تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 1125 اولاول ... 23731131191201211221231241251261271331732236231123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 11248

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه HAPALI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    از وقتي فلشمو وصل كردم به كامپيوتر، وقتي روي هر يك از درايوهام دابل كليك مي كنم، نميتونم واردشون بشم و يك ارور مي ده!
    (البته اگه Folder رو بزنم و از قسمت سمت چپ پنجره كه به حالت شاخه شاخه (Tree) نشون مي ده، با كليك روي درايوها ميتونم واردشون بشم؛ ولي در حالت عادي نميتونم با دابل كليك وارد بشم).
    لطفا راهنمايي كنيد.
    با تشكر.
    فلشت ویروسی بوده . واسه منم همینجوری شده بود nod32 ریختم و اسکن کردم درست شد .

داره خودمونی میشه HAPALI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من کامل توضیح دادم به خدا . شاید شما با دقت نخوندین . گفتم داشتم ویندوز می ریختم که وسط کار (طبق معمول ویندوز ریختن که خودتون می دونید ) restart شد ولی دیگه pc بالا نیومد و دیگه با CD و... بوت نمی شه و وارد bios setup هم نمی شه . یعنی هیچ کاری جز اینکه به مانیتور خیره شم و اعصابم خورد شه نمی تونم با pc انجام بدم . ولی مطمئنم که مشکل از هارده. چون با یه هارد دیگه سیستم رو تست کردم درست کار می کنه . که می خوام بدونم مشکل هارد چیه؟
    آیا سوخته یا نه ؟ چه بلایی سرش اومده ؟ اطلاعات داخل هارد برام خیلی مهمه .

داره خودمونی میشه 3tareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    My Love Heart

پيش فرض

بنده خدا-من KasperSky InternetSecurity آپديت آپديت، روي كامپيوترم دارم... البته متأسفانه قبل از اينكه فلشم رو اسكن كنم به لپ تاپ وصل كردم كه درايوهاي لپ تاپم اونطوري شد...!

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

سلام
    از وقتي فلشمو وصل كردم به كامپيوتر، وقتي روي هر يك از درايوهام دابل كليك مي كنم، نميتونم واردشون بشم و يك ارور مي ده!
    (البته اگه folder رو بزنم و از قسمت سمت چپ پنجره كه به حالت شاخه شاخه (tree) نشون مي ده، با كليك روي درايوها ميتونم واردشون بشم؛ ولي در حالت عادي نميتونم با دابل كليك وارد بشم).
    لطفا راهنمايي كنيد.
    با تشكر.
    ظاهرا دچار ويروس شده سيستمت

براي رفع اين مشكل از بچه هاي تاپيك هاي انتي ويروس سوال كن

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

من کامل توضیح دادم به خدا . شاید شما با دقت نخوندین . گفتم داشتم ویندوز می ریختم که وسط کار (طبق معمول ویندوز ریختن که خودتون می دونید ) restart شد ولی دیگه pc بالا نیومد و دیگه با cd و... بوت نمی شه و وارد bios setup هم نمی شه . یعنی هیچ کاری جز اینکه به مانیتور خیره شم و اعصابم خورد شه نمی تونم با pc انجام بدم . ولی مطمئنم که مشکل از هارده. چون با یه هارد دیگه سیستم رو تست کردم درست کار می کنه . که می خوام بدونم مشکل هارد چیه؟
    آیا سوخته یا نه ؟ چه بلایی سرش اومده ؟ اطلاعات داخل هارد برام خیلی مهمه .
    حالا بهتر شد

ظاهرا هاردديسكت سوخته!!!

هاردديسكتو وردار ببر به يك تعمير كار نشون بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

13 هشدار در مورد مشكل جدي در هاردهاي Maxtor 500 sata

من همين الان از شركت مهران رايانه متخصص در بازيابي اطلاعات ميام، 3 ماه پيش يه سيستم اسمبل كردم با مكستور ساتا 500، 2 روز پيش سيستم بالا نيومد و اصلا بايوس هارد رو نمي بينه ، شركت مهران رايانه گفت درصد خيلي زيادي از هاردهاي 500 و 1 ترا بايت مكستور در طول 4 ماه گذشته دقيقا همين مشكل رو پيدا كردن "برد و كنترلر" به خوبي كار ميكنه ولي ديسك اونها مشكل پيدا ميكنه و در حال حاضر هيچ راه حلي نداره.

از دوستان عزيزي كه تصميم به خريد هارد دارن خواهش ميكنم با دقت بيشتري اقدام كنن و ترجيحا از برند western digital يا Hitachi استفاده كنن.

glc_engineer عزيز آيا شما با مورد مشابهي برخورد داشتين و براي آن راه حلي پيدا شده ؟

مشكل اصلي اينجاست كه من اگه هارد رو براي گارانتي بدم اطلاعاتم از بين ميره و اگه صبر كنم مشخص نيست تا چه زماني راه حل مشكل پيدا شه!!!

لغات كليدي:
    MAXTOR 500GB 32mb Buffer - Maxtor 1 TB 32mb Buffer - Diamond Max 22
    Last edited by bobnaze; 12-01-2009 at 11:08.

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

پيش فرض

سلام به همه یه سوال داشتم خواهش میکنم کمکم کنید
    میخواستم بدونم هارد های sata ii روی مادربوردهایی که sata i هستند جواب میده ؟؟؟ توروخدا کمک کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

من همين الان از شركت مهران رايانه متخصص در بازيابي اطلاعات ميام، 3 ماه پيش يه سيستم اسمبل كردم با مكستور ساتا 500، 2 روز پيش سيستم بالا نيومد و اصلا بايوس هارد رو نمي بينه ، شركت مهران رايانه گفت درصد خيلي زيادي از هاردهاي 500 و 1 ترا بايت مكستور در طول 4 ماه گذشته دقيقا همين مشكل رو پيدا كردن "برد و كنترلر" به خوبي كار ميكنه ولي ديسك اونها مشكل پيدا ميكنه و در حال حاضر هيچ راه حلي نداره.

از دوستان عزيزي كه تصميم به خريد هارد دارن خواهش ميكنم با دقت بيشتري اقدام كنن و ترجيحا از برند western digital يا hitachi استفاده كنن.

glc_engineer عزيز آيا شما با مورد مشابهي برخورد داشتين و براي آن راه حلي پيدا شده ؟

مشكل اصلي اينجاست كه من اگه هارد رو براي گارانتي بدم اطلاعاتم از بين ميره و اگه صبر كنم مشخص نيست تا چه زماني راه حل مشكل پيدا شه!!!

لغات كليدي:
    Maxtor 500gb 32mb buffer - maxtor 1 tb 32mb buffer - diamond max 22
    مهران رايانه در زمينه ريكاوري و تعميرات هاردديسك قويترين و مجهزترين در ايران نيست
    اين شركت تخصصش در زمينه ارائه انتي ويروس با هسته شركت هاي ديگه و پوسته مهران رايانه هست

ضمنا هاردديسك هاي هيتاچي و وسترن هم مشكلات زيادي پيدا ميكنن به مرور زمان

ضمنا هارد ديسك فقط زماني كه ذوب بشه نميشه ريكاوري كرد اونو
    براي هر مشكلي يك راه حل وجود داره

مشكل شما هم قابل حله ولي مشكل ديگه اي هست
    كه آيا اطلاعات شما اينقدر ارزش داره يا نه
    مثلا 1.5 ميليون تومان

موفق باشين
    يا علي

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

سلام به همه یه سوال داشتم خواهش میکنم کمکم کنید
    میخواستم بدونم هارد های sata ii روی مادربوردهایی که sata i هستند جواب میده ؟؟؟ توروخدا کمک کنید
    جواب سوال بله جواب ميده

موفق باشي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مهران رايانه در زمينه ريكاوري و تعميرات هاردديسك قويترين و مجهزترين در ايران نيست
    اين شركت تخصصش در زمينه ارائه انتي ويروس با هسته شركت هاي ديگه و پوسته مهران رايانه هست

ضمنا هاردديسك هاي هيتاچي و وسترن هم مشكلات زيادي پيدا ميكنن به مرور زمان

ضمنا هارد ديسك فقط زماني كه ذوب بشه نميشه ريكاوري كرد اونو
    براي هر مشكلي يك راه حل وجود داره

مشكل شما هم قابل حله ولي مشكل ديگه اي هست
    كه آيا اطلاعات شما اينقدر ارزش داره يا نه
    مثلا 1.5 ميليون تومان

موفق باشين
    يا علي

با تشكر از توجه شما:
    در مورد هارد وسترن و هيتاچي در خيلي سايت هاي راهنماي كامپيوتر در بالاي جدول رده بندي قرار دارن و حتي خود شما در چند تاپيك به اون اشاره كردين.

در مورد آنتي ويروس مهران درست ميگين ولي اطلاعات و امكانات فني مهران رايانه در مورد بازيابي اطلاعات خيلي خوبه و تقريبا 14 سال سابقه تو اينكار دارن خودم تا حالا 3 تا هارد رو پيششون بردم و بيشتر از 85% اطلاعات رو برگردوندن ولي نهايت هزينه اي كه بابت ريكاوري باش برخورد داشتم 350 هزارتومن بوده .

و مشكل فعلي مختص هارد هاي 500 و 1 ترابايت مكستور هست، تمام اجزاء هارد، كنترلر و برد آنها به خوبي عمل ميكنه، فقط هد نميتونه اطلاعات سخت افزاري خودش رو از سكتور اوليه براي معرفي به بايوس مادربرد بخونه اينه كه در اين حالت تنها راه حل، خارج كردن ديسك‌ها از محفظه خودشون و جاگذاري در يك محفظه مشابه و هم مدل هست، بعيد ميدونم هيچ كدوم از شركت هاي متخصص ريكاوري توي ايران شرايط فني چنين كاري رو داشته باشن.
    من تمام ديروز تاپيك ها و فروم هاي اروپايي و امريكايي رو زير ورو كردم با 4 مورد كاملا مشابه برخورد كردم كه يكي از اونا از خود مكستور فايل ارتقاء frimware هارد رو گرفته بود ولي باز مشكل حل نشده بود و بابت از دست رفتن اطلاعاتش واقعا نگران بود.
    Last edited by bobnaze; 13-01-2009 at 11:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •