تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 623 از 1125 اولاول ... 1235235736136196206216226236246256266276336737231123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,221 به 6,230 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

یه مدته به دلیل استفاده زیاد از کامپیوتر پاورش در موقع روشن شدن صدای بلندی میده
    من چه طور باید بایوس مین و فریم ویر هارد رو آپدیت کنم میشه بیشتر توضیح بدین
    به طور کل این هارد مشکلش خیلی هاده یعنی ممکنه که کلا خراب بشه و اطلاعاتم از بین بره؟
    سلام دوست من
    یه کارهایی است که شما می تونید انجام بدید و یه کارهایی هم ریسک داره !! خیلی موارد را دیدم حتی برای عوض کردن یک پاور که فقط کافیه چند عدد فیش را در بیارید و جا بزنید ، مشکلات بسیار حادی برایشان ایجاد شده . از من می پرسید کار را به کاردانش بسپارید خودتون را هم نه خراب کنید و نه اذیت کنید هزینه یک سرویس کردن سیستم فکر نمی کنم بیش از 15 تا بیست هزار تومان باشه و می شینید سیستم را سالم تحویل می گیرید و می برید با خیال آسوده . البته که این فقط یک پیشنهاد است .
    ... مملکت خویش .... دانند و بس ....

موفق باشید.

2. این کاربر از رضا امیر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام به همه
    من یه هارد 1tb goflex seagate دارم که وقتی میزنم کامپیوتر نمیشناسه!!!
    این هاردو پارسال گرفته بودم ...داشت خوب کار میکرد نمیدونم چی شد که دیگه نمیشناسه(توو قسمت disk manage نیست) ولی توو قسمت contorol panel>device هستش
    با برنامه EASEUS Partition Master Pro پیدا نمیشه!
    گارانتیشم گم کردم....کمک کنید
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام به همه
    من یه هارد 1tb goflex seagate دارم که وقتی میزنم کامپیوتر نمیشناسه!!!
    این هاردو پارسال گرفته بودم ...داشت خوب کار میکرد نمیدونم چی شد که دیگه نمیشناسه(توو قسمت disk manage نیست) ولی توو قسمت contorol panel>device هستش
    با برنامه EASEUS Partition Master Pro پیدا نمیشه!
    گارانتیشم گم کردم....کمک کنید
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    هارد رو به سیستم وصل میکنید موتور هارد کار میکنه ؟

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بر دوستان

من به مشکل بزرگی برخوردم. انگار الهه بدسکتور به من نظر کرده

یه هارد اکسترنال WD 1tb دارم که تو راه پله از دستم افتاد و حدود 3-4 متر به در و دیوار و پله ها خورد و سقوط کرد. البته تو کیس محافظ بود. بعدش که به لپ تاپ وصلش کردم کمی با تاخیر هارد رو شناخت و فایلها رو نشون داد. (که واقعاً بعد از اون سقوط واسم جای تعجب داشت.) صدای بدی نمیداد. موتورشم کار میکرد. بعدش با Hard regenerator اسکنش کردم نزدیک 800 سکتور رو اسکن کرد بعد قطع شد. بعد از اون به بعد ارور خرابی MBR رو میده و دیگه درایو رو نشون نمیده. اشتباه هم کردم وقتی کار میکرد از فایلهای حیاتیم کپی نگرفتم. با نرم افزار EASEUS Partition Master کل هارد رو unallocated نشون میده. به نظرتون چه کارش کنم؟

چند روز پیش لپتاپمون هم از رو میز افتاد و از اون به بعد رو starting windows گیر میکنه و ارور میده و هارد رو که درآوردم یه چیزی توش تق تق میکنه. ولی اون هارد اکسترناله واسم مهمتره
    Last edited by mosi-comp; 24-02-2013 at 12:27.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام بر دوستان

یه هارد اکسترنال WD 1tb دارم که تو راه پله از دستم افتاد و حدود 3-4 متر به در و دیوار و پله ها خورد و سقوط کرد. البته تو کیس محافظ بود. بعدش که به لپ تاپ وصلش کردم کمی با تاخیر هارد رو شناخت و فایلها رو نشون داد. (که واقعاً بعد از اون سقوط واسم جای تعجب داشت.) صدای بدی نمیداد. موتورشم کار میکرد. بعدش با Hard regenerator اسکنش کردم نزدیک 800 سکتور رو اسکن کرد بعد قطع شد. بعد از اون به بعد ارور خرابی MBR رو میده و دیگه درایو رو نشون نمیده. اشتباه هم کردم وقتی کار میکرد از فایلهای حیاتیم کپی نگرفتم. با نرم افزار EASEUS Partition Master کل هارد رو unallocated نشون میده. به نظرتون چه کارش کنم؟

چند روز پیش لپتاپمون هم از رو میز افتاد و از اون به بعد رو starting windows گیر میکنه و ارور میده و هارد رو که درآوردم یه چیزی توش تق تق میکنه. ولی اون هارد اکسترناله واسم مهمتره
    یک عکس از disk managment سیستم بدین

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

سلام بر دوستان

سلام دوست من
    اول از همه بله اشتباه کردید که اطلاعات را تخلیه نکردید . دوم هم اینکه توقع زیادی از این هارد دارید و سوم اینکه من فکر می کنم با این احوالی که هارد شما دارد بهتر است بیشتر از این باهاش ور نرید البته اگر اطلاعات براتون مهم است !!! به یک کارگاه مجهز مراجعه کنید .

10. این کاربر از رضا امیر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان سلام
    یه مشکلی برام پیش اومده امیدوارم با کمک شما حل بشه
    یه هارد اکسترنال WD دارم الان چند سالی از عمرش میگذره ، چند وقت پیش متوجه شدم بعضی از فایل هام کامل اجرا نمیشن
    با نرم افزار HDD regenerator اسکن کردم 9 تا بد سکتور پیدا کرد که remain bad موندن
    آیا راهی هست که بشه درستش کرد ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان سلام
    یه مشکلی برام پیش اومده امیدوارم با کمک شما حل بشه
    یه هارد اکسترنال WD دارم الان چند سالی از عمرش میگذره ، چند وقت پیش متوجه شدم بعضی از فایل هام کامل اجرا نمیشن
    با نرم افزار HDD regenerator اسکن کردم 9 تا بد سکتور پیدا کرد که remain bad موندن
    آیا راهی هست که بشه درستش کرد ؟
    در مود scan and repair اسکن میکنید ریکاوری نمیشه بدسکتورها ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

یک عکس از disk managment سیستم بدین
    کل حجم هارد رو unallocated میزنه.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

کل حجم هارد رو unallocated میزنه.
    اگه در حالت initialize است و mbr داره میتونید با نرم افزار acronis homw director کل پارتیشن هارو یکاوری کنید و بریزین روی یک هارد دیگه در غیر اینصورت یا باید mbr رو فیکس کنید یا اینکه mbr رو بسازین بعد ریکاوری

15. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •