تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 122 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1218

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام دوستان.آبگرمکن دیواری ما (بوتان) موقع بازکردن آب گرم , بد جوری صدا میده .از تعمیرکار پرسیدم گفت لوله ها جرم گرفته باید تمیز بشه اما بنده شک دارم به این حرف چون گهگاهی اتفاقی درست میشه و بی صدا کار میکنه .بنطرتون علتش چیه؟با تشکر
    سلام دوستان
    مشکلِ ما حل شد الحمدلله.

جزئیاتش برایِ علاقمندان :
    نوع آبگرمکن : بوتان مدل B3115
    مشکل : وقتی آبِ گرم رو باز میکردیم صدای شلیک موشکِ کاتیوشا میداد ( کیشششووووو)

بنده از همون اول به حرفِ تعمیرکار شک داشتم که گفت لوله ها کثیفه و باید باز بشه ببرن شستشو بدند چون فشار آب گرم خوب بود و مشکل فقط صدای وحشتناک موقع استفاده از آب گرم بود .

همه ی اون صداها فقط از یک پیچ تنظیم بود که درست بالای شیر تابستانه زمستانه(اگر اسمش رو درست گفته باشم)

اون پیچ کاملا بسته و محکم بود .
    آب رو قطع کردم , پیچ رو کامل باز کردم , یه کم گچ و رسوب به سوراخهاش چسبیده بود
    تمیزش کردم.
    یه ساچمه ی کوچیک هم توش هست .
    چِکِش کردم که نچسبیده باشه.

بعدش پیچ رو تا آخر بستم و یک دور بازش کردم صدا غیب شد.
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 24-09-2012 at 14:16. دليل: سطربندی

2. 5 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mors110's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    منم یه مشکلی با آبگرمکن دیواریم دارم که به نظرم خیلی خیلی عجیبه اونم اینکه وقتی آب گرم و سرد داخل آشپزخونه رو باز میکنم همه چی درسته ولی وقتی آب گرم حموم رو باز میکنم و آبگرمکن روشن میشه تا آب سردو باز میکنم آبگرمکن خاموش میشه
    واقعن عجیبه کسی علت رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه البته میدونم خیلی فنی ه.
    متشکرم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلاممنم یه مشکلی با آبگرمکن دیواریم دارم که به نظرم خیلی خیلی عجیبه اونم اینکه وقتی آب گرم و سرد داخل آشپزخونه رو باز میکنم همه چی درسته ولی وقتی آب گرم حموم رو باز میکنم و آبگرمکن روشن میشه تا آب سردو باز میکنم آبگرمکن خاموش میشهواقعن عجیبه کسی علت رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه البته میدونم خیلی فنی ه.متشکرم
    سلام باحتمال زیاد به فشار آب مربوطه.پمپ آب دارین تو خونه؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام
    منم یه مشکلی با آبگرمکن دیواریم دارم که به نظرم خیلی خیلی عجیبه اونم اینکه وقتی آب گرم و سرد داخل آشپزخونه رو باز میکنم همه چی درسته ولی وقتی آب گرم حموم رو باز میکنم و آبگرمکن روشن میشه تا آب سردو باز میکنم آبگرمکن خاموش میشه
    متشکرم

سلام.

حدس میزنم آب گرم کن شما داخل آشپزخونه باشه ، و به دلیل فاصله ی کم بین آب گرم کن و پیچ و خمهای کمتر آب گرم کن روشن میمونه.

دو تا چیز رو باید بررسی کنید :

- آیا فشار اون شیر آب گرم به اندازه ی کافی زیاد هست ؟
    - درجه ی فشار آب رو زیاد کنید ( که یا روی پوسته ی اصلی آب گرم کن هست یا داخل آب گرم کن که از پایین نگاه کنید مشخصه )
    - اگه راه حل اول جواب نداد، به احتمال زیاد رادیاتورتون رسوب گرفته ، که باید باز بشه و داخل لوله ها تمیز بشه.

بهتره که با سرویسش تماس بگیرین تا اینکار رو براتون انجام بدن ، کلا یک روز طول نمیکشه. اگه هم خودتون دست به فن هستین میتونین بازش کنید و
    جوهر نمک و یا ضدعفونی کننده ( خیلی هم قوی نباشه چون میتونه لوله هارو سوراخ کنه ) رو داخل یک سر لوله بریزین تا جایی که ازون سر لوله بیرون بزنه،
    کمی بزارین به همون حالت بمونه و سپس شلنگ آب گرم رو به یک سر لوله ی رادیاتور وصل کنید و با فشار محتویاتش رو بیرون کنید. باید کلی رسوب و مواد زنگ زده بیاد
    بیرون. و تاثیر خیلی زیادی داره. ولی توسط سرویس خودشون انجام بشه بهتره چون روال کارشون استانداردتره.

6. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    متشکرم
    سلام .
    إن شاء الله که مشکل حل شده باشه تا حالا.
    اگر بله,لطف کنین بگین از چی بود .
    اگر نه, به احتمال زیاد از واشر لاستیکیِ درونِ کاربرات هست که با فشار آب کار میکنه و شعله ی مشعل رو خاموش و روشن و کم و زیاد میکنه .
    اگر مدتِ زیادی هست که این واشر لاستیکی عوض نشده حتماً عوضش کنین .
    قیمتش زیر 1000 تومنه و عوض کردنش عین آب خوردن .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 29-09-2012 at 02:07. دليل: تصحیح

داره خودمونی میشه vahid_itc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض مشاوره خرید آبگرمکن دیواری

سلام
    دوستان ببخشید برای سوالم تاپیک مربوطه رو رو پیدا نکردم بلاجبار سوالمو اینجا مطرح کردم.

برای آپارتمان 50 متری یک آبگرمکن دیواری نیاز دارم. شرایط آپارتمان به این صورت است:
    دودکش سیمانی ندارد فقط دو عدد خروجی دود کش 10 سانتی غیر مستقیم بالای محل نصب آبگرمکن دارد یکی رو به نمای ساختمان و یکی رو به تراس که فاصله خروجی آبگرمکن تا دودکش کم است
    دورترین شیر آب گرم 9 متر
    طبقه پنجم(آخرین طبقه)
    وقتی که کوران باد هست احتمال خاموش شدن شمعک و خارج نشدن گاز منواکسيدکربن هست چون باد مستقم به داخل دودکش میکوبه

با تکنسین بوتان که تماس گرفتم به خاطر شرایط دودکش و کوچک بودن زیر بنا با کلی تبصره و ماده که اگه انجام بدم مدل B3315if آیونایز فن دار را پیشنهاد داد ولی این مدل اگه برق بره آبگرمکن به خاطر فنی که داره از کار میافته ظاهرا زود زود خاموش میشه و کلی معایب دیگه که تو قسمت نظرات مشتریان یه فروشگاه خوندم

درضمن واحد رو به روئی که دقیقا مثل واحد من است مدل B3112 شمئک دائم بوتان داره منواکسيدکربن خوب خارج نمیشه و آبگرمکن هر دو دقیقه خاموش میشه؟؟؟؟!!!

خلاصه الان موندم چی بگیرم که با شرایط من سازگار باشه
    اینم عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت shakhehnabat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام ما یک پکیج ایساتوس داریم ..تا دیشب فشارش بین 1.6 تا 1.8 بود..اما از دیشب که حالت زمستانش رو فعال کردیم فشارش رفته رو 3 تا 3.4 ...باید چکار کنم؟ چطور میشه فشارش رو پایین آورد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان آبگرمکن ما نمیدونم چرا شعله آب گرمش کمه ؟
    از چیه؟
    Last edited by sabar; 16-11-2012 at 13:52.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلامدوستان آبگرمکن ما نمیدونم چرا شعله آب گرمش کمه ؟از چیه؟
    سلام . از همون واشر لاستیکی هست در پستهای قبلی توضیح بدادم . واشر رو بخرید و عوض کنید درست میشه . عوض کردنش خیلی آسونه فقط یک پیچ گوشتی و یک آچار فرانسه میخواد

12. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام ما یک پکیج ایساتوس داریم ..تا دیشب فشارش بین 1.6 تا 1.8 بود..اما از دیشب که حالت زمستانش رو فعال کردیم فشارش رفته رو 3 تا 3.4 ...باید چکار کنم؟ چطور میشه فشارش رو پایین آورد؟
    سلام . حالت زمستانه باعث کم شدن فشار آب گرم خارج شده از آبگرمکن میشه تا به آب فرصت بده بیشتر تو لوله های آبگرمکن بمونه و بیشتر گرم بشه چون در زمستان آب ورودی به آبگرمکن سرد هست و به وقت بیشتری برای گرم شدن احتیاج داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •