تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 39 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 384

نام تاپيک: آموزش گام به گام پريمير در اينجا (فقط آموزش را قرار دهيد )

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ Hossein_nasa62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

حسين آقا سلام

بسيار ممنون از تاپيك خوبتون. واقعا خسته نباشيد. من يه سوال داشتم كه ممنون ميشم اگه لطفا جواب بديد.

من يه سري فايلو با كارت كپچرم (Dazzle) و از طريق برنامه Piancle Studio به صورت Avi ضبط كردم. الان ميخوام با پريمير يه قسمتهايي از بعضي فايلها رو كات كنم (سانسور). حالا ممنون ميشوم اگه لطفا بفرماييد چطوري با پريمير ميتونم اين كارو بكنم.

مرسي
    سلام دوست عزيز شما لطف دارين

اگر آموزش اولين صفحه رو مي خونديد متوجه ميشديد كه چگونه بايد اين كار رو انجام داد من دوباره توضيح ميدم
    براي اينكار بايد از ابزاري كه دورش با علامت زرد رنگ مشخص شده استفاده كني
    اسم اين ابزار Razor است

موفق باشيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    دو فایل با حجم gig12.6و gig6.6 با فرمتavi را میخوام به هم بچسبونم و بعد باadobe media encoder premiere به فرمت mpeg2-dvd تبدیل کنم . دو فایل را درtemeline پشت سر هم قرار داده و
    گزینه adobe media encoder ،preset،NTSC DV 16x9 Low Quality انتخاب میکنم. حجم نهایی 860megخواهد بود. اما وقتی هر کدام از فایلها را جداگانه انتخاب میکنم ، برای یکی حجم 3gig و دیگری را 1gig مینویسد. اگر در راه حلتان نیاز بهrender کردن یا مواردی دیگرهم داره، لطفا کامل توضیح دهید چون من ازpremiere چیزی سر در نمیارم.
    ممنون از راهنماییتان
    Last edited by mr.taherii; 10-02-2008 at 10:24.

آخر فروم باز reza3600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    این دنیا

پيش فرض

سلام
    من adob premier cs3‌رو نصب كردم. وقتي يه فايل رو بل اون ميبرم نميدونم چطوري اون تيكه فيلم بريده شده رو ذخيره كنم. فيلم هايي كه من ويرايش ميكنم يا divx يا mpeg2 هست. ميخام كه فيلم بريده شده رو با همين فرمت ها ذخيرع كنم.
    ممنون

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام
    دو فایل با حجم gig12.6و gig6.6 با فرمتavi را میخوام به هم بچسبونم و بعد باadobe media encoder premiere به فرمت mpeg2-dvd تبدیل کنم . دو فایل را درtemeline پشت سر هم قرار داده و
    گزینه adobe media encoder ،preset،NTSC DV 16x9 Low Quality انتخاب میکنم. حجم نهایی 860megخواهد بود. اما وقتی هر کدام از فایلها را جداگانه انتخاب میکنم ، برای یکی حجم 3gig و دیگری را 1gig مینویسد. اگر در راه حلتان نیاز بهrender کردن یا مواردی دیگرهم داره، لطفا کامل توضیح دهید چون من ازpremiere چیزی سر در نمیارم.
    ممنون از راهنماییتان
    سلام دوست عزیز سوالتون رو که آقا حسین جواب میده
    فقط میخواستم بگم وقتی شما روی Low Quality میزاری حداقل کیفیت رو داری
    متوجه هستین که؟!
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنماییتان
    سلام
    شما به جاي اينكه از گزينه NTSC بايد ازگزينه pal استفاده كنيد
    بعد درضمن شما در قسمت range بايد بر روي work area ودر تايم لاين قسمت اندازه فيلمتون رو مشخص كنيد
    اينكار رو با كم و زياد كردن خط sart-end-duration (همون خطي كه اهرم cti از اون رد ميشه ) انجام بديد
    بعد هم شما براي كم يا زياد كردن كيفيت و حجم فيلم بايد در زير پنجره اكسپورت در قسمت basic video setting با حركت اهرم ميزان اون رو مشخص كنيد
    درضمن اون تاپيكت رو مديرها بايد حذف كنند
    موفق باشيد

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    من adob premier cs3‌رو نصب كردم. وقتي يه فايل رو بل اون ميبرم نميدونم چطوري اون تيكه فيلم بريده شده رو ذخيره كنم. فيلم هايي كه من ويرايش ميكنم يا divx يا mpeg2 هست. ميخام كه فيلم بريده شده رو با همين فرمت ها ذخيرع كنم.
    ممنون
    سلام دوست عزيز
    در مورد cs3 چون نصب ندارم نميتو نم كمكتون كنم
    من سوال اول رو متوجه نشدم
    اگه منظورتون اينه كه فيلهاي رو كه تو پريمير بريده ايد رو مي خواهيد ذخيره كنيد. بايد خروجي بگيريد
    در مورد سوال دوم اين فرمتها رو مي توان وارد نرم افزار كرد ولي براي خروجي گرفتن در نسخه 2 فقط ميشهmpeg2 تو رو خروجي بگيري كه اگه راهنمايي بالا رو بخوني ميتوني اينكار رو انجام بدي ولي درموردdivx فكرنكنم حتي بانسخه 3 هم بتوني اينكار رو انجام بدي
    بهتره كه mpeg2-dvd خروجي بگيري و بعد با نرم افزار هاي كانورتور تبديل به divx كني
    موفق باشيد

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    این دنیا

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    در مورد cs3 چون نصب ندارم نميتو نم كمكتون كنم
    من سوال اول رو متوجه نشدم
    اگه منظورتون اينه كه فيلهاي رو كه تو پريمير بريده ايد رو مي خواهيد ذخيره كنيد. بايد خروجي بگيريد
    در مورد سوال دوم اين فرمتها رو مي توان وارد نرم افزار كرد ولي براي خروجي گرفتن در نسخه 2 فقط ميشهmpeg2 تو رو خروجي بگيري كه اگه راهنمايي بالا رو بخوني ميتوني اينكار رو انجام بدي ولي درموردdivx فكرنكنم حتي بانسخه 3 هم بتوني اينكار رو انجام بدي
    بهتره كه mpeg2-dvd خروجي بگيري و بعد با نرم افزار هاي كانورتور تبديل به divx كني
    موفق باشيد
    مثلا يه تيكه از يه فيلم رو مي برم حالا اين يه تيكه رو چطوري بايد ذخيره كنم يا به قول شما خروجي بگيرم.
    من فرمت تمام فايل هاي تصويريم mpeg2 هست. وقتي با نرم افزار يوليد استوديو يه فيلم رو برش ميدم و ميخام ذخيره كنم اگر موقع ذخيره كردن مثلا فرمت mpeg2 رو انتخاب كنم اون نرم افزار دوباره همين فايل mpeg2 رو به mpeg2 اينكد ميكنه . ميخام بدونم توي پريمير هم اين طوريه.؟ مثلا با vcd cutter خيلي سريع ميشه يه تيكه از فيلم رو بريد چون دوباره اون يه تيكه رو اينكد نميكنه در مورد پريمير چطوره؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

مثلا يه تيكه از يه فيلم رو مي برم حالا اين يه تيكه رو چطوري بايد ذخيره كنم يا به قول شما خروجي بگيرم.
    من فرمت تمام فايل هاي تصويريم mpeg2 هست. وقتي با نرم افزار يوليد استوديو يه فيلم رو برش ميدم و ميخام ذخيره كنم اگر موقع ذخيره كردن مثلا فرمت mpeg2 رو انتخاب كنم اون نرم افزار دوباره همين فايل mpeg2 رو به mpeg2 اينكد ميكنه . ميخام بدونم توي پريمير هم اين طوريه.؟ مثلا با vcd cutter خيلي سريع ميشه يه تيكه از فيلم رو بريد چون دوباره اون يه تيكه رو اينكد نميكنه در مورد پريمير چطوره؟
    ممنون
    بله درسته در پريمير هم مثل يوليد دوباره همين فايل رو به فرمت مورد نظر انكد خواهد كرد

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    این دنیا

پيش فرض

نگفتي وقتي كارم تموم شد چه طوري خروجي بگيرم.
    پريمير براي فرمت هاي خروجي چه فرمت هايي رو ساپورت ميكنه؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام حسین آقا
    از راهنماییهای شما ممنونم
    1-بوسیله premiere دو فایل با فرمتavi را به mpeg2-dvd تبدیل کردم.اندازه دو فایل با هم در پریمیر 1 ساعت و 31 دقیقه است.encoder را 3 بار انجام دادم فایل صوتی ساخته شده نیز همان 1 ساعت و 31 دقیقه هست. اما بعد از encoder آخر،زمان فایل تصویری 1 ساعت و 18 دقیقه شده است .در دو encoder دیگر بر روی همین دو فایل،زمان فایل تصویری 1 ساعت هم به من داده است، این تفاوت ناشی از چیست؟
    2- وقتی من فایل تصویری یا صوتی را در مدیا پلیر پخش می کنم هر کدام جداگانه پخش میشند و صوت و تصویر با هم پخش نمیشند.یک فایل با فرمت m2v.xmpses به من داده که نمیدانم برای چیست؟به چه طریقی میشود صوت و تصویر را با هم پخش کرد؟
    3-اینکه صوت و تصویر با هم از نظر زمانی تفاوت دارند در نتیجه نهایی نیز تاثیر خواهد گذاشت؟
    4-فایل mpeg2 و صوت آن را چه جوری به video-dvd تبدیل کنم؟
    4-با nero vision دو فایلم با فرمت avi را به یک فایل با فرمت mpeg2 تبدیل کردم،که این نرم افزار صوت و تصویر را با هم تبدیل می کند.اما هر چه سعی کردم به dvd-video تبدیل کنم،باز هم نشد.
    هدف نهایی من چسباندن دو فایل با فرمت avi و گرفتن خروجی به صورت DVD-Video است.هر کدام( nero, premiere ) را میدانید راهنماییم کنید.
    Last edited by mr.taherii; 12-02-2008 at 16:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •