تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: zen v plus یا zen neeon 2

داره خودمونی میشه karoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

1 zen v plus یا zen neeon 2

سلام.چندوقته قصدکردم یه پلیر بخرم..ظاهرا نظر دوستان اینه که creativeبگیرم.حالا میخوام بدونم از بین این دوتا کدوم یکی رو بگیرم بهتره؟ zen v plus یا zen neeon 2..بودجه من حدود 100هزار تومنه..راستش خودم مقایسه کردم..اختلاف چندانی ندیدم..اگه اساتید بیشتر راهنمایی کنن ممنون میشم

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

creative گزینه بسیار خوبیه ... چون اولا کیفیت صداش عالیه ... ثانیا نسبت به قیمتی که داره حافظه بیشتری در اختیار میذاره ... ثالثا گارانتی خوبی داره و اکثر جاهای ایران هم گیر میاد ...

از بین این دو مدل zen v plus بهتره ، بخاطر کیفیت تصویر بهتر - طراحی بهتر - و احتمالا کیفیت صدای بهتر (هرچند در همه این زمینه ها اختلافشون زیاد نیست - اما بهرحال در همه این زمینه ها ، v plus بهتره)

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض تشکر

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز.منتظر راهنمایی دیگر دوستان هستیم

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض مشكلات

سلام دوباره..ممنون از راهنماييهاي كامل seymourعزيزوسوالات بجا و مناسب شرلوك هلمز ( توي اين تاپيك
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    )
    خلاصه به اين نتيجه رسيدم كه بهترين انتخاب من توي كل پليرها با اين بودجه zen v plus هست..يه 2 گيگ از تهران سفارش دادم 100هزارتومن..كيفيت ضبط و پخش عالي.. امكانات كافي..كم حجم و سبك و راحت و شيك ..اما مشكلاتم:
    1- با وصل كردن به كامپيوتر ، پلير روشن ميشه كه نميخوام اين اتفاق بيفته.
    2- چطور ميتونم آهنگهام رو بصورت پوشه هاي مجزا روي پلير داشته باشم؟(مثلا هر خواننده يه پوشه جدا)
    3- آيا هر فرمت تصويري رو ميتونم بهش منتقل كنم؟آخه يه نرم افزار همراهش هست اما توي تبديل فايلهاي Dat ،يه Error ميده!!
    4- گارانتيش شاب هست.ميشه بهش اطمينان كرد؟
    به اميد پاسخ سريع و صريح اساتيد

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1. طبیعتا اون اتفاق میفته ، چون ولتاژ رو که می گیره روشن میشه ... می تونی بذاری اش روی حالتی که اتوماتیک خاموش بشه بعد از چند دقیقه بیکاری (idle shutdown)

2. اگه تگ های آهنگها مرتب بشه (یعنی وقتی properties می گیری ، توی قسمت artist اسم خواننده باشه) می تونی .... من خودم هر آهنگی که می گیرم همیشه تگ هاش رو مرتب می کنم ... اما اگه می خوای فولدربندی ات مثل روی کامپیوتر باشه ... می تونی خیلی ساده از طریق نرم افزار مخصوصش ، هر فولدری رو تبدیل کنی به یه playlist و بعدش اسم اون playlist رو به اسم اون خواننده بذاری و خلاص ...

3. خب dat رو بعنوان فرمت تصویری حساب نمی کنه ... شما پسوندش رو به mpeg تغییر بده ببین درست میشه یا نه ... طبیعیه که اون نرم افزار ، هر فرمتی رو بعنوان ورودی قبول نکنه ...

4. شاب به نوعی بهترین گارانتی creative هستش ...

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض

جواب سوالات بالا رو گرفتم..ممنون از seymour مثل هميشه..اما هنوز مشكلم با فايلهاي تصويري حل نشده..هر فرم تصويري ميخوام وارد دستگاه كنم ايراد ميگيره!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همونطور که گفتم نرم افزار converter اش فرمت های محدودی رو بعنوان ورودی قبول می کنه ... باید بری دنبال نرم افزارهای دیگه ... مثلا این :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض

چشم..هر چي شما بگين..اما آخه نرم افزارش يعني هيچكدوم از اينها رو قبول نميكنه؟ Avi . Dat .Mpg؟پس چي قبول ميكنه؟بد جوري گير افتادم..حتي نرم افزارش رو دوباره نصب كردم.اما فايده نداشت..
    يه سوال ديگه..به اين پلير ميشه اسپيكر هم وصل كرد؟اسپيكري در حدي كه توي يه جمع مختصر بكار بياد.نه مثل مال كامپيوتر بزرگ و پرقدرت؟اصلا چنين چيزي پيدا ميشه تو بازار؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

والا این قضیه نرم افزارهای پشتیبان Mp3 player ها همیشه قدری دردسرسازه ... مثلا iriver اصلا نرم افزار رو همراه محصولش ارائه نمیده و باید خودت دانلودش کنی (که محدودیت های مشابهی هم داره) ... یا مثلا نرم افزار zvp که خودت گفتی ...

بهرحال اون برنامه ای که توی پست قبل گفتم رو حتما دانلود کن که dat و mpg و خیلی فرمت های دیگه رو هم ساپورت می کنه و از zvp هم که حمایت می کنه ...

در مورد قبول نکردن فرمت : محدودیت های برنامه اس و فکر کنم فقط wmv و یه گروه خاصی از avi (فکر کنم mpeg4) رو قبول می کنه ...

وصل کردن اسپیکر : بله - میشه ... کافیه که اون اسپیکر از خروجی هدفون دستگاهت ، سیگنال صدا رو دریافت کنه ... شما حتی اسپیکر کامپیوترت رو هم می تونی بهش وصل کنی ...

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زير نور ماه

پيش فرض

بابت نرم افزاري كه معرفي كردين ممنونم.چيزخيلي جالبيه تقريبا بكارم اومد...هنوز هم دارم روش كار ميكنم..كاش كركش رو هم گير مياوردي Seymour جان!!! خيلي شرمندم(:

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •