تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 124

نام تاپيک: Creative Zen Vision : M

داره خودمونی میشه saedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

پس باید چی کار کرد؟ را حل نرم افزاری نداره؟

پروفشنال san206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من دارم ...

واسه چی ؟ ... من الان 2.5 ساله این دستگاه رو دارم ، یه بار هم فرمت نکردم ! ...
    می خوام اونا رو داشته باشم! حجمشون چه قدره؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پس باید چی کار کرد؟ را حل نرم افزاری نداره؟
    نه ... این دستگاه یه سری کدک رو حمایت می کنه و برای افزایششون راهی نیست ... مگر اینکه خود کمپانی توی firmware های بعدی چیزی اضافه کنه ... که اونم احتمالش بعیده ...
    می خوام اونا رو داشته باشم! حجمشون چه قدره؟
    نمی دونم والا 4-5 تا ویدئوی کوتاه بودن ... شاید 100 مگ ...

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

یه چند تا نرم افزار خوب پیدا کردم. تا چند روز آینده میزارم اینجا. شما هم اگه داشتین بذارین.

یه جای بسیار خوب هم برای بیان سوالات و گرفتن جواب از سازنده و .......(آخرشه)!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by saedy; 31-12-2007 at 00:44.

داره خودمونی میشه karoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض

سلام.كاش درمورد اين FirmWareبيشتر توضيح ميدادين شايد مشكل من هم حل بشه ..راستش يه مدت پيش يه دونه از همين مدل 60گيگا خريدم واسه همكارم.ديشب گذاشته توي كيفش بغل موبايلش.امروز كه روشنش كرده پيغام Recovery Mode ميده!!!اولا دليلش چيه؟دوم اينكه چطوري مشكلش حل ميشه؟توي گزينه هاش هم Clean up . format,reboot هم هست اما همگي پيغام Hard Disk Problem ميدن..كمكم كنين لطفا

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

سلام.كاش درمورد اين FirmWareبيشتر توضيح ميدادين شايد مشكل من هم حل بشه ..راستش يه مدت پيش يه دونه از همين مدل 60گيگا خريدم واسه همكارم.ديشب گذاشته توي كيفش بغل موبايلش.امروز كه روشنش كرده پيغام Recovery Mode ميده!!!اولا دليلش چيه؟دوم اينكه چطوري مشكلش حل ميشه؟توي گزينه هاش هم Clean up . format,reboot هم هست اما همگي پيغام Hard Disk Problem ميدن..كمكم كنين لطفا
    شاید به خاطر اینکه تو میدان مغناطیسی بوده هارد دیسک دچار مشکل شده باشه!
    از سایت Creative برنامه Recovery Tool رو دانلود کن .احتمالا از طریق اون مشکل حل بشه!
    تا اساتید دیگه چی بگن؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

رفتن در حالت recovery mode که یه مشکل محسوب نمیشه ؛ اینکه بصورت خود بخود رفته توش و بهت اجازه نمیده هیچ گزینه ای رو انتخاب کنی عجیبه ... یعنی reboot هم نمیذاره بکنی ؟... با استفاده از یه پین نازک (سوراخ reset) هم نتونستی ری-استارتش کنی ؟ ... وقتی به PC وصل می کنی چی میشه ؟ ...

وسایل الکترونیکی رو نزدیک هم نگهداری نکنید ...
    Last edited by seymour; 31-12-2007 at 12:24.

داره خودمونی میشه karoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض

reboot ميشه اما دوباره همون صفحه ريكاوري ظاهر ميشه..بقيه هم كه پيغام هارد ديسك ميدن كه قبلا گفتم...ريست ميتونم بكنم اما فايده نداره..به سيستم هم وصل ميشه اما شناسايي نميشه و فقط شارژ ميشه

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

این هم آدرس Recovery Tool:
    کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

reboot ميشه اما دوباره همون صفحه ريكاوري ظاهر ميشه..بقيه هم كه پيغام هارد ديسك ميدن كه قبلا گفتم...ريست ميتونم بكنم اما فايده نداره..به سيستم هم وصل ميشه اما شناسايي نميشه و فقط شارژ ميشه

تجربه نشون داده که این مشکل ، یکی از بدترین مشکل هاست ... یعنی zvm بخصوص وقتی که تازه خریداری شده باشه ، احتمال داره که وارد recovery بشه و ازش خارج نشه ... معنی اش اینه که دستگاه یه مشکلی داره و این بنده خدا هم واسه همین داره می بردت توی اون صفحه recovery ....

راه حل 1 : این firmware رو دانلود کن ... حالا وصل شو به PC و این برنامه را اجرا کن ... ببین می تونه آپگریدش کنه یا نه
    کد:

راه حل 2 : (بعضی وقتا جواب میده- با مسوولیت خودت امتحان کن) همینطوری دستگاه رو روشن بذار تا باطری اش تموم بشه ... کامل تموم بشه ... بعدش شروع کن به شارژ کردن (بدون روشن کردن) ... بعد که شارژ شد ، روشن کن ببین چی میشه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •