تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 112 از 112

نام تاپيک: پشتيباني و خدمات محصولات شركت آواژنگ

داره خودمونی میشه Hossein-GMail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ تمدن همدان

پيش فرض

با سلام

1-شما می فرمایید که قطعه اگر قابل تعمیر نبود و از لحاظ ظاهر هم سالم بود تعویض می شود حال اگر توسط یکی از کارکنان انجا مشکل فیزیکی برای قطعه پیش آمد چه می کنید؟
    و حال اگر به هر دلیل قرار شد قطعه را تعویض ننمایید به جای آن قطعه نو می دهید یا تعمیری و ؟دست دوم

می خواستم راهنمای در مورد فرمان بازیهای لاجیتک نمایید .

با تشکر
    سلام به همگی.
    اصلا اینطور نیست دوست من.
    خود من P35-DS3R دارم.تقریبا یک ماه بعد از اینکه گرفتمش بایاسشو آپدیت کردم,اما دیگه سیستم بالا نیومد.بردمش گاراتی بدون هیچ مشکلی واسم با یدونه نو عوضش کردن.اولش خودمم باورم نمیشد.از اون به بعد هم سعی کرم هر چی میگیرم با گارانتی آواژنگ باشه و به همه دوستان هم توصیش میکنم.

2. این کاربر از Hossein-GMail بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض تبلت آکسپد وي 1

سلام ! تبلت من اين موارد رو داره ... ممنون ميشم چک کنيد ببينيد اين مشکلات عاديه يا مال من مشکل داره !

1. ميزان شارژ تبلت به صورت بازه هاي 5 درصدي نشون داده ميشه ! يعني هرچقدر از شارژ کم بشه اونو به صورت 5 درصد 5 درصد کم ميکنه !

2. وقتي تبلت رو به شارژ مي زنم ميزان شارژ به طور کاذب و آني به 100% تبديل ميشه و وقتي سوکت شارژر رو ميکشم ميزان شارژ واقعي رو نشون ميده ! يعني در هنگام شارژ از ميزان و نحوه ي شارژ اطلاعي در دست نيست و مينويسه باطري کامل شارژ شده.

3. هنگامي که صفحه قفل ميشه ارتباط واي فاي قطع ميشه. البته تو دانلود اينطوري نيست ولي مثلا وقتي آنتي ويروسمو ميزنم آپديت و صفحه قفل ميشه قفل صفحه رو که باز ميکنم ميبينم ارتباط قطع شده و در استاتوس بار آيکون واي فاي وجود نداره و مثل حالتي که تازه واي فاي رو روشن ميکني از نو شروع ميکنه به سرچ براي شبکه واي فاي !

مال همه اينطوريه يا فقط مال منه ؟! با آپديت درست ميشه يا سخت افزاريه ؟!
    چطور ميتونم تبلتم رو به جديدترين فريمور آپديت کنم ؟! آيا اين مشکلات با آپديت نرم افزاري حل ميشه ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •