تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 38 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 374

نام تاپيک: فلش سونی اریکسون و تبدیل K750 به W800 برای کاربران مبتدی

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

سلام بر هموطنان مهربون چند تا سوال هنوز تو ذهنم مونده

1- برای تبدیل k750 به w800 ، بعد از اجرای برنامه ، مدل گوشی رو باید k750 انتخاب کنیم یا w800 ؟
    البته من w800 انتخاب کردم و الان گوشیم درست کار میکنه اما موقع فلش با اینکه مدل رو w800 داده بودم خود برنامه از فایلهای رست k750 (ورژن فرمویر خود گوشی قبل از فلش) استفاده کرد.

2- الان کد مخفی رو که میزنم مدل گوشیم رو هنوز k750 نشون میده در حالی که فرمویر w800 روش هست (به لطف این تاپیک راحت شدیم از دست media player مزخرف k750 ، ایمان جان ،دمت خیلی خیلی گرم).حالا اگه من بخوام روی گوشیم پچ نصب کنم یا کلا موقع کار کردن با setool باید مدل گوشیم رو w800 انتخاب کنم یا k750 ؟

سوال آخرم هم اینه که چرا در phone language فقط English هست.من که از fs_emea_6 استفاده کردم با همون فایل کاستومی که تو تاپیک بود.
    1- بعد از تبدیل دیگه گوشی شما W800 هست و در همه برنامه ها باید از W800 استفاده کرد.
    2- چند نفر گفتند که بعد از تبدیل در منوی سرویس یا بعضی برنامه ها نام گوشی رو بازهم K750 نشون میده. ولی من خودم تا بحال هر گوشی که تبدیل کردم W800 نشون میده.(به جز در XS++3.1 که مدل گوشی رو از IMEI هم تشخیص میده و گوشی رو K750 معرفی میکنه).ولی مهم اینه که گوشی با فریمور جدید کار میکنه.در مورد نصب پچ هم در قسمت اول گفتم ملا گوشی شما عوض شده و برای پچ هم باید از پچهای فریمور جدید استفاده کنید.
    3- اگر از فایلهایی که اشاره کردید استفاده کردید قاعدتا باید زبان فارسی هم داشته باشید.خودم هم از این فایلها استفاده میکنم.یکبار گوشی رو مستر ریست کنید شاید جواب بده.اگه نشد یکبار دیگه FS و کاستومایز را فلش کنید.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تو توضیحاتم گفتم اگه گوشی درست کاستومایز نشه این ارور رو میده.شما یکبار دیگه گوشی رو کاستومایز کن.

تو گوشیهای سری W (که الان گوشی شما هم جزوی از این سری حساب میشه) هنگام روشن کردن گوشی 2 گزینه میاد که میپرسه که از گوشی فقط در حالت واکمن استفاده کنی یا از تلفن.اگه Start Phone رو بزنی میتونی با گوشی کار کنی ولی اگه Music Only رو انتخاب کنی فقط واکمن گوشی کار میکنه.(در این حالت گوشی بدون سیمکارت هم کار میکنه)از مسیری هم که با زدن دکمه Info نمایش داده میشه میتونی این پیغام رو برداری.یعنی با روشن کردن گوشی دیگه این پیغام نمیاد و از حالت Phone استفاده میشه.
    ايمان جون دستت درد نكنه گوشيم درست شد خودت بايد ديگه بدوني كه ما كاربر مبتدي هستيم....از اين سوال ها زياد ميكنيم

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

ايمان جون دستت درد نكنه گوشيم درست شد خودت بايد ديگه بدوني كه ما كاربر مبتدي هستيم....از اين سوال ها زياد ميكنيم
    خوشحالم که موفق شدی.اینو هم بدون منم یک زمانی مبتدی بودم و از تو همین سایتها یک چیزایی یاد گرفتم.البته الان دیگه شما واسه خودت یه پا اوستا شدی.

دوستانی که مدل دقیق گوشیشون رو نمیدونند یا هنگام کار به مشکل بر میخورند Log گوشیشون رو بزارند تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

خوشحالم که موفق شدی.اینو هم بدون منم یک زمانی مبتدی بودم و از تو همین سایتها یک چیزایی یاد گرفتم.البته الان دیگه شما واسه خودت یه پا اوستا شدی.

دوستانی که مدل دقیق گوشیشون رو نمیدونند یا هنگام کار به مشکل بر میخورند Log گوشیشون رو بزارند تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.
    ايمان عزيز داري با حرفات منو شرمنده ميكني من هر چي استاد باشم به استادي شما نميشم.....تو بالايي

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آقا ایمان دستت درد نکنه
    آیا پس تبدیل و یا فلش کردت اطلاعات ما رو گوش همش از بین میره یا نه ؟ چجوری میتونیم بک آپ بگیریم و و بک آپ مجدد رو گوشی منتقل کنیم؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آقا ایمان دستت درد نکنه
    آیا پس تبدیل و یا فلش کردت اطلاعات ما رو گوش همش از بین میره یا نه ؟ چجوری میتونیم بک آپ بگیریم و و بک آپ مجدد رو گوشی منتقل کنیم؟

با تشکر
    بهنازي عزيز شرمنده جواب ميدم...چون به ايمان جون گفتي...گوشي من بعد از فلش كردن همه چي پاك شد تا شد w800i پس همه چي پاك ميشه.....بك اپ گرفتن هم با اين برنامهMyPhoneExplorer كار با اين برنامه خيلي راحته...
    لينك دانلود اين برنامه تو اين تايپك...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه fuse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خیابوون ...

پيش فرض

دستت درد نکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بچه ها همگي خسته نباشيد من ميخواستم بدونم كه گوشيهايي سريال چنج رو ميشه به w800تبديل كرد بعد از كجا بفهميم كه گوشي مونcid36ياcid49 لطفا راهنمايي كنيد

آخر فروم باز D E V I L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

بچه ها همگي خسته نباشيد من ميخواستم بدونم كه گوشيهايي سريال چنج رو ميشه به w800تبديل كرد بعد از كجا بفهميم كه گوشي مونcid36ياcid49 لطفا راهنمايي كنيد
    اولا عضویتتون رو تبریک میگم.
    دوما گوشیهای سریال چیج رو نمیشه با این برنامه ها به w800 تبدیل کرد.
    شما بهتره بدی بیرون برات با باکس فلش کنن.
    اگه گوشیتون موقعی که تو تنظیمات دوربین با انتخاب بزرگترین سایز یعنی 1632*1224 بتونه زوم بکنه CID36 هست در غیر اینصورت CID49 هست.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

اگه گوشیتون موقعی که تو تنظیمات دوربین با انتخاب بزرگترین سایز یعنی 1632*1224 بتونه زوم بکنه Cid36 هست در غیر اینصورت Cid49 هست.
    ممنون توحید جون من اینو نمیدونستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •