تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 39 اولاول ... 263233343536373839 آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 387

نام تاپيک: آموزش ادیوس از پایه (فقط آموزش را قرار دهيد )

در آغاز فعالیت dadfar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من هر چی میگردم کرکی پیدا نمیکنم تا Edius هم ریجستر شه اگه شکا پیدا کردین بزارین اینجا ممنون میشم
    سلام
    crackکدوم ورژن رو مخواستید؟ من کرک ورژن 6.2 رو دارم اگه خواستید براتون میزارم

2. این کاربر از dadfar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ***fandogh***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

واسه من ورژن 5.11 هست اگه کسی داره بزاره ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز من تو کپچر کردن فیلم در ادیوس 6.1 به مشکل بر خوردم..هر کاری میکنم فیلم رو اجرا نمیکنه و صدا ضبط میکنه..خواش میکنم کمک کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

لطفا مديران تاپيك رو پاك سازي كنن
    اين چه وضعيتيه ؟
    عنوان تاپيك تاكيد داشته
    آموزش ادیوس از پایه (فقط آموزش را قرار دهيد )
    چرا درخواست كرك ؟؟؟؟ و مشكلات نرم افزار ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دادا منم این مشکل را دارم یکی راهنمایی کنه ببینم چطور میشه یه پرو|ه را ذخیره کنیم که سری بعد فقط جایه فیلم و عکس را عوض کنیم و نیازی به ساختن دوباره کلیپ نباشه مثل کلیپهای آماده که میخریم و فقط مسیر فیلم و عکی و بهش میدیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من میخواهم یه لب تاپ بگیرم مدل asus k53sv شنیدم چون xp روش نصب نمیشه نمیتونم از ادیوس استفاده کنم صحت داره لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من اگر بخوام به طور موازی دو صحنه گرفته شده رو تدوین کنم باید چیکار کنم؟ بعد یه سوال دیگه,چرا رندرینگ رو سیستمم جواب نمیده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام

با این نرم افزار چه جوری میشه روی فیلم متن نوشت ؟ من می خوام هم زمان که فیلم در حال پخش هست ، متن هم به صورت فیکس روش قرار گرفته باشه ، ولی هر کاری میکنم متن رو اول نمایش میده و بعد شروع به نمایش فیلم می کنه !!!

لطفا هر چه سریع تر راهنمایی کنید

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

---------- Post added at 07:15 AM ---------- Previous post was at 07:13 AM ----------

من میخواهم یه لب تاپ بگیرم مدل asus k53sv شنیدم چون xp روش نصب نمیشه نمیتونم از ادیوس استفاده کنم صحت داره لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست خوبم
    مگه شما با ویندوز 7 و ادیوس در ویندوز 7 مشکل داری
    حالا چه الزامیه که حتما xp روی سیستم نصب شه یا نه
    به نظر من نصب نشدن ویندوز xp ربطی به نصب نشدن هیچ کدوم از نرم افزارهای تدوین و یا ... نداره
    موفق باشید

---------- Post added at 07:19 AM ---------- Previous post was at 07:15 AM ----------

دادا منم این مشکل را دارم یکی راهنمایی کنه ببینم چطور میشه یه پرو|ه را ذخیره کنیم که سری بعد فقط جایه فیلم و عکس را عوض کنیم و نیازی به ساختن دوباره کلیپ نباشه مثل کلیپهای آماده که میخریم و فقط مسیر فیلم و عکی و بهش میدیم
    سلام
    فکر کنم اگه مسیر فیلم و عکس قبلی رو یه کوچولو تغییر بدی موقع باز کردن پروژه از شما جای آنها را سوال خواهد کرد و شما می تونی عکس و فیلم جدید رو قرار بدی (مسیر عکس و فیلم جدید رو بدی)
    یا حق

---------- Post added at 07:20 AM ---------- Previous post was at 07:19 AM ----------

سلام دوستان
    می خوام امروز یه تجربه کاری رو در اختیار دوستان ادیوس کار (البته کسانی که مثل من تازه کار هستند) قرار بدم
    من مدتی بود با یه مشکل روبرو می شدم و که وقتی از فیلمم با هر فرمتی خروجی می گرفتم دور فیلم کادر مشکی می افتاد
    ایراد کار من این بود که وقتی فیلم رو کپچر می کردم توجهی به نوحه فیلم برداری یعنی 16:9 و یا 4:3 نمی کردم
    فیلم من 16:9 بود ولی من اون را 4:3 کپچر کرده بودم اما وقتی کپجر رو درست انجام دادم دیگه به این مشکل برنخوردم
    از کجا بفهمیم که فیلم 16:9 هست یا 4:3
    1)وقتی از مانیتور دوربین فیلم رو نگاه می کنیم زمانی فیلم در که کل مانیتور نمایش داده شود 16:9 هست و وقتی کادری مشکی در اطراف آن 4:3
    2) وقتی اطلاعات فیلم کپچر شده رو از قسمت info در پریمیر یا propertize در تایم لاین ادیوس می بینیم در آن نوشته که فیلم اولیه به چه صورتی است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام من در ایدیوس 5 با خروجی ریختن روی دی وی دی مشکل دارم جز از تایم لاین چه جوری فایلهای دییگه رو به وسیله این ابزار میتونم روی دی وی دی بریزم اصلا این کار ممکنه ممنون میشم پاسخ بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •