تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 206

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه ليورپول : Liverpool F.C. News

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

10 »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه ليورپول : Liverpool F.C. News

به نام خدا

سلام دوستان. ديدم تنها باشگاهي که مونده و براش تاپيکي در اينجا ايجاد نشده، باشگاه ليورپول انگلستان هست. به همين دليل تاپيکي ايجاد کردم که هواداران محترم اين تيم بيان و از اون استفاده کنن.

در اينجا بصورت مختصر به اين باشگاه مي‌پردازيم:
    باشگاه فوتبال لیورپول در جریان مناقشه ای بین اورتون و مالک آنفیلد در 15 مارچ سال 1982 تاسیس شد.

پس از شکل گیری لیگ برتر، بهترین عنوان لیورپول در فصل 02-2001 با کسب عنوان دومی به دست آمد.

اما فتح جام های متعدد در فوتبال جزیره و اروپا، قرمزها را به یکی از مدعیان جزیره و اروپا تبدیل کرد.

آخرین افتخار لیورپول در فصل 05-2004 با فتح جام باشگاه های اروپا به دست آمد.

قرمز ها در کنار مربیگری هوشمندانه رافائل بنیتس و درخشش ستارگانشان در مقابل آ.ث. میلان و با درخششی خیره کننده به این جام مهم دست یافتند.

لیورپول فصل گذشته را با عنوان سومی در لیگ برتر به پایان رساند.

اما اتفاق مهم فصل گذشته قرمزهای آنفیلد راهیابی به فینال جام باشگاه های اروپا و شکست مقابل آ. ث. میلان بود که نتوانست خاطره خوش دو فصل گذشته را برای هواداران این تیم زنده کند.

---
    موفق باشيد.

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

10 نخستين خبر...

اما نخستين خبر از باشگاه ليورپول، شايد چندان براي هواداران اين تيم جالب نباشه.

اين خبر، حاکي از اونه که رافائل بنيتز، سرمربي اسپانيايي اين تيم بدليل مشکلاتي با مالکان باشگاه تصميم به جدايي از اين تيم گرفته. به گزارش وبسايت يوفا، مربي 47 ساله از انتقادهاي تام هيکس و جورج ژيلت، دو مالک باشگاه ناراضي هست.

بنيتز پس از جدايي از اين تيم، پيشنهادهاي خوبي ازجمله هدايت بايرن مونيخ را روبروي خود خواهد ديد.

اما از طرفي ديگر، خوزه مورينيو نيز که چند ماهيست از چلسي جدا شده، علي‌رغم گمانه‌زنيهايي مبني بر حضور او در باشگاههاي رئال مادريد، بارسلونا و از همه جدي‌تر ميلان، به مربيگري در ليورپول اظهار تمايل کرده.

حالا بايد ديد باتوجه به احتمال حل شدن مشکل بنيتز با مالکان ليورپول، آيا بحران مربيگري در اروپا حل خواهد شد؟

پروفشنال ostooreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام آقای فیض خیلی ممنون ولی تو ایران اونقد کسی طرفدار لیورپول نیست برای همین این تایپیک خوابیده(الان که من دارم این پستو میزنم با گل فوق العاده ی ریسه ما برد رو در بازی با چلسی از دست دادیم) در ضمن باشگاه در 1892 تاسیس شد شد که به اشتباه چاپی شده 1982 در پست اول. امیدوارم با بالا اومدن تاپیک فعال هم بشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همه ی طرفدارها من براتون چند تا خبر دارم:
    1. هیچ خبری از تنبیه ریسه نیست(یاد بگیرید) تازه carragher هم از او حمایت کرده و گفته:من فکر میکنم چند شانس قبل از گل خودی داشتیم که از سانتر جلوگیری کنیم و ماهمگی مقصریم.
    2. بنیتز-جرارد-کویت(kuyt) اعتقاد به صعود دارند
    3. خیلی از بازیکنان و متصدیان چلسی اعتراف کردن که شانس آوردند
    4. شنبه لیورپول با بیرمنگام بازی داره(انشالا میبریم)

در ضمن میخواستم بگم چون بازی بعدی چارشنبست و حریف معلوم میشه دعا کنین بارسا باشه چون منچستر میتونه ما رو ببره ((ما یا اولیم یا دوم))

در آغاز فعالیت fernando-tores's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض ليورپول

سلام منم اومدمن بهتره بدونيد تا چند سال ديگه كسي تو ايران نيست كه ليورپولو نشناسه ليورپول الان فقط يه مشكل داره اونوم تام ژيلته كه انشاالله ميره و از دستش راحت مي شيم مي گن از بانك هاي آمريكا پول وام گرفته و براي دادن پول وام ها مي خواد بازيكنان خوب ما رو مثل تورس و جرارد رو بفروشه آخه كسي نيست بهش بگه كه تو كه نميتوني تيم داري كني برو
    Last edited by fernando-tores; 26-04-2008 at 13:27.

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من بعد از رئال عاشق تیم لیورپول هستم
    تیم لیورپول که خیلی هوادار داره تو ایران.

داره خودمونی میشه taghi444's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حاضرم شرط ببندم چلسی رو میزنه

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب امشب برامون خیلی حساسه باید روی چلسی رو کم کرد با این شرایطی که تو لیگ داریم باید حتما قهرمان شیم اگر منچستر هم مثل دو بازی اخیرش بازی کنه که انشالا قهرمانیم

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب امشب برامون خیلی حساسه باید روی چلسی رو کم کرد با این شرایطی که تو لیگ داریم باید حتما قهرمان شیم اگر منچستر هم مثل دو بازی اخیرش بازی کنه که انشالا قهرمانیم
    دیشب حساس بود ولی باختیم
    روی چلسی کم که نشد هیچ پررو تر هم شدند حالا پز اینو میدن که رفتن فینال لیگ قهرمانان اونم به مایی که 10-11 بار رفتیم و 5 بار هم قهرمان شدیم
    به شرایطی که توی لیگ داشتیم حذف از لیگ قهرمانان هم اضافه شد و حتما اخراج بنیتز و مثلا ممکنه موندن ژیلت و......

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

خوشم میآد هیچ کس تو این تاپیک پست نمیدهتعداد پست های تاپیک تیم پالرمو هم از لیورپول بیشتره!

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •