تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 326 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3257

نام تاپيک: سوالات مبتدی و عمومی (++C, C) خود را اینجا بپرسید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به همگی
    کسی می تونه منو راهنمای کنه که چه جوری این برنامه رو بنویسم.
    ما یه خونه 5 در 4 داریم. نقطه a در خونه اول و نقطه ی b در خونه ی آخر. یه برنامه ای باید بنویسم که تعداد مسیرها رو از a به b مشخص بکند ونشون بده که هر مسیر چه جوری هست. فقط هم می تونیم به راست و پایین حرکت کنیم.
    Last edited by amsjavan; 21-11-2007 at 20:47.

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

با سلام خدمت دوستم باید بگم اگر برای سرگرمی میخوای کار کنی VB چونکه یاد گیریش آسان تر هست اما اگر می خوای حرفه ای تو برنامه نویسی بیشی #c و ++C رو انتخاب کن چونکه اگر ++ C رو کامل بلد شی میتونی بادیگر زبانهای برنامه نویسی مثل PHP و JAVA و.... هم کار کنی چونکه این زبانها شبیه ++C هستند.میشه گفت C مادر تمام زبان هاست مثل انگلیسی که زبان بین المللیست.اینا نظر من هست نمیدونم ایا نظر اساتید با من یکی هست یا خیر چونکه من خودم 3هفته برنامه نویسی با C رو شروع کردم قبلا با VB کار میکردم.
    امیدوارم که موفق باشی ....................
    دوستان سلام
    ممنون دوست عزیز
    نظر خودم هم روی #C بود ولی می خواستم نظر اساتید رو هم تو این زمینه بدونم
    شنیدم سی شارپ در شکل گرایی و راحت بودن فضای اون مثل جاواست و از ++c بهتره ؟؟؟ آیا درسته؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در مورد سوال خودم استادمون گفت با 9 تا حلقه ی for میشه اما راه خوبی نیست. راه درستش اینه که با توابع بازگشتی این کار رو انجام بدیم اما من هنوز نتونستم کسی می تونه کمکم کنه؟ البته تونستم با 3 تا حلقه for تعداد راه ها رو به دست بیارم اما نمی تونم چه جوری یه کاری کنم که بگه راه ها چی هستند( مثلا بگه 5 تا به رست و 4 تا پایین)

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه صورت مساله رو راحت تر کنی راه حل رو راحت بدست میاری.فرض کن این خونه 3 در 3 باشه.:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چون فقط مسیر به پایین و راست مجازه, تنها راه رسیده به b دو بار حرکت به راست و 2 بار حرکت به پایین توی حالت های مختلف هست.اگر R رو بگیریم حرکت به راست و D رو بگیریم حرکت به پایین, مساله این طوری میشه که R, R, D, D رو به چند صورت و چه صورت هایی میتونیم کنار هم بگذاریم؟
    اگه خونه ی ما M سطر و N ستون داشته باشه, N-1 تا R و M-1 تا D داریم و باید مساله رو برای این مقدار ها حل کنیم.
    قسمت اول یعنی" چند صورت" مثل یه مساله ی احتمال حل میشه:
    کد:
    که ! علامت فاکتوریل هست که با پیاده سازیش توی C میشه جواب این قسمت رو راحت حساب کرد.
    اما قسمت مشکل تر پیدا کردن کل راه هاست:
    بدست آوردن راه هایی که میشه (M-1) تا R و (N-1) تا D رو کنار هم گذاشت.
    خودم یکم زور زدم که بنویسمش اما الان 6 صبحه و من هنوز نخوابیدم مخم نمیکشه.
    شاید اینایی که گفتم رو خودت میدونستی ولی به هر حال نوشتم تا بعدا دوباره نخوام بدستشون بیارم!

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگه صورت مساله رو راحت تر کنی راه حل رو راحت بدست میاری.فرض کن این خونه 3 در 3 باشه.:
    کد:
    چون فقط مسیر به پایین و راست مجازه, تنها راه رسیده به b دو بار حرکت به راست و 2 بار حرکت به پایین توی حالت های مختلف هست.اگر R رو بگیریم حرکت به راست و D رو بگیریم حرکت به پایین, مساله این طوری میشه که R, R, D, D رو به چند صورت و چه صورت هایی میتونیم کنار هم بگذاریم؟
    اگه خونه ی ما M سطر و N ستون داشته باشه, N-1 تا R و M-1 تا D داریم و باید مساله رو برای این مقدار ها حل کنیم.
    کد:
    که ! علامت فاکتوریل هست که با پیاده سازیش توی C میشه جواب این قسمت رو راحت حساب کرد.
    شاید اینایی که گفتم رو خودت میدونستی ولی به هر حال نوشتم تا بعدا دوباره نخوام بدستشون بیارم!
    یه چیزی رو در نظر نگرفتی. حتما نباید سط و ستون برابر باشه
    Last edited by amsjavan; 22-11-2007 at 14:29.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه چیزی رو در نظر نگرفتی. حتما نباید سط و ستون برابر باشه
    در نظر گرفتم! به همین خاطر گفتم اگه تعداد سطر ها M و تعداد ستون ها N باشه! اگر نه که از یه حرف استفاده میکردم!!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این کد بدون استفاده از آرایه مسیر ها رو به صورت شبه درختی رسم میکنه.یعنی اون قسمت هایی که در ابتدای یک مسیر تکراری هستن رو چاپ نمیکنه :
    کد:
    مثلا برای یک خونه با 2 سطر و 3 ستون :
    کد:
    که اینجا RDR رو DR نوشته و باید از بالایی جایگذین کرد که با یه آرایه میشه این کار رو انجام داد و همه ی جواب ها رو کامل چاپ کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کد:
    کد:
    ببین من خوب این چیزی که گفتی رو نفهمیدم یه ذره بیشتر توضیح میدی.
    در مورد برنامه ات هم بیشتر توضیح بده یعنی بگو روش کارت چه جوریه. آخه می دونی من یک ماه نشده که سی رو شروع کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من سوالی درباره فایلهای سربار داشتم در توربو سی اصلا فایلهای سربار شناخته شده نیستند و پیام خطا هنگام اجرا می ده باید چیکار کنم؟ پیغام اینطوریه:unable to open include file

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام وقتی می خواهم برنامه هایم را اجرا کنم فایلهای سربار اجرا نمی شوند و این پیغام را دریافت می کنم
    unable to open include file لطفا کمکم کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •