تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 228 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 2272

نام تاپيک: سری بازی های Command & Conquer : راهنمایی, تشکیل تیم و برگزاری بازی های Online و مسابقات

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

حتما سریالامون یکی هست 100%
    این سریال منه
    EF2A-RP4v-RHYW-5VV6-YLMF

ساعت سه میتونم بیام. هستی؟

تو این سایتی هم که گفتی رفتم. به چی رای بدم؟
    بابا گفتم که ایرانی ها
    که اسمشون هم IR داره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

alizshah کجایی ؟ داری آنلاین بازی میکنی! از ساعت چنده از کیه بازی میکنی؟
    Last edited by amirtoty; 28-04-2008 at 02:55.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض baba serial asli general mikham

salam be hame
    man seriale asli general mikham age cd aslish bashe be har gheymati mikharam
    harki ham 2 ta serial dashte bashe mikharim azash
    mamnun
    faghat online hal mide
    in hamachi kheyli bi hal

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

salam be hame
    man seriale asli general mikham age cd aslish bashe be har gheymati mikharam
    harki ham 2 ta serial dashte bashe mikharim azash
    mamnun
    faghat online hal mide
    in hamachi kheyli bi hal
    دوست عزیز اولا لطفا فارسی تایپ کنید ، ثانیا باید بگی یکی از خارج برات بیاره ، سریال Original ایران پیدا نمی کنی ، تو اینترنت هم دنبالش نگرد ، یه سریال هست که کار میکنه ولی مرتب Lost Connection میگیری ، خرید و فروش هم در انجمن ممنوع هست ، البته من خودم اگر میتونستم ، نسخه کاملا بسته بندی شده و Original رو بدون دست خوردگی و بدون دریافت هیچ سودی به همون قیمت اصلی در اختیار دوستان میذاشتم ، اما فعلا نمیتونم این کار رو انجام بدم چون دردسر داره .

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

دوست عزیز اولا لطفا فارسی تایپ کنید ، ثانیا باید بگی یکی از خارج برات بیاره ، سریال Original ایران پیدا نمی کنی ، تو اینترنت هم دنبالش نگرد ، یه سریال هست که کار میکنه ولی مرتب Lost Connection میگیری ، خرید و فروش هم در انجمن ممنوع هست ، البته من خودم اگر میتونستم ، نسخه کاملا بسته بندی شده و Original رو بدون دست خوردگی و بدون دریافت هیچ سودی به همون قیمت اصلی در اختیار دوستان میذاشتم ، اما فعلا نمیتونم این کار رو انجام بدم چون دردسر داره .
    C&C 3
    چی ؟
    راستی قیمت جنرالو چند میدی ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

C&C 3
    چی ؟
    راستی قیمت جنرالو چند میدی ؟
    C&C 3 رو که تو همین ایران میشه راحت تهیه کرد . هم Package موجود هست (البته فکر کنم گرون میفروشن) هم میشه Online خرید . کاری نداره .
    در مورد سوال دومت هم پست قبلی من رو خوب بخون .

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

C&C 3 رو که تو همین ایران میشه راحت تهیه کرد . هم Package موجود هست (البته فکر کنم گرون میفروشن) هم میشه Online خرید . کاری نداره .
    در مورد سوال دومت هم پست قبلی من رو خوب بخون .
    قیمت اصلی چنده ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

کسی نیست واسه بازی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به دلیل یک سری مسائل که در ادامه توضیح داده خواهد شد ، برگزاری مسابقات به تابستان موکول شد ، در ضمن ممکنه به جای Generals Zero Hour ، از جدید ترین نسخه سری C&C یعنی Kane's Wrath استفاده کنیم :

دلیل به تعویق افتادن مسابقات تا تابستان ، اینه که به تعداد کافی شرکت کننده ثبت نام نکردن (تا این لحظه فقط 3 نفر) .

دلیل استفاده احتمالی از نسخه جدید هم وجود Bug های بسیار فجیع ! و همچنین امکان استفاده از Cheat در بازی Online برای Zero Hour هست .

پس از مشورت با مدیریت ، نام این تاپیک و تاپیک قوانین تغییر خواهد کرد و به صورت دو تاپیک برای کل مجموعه Command & Conquer در نظر گرفته خواهد شد .

در ضمن سعی بر اینه که یک سری آموزش ها در مورد بازی در اختیار دوستان قرار داده بشه . احتمالا از آموزش Zero Hour شروع میکنیم .
    Last edited by StormWielder; 08-05-2008 at 19:10.

داره خودمونی میشه The Big Koroosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تخت جمشید

پيش فرض

به دلیل یک سری مسائل که در ادامه توضیح داده خواهد شد ، برگزاری مسابقات به تابستان موکول شد ، در ضمن ممکنه به جای Generals Zero Hour ، از جدید ترین نسخه سری C&C یعنی Kane's Wrath استفاده کنیم :

دلیل به تعویق افتادن مسابقات تا تابستان ، اینه که به تعداد کافی شرکت کننده ثبت نام نکردن (تا این لحظه فقط 3 نفر) .

دلیل استفاده احتمالی از نسخه جدید هم وجود Bug های بسیار فجیع ! و همچنین امکان استفاده از Cheat در بازی Online برای Zero Hour هست .

پس از مشورت با مدیریت ، نام این تاپیک و تاپیک قوانین تغییر خواهد کرد و به صورت دو تاپیک برای کل مجموعه Command & Conquer در نظر گرفته خواهد شد .

در ضمن سعی بر اینه که یک سری آموزش ها در مورد بازی در اختیار دوستان قرار داده بشه . احتمالا از آموزش Zero Hour شروع میکنیم .
    خوبه منم احتمالا تا اون موقع آماده بشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •