تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 83 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

داره خودمونی میشه XDbit68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    green hell

پيش فرض

دوستان من تمام تنظیمات رو انجام میدم، آی پی ها رو به دو تا کامپیوتر میدم و شبکه برقرار میشه اما موقعی که میخوام شیرینگ اینترنت رو انجام بدم ،وقتی شیرش می کنم پیغام میده آی پی شما از الان عوض میشه و به 192.168.137.1 تغییر میکنه(یعنی همون کامپیوتر اول ) .
    خب از این به بعد دیگه کامپیوتر دوم که آی پی اون 192.168.0.2 بوده و default gateway اون Ip کامپیوتر اول یعنی 192.168.0.1 هست ، با تغییر ip کامپیوتر اول چطوری میتونه اونو بشناسه؟؟؟؟؟ بعد از شیرینگ تست کردم دیگه کامپیوتر دوم کامپیوتر اول رو نمیشناخت! کامپیوتر اول ویندوز 7 داره و دومی اکس پی. دوستان لطفا راهنمایی کنن که بد جوری گیر افتادم.

در آغاز فعالیت david-a26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    HELL

پيش فرض

دوستان من تمام تنظیمات رو انجام میدم، آی پی ها رو به دو تا کامپیوتر میدم و شبکه برقرار میشه اما موقعی که میخوام شیرینگ اینترنت رو انجام بدم ،وقتی شیرش می کنم پیغام میده آی پی شما از الان عوض میشه و به 192.168.137.1 تغییر میکنه(یعنی همون کامپیوتر اول ) .
    خب از این به بعد دیگه کامپیوتر دوم که آی پی اون 192.168.0.2 بوده و default gateway اون Ip کامپیوتر اول یعنی 192.168.0.1 هست ، با تغییر ip کامپیوتر اول چطوری میتونه اونو بشناسه؟؟؟؟؟ بعد از شیرینگ تست کردم دیگه کامپیوتر دوم کامپیوتر اول رو نمیشناخت! کامپیوتر اول ویندوز 7 داره و دومی اکس پی. دوستان لطفا راهنمایی کنن که بد جوری گیر افتادم.
    خب بعد اینکه شیر کردی IP سیستم اول رو تغییر بده و همون 192.168.0.1 کن.

3. این کاربر از david-a26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    green hell

پيش فرض

خب بعد اینکه شیر کردی IP سیستم اول رو تغییر بده و همون 192.168.0.1 کن.
    خب اگه اینکار رو بکنم که دیگه اینترنت شیر نمیشه که!

در آغاز فعالیت david-a26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    HELL

پيش فرض

خب اگه اینکار رو بکنم که دیگه اینترنت شیر نمیشه که!
    چرا اخه به IP ربطی نداره که شما شیرینگ رو در کارت شبکه فعال میکنی بعد IP رو عوض کنی باز شیرینگ فعاله!

2تا کامپیوترو از طریق وایرلس به هم وصل میکنی؟

6. این کاربر از david-a26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    green hell

پيش فرض

چرا اخه به IP ربطی نداره که شما شیرینگ رو در کارت شبکه فعال میکنی بعد IP رو عوض کنی باز شیرینگ فعاله!

2تا کامپیوترو از طریق وایرلس به هم وصل میکنی؟
    نه با کابل کراس به هم وصلن.کابل کراس هم سالمه.
    این چیزی که شما گفتی رو من تست کردم بعد از فعال شدن شیرینگ کانکشن پیغام میده که ip شما به 192.168.137.1 تغییر خواهد کرد اگر کامپیوترهای دیگر شما static ip address دارن اونها روی اتوماتیک ست کنید .
    خب منم رو اتوماتیک گذاشتم که راحت اینترنت شیر شد و انتقال فایل هم بین دو تا کامپیوتر انجام شد. یعنی نمی تونیم بیایم ip رو بعد از شیر دوباره تغییر بدیم و بکنیم همون 192.168.0.1 البته تستش کردم که دیدم نشد ، میگم شما هم یه تست بکن !

حالا اگه اینجوریه دیگه چرا ما از اول ip دو تا pc رو روی اتوماتیک نمی ذاریم و دستی بهش ip میدیم ؟
    دوستان جواب بدن لطفا.
    ممنون.

داره خودمونی میشه darkman.p's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

امیدوار هستم که دوستان کمکت کنند شاید البته
    آقا ------ رو کار نداریم ولی کلا شما اکسس پوینت ها رو روی بریج بزار و آپی هر کدوم از اونا رو ببر تو رنج مودم البته چون دیفالت همشون 192.168.1.1 هست شما یکی رو بزار 192.168.1.100 اون یکی اکسس پوینتم بزار 192.168.1.200 دی اچ سی پی های این دو هم بزار از این رنج به بعد اینطوری همه بدون ------ اینترنت دار می شن حالا اگه سوالی داری واضح تر بپرس تا بگم البته بعدش میتونی راحت با سیسی ------ منیجش کنی در ضمن این دو تا اکسس پوینت باید به سوئیچ وصل باشن مودم هم به سوئیچ وصل باشه و مودم nat کنه

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با نام خدا و سلام
    دوستان من یه مودم وایمکس ایرانسل و یم مودم linksys wag120n دارم حالا می خام این اینترنت وایمکس را هم بین سه تا کامپیوتر و هم به صورت wifi شیر کنم ولی نمیشه
    حالا می خام هر کی بلده منو راهنمایی کنه

با سپاس
    شما باید مودم بی سیم رو حالت بریج بزاری و دی اچ سی پی اونو غیر فعال کنی و با یک کابل به مودم وایمکس وصل کنی بعدش می تونی از طریق بی سیم همون اینتر نت وایمکسو بگیری البته اگه آی پی مودمت 192.168.1.1 احتمالا ماله وایمکستم همونه یکیشونو بکن 192.168.1.2

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان
    من دوتا pc دارم که با مودم modem router tp-link TD-W8901G بهم وصلند البته با کابل کراس ویه لپتاپ دارم که با وایرلس به مودم وصله وهرسه باهم به اینترنت وصلند.اولا من از شبکه هیچی سردرنمیارم ومیخام این سه تا سیستمو با هم شبکه کنم والبته اینترنتشون وصل باشه .و هاب وسوییچ ندارم.
    اساتید محترم بنده چکار باید بکنم؟
    دوست من شما نیازی نیست کار خاصی انجام بدین کلا کودم شما 4 عدد پورت شبکه داره میتونید 4 پی سی رو بهش با سیم وصل کنید و هر چند تا دلتون خواست بی سیم بهش وصل کنید اگر آی پی دستگاه ها رو اتوماتیک باشه خودشون با هم شبکه میشن و برای دادن اینتر نت کافیه مودم رو به آِ اس پی ببرید در عرض 2 دقیقه بگین نتشو براتون فعال کنن دقیقا اینکارارو بکنی یه شبکه داری با اینترنت

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نه با کابل کراس به هم وصلن.کابل کراس هم سالمه.
    این چیزی که شما گفتی رو من تست کردم بعد از فعال شدن شیرینگ کانکشن پیغام میده که ip شما به 192.168.137.1 تغییر خواهد کرد اگر کامپیوترهای دیگر شما static ip address دارن اونها روی اتوماتیک ست کنید .
    خب منم رو اتوماتیک گذاشتم که راحت اینترنت شیر شد و انتقال فایل هم بین دو تا کامپیوتر انجام شد. یعنی نمی تونیم بیایم ip رو بعد از شیر دوباره تغییر بدیم و بکنیم همون 192.168.0.1 البته تستش کردم که دیدم نشد ، میگم شما هم یه تست بکن !

حالا اگه اینجوریه دیگه چرا ما از اول ip دو تا pc رو روی اتوماتیک نمی ذاریم و دستی بهش ip میدیم ؟
    دوستان جواب بدن لطفا.
    ممنون.
    آقا کلا بهترین اینه که رو سرورت آی پی 192.168.0.1 بزاری و هیچ دلیلی نداره آیپیش بشه همونی که میگی باید اول این مشکلو حل کنی شما میگی من میزارم 192.168.0.1 بهدش میشه مثلا 192.168.1.137 خوب این معنی نمیده مگر اینکه رو اون دستکاه نرم افزار ریپ فریز یا یه چیزی نصب باشه قبل شیرینگ ببین چرا تنظیماتت میپره

12. این کاربر از darkman.p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    green hell

پيش فرض

آقا کلا بهترین اینه که رو سرورت آی پی 192.168.0.1 بزاری و هیچ دلیلی نداره آیپیش بشه همونی که میگی باید اول این مشکلو حل کنی شما میگی من میزارم 192.168.0.1 بهدش میشه مثلا 192.168.1.137 خوب این معنی نمیده مگر اینکه رو اون دستکاه نرم افزار ریپ فریز یا یه چیزی نصب باشه قبل شیرینگ ببین چرا تنظیماتت میپره
    دوست عزیز خیلی ممنون بابت راهنماییت. من نرم افزاری مثل ریپ فریز ندارم فقط یه eset smart security 64bit رو سیستم 64 بیتی ویندوز 7 دارم .اونم یه personal firewall داره که تا زمانی که اون فعال باشه نمیذاره اینترنت شیر بشه اما به محض اینکه خاموشش می کنم ردیفه.
    اصلا اگه از اول دو تا یا هر چنتا سیستمی که داریم رو با ip automatic ست کنیم مشکلی پیش میاد؟ منظورم اینه که اصلا چرا ip رو دستی وارد میکنیم وقتی اتوماتیک جواب میده خودش؟
    اینم بگم که ip فقط موقعی میشه 192.168.137.1 که میخوام اینترنت رو شیر کنم. ماله ویندوز 7 نمیتونه باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •