تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 228 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2272

نام تاپيک: سری بازی های Command & Conquer : راهنمایی, تشکیل تیم و برگزاری بازی های Online و مسابقات

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

شما بگید چه بازی رو بگیرم ( 3 بار پرسیدم )
    و اقای Addication_x شما مثل اینکه بلد نیستی بازی کنی نه ؟( فقط کل کل بود جدی نگیرد )

داره خودمونی میشه Maste^Bazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Never say me

پيش فرض

Addication_x و alizshah

چیه این اینقدر کل کل مکینید؟

هیچ میدونید تایپک قبلی برای کل کل قفل شده بود؟ اگه اینطوری ادامه بدید هر دوتاتون ban میشید ..

اولا Addication_x چیه اومدی نظم تایپکو به هم زدی؟ میخوای چیو بگی؟ که بگی بازیکن حرفه ای هستی؟ یه نگاهی به پستهای خودت بنداز.... اینا یعنی چی؟ اون چیزایی که گفتی اصلا چه ربطی به این تایپک داشت؟ اصلا 8 صفحه کل کل کردید ولی یه بازی تا حالا نکردید ... ارزش نداره..
    بهتره دیگه تو تایپک به اینو اون گیر ندید.. اگه با هم دعوا داریر برید یه جای دیگه اینجا پست spam نکنید..

و اما شما alizshah یعنی چی میگی کل کل خوبه؟ اصلا قوانین سایتو خوندی؟ بازی هر چه قدر دوستانه باشه بهتره .. اصلا شما که این بازیرو ندادرید چرا اومدید اینجا کل کل میکنید؟ و نمیزارید بقیه بازی کنند؟ دوست دارید ban بشید؟

لطفا بیشتر مراعات کنید........

یه چیزه دیگه اسم این بازی هست
    command and conquer generals zero hour

دیگه کل کل نکنید... plz

Addication_x
    من تو تایپک میبینم فقط شما پست spam میکنید و به انو این گیر میدید شما تازه عضو شدید و قوانین سایتو نخوندید .. یه نگاهی بندازی خوبه کافیه یه مدیر از بخش پستهای شمارو ببینه شما از این سایت اخراج میشوید.... اگه دوباره ببینم به اینو اون گیر میدید به مدیران سایت گذارش میدم

bye
    Last edited by Maste^Bazy; 24-01-2008 at 02:13.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض تحدید

Addication_x و alizshah

هیچ میدونید تایپک قبلی برای کل کل قفل شده بود؟ اگه اینطوری ادامه بدید هر دوتاتون ban میشید ..

اولا Addication_x چیه اومدی نظم تایپکو به هم زدی؟ میخوای چیو بگی؟ که بگی بازیکن حرفه ای هستی؟ یه نگاهی به پستهای خودت بنداز.... اینا یعنی چی؟ اون چیزایی که گفتی اصلا چه ربطی به این تایپک داشت؟ اصلا 8 صفحه کل کل کردید ولی یه بازی تا حالا نکردید ... ارزش نداره..
    بهتره دیگه تو تایپک به اینو اون گیر ندید.. اگه با هم دعوا داریر برید یه جای دیگه اینجا پست spam نکنید..

و اما شما alizshah یعنی چی میگی کل کل خوبه؟ اصلا قوانین سایتو خوندی؟ بازی هر چه قدر دوستانه باشه بهتره .. اصلا شما که این بازیرو ندادرید چرا اومدید اینجا کل کل میکنید؟ و نمیزارید بقیه بازی کنند؟ دوست دارید ban بشید؟

دیگه کل کل نکنید... plz

Addication_x
    من تو تایپک میبینم فقط شما پست spam میکنید و به انو این گیر میدید شما تازه عضو شدید و قوانین سایتو نخوندید .. یه نگاهی بندازی خوبه کافیه یه مدیر از بخش پستهای شمارو ببینه شما از این سایت اخراج میشوید.... اگه دوباره ببینم به اینو اون گیر میدید به مدیران سایت گذارش میدم

bye
    ببینید حرف شمارو قبول دارم ( یعنی درست میگید و حق دارید )
    ولی در مورد کل کل :
    منظور ما همان شوخی بود و مثلا میگم حالتو تو بازی میگیرم و کلا شوخی میکنیم که مربوط به جزء بازی میشه
    که 50% لذت بازی رو میبره بالا
    پس منظور من از کل کل یعنی شوخیه

در مورد بن شدن باید بگم که ( عضویت دوباره رو واسه چی گذاشتن )

در مورد قوانین هم :
    قوانین رو خوندم
    و یک چیز هم جزء قوانین هست که میگه :
    1. اخطار رو مدیران میدن
    2.تحدید کردن ممنوع
    3. تبلیق کردن ممنوع

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

Addication_x و alizshah

دیگه کل کل نکنید... plz

Addication_x

bye
    دوست عزیز جدی نگیر
    شوخی بود
    ------
    خلاصه من فقط این بازی رو دارم :
    command and conquer
    اینو نصب کنم تموم دیگه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

1 - من در پست اول چند کاملا واضح درخواست کردم که کل کل نکنید ، شوخی هاتون رو هم برای پیغام خصوصی نگه دارید .

2 - من خودم اصلا بازیم خوب نیست ، خیالتون راحت شد ؟ حالا هر کی خیال میکنه که خیلی بازیش خوبه با من بازی نکنه چون وقت گرانبهاش صرف بازی با یه آدم غیر حرفه ای میشه !!!

کسی که بازیکن حرفه ای باشه نیازی به اظهار وجود نداره .
    در ضمن شرکت در مسابقات برای همه آزاد هست ، این رو برای اطلاع برخی از دوستان عرض کردم که اینجا رو با مسجد اشتباه گرفتن و میخوان زنونه - مردونه باشه !
    Last edited by StormWielder; 24-01-2008 at 09:18.

داره خودمونی میشه Addication_x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    جهنم

9

Addication_x و alizshah

دیگه کل کل نکنید... plz

Addication_x

bye

بابا جان من بگید کیا از دست من ناراحتن تا من ازشون معذرت خواهی کنم.و از شما دوست عزیز alizshah خیلی معذرت میخوام.امیدوارم ناراحت نشده باشی.حالا اگر اعضای این تاپیک از دست من ناراحتن بگن که من دیگه تو این تاپیک پست نذارم.

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

عزیزان کل کل نکنید !
    کافیه Cao Cao یا یه نفر دیگه که فکر کنم قبلا یوزرشو عوض کرده بیاد جلو .
    همتون میرید تعمیرگاه
    بیا ما رو بزن ولی ازین حرفا نزن ما رو که لهو لورده کردی با این حرفات
    ما که عددی نیستیم حاج رضا هستش بسه دیکه

ببینم
    اینجا فقط کل کله یا بازیم قراره بکنید
    1زمان هماهنگ کنید که بزنیم.
    اقا ما 4کریم

1 - من در پست اول چند کاملا واضح درخواست کردم که کل کل نکنید ، شوخی هاتون رو هم برای پیغام خصوصی نگه دارید .

2 - من خودم اصلا بازیم خوب نیست ، خیالتون راحت شد ؟ حالا هر کی خیال میکنه که خیلی بازیش خوبه با من بازی نکنه چون وقت گرانبهاش صرف بازی با یه آدم غیر حرفه ای میشه !!!

کسی که بازیکن حرفه ای باشه نیازی به اظهار وجود نداره .
    در ضمن شرکت در مسابقات برای همه آزاد هست ، این رو برای اطلاع برخی از دوستان عرض کردم که اینجا رو با مسجد اشتباه گرفتن و میخوان زنونه - مردونه باشه !
    اقا یه سوال مگه مسجدم زنونه مردونه داره؟:43:

بابا جان من بگید کیا از دست من ناراحتن تا من ازشون معذرت خواهی کنم.و از شما دوست عزیز alizshah خیلی معذرت میخوام.امیدوارم ناراحت نشده باشی.حالا اگر اعضای این تاپیک از دست من ناراحتن بگن که من دیگه تو این تاپیک پست نذارم.
    با با بیخیال راحت باش تاپیک قبلیهم از همین جا شروع شد تا بستنش

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

بیا ما رو بزن ولی ازین حرفا نزن ما رو که لهو لورده کردی با این حرفات
    ما که عددی نیستیم حاج رضا هستش بسه دیکه

اقا ما 4کریم

اقا یه سوال مگه مسجدم زنونه مردونه داره؟:43:

با با بیخیال راحت باش تاپیک قبلیهم از همین جا شروع شد تا بستنش
    منظورت از این حرف چیه؟(با با بیخیال راحت باش تاپیک قبلیهم از همین جا شروع شد تا بستنش)

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

اقا دیگه تموم کنید ( منم از همگی معذرت میخوام و دیگه تکرار نمیشه )
    من بازی رو نصب کردم
    الان باید ببینیم کی بازی میکنه
    هر کی هست بیاد بگه کی وقت داره

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

اقا دیگه تموم کنید ( منم از همگی معذرت میخوام و دیگه تکرار نمیشه )
    من بازی رو نصب کردم
    الان باید ببینیم کی بازی میکنه
    هر کی هست بیاد بگه کی وقت داره
    دوست عزیز راستش رو بخواین من آنلاین بازی کردن رو بلد نیستم اگر یاد بگیرم باهات بازی میکنم.

ADDICATION-x

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •