تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 318 از 326 اولاول ... 218268308314315316317318319320321322 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,171 به 3,180 از 3257

نام تاپيک: سوالات مبتدی و عمومی (++C, C) خود را اینجا بپرسید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

برنامه ای بنویسید یک ماتریسی از کاربر بگیرد با اعداد تصادفی اگر صفر داشته باشد محل آنرا نشان دهد با برنامهc
    Bache ha torokhoda harki ino balade barnamaro baram benevise man farda emtehan daram ino balad nistam

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

برنامه ای بنویسید یک ماتریسی از کاربر بگیرد با اعداد تصادفی اگر صفر داشته باشد محل آنرا نشان دهد با برنامهc
    Bache ha torokhoda harki ino balade barnamaro baram benevise man farda emtehan daram ino balad nistam

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

من تازه اومدم سوالی دارم کجا باید مطرح کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام من یه برنامه به زبان ++C میخام که یه عدد حداکثر 6 رقمی رو بگیره و به حروف چاپ کنه مثلا 122 رو بهش بدیم بنویسه one hundred two
    در مرحله بعد اگه براتون ممکنه تا 6 رقم اعشار هم خروجی بده یعنی بتونه 123.47 رو به انگلیسی بنویسه حالا یا فارسی فرقی نداره.
    ایشالا که یکی کمکم کنه نمره داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    برای حالت اول
    باید یه حلقه بنویسید و عدد رو تا وقتی کوچیکتر از 10 بشه به 10 تقسیم کنید و خارج قسمت رو توی یه آرایه ذخیره کنید بعد محتویات آرایه رو با if چک کنین مثلا اگر یک بود one چاپ کنه اونم میتونین تویه یه آرایه بریزید

در آغاز فعالیت عباس 20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

با سلام دو مسئله برای حل در زبان برنامه نویسی دارم و میخواستم در این باره راهنماییم کنید در واقع فهم مسئله بیشتر برام مهم هست که بتونم به زبان سی برنامه نویسی کنم
    مسئله 1: میخواهیم در یک کارخانه پیراهن دوزی به فردی که بیش از همه پیراهن دوخته است جایزه ای بدهیم. مبلغ این جایزه برابر تفاضل بیشترین تعداد پیراهن دوخته شده منهای کمترین تعداد پیراهن دوخته شده ×۱۰۰ می باشد . برنامه ای بنویسید که شماره شناسایی و تعداد پیراهن دوخته شده توسط هر کارگر را دریافت نموده و در انتها شماره شناسایی فرد برنده به همراه میزان جایزه او را چاپ نماید.(شماره شناسایی =0 => نشانه پایان داده ها می باشد )
    مسئله دو : برنامه ای بنویسید که یک ماتریس جادویی حداکثر 19×19 را تولید نماید .(ماتریس جادویی ماتریس مربعی است که حاصل جمع تمام اعداد سطرها و ستون ها و قطر اصلی آن با هم برابر است )
    ممنون میشم کمکم کنید

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

با سلام دو مسئله برای حل در زبان برنامه نویسی دارم و میخواستم در این باره راهنماییم کنید در واقع فهم مسئله بیشتر برام مهم هست که بتونم به زبان سی برنامه نویسی کنم
    مسئله 1: میخواهیم در یک کارخانه پیراهن دوزی به فردی که بیش از همه پیراهن دوخته است جایزه ای بدهیم. مبلغ این جایزه برابر تفاضل بیشترین تعداد پیراهن دوخته شده منهای کمترین تعداد پیراهن دوخته شده ×۱۰۰ می باشد . برنامه ای بنویسید که شماره شناسایی و تعداد پیراهن دوخته شده توسط هر کارگر را دریافت نموده و در انتها شماره شناسایی فرد برنده به همراه میزان جایزه او را چاپ نماید.(شماره شناسایی =0 => نشانه پایان داده ها می باشد )
    مسئله دو : برنامه ای بنویسید که یک ماتریس جادویی حداکثر 19×19 را تولید نماید .(ماتریس جادویی ماتریس مربعی است که حاصل جمع تمام اعداد سطرها و ستون ها و قطر اصلی آن با هم برابر است )
    ممنون میشم کمکم کنید
    برای سوال اولتون بهتره به صورت real time عمل کنید. یعنی نیازی نیست اطلاعات هر کارگر رو ذخیره کنید. یک متغیرmax و min با مقدار اولیه ۰ بسازید. همچنین متغیر currentID برای نگهداشتن شماره کارگر فعلی و winnerID که شماره کارگر برنده را نگاه میدارد.
    بعد یک حلقه while بسازید. این حلقه شرطی ندارد و دائمی است (while (true))

در این حلقه شماره و تعداد دوخت کارگر را بگیرید. اگر شماره صفر بود حلقه رو جمع کنید!

برای هر کارگر،
    اگر دوخت از max بیشتر بود max را برابر با تعداد دوخت های کارگر
    و اگر از min کمتر بود min را برابر با تعداد دوخت های او قرار دهید.
    همچنین اگر دوخت از max بیشتر بود شماره کارگر را داخل winnerID بریزید.

حالا خارج از حلقه شماره برنده و جایزه رو بنویسید (با داشتن max و min و winnerID)

8. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت عباس 20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

خیلی ممنون بابت راهنمایی دو مورد مسئله ی دوم که ماتریس مربعی میباشد میتوانید راهنماییم کنید .با تشکر از شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    میخواستم برنامه ای بنویسم که دوتابع با ورودی رشته پیاده سازی شه و تابع اول یک رشته رو دریافت میکنه و آنرا مطابق نمونه فشرده سازی میکنه و رشته فشرده رو نمایش میده و تابع دوم رشته فشرده شده رو میگیره و رشته بسط داده شده رو نمایش میده
    نمونه :
    h2pw3t4n : hhpwwwttttn

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    من یک سوال داشتم
    میخواستم یکی کمک کنه
    برنامه ای بنویسید که تعداد اعداد بین 1 تا n که با برعکسشان برابر هستند،نمایش دهد.(در c++)
    Last edited by blue2000; 24-02-2017 at 20:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •