برنامه های 90 رو دنبال میکنه بیاد و اینجا در موردش نظر بده.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولیشم خودم میگم. در مورد حذف شدن تیم سپاهان.
    به نظر من که خیلی نامردی بود. اصلا ضایع بود که فردوسی پور هم ناعادلانه موافقه. با اینکه اسمش عادله.
    به چند دلیل نامردی بود:
    1.سربازه که کور شد وظیفش بود که این کارو کنه. خوب میخواست سرباز نشه. در قبال کارش (حتی اگه علی البدل هم باشه) پول میگیره.
    2.دیه ی اینکه دو تا چشم کور شه از دیه ی مرگ یه نفر کمتره و دیه ی مرگ حداکثر 30 میلیون هست اما چرا اونا بهش 70 میلیون دادن؟ تازه به اینم راضی نبود!! مگه رئیس جمهور بود؟
    3.به نظر من که اونی که ترقه انداخته از طرفداران تیم پرسپولیس بوده. به قول ساکت هرکی میاد یه ترقه توی بازی میندازه و یکی رو کور میکنه تا از تیم مقابل امتیاز کم شه یا حذف شه!
    4.آخه چه ربطی به بازیکنها داره؟ خوب اونا که گناهی ندارن. اونا تلاششون رو کردن.
    5.قاضیه هم از خودشونه. چون اینقدر ضایع حرف میزد و ساکت رو دست مینداخت.

اگه دلیل دیگه ای دارید بگید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

2

دوست عزيز سلام
    بعضي از حرفاتو قبول دارم و بعضيهاشو نه.
    1- سربازي رفتن و سرباز شدن اصلا دلبخواه هيچ جووني نيست.
    2- خدا نكنه كه هيچ وقت مجبور بشي حتي براي دو روز هم كه شده چشماتو ببندي و موقتا" كور بشي. اونوقت مي فهمي كه يه عمر كور شدن چه مزه بدي داره. اونوقت بجاي آرزوي 30 يا 70 ميليون آرزوي مرگ بكني.
    3- مهم نيست كه كي ترقه رو انداخته. مهم اينه اوني كه مسئوليت يه مسابقه رو در دست مي گيره بتونه امنيت اونو هم حفظ كنه و بتونه از بد خواهان حريف هم جلوگيري كنه تا ترقه هاشونو هر جا خواستن نندازن.
    براي اين كار هم هيچوقت مي بايست طرفداراي دو تا تيم رو توي يه سكو نمي نشوندن تا يه آدم بي فرهنگ و بدخواه (كه مهم نيست سپاهاني باشه يا پرسپوليسي) پيدا بشه و هر كاري دلش خواست بكنه. پس بايد اول فرهنگ خودمونو درست كنيم.
    4- اينكه نوشتي ربطي به بازيكنها نداره با تو موافقم ولي اونا هم دارن چوب بي كفايتي مسئولان حفاظتي ورزشگاه رو مي خورن و نبايد يه سرباز صفر كيلومتر رو براي اينكار به ورزشگاه بفرستن. (اونم بي حفاظ)
    5- اينكه قاضي از خودشون بوده يا نبوده (با عرض معذرت) به من و شما ارتباطي نداره و لي اگه خودت جاي اين قاضي نشسته بودي و قضاوت مي كردي، آيا چه حكمي رو براي مجروح شدن اون جوون بيچاره مي دادي و با مسببين اين اتفاق چه برخوردي مي كردي؟
    6- در مورد عادل هم بگم كه اون بايد نون رو به نرخ روز بخوره تا برنامه جنجاليش هميشه بيننده داشته باشه. چونكه اگه يه روز تو هم چيزي براي ديدن داشته باشي، سعي مي كني همه رو براي ديدن اون جذب كني.
    اميدوارم از جوابم ناراحت نشده باشي.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حالا هم که یه نفر اومده داره عدالت رو پیاده میکنه ببینینید چطور بهش توهین میشه . البته از جماعت ایرانی بیشتر از این توقعی نیست .

اما در رابطه با نود به نظر من تاپ ترین برنامه ی ورزشی حتی تاریخ ایرانه . شما نمونه های دیگه ای رو هم میبینید مثل ورزش از نگاه 2 که کوثری میشینه اظهار نظر کارشناسی میکنه اونجا یا ورزش و مردم شبکه یک که شفیع فقط با مهمونای برنامه احوالپرسی میکنه .

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

واقعا نامردي اينهمه امتياز دارند كم ميكنند
    يعني چي يه تماشاچي مرض دار اومده اين كاررو كرده بدبخت تيم چه تقصير داره بايد ماموران امنيتي ورزشگاه مواظب مي بودند كه اينجوري نشه تقصر سپاهان يا حالا تيم هاي ديگر چيه؟!!!!!!

درمورد جريمه نقدي اشكال نداره بدن كه خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه DANIAL_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اولیشم خودم میگم. در مورد حذف شدن تیم سپاهان.
    به نظر من که خیلی نامردی بود. اصلا ضایع بود که فردوسی پور هم ناعادلانه موافقه. با اینکه اسمش عادله.
    به چند دلیل نامردی بود:
    1.سربازه که کور شد وظیفش بود که این کارو کنه. خوب میخواست سرباز نشه. در قبال کارش (حتی اگه علی البدل هم باشه) پول میگیره.
    2.دیه ی اینکه دو تا چشم کور شه از دیه ی مرگ یه نفر کمتره و دیه ی مرگ حداکثر 30 میلیون هست اما چرا اونا بهش 70 میلیون دادن؟ تازه به اینم راضی نبود!! مگه رئیس جمهور بود؟
    3.به نظر من که اونی که ترقه انداخته از طرفداران تیم پرسپولیس بوده. به قول ساکت هرکی میاد یه ترقه توی بازی میندازه و یکی رو کور میکنه تا از تیم مقابل امتیاز کم شه یا حذف شه!
    4.آخه چه ربطی به بازیکنها داره؟ خوب اونا که گناهی ندارن. اونا تلاششون رو کردن.

اگه دلیل دیگه ای دارید بگید
    1.پس اون بدبخت داوطلبانه سرباز شده و کور شدنم وظیفش بوده!! لابد تماشاگرای سپاهانم وظیفشون بوده بینه مردم نارنجک بندازن!!
    2. بینایی اصلیترین حس انسانه و با هیچ پولی نمیشه جبرانش کرد..
    3.پس کسی که از طرف تماشاگرای سپاهان بین پرسپولیسی ها ترقه مینداخت پرسپولیسی بوده!!!!!!
    4.به بازیکنا ربطی نداره اما به باشگاه چرا ..همه جای دنیا باشگاهها مسؤل رفتار تماشاگراشون هستن...
    5.قاضی طرف عدالت بود..چون حق سپاهانیهای گردن کلفتو کف دستشون
    گذاشت

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

واقعا نامردي اينهمه امتياز دارند كم ميكنند
    يعني چي يه تماشاچي مرض دار اومده اين كاررو كرده بدبخت تيم چه تقصير داره بايد ماموران امنيتي ورزشگاه مواظب مي بودند كه اينجوري نشه تقصر سپاهان يا حالا تيم هاي ديگر چيه؟!!!!!!

درمورد جريمه نقدي اشكال نداره بدن كه خوبه
    مرسی از نظرتون.

حالا هم که یه نفر اومده داره عدالت رو پیاده میکنه ببینینید چطور بهش توهین میشه . البته از جماعت ایرانی بیشتر از این توقعی نیست .

اما در رابطه با نود به نظر من تاپ ترین برنامه ی ورزشی حتی تاریخ ایرانه . شما نمونه های دیگه ای رو هم میبینید مثل ورزش از نگاه 2 که کوثری میشینه اظهار نظر کارشناسی میکنه اونجا یا ورزش و مردم شبکه یک که شفیع فقط با مهمونای برنامه احوالپرسی میکنه .
    دقیقا. نود خیلی برنامه ی خوبیه. من هم فقط در این موردش نظر دادم. اگه برنامه ی بدی بود یه تاپیک در موردش نمیزدم.
    بازم میگم که من نظر دادم در مورد قاضیه. جالبه که خودمونم از ایرانی بودنمون بد میگیم.

دوست عزيز سلام
    بعضي از حرفاتو قبول دارم و بعضيهاشو نه.
    1- سربازي رفتن و سرباز شدن اصلا دلبخواه هيچ جووني نيست.
    2- خدا نكنه كه هيچ وقت مجبور بشي حتي براي دو روز هم كه شده چشماتو ببندي و موقتا" كور بشي. اونوقت مي فهمي كه يه عمر كور شدن چه مزه بدي داره. اونوقت بجاي آرزوي 30 يا 70 ميليون آرزوي مرگ بكني.
    3- مهم نيست كه كي ترقه رو انداخته. مهم اينه اوني كه مسئوليت يه مسابقه رو در دست مي گيره بتونه امنيت اونو هم حفظ كنه و بتونه از بد خواهان حريف هم جلوگيري كنه تا ترقه هاشونو هر جا خواستن نندازن.
    براي اين كار هم هيچوقت مي بايست طرفداراي دو تا تيم رو توي يه سكو نمي نشوندن تا يه آدم بي فرهنگ و بدخواه (كه مهم نيست سپاهاني باشه يا پرسپوليسي) پيدا بشه و هر كاري دلش خواست بكنه. پس بايد اول فرهنگ خودمونو درست كنيم.
    4- اينكه نوشتي ربطي به بازيكنها نداره با تو موافقم ولي اونا هم دارن چوب بي كفايتي مسئولان حفاظتي ورزشگاه رو مي خورن و نبايد يه سرباز صفر كيلومتر رو براي اينكار به ورزشگاه بفرستن. (اونم بي حفاظ)
    5- اينكه قاضي از خودشون بوده يا نبوده (با عرض معذرت) به من و شما ارتباطي نداره و لي اگه خودت جاي اين قاضي نشسته بودي و قضاوت مي كردي، آيا چه حكمي رو براي مجروح شدن اون جوون بيچاره مي دادي و با مسببين اين اتفاق چه برخوردي مي كردي؟
    6- در مورد عادل هم بگم كه اون بايد نون رو به نرخ روز بخوره تا برنامه جنجاليش هميشه بيننده داشته باشه. چونكه اگه يه روز تو هم چيزي براي ديدن داشته باشي، سعي مي كني همه رو براي ديدن اون جذب كني.
    اميدوارم از جوابم ناراحت نشده باشي.
    1.خوب هرکسی توی سربازی حقوق نمیگیره.
    2.پس چرا دیش اینقدره؟ اگه همه اینو میدونستن که دیش اینقدر نبود. اون سربازه که رئیس جمهور نبود.
    3.موافقم که اشکال از مسئولان هم هست.
    4.تر و خشکشون با هم میسوزن. همیشه و همه جا اینطوره. موافقم.
    5.چرا همه ی پاداشارو به سربازه میدید؟ اینقدر هر روز مردم میمیرن یا بلا سرشون میاد. اونوقت هیچکس به دادشون نمیرسه. من خودم یکی رو میشناسم که بعد از اینکه کلی بلا سرش اومد و دیگه آرزوی مرگ میکرد بعد از کلی دادگاه رفتن و دنبال کردن ماجرا تازه جریمه هم شد!
    6.موافقم. اما نه دیگه اینقدر یک طرفه قضاوت کنه که یکی مثل من از کارش بدم بیاد. کسایی که نظر منو در موردش دارن کم نیستن.

1.پس اون بدبخت داوطلبانه سرباز شده و کور شدنم وظیفش بوده!! لابد تماشاگرای سپاهانم وظیفشون بوده بینه مردم نارنجک بندازن!!
    2. بینایی اصلیترین حس انسانه و با هیچ پولی نمیشه جبرانش کرد..
    3.پس کسی که از طرف تماشاگرای سپاهان بین پرسپولیسی ها ترقه مینداخت پرسپولیسی بوده!!!!!!
    4.به بازیکنا ربطی نداره اما به باشگاه چرا ..همه جای دنیا باشگاهها مسؤل رفتار تماشاگراشون هستن...
    5.قاضی طرف عدالت بود..چون حق سپاهانیهای گردن کلفتو کف دستشون
    گذاشت
    نه من نمیگم سپاهانیا باید بد باشن. میگم حقشون ضایع شده. اگه حق پیروزی هم ضایع شده بودم میگفتم.
    2. اینو میدونم.(جوابش شماره 5 بالا
    3.کی مطمئنه؟ من همین جوری گفتم که اگه پرسپولیسی بوده خیلی نامرد بوده.
    4.دقیقا.
    5.شما طرفدار پرسپولیسید نه؟ حالا هم حال میکنید که با اینکه حق بردن با سپاهان بود اما پرسپولیس با نامردی برد؟ یک طرفه قضاوت نکنید. منم با اینکه طرفدار سپاهانم اما اگه این اتفاق برعکس افتاده بود طرف پرسپولیس رو میگرفتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه DANIAL_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مرسی از نظرتون.

نه من نمیگم سپاهانیا باید بد باشن. میگم حقشون ضایع شده. اگه حق پیروزی هم ضایع شده بودم میگفتم.
    2. اینو میدونم.(جوابش شماره 5 بالا
    3.کی مطمئنه؟ من همین جوری گفتم که اگه پرسپولیسی بوده خیلی نامرد بوده.
    4.دقیقا.
    5.شما طرفدار پرسپولیسید نه؟ حالا هم حال میکنید که با اینکه حق بردن با سپاهان بود اما پرسپولیس با نامردی برد؟ یک طرفه قضاوت نکنید. منم با اینکه طرفدار سپاهانم اما اگه این اتفاق برعکس افتاده بود طرف پرسپولیس رو میگرفتم.
    1........!
    2.همونطور که گفتم مسؤل رفتار تماشاگرا باشگاهها هستن و مسؤل نابینایی اون سرباز هم تماشاگرای سپاهان بنابراین مسؤل نابینایی سرباز باشگاه سپاهانه فلذا....
    3.پس منم همینجوری میگم طرف مریخی بوده!!
    4.وقتی باشگاه مسؤل بوده حقشه با کم شدن امتیاز تنبیه بشه..
    5.اتفاقا من همیشه طرفداره تیمای شهرستانی بودم.. ولی کار سپاهانیها قابل دفاع نیست!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

راست میگی!!حقوق 10 هزار تومنی برای این سرباز بدبخت که به زور بردنش سربازی خیلیه!!!اخه این چه حفیه؟؟؟زندگی این سرباز فنا شد رفت به باد!!من طرفدار پرسپولیس نیستم و دوستدارم سقوط کنه دسته یک ولی این ساکت مدیر عامل سپاهان حالم ازش به هم میخوره!!یه ادم نفوذی زبون بازی هست که دومی نداره!باید 10 امتیاز از سپاهان کم میکردن تا حال این سامت مفت خور جا بیاد!!

داره خودمونی میشه Saeed-Totti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

جریمه ی سپاهان خیلی کم بود.جوون مردم یه چشاش تخلیه شده و اون یکی چشمش هم که فقط 10% میتونه ببینه

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •