تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 1125 اولاول ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    من دیروز داشتم یه برنامه پاک میکردم که سیستم رفت رو صفحه‌ی ابی مرگ!!!!
    بعدش با سیف مد بکاپ گرفتم از برخی دیتام و ویندوز رو پاک کردم....(از یه درایو، ریختم تو یه درایو دیگه که با خیال راحت ویندوز عوض کنم!)
    حالا هر کاری میکنم، میگه هاردت ایراد داره، نمیتونم نصب بشم!!!!
    هارد به این سالمی.... اخه چرا باید اینجور اروری بده؟
    از بخش ساپورت ماکروسافت پرسیدم، اومده میگه برو تو ویندوز وریپیر کن و بعدش بدسکتور بگیر!! منم گفتم مردک من میگم ویندوزم نصب نمیشه و ارور میده، شما میگی برو تو ویندوز ودرستش کن و از این حرفا؟!!!

دوستان باید چیکار کنم؟ تو هارد یه پروژه دارم که امروز باید تحویل میدادم ولی عقب مونده...لطفا کمک کنین.... چند گیگ عکس خونوادگی بدون بکاپ و ارشیو گنده‌ی فیلم و ... چیکار بکنم دوستان؟
    بدسکتور که میگن، این چیه؟ چطوریه باید بدون سیستم عامل این رو درست کنم؟!(بدبختی من رو میبینی تو رو خدا؟ لپ‌تاپم دی وی‌دی رام/رایترش خرابه... که سیدی بوت درست بکنم و کسی هم الان تو این محله اشنامون نیست برم پیشی...)....

مسئله‌ی دیگه اینه که ماکروسافتیه گفته بود بدسکتور گرفتن، اطلاعات هارد رو از بین میبره... چیکارش بکنم؟؟ اطلاعات برام بسیار حیاتیه...

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پیغامی که میده اینه ؟
    read disk error ?

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خیر....
    پیغامی که موقع پارتیشن بندی میده(ارور نیست که مثلا من اوکی بکنم که بره.... یه پیغامی اون پایین مینویسه!!) مینویسه که این هارد داره خراب میشه و نمیتونه رو این هارد نصب بشه!!!!

ولی تو ادامه، بعد از ریست، این ارور رو میده:

"the computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error.windows installation cannot proceed.to install windows,click "OK" to restart the computer, and then restart the installation..."
    بعد از اوکی کردن، سیستم ریست میشه و میره پی کارش!!!!

اینم تاپیکی که تو ماکروسافت انسر باز کردم!!:

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

الان ببینید تو بایوس هارد دیتکت شده یا نه

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام. من هارد دوم دارم و اطلاعات داخلش هم مهم هست و متاسفانه ديدم که به زور باز مي شه براي همين با HDD Regenerator اسکن کردم کلي delay پيدا کرد و دو منطقه بدسکتور . الان که گذاشتم براي تعمير بد سکتور متوجه شده ام با تخميني مناسب حدود 3 الي 4 هفته داوم بايد کامپيوتر روشن باشه شايد کار تعمير بد سکتور ها تموم بشه . واقعا راه سريعتري براي اين کار وجود داره يا نه ؟ ضمنا اگر اين برنامه رو از روي سي دي بوت کنم سريعتر انجام ميشه يا نه ؟
    يک سوال ديگه هم اين هست که بد سکتور هايي رو که ريپير مي کنه طبيعتا بعدا ممکنه دوباره برگردند يا خير ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام. من هارد دوم دارم و اطلاعات داخلش هم مهم هست و متاسفانه ديدم که به زور باز مي شه براي همين با HDD Regenerator اسکن کردم کلي delay پيدا کرد و دو منطقه بدسکتور . الان که گذاشتم براي تعمير بد سکتور متوجه شده ام با تخميني مناسب حدود 3 الي 4 هفته داوم بايد کامپيوتر روشن باشه شايد کار تعمير بد سکتور ها تموم بشه . واقعا راه سريعتري براي اين کار وجود داره يا نه ؟ ضمنا اگر اين برنامه رو از روي سي دي بوت کنم سريعتر انجام ميشه يا نه ؟
    يک سوال ديگه هم اين هست که بد سکتور هايي رو که ريپير مي کنه طبيعتا بعدا ممکنه دوباره برگردند يا خير ؟
    این ها سوال من هم هست. بی زحمت اگه کسی اطلاع داره جواب بده

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما دوراه دارین یا باید با همون hdd regernerator بزارین رو sccan and repair تا بالاخره همه بدسکتورها ریکاوری و delay ها درست بشه که زمان میبره
    یا باید low level format بکنید
    اگه بدسکتورها بعد از تعمیر دوباره برگرده پلاتر رو باید عوض کنید
    در برخی موارد این مشکلات با آپدیت فریم ویر ویا برگردوندن فریم ویر به حالت قبل هم درست میشه
    این مشکل شما براثر ویروس - ضربه و ... بوجود اومده

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

الان ببینید تو بایوس هارد دیتکت شده یا نه

چطوری باید این مسئله رو چک کنم؟
    ولی وقتی سیستم بالا میاد(صفحه‌ی رام) مثل همیشه هست و اره هارد رو مینویسه!

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

يک سئوالي داشتم . من طبق عکس زير

که با HDD Regenerator گرفته شده است بد سکتور هايم در ابتداي کار هست و از اونجايي که يک عمر طول ميکشه تا رفع بدسکتور ها انجام بشه ميتونم يک قسمت خاصي رو مثلا 50 گيگ اول هاردم رو يک پارتيشن مجزا درست کنم و بعد از فرمت کردنش بدسکتور هايم رفع بشه يا نه ؟ نميدونم از لحاظ منطقي درست هست يا نه و آيا روش امتحان شده اي از قبل هست يا خير . دوستان اگر تجربه و نظري دارند کمک کننند .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما بزارید رو scan and repair درست میشه اگه خیلی طول میکشه روش بعدی low level format است که با اینکار او سکتور هایی که به عنوان بدسکتور هستند نادیده گرفته میشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •