تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 118 از 123 اولاول ... 1868108114115116117118119120121122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,171 به 1,180 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک آبگرمکن بوتان b115 دارم .
    موقع زیاد کردن شیر کنترل گرما شکسته .
    منظورم شیر کنترل حرارت رگلاتور هست .
    الان می خوام ببینم بدون باز کردن کامل رگلاتور می تونم تنها اون قطعه رو با باز کردن پیچش تعویض کنم یا نه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام علیکم

◼️ اگر رگولاتور گاز بی ۱۱۵ هم شبیه ۳۱۱۵ باشه پس فقط کافیه که ۴ تا پیچ های چهارسوی جلویی رو باز کنید تا قطعه یا قطعات شکسته دربیاد و ببرید یک نمایندگی فروش قطعات بوتان و بخرید .
    عکسش :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ◼️ هشدار

اگر در باز کردن و تعویض قطعات دچار اشتباه بشید ممکنه گاز نشت کنه از رگولاتور گاز و باعث انفجار و آتش‌سوزی بشه .
    ◼️ حتماً قبل از هر اقدامی ، شیر اصلی گاز آبگرمکن و شیر اصلی آب رو ببندید
    حتماً از همه چیز فیلم و عکس بگیرید موقع باز کردن قطعات .
    ◼️ حتماً بعد از نصب قطعات و باز کردن شیر گاز ، با کفِ مایع ظرفشویی ، کاربراتور گاز رو چک کنین که نشت نداشته باشه .
    ◼️ اگر دست به آچار نیستید بهتره تعمیرکار مجاز بوتان رو بیارید

◼️ مسئولیت رعایت نکات ایمنی و درست انجام دادن کارها و هر گونه خسارت جانی و مالی بر عهدۀ خوانندگان این مطالب هست .
    بنده و این سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم .

=========================================

◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )
      محتوای مخفی:  

◼️ دهها میلیون تومان صرفه‌جویی در هزینه‌های خودرو و زندگی :
    .

◼️ تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

◼️ قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    ◼️ برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    ◼️ تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر پکیج

◼️ تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )

◼️ جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی

◼️ کلیه مسائل آپارتمان نشینی

◼️ اخبار و اطلاعات بسیار مهم مود وضعیت اقتصادی و قیمتها

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-04-2024 at 16:01. دليل: تصحیح

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

این عکسو ببینید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منظورم این قطعه هست که تهش شکسته پلاستیک بود من تو یوتیوپ دیدم که اینو پیج بالاشو باز می کنه و با چرخوندن درش میاده و جدیدشو می بنده حالا می خوام بدونم بدون باز کردن کلا اون پیچا اگه فقط و فقط همین قطعه پلاستیکی رو باز کنم حل میشه ؟
    مورد دوم این بخش با گاز مگه در ارتباط هست فکر کنم این با فشار اب و حرکت دیافراگم باعث کم و زیادی شعله میشه فقط

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

این عکسو ببینید
    منظورم این قطعه هست که تهش شکسته پلاستیک بود م
    ن تو یوتیوپ دیدم که این رو پیچ بالاش رو باز می کنه و با چرخوندن درش میاره و جدیدش رو می بنده .
    حالا می خوام بدونم بدون باز کردن کلاً اون پیچها اگه فقط و فقط همین قطعه پلاستیکی رو باز کنم حل میشه ؟

مورد دوم :
    این بخش با گاز مگه در ارتباط هست ؟فکر کنم این با فشار آب و حرکت دیافراگم باعث کم و زیادی شعله میشه فقط
    سلام
    ◼️ اگر اشتباه نکنم به احتمال ۹۹٪ این قطعه همون شیر تابستانه/ زمستانه در مدلهای ۳۱۱۵ و ۳۱۱۸ هست .
    این قطعه روی کاربراتور آب هست و فقط مقدارِ آبی که از کاربراتور آب رد میشه رو کنترل می‌کنه .
    در صفحات قبل عکس همین قطعه رو که متعلق به ۳۱۱۵ و ۳۱۱۸ هست درج کرده‌ام که پلاستیکی هست و خورده و پوسیده شده و باعث ضعیف شدن شعله ی مشعل میشه .

◼️ باید آب و گاز رو ببندید و پیچ بالاش رو باز کنین و با دست و یا انبردست بکشینش بیرون

◼️ اگر پوسیده و خراب شده بی زحمت ازش عکس آپلود کنید برای اطلاع رسانی در این تاپیک

◼️ قبل از نصبش بهتره اورینگش رو کمی چرب کنید تا نرم و راحت جا بره و بچرخه و دوامش هم بیشتر بشه . اورینگ قطعه ی خراب رو هم نگه دارید . بعداً به درد میخوره .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 27-04-2021 at 12:48. دليل: تصحیح

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام
    ◼️ اگر اشتباه نکنم به احتمال ۹۹٪ این قطعه همون شیر تابستانه/ زمستانه در مدلهای ۳۱۱۵ و ۳۱۱۸ هست .
    این قطعه روی کاربراتور آب هست و فقط مقدارِ آبی که از کاربراتور آب رد میشه رو کنترل می‌کنه .
    در صفحات قبل عکس همین قطعه رو که متعلق به ۳۱۱۵ و ۳۱۱۸ هست درج کرده‌ام که پلاستیکی هست و خورده و پوسیده شده و باعث ضعیف شدن شعله ی مشعل میشه .

◼️ باید آب و گاز رو ببندید و پیچ بالاش رو باز کنین و با دست و یا انبردست بکشینش بیرون

◼️ اگر پوسیده و خراب شده بی زحمت ازش عکس آپلود کنید برای اطلاع رسانی در این تاپیک

◼️ قبل از نصبش بهتره اورینگش رو کمی چرب کنید تا نرم و راحت جا بره و بچرخه و دوامش هم بیشتر بشه . اورینگ قطعه ی خراب رو هم نگه دارید . بعداً به درد میخوره .
    اون قطعه رو خرید زدم فعلا به دستم نرسیده اما باقیماندشو از رو رگلاتور باز کردم و دورش نوار تفلون پیچیدم بستم سر جاش که خب دیگه آب نمیده تا سالمش بیاد مشکل دیگه که آبگرمکن من داره اینه که فشار آب گرم و سرد یکی نیست یعنی فقط 7 صبح که کل ملت خوابن و فشار آب ها خیلی زیاده این روشن میشه من احتمال میدم که لوله های آبگرمم رسوب گرفتن به نظرتون یکم جوهر نمک وارد مدار کنم حل میشه ؟ البته دقیق نمیدونم اگه لوله مشکل داشت خب همون 7 صبح هم نباید آب گرمم روشن میشد شاید از دیافراگمش هست

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اون قطعه رو خرید زدم فعلاً به دستم نرسیده اما باقیماندش رو از رو رگلاتور باز کردم و دورش نوار تفلون پیچیدم بستم سر جاش که خب دیگه آب نمیده تا سالمش بیاد.

مشکل دیگه که آبگرمکن من داره اینه که فشار آب گرم و سرد یکی نیست یعنی فقط 7 صبح که کل ملت خواب هستند و فشار آب خیلی زیاده این آبگرمکن روشن میشه.
    من احتمال میدم که لوله های آبگرم هم رسوب گرفته.
    به نظرتون یه کم جوهر نمک وارد مدار کنم حل میشه ؟
    البته دقیق نمیدونم اگه لوله مشکل داشت خب همون 7 صبح هم نباید آب گرم هم روشن میشد شاید از دیافراگمش هست
    سلام
    در مورد مشکل کم بودن فشار آب گرم در مطالب صفحات قبل مفصل توضیح داده‌ام .

خلاصه ی مطالب :

◼️ اختلافِ کم بین فشار آب سرد و گرم طبیعی هست به علت لوله‌های پیچ در پیچ مبدل آبگرمکن و پکیج و همچنین کاربراتور آب که باعث افت ال گرم میشه .

◼️ اگر در همه ی شیرهای خانه فشار آب گرم خیلی کمتر از آب سرد هست پس احتمال زیاد هست که مبدل آبگرمکن رسوب گرفته و باید با محلول ۳۳ درصد جوهر نمک رسوب زدایی بشه .

◼️ اگر فقط در جاهایی که شیر آب گرم یک شیر پیسوار هم داره فشار آب گرم کم هست پس اول باید شیرهای پیسوار با پیچ‌گوشتی دوسو با بشه و توریش تمیز بشه .

◼️ احتمال خیلی هم هم وجود داره که خود لوله‌های آب گرم رسوب زیاد گرفته خصوصاً اگر که گالوانیزه باشه و قدیمی .

◼️ریختن جوهر نمک در لوله‌های خانه اشتباه هست .

◼️برای مطمئن شدن از باز بودن لوله‌های آب گرم میتونین لوله‌ی اصلیِ آبِ سرد که قبل از آبگرمکن هست رو مستقیم وصل کنید به لوله ی آب گرم ساختمان . اگر رسوب و اشغال توی لوله‌ها باشه با فشار آب خارج میشه ولی قبلش باید از زیر روشویی و سینک ظرفشویی ، شیرهاشون از دیوار باز بشه تا رسوب‌ها و آشغالها بریزه بیرون و وارد شیرها نشه .

◼️ احتمال خرابی دیافراگم هم زیاد هست اگر که سالهاست که عوض نشده .

◼️ ضمناً شیر تابستانه/ زمستانه اگر سالم نباشه روی فشار آب و مقدار شعله ی مشعل و حرارت آب تاثیر می‌ذاره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام
    در مورد مشکل کم بودن فشار آب گرم در مطالب صفحات قبل مفصل توضیح داده‌ام .

خلاصه ی مطالب :

◼️ اختلافِ کم بین فشار آب سرد و گرم طبیعی هست به علت لوله‌های پیچ در پیچ مبدل آبگرمکن و پکیج و همچنین کاربراتور آب که باعث افت ال گرم میشه .

◼️ اگر در همه ی شیرهای خانه فشار آب گرم خیلی کمتر از آب سرد هست پس احتمال زیاد هست که مبدل آبگرمکن رسوب گرفته و باید با محلول ۳۳ درصد جوهر نمک رسوب زدایی بشه .

◼️ اگر فقط در جاهایی که شیر آب گرم یک شیر پیسوار هم داره فشار آب گرم کم هست پس اول باید شیرهای پیسوار با پیچ‌گوشتی دوسو با بشه و توریش تمیز بشه .

◼️ احتمال خیلی هم هم وجود داره که خود لوله‌های آب گرم رسوب زیاد گرفته خصوصاً اگر که گالوانیزه باشه و قدیمی .

◼️ریختن جوهر نمک در لوله‌های خانه اشتباه هست .

◼️برای مطمئن شدن از باز بودن لوله‌های آب گرم میتونین لوله‌ی اصلیِ آبِ سرد که قبل از آبگرمکن هست رو مستقیم وصل کنید به لوله ی آب گرم ساختمان . اگر رسوب و اشغال توی لوله‌ها باشه با فشار آب خارج میشه ولی قبلش باید از زیر روشویی و سینک ظرفشویی ، شیرهاشون از دیوار باز بشه تا رسوب‌ها و آشغالها بریزه بیرون و وارد شیرها نشه .

◼️ احتمال خرابی دیافراگم هم زیاد هست اگر که سالهاست که عوض نشده .

◼️ ضمناً شیر تابستانه/ زمستانه اگر سالم نباشه روی فشار آب و مقدار شعله ی مشعل و حرارت آب تاثیر می‌ذاره
    سپاس فراوان از پاسخ شما
    بله روی بحث ریختن لوله باز کن در لوله ها فکر کردم و دیدم خطری هست چون توکار هست و قدیمی نزدیک 15 شایدم 20 سال اگه لوله رو سوراخ کنه فاجعه میشه پس فقط می خوام خود مبدل رو اسیدشویی کنم البته اون راه وصل کردن اب سرد به گرم رو هم انجام میدم تا وضعیت مسیر لوله هم دستم بیاد اما حتی اگه مشکلم داشت فکر نمی کنم بخوام رسوبگیر واردش کنم چون گفتم لوله ها توکار و قدیمیه و اگه نشتی بده هزینه سنگینی به بار میاره در صورت مشکل داشتنش سر فرصت یک لوله سفید برا ابگرمکن روکار کار می کنم و اون قدیمیه رو کور می کنم فعلا برنامم فقط تعویض دیافراگم و اسیدشویی مبدل هست چون سر صبح که فشار اب خیلی زیاده بدون مشکل خوب کار می کنه و اب گرم پر فشاری هم در حمام و بقیه شیرها دارم (که نشون میده احتمالا لوله اب گرم گرفتگی نداره
    )

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سپاس فراوان از پاسخ شما

بله روی بحث ریختن لوله باز کن در لوله ها فکر کردم و دیدم خطری هست چون توکار هست و قدیمی نزدیک 15 شایدم 20 سال اگه لوله رو سوراخ کنه فاجعه میشه پس فقط می خوام خود مبدل رو اسیدشویی کنم البته اون راه وصل کردن اب سرد به گرم رو هم انجام میدم تا وضعیت مسیر لوله هم دستم بیاد اما حتی اگه مشکلم داشت فکر نمی کنم بخوام رسوبگیر واردش کنم چون گفتم لوله ها توکار و قدیمیه و اگه نشتی بده هزینه سنگینی به بار میاره در صورت مشکل داشتنش سر فرصت یک لوله سفید برا ابگرمکن روکار کار می کنم و اون قدیمیه رو کور می کنم فعلا برنامم فقط تعویض دیافراگم و اسیدشویی مبدل هست چون سر صبح که فشار اب خیلی زیاده بدون مشکل خوب کار می کنه و اب گرم پر فشاری هم در حمام و بقیه شیرها دارم (که نشون میده احتمالا لوله اب گرم گرفتگی نداره
    )
    سلام

همگی سپاسگزار خدای دانای مطلق هستیم برای نعمت علم و دانش و اینترنت و غیره .

◼️ ریختن اسید لوله بازکن در لوله‌های آب و فاضلاب یک اشتباه بزرگ هست و می‌تونه باعث میلیونها تومان خسارت بشه .
    ◼️ در تاپیک لوله کشی و آبرسانی مفصل توضیح داده‌ام که چرا و راه حلِ درست چیه که اولینش و بهترینش پیشگیری هست .

◼️ اگر همیشه فشار آب گرم خیلی کمتر از آب سرد هست پس یا آبگرمکن رسوب داره یا لوله‌ها ی ساختمان یا هر دو با هم .

◼️ یکی از علامت‌های رسوب داشتن آبگرمکن ، وجود تکه سنگهای سفیدِ آهکی در توریِ شیرهای خانه و توریِ شیرهای پیسوار هست .

◼️ با رعایت نکات ایمنی در خانه هم میشه اسیدشویی کرد با اسید ۳۳ درصد مخصوص آبگرمکن

◼️ باید در فضای کاملاً باز و دور از کودکان و فلزات انجام بشه .

◼️ باید آبگرمکن رو سر و ته روی زمین بذارید یعنی دودکش روی زمین باشه و لوله‌های ورودی و خروجی مبدل رو به آسمان باشه .

◼️ لوله ی مسی رابط بین کاربراتور آب و مبدل باید برداشته بشه تا اسید نره توی کاربراتور آب .

◼️ باید شیلنگ باریکی رو محکم بزنین توی اون سمتی که آب گرم میاد بیرون و به سرش قیف یا طرف پلاستیکی وصل کنید تا اسید رو آروم آروم بریزید داخلش

◼️سمت دیگر رو هم باید شیلنگ باریک بزنین داخلش و بذارید روی زمین تا رسوب‌ها و گاز کلر و رسوب‌ها ازش خارج بشه .

◼️ این کار بسیار خطرناک هست و اولش اسید به شدت میجوشه و میزنه بالا پس باید دستکش و عینک ایمنی داشته باشید

◼️ وقتی که کاملاً رسوب‌ها در اسید حل شد ، دیگه اسید نمیجوشه و کف نمیکنه و صدا نمی‌ده و از سمت دیگه هم اسید تمیز بدون تغییر خارج میشه .

◼️ بعدش باید مبدل با آب تمیز به خوبی شستشو بشه تا اسیدها کاملاً شسته بشه .

◼️ مسئولیت رعایت نکات ایمنی و درست انجام دادن کارها و هر گونه خسارت جانی و مالی بر عهدۀ خوانندگان این مطالب هست . بنده و این سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام

همگی سپاسگزار خدای دانای مطلق هستیم برای نعمت علم و دانش و اینترنت و غیره .

◼️ ریختن اسید لوله بازکن در لوله‌های آب و فاضلاب یک اشتباه بزرگ هست و می‌تونه باعث میلیونها تومان خسارت بشه .
    ◼️ در تاپیک لوله کشی و آبرسانی مفصل توضیح داده‌ام که چرا و راه حلِ درست چیه که اولینش و بهترینش پیشگیری هست .

◼️ اگر همیشه فشار آب گرم خیلی کمتر از آب سرد هست پس یا آبگرمکن رسوب داره یا لوله‌ها ی ساختمان یا هر دو با هم .

◼️ یکی از علامت‌های رسوب داشتن آبگرمکن ، وجود تکه سنگهای سفیدِ آهکی در توریِ شیرهای خانه و توریِ شیرهای پیسوار هست .

◼️ با رعایت نکات ایمنی در خانه هم میشه اسیدشویی کرد با اسید ۳۳ درصد مخصوص آبگرمکن

◼️ باید در فضای کاملاً باز و دور از کودکان و فلزات انجام بشه .

◼️ باید آبگرمکن رو سر و ته روی زمین بذارید یعنی دودکش روی زمین باشه و لوله‌های ورودی و خروجی مبدل رو به آسمان باشه .

◼️ لوله ی مسی رابط بین کاربراتور آب و مبدل باید برداشته بشه تا اسید نره توی کاربراتور آب .

◼️ باید شیلنگ باریکی رو محکم بزنین توی اون سمتی که آب گرم میاد بیرون و به سرش قیف یا طرف پلاستیکی وصل کنید تا اسید رو آروم آروم بریزید داخلش

◼️سمت دیگر رو هم باید شیلنگ باریک بزنین داخلش و بذارید روی زمین تا رسوب‌ها و گاز کلر و رسوب‌ها ازش خارج بشه .

◼️ این کار بسیار خطرناک هست و اولش اسید به شدت میجوشه و میزنه بالا پس باید دستکش و عینک ایمنی داشته باشید

◼️ وقتی که کاملاً رسوب‌ها در اسید حل شد ، دیگه اسید نمیجوشه و کف نمیکنه و صدا نمی‌ده و از سمت دیگه هم اسید تمیز بدون تغییر خارج میشه .

◼️ بعدش باید مبدل با آب تمیز به خوبی شستشو بشه تا اسیدها کاملاً شسته بشه .

◼️ مسئولیت رعایت نکات ایمنی و درست انجام دادن کارها و هر گونه خسارت جانی و مالی بر عهدۀ خوانندگان این مطالب هست . بنده و این سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم .
    سلام
    آبگرمکن دیواری بوتان3215 داریم که وقتی شیر آب گرم را تا آخر باز میکنم صدای سوت میاد،دلیلش چی میتونه باشه؟
    اگر شیر آب گرم را در همین حال یکم ببرمش عقبتر،صدا کمتر میشه که البته بعضی وقتا آبگرمکن هم خاموش میشه
    فشار آب ورودیش هم کمتر کردم که بازم فرقی نداشت و حتی بعضی وقتا دیگه روشن نمیشد
    چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    آبگرمکن دیواری بوتان3215 داریم که وقتی شیر آب گرم را تا آخر باز میکنم صدای سوت میاد،دلیلش چی میتونه باشه؟
    اگر شیر آب گرم را در همین حال یک کم ببرمش عقبتر،صدا کمتر میشه که البته بعضی وقتها آبگرمکن هم خاموش میشه
    فشار آب ورودیش هم کمتر کردم که بازم فرقی نداشت و حتی بعضی وقتها دیگه روشن نمیشد
    چیکار کنم؟
    سلام

◼️این صدا اکثراً از داخل کاربراتور آب هست . از محل عبور آب برای رفتنش به پشت دیافراگم . ( کانال شیر احتراق) .
    اگر آبگرمکن از انواع قدیمی هست و شیر احتراق داره (پیچ وِنت vent ) ، نیم دور به چپ یا راست بپیچونینش و تست کنین . اگر نشد ، برگردونینش جای اولش و نیم دور در جهت برعکس و تست کنین .
    به احتمال زیاد مشکل حل میشه .

◼️ از حدود شش هفت سال پیش ، شیر احتراقِ پیچی حذف شده و به جاش یک قطعه‌ی پلاستیکی نصب شده که داخلش یک ساچمه خیلی کوچک هست . این قطعه هم اسمش شیر احتراق هست و جنسش بد هست و بالاخره میپوسه ! .

عکسش :

پس برای رفع صدا باید آب و گاز و برق رو قطع کنید کاربراتور آب رو جدا کنید و پیچهای محفظه ی دیافراگم رو باز کنید و شیر احتراق رو چک کنین (قطرش حدود ۲ تا ۳ میلیمتر و طولش حدود ۸ تا ۱۰ میلیمتر هست اگر اشتباه نکنم ) . داخل سوراخی هست که آب رو از بدنه ی کاربراتور می‌بره به پشت دیافراگم .

فروشندگان قطعات بوتان دارند . ( شیر احتراق )

◼️ قبل از باز کردن کاربراتور آب از شیر تابستانه زمستانه کمک بگیرین . تا آخر به چپ یا راست ببریدش و تست کنین و سپس برعکسش . شاید مشکل حل بشه .

◼️ وقتی کاربراتور آب باز بشه بهتره تمیز بشه خصوصاً توری ورودی آب و همچنین بهتره با اسید ۳۳ درصد رسوب زدایی بشه با رعایت همه‌ی نکات ایمنی که قبلاً بارها نوشته شده و هشدار داده شده که باید رعایت بشه

◼️مسئولیت رعایت نکات ایمنی و درست انجام دادن کارها و هر گونه خسارت جانی و مالی بر عهدۀ خوانندگان این مطالب هست . بنده و این سایت هیچگونه مسئولیتی نداریم .

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

شیر تابستانه زمستانه آبگرمکن دیواری کجاس؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •