تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1123 از 1125 اولاول ... 1236231023107311131119112011211122112311241125 آخرآخر
نمايش نتايج 11,221 به 11,230 از 11247

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان یدونه هار سامسونگ 500گیگ به مدل hd502hj با ورژ a روی سیستم داشتم که یهو قطع شد و دیگه شناسایی نمیشه کلی هم برنامه و اطلاعات روی ان دارم الان فقط موتورش میچرخه دیگه هیچ حتی هنگام وصل کردن از طریف مبدل صدای وصل شدن هم نمیده فقط موترش میچرخه فایل فریمورش هم پیدا نکرد ایا قابل درست شدن هست؟ راهی هست که بتونم اطلاعاتش را خارج کنم . ممنون اگر راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان یدونه هار سامسونگ 500گیگ به مدل hd502hj با ورژ a روی سیستم داشتم که یهو قطع شد و دیگه شناسایی نمیشه کلی هم برنامه و اطلاعات روی ان دارم الان فقط موتورش میچرخه دیگه هیچ حتی هنگام وصل کردن از طریف مبدل صدای وصل شدن هم نمیده فقط موترش میچرخه فایل فریمورش هم پیدا نکرد ایا قابل درست شدن هست؟ راهی هست که بتونم اطلاعاتش را خارج کنم . ممنون اگر راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت امداد سیستم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2021

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    در واقع طول عمر واقعی هارد ssd شما با عددی بر روی آن ثبت شده است متفاوت است و بسته به میزان خواندن نوشتن شما در طول روز می باشد . که با احتساب 150 TBW و مدت زمان 2 سال تقریبا در طول روز شما باید 200 گیگ خواندن نوشتن روی هارد خود انجام دهید .
    و اتفاق اصلی که سوال شما نیز هست ؛ بعد از تمام شدن میزان درج شده و رد کردن حد نساب تعیین شده هارد شما از دسترس خارج خواهد شد و مانند یک حافظه از کار افتاده یا به اصطلاح سوخته می شود .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان هارد اکسترنال همون اندازه ای که پره تو مای کامپیوتر نشون میده ولی واردش میشی به جای فیلما چند تا فایل نامشخص با اسمای عجق وجقه.میشه کاریش کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یک لپ تاپ قدیمی دارم n53 با هارد هیتاچی
    750 هارد داره که بالای 600 تاش پره
    میخوام لپ تاپ رو عوض کنم ولی فکی میکنم بد سکتور داره
    مشکل اصلی اینه که بعضی مواقع به لپ تاپ رو جمع میکنم و جا به جا میکنم البته جابجایی کوچک مشکلی نداره منظورم اینه وقتیه زیاد تکان میخوره ویندوز میپره و هر سری معمولا مجبورم با فلش بوتیبل ویندوز ریپیر کنم
    یه جا خوندم بدسکتور داره hdd regenato نصب کردم که نرم افزار میگه بهتره بایوس رو از حالت ahci به ide غییر بدی وقتی تغییر میدم ویندوز بالا نمیاد ولی روی حالت اول مشکلی نداره
    چجوری میتونم رفعش کنم؟

hdd tune هم اینو نشون میده

Last edited by amirreza_r143; 10-11-2022 at 11:34.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک لپ تاپ قدیمی دارم n53 با هارد هیتاچی
    750 هارد داره که بالای 600 تاش پره
    میخوام لپ تاپ رو عوض کنم ولی فکی میکنم بد سکتور داره
    مشکل اصلی اینه که بعضی مواقع به لپ تاپ رو جمع میکنم و جا به جا میکنم البته جابجایی کوچک مشکلی نداره منظورم اینه وقتیه زیاد تکان میخوره ویندوز میپره و هر سری معمولا مجبورم با فلش بوتیبل ویندوز ریپیر کنم
    یه جا خوندم بدسکتور داره hdd regenato نصب کردم که نرم افزار میگه بهتره بایوس رو از حالت ahci به ide غییر بدی وقتی تغییر میدم ویندوز بالا نمیاد ولی روی حالت اول مشکلی نداره
    چجوری میتونم رفعش کنم؟

محتوای مخفی: مخفی 
    مشکلی خاصی نشون نمیده یعنی بدسکوری شناسایی نشده. شاید مشکل از جای دیگه باشه.

بهتره بایوس رو از حالت ahci به ide غییر بدی وقتی تغییر میدم ویندوز بالا نمیاد ولی روی حالت اول مشکلی نداره
    چجوری میتونم رفعش کنم؟
    بهتره که روی ide باشه و باید از نسخه های بوتیبل استفاده کنید تا نیازی به ویندوز نداشته باشه. بعد از اینکه اسکن انجام شد دوباره برگردونید به حالت ahci .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مشکلی خاصی نشون نمیده یعنی بدسکوری شناسایی نشده. شاید مشکل از جای دیگه باشه.

بهتره که روی ide باشه و باید از نسخه های بوتیبل استفاده کنید تا نیازی به ویندوز نداشته باشه. بعد از اینکه اسکن انجام شد دوباره برگردونید به حالت ahci .

خب روی ide میزارم اصلا ویندوز بوت نمیشه صفحه problem میاد پس یعنی هارد سالم؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب روی ide میزارم اصلا ویندوز بوت نمیشه صفحه problem میاد پس یعنی هارد سالم؟
    نباید هم ویندوز بوت بشه، به همین خاطر گفتم از نسخه های بوتیبل استفاده کنید که نیازی ویندوز نداشته باشه.
    در لینک زیر هم آموزش ساخت فلش بوتیبل هم توضیح داده شده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بنظرم هارد مشکلی نداره، حداقل اینطور بنظر میرسه. شاید مثلاً موقع جابجایی سوکت شارژ قطع وصل میشه که سیستم بصورت unsafe خاموش میشه که ویندوز نیاز به repair پیدا میکنه.

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مرکز ریکاوری هارد که کارش خوب باشه کجا را در تهران پیشنهاد میکنید ؟

داره خودمونی میشه Captain89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان

یه هارد اکسترنال مدل Silicon Power A80 دارم که متاسفانه چند روزی میشه که دیگه بالا نمیاد و نمیدونم مشکلش از کجاست

محتوای مخفی: عکس از Disk Management 

ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی بفرمایند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •