تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 39 اولاول ... 293536373839
نمايش نتايج 381 به 387 از 387

نام تاپيک: آموزش ادیوس از پایه (فقط آموزش را قرار دهيد )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    شاهرود

پيش فرض

سلام دوستان.اگه نرم افزار ادیوس ورژن جدید یعنی هفت به بالا را دارین برام بزارین البته کرک شدشو.ممنون

داره خودمونی میشه soheiloooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان.اگه نرم افزار ادیوس ورژن جدید یعنی هفت به بالا را دارین برام بزارین البته کرک شدشو.ممنون
    نسخه EDIUS.Pro.7.50.Build.0236.x64 فعلا برای دانلود در دسترس هست.توی گوگل همین نسخه رو سرچ بزنی سایتهای فارسی معتبر رو بهت پیشنهاد میده

3. این کاربر از soheiloooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه soheiloooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

چطور میشه از boris red استفاده کرد؟

5. این کاربر از soheiloooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

به نام خدا و باسلام

بنده هم همین مشکل رو داشتم و الان بهترین راهشو یاد گرفتم و میخوام زکات علمم رو بدم.

تمام حرفهایی که در فضای مجازی در زمینه کم کردن حجم فایل خروجی زده شد ، قابل احترام هست و بنده چون خودم به این مشکل دچار شدم ، تمام راههای گفته شده رو رفتم.اما در نهایت به مورد دلخواهم نرسیدم،

با تلاش های زیاد و تست تماممممممم خروجی های ممکن ، در نهایت به نتیجه ی مطلوب رسیدم

فایل خروجی اصلی من 7 دقیقه بود وبصورت full hd و با فرمت mpeg و بالاترین کیفیتvbr! اما حجم پایانیش شده بود نزدیک 800 مگ

بنده دنبال راهی بودم که این فایل رو در اینترنت آپلود کنم تا به پخش تلویزیون برسه "فوری" و با کاهش کم کیفیت(چون همیشه کاهش سایز،کاهش کیفیت رو هم داره)بهترین خروجی با کمترین حجم رو بگیرم! زیر 50 مگ.

باامتحان تممام روشهای گفته شده ، در انتها بهترین خروجی بابهترین کیفیت :

خروجی بافرمت mpeg
    بعد
    مختصات پروژه FULL HD رو در نهایت تو تنظیمات خروجی، SDیعنی 720 در 576 زدم.فریم ریت رو هم 25 قراردادم(این اعداد سلیقه ای و برحسب نیازه.ملاک ما فعلا تبدیل یک فایل 800 مگ به یک فایل کم حجمه-اگر حجم کمتری میخواین میتونین سایز رو کوچکتر هم بدین و یا برعکس).فیلد رو LOWER ! اکسپورتر، بالا و پایین تصویر رو اسکوپ (نوارسیاه)میذاره.
    این کار باعث شد خروجی سایزش خیلیییییی کم بشه و تو پخش، قدرت تبدیل شدن به FULL HD رو هم داشته باشه.(پلیر ها خود بخود و یا با یک دکمه اسکوپ تصویر رو حذف میکنن).
    فایل خروجی که دست من رسید حجمش شد 120 مگ با کیفیت خوب(نه عالی و نه ضعیف).از مرحله بعد دیگه تو باکس تدوین نیست و باید از یک نرم افزار کانورتر قوی استفاده کنین

من رو 9 نرم افزار قوی کانورتر تست کردم با روشهای مختلف و بهترین نتیجه رو از Xilisoft Video Converter Ultimate گرفتم.(تفاوت حجم ها در حدود10 مگ بود که برای من مهم بود که حجمش خیلییییی کم و کیفیت به نسبت خوب باشه)

فایل خروجی120 مگ رو وارد کردم تو کانورتر .فرمت رو انتخاب(MP4 وWMVبهترین جواب رو میدن) سمت راست قسمت تنظیمات،video qualityگزینه چهارم یعنی bitrate calculator رو زدم(این حالت فقط در صورتی میاد که فایلتون رو سلکت select کرده باشین تو کانورتر و آبی باشه)
    تو تنظیماتش،قسمت file size رو زدم45مگ(یعنی نهایت خروجی 45 مگ هست-شما بر حسب نیازتون عدد بزنین-فراموش نکنین هرچی حجم کمتر،کیفیت کمتر ولی بهترین روش اینه)خودش نسبت صدا و تصویر رو میده و اگر براتون صدا هم مهمه ، کیفیت صدا رو یکم بالاتر ببرین زیاد ب حجم ویدئو اضافه نمیشه ولی کیفیتش رو عالی میکنه. و در نهایت روی اوکی کلیک و گزینه convert رو بزنین

الان من خروجی 720 در 576 دارم که زمان اجرا در هر PLAYER با یک دکمه تبدیل به FULL HDمیشه و کیفیتش "فقط یکم" کاهش پیدا میکنه (به نسبت روشهای دیگه) و از همه جالبتر!
    حجم خروجی من فقط 43 مگ شده.!!!

این کار رو در روشهای مختلف امتحان کردم و جواب مثبت گرفتم.

دنبال راه دیگه نباشین ک خسته میکنین خودتونو.من همه روشهای 10صفحه ی اول گوگل رو بادقت خوندم و نظرات رو هم و اجرا هم کردم.جوابی به خوبی این جواب نگرفتم.یعنی اصلا قابل مقایسه نبود.

فراموش نشه کلمه به کلمه این متن ، رو بادقت بخونین.یه بخش رو جا بندازین اون خروجی که میخواین از آب در نمیاد.کامل و دقیق و ریز توضیح دادم)

درنهایت خسته نباشم.نیم ساعت شد تایپ این موضوع. 09366661868 برای آموزش حضوری در خدمتم.آموزشی که هیچکس بااین دقت به شما ارائه نمیده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض تغییر یک رنگ خاص در ادیوس

در اینجا میخواهیم تغییر یک رنگ خاص در ادیوس را بررسی کنیم

شاید ما در تدوین و میکس فیلم نیاز داشته باشیم تا یک رنگ خاص را انتخاب و تغییر دهیم . در واقع ادیوس را به یک رنگ خاص و مشخص شده حساس کنیم و به رنگ دلخواه تغییر دهیم.با استفاده از افکت chrominace می توانیم تغییر یک رنگ خاص در ادیوس را انجام دهیم.افکت chrominace به معنای رنگ آمیزی می باشد.افکت chrominace را در قسمت Effect،Color Correction می توانید مشاهده کنید.
    برای دیدن ویدیوی آموزشی می تونید به آدرس
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بروید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

واقعا تاپیک عالی و جالبی بود، ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

واقعا تاپیک عالی و جالبی بود، ممنونم

خواهش می کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •