تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 168

نام تاپيک: اس ام اس های انگلیسی همراه با ترجمه لغات...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

One tree can start a forest,One tree can start a forest, One Smile can start Friendship , One touch can show love and care, & One friend like you can make life worth-living!
    Forest = جنگل
    Smile = لبخند

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به نظر من حتمآ باید معنی کل جمله هم نوشته بشه وگرنه جنبه آموزشی چندانی نخواهد داشت

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

Keeping a FRIEND is as difficult as losing one. You sacrifice a lot to keep them. I may not have sacrificed enough for you... but in my HEART I swear I'm keeping you
    نگه داشتن یک دوست به سختی از دست دادن اونه.
    ادم برای نگه داشتن دوستش خیلی فداکاری می کنه.ممکنه من به اندازه کافی برای تو فداکاری نکرده ام...
    اما با خودم عهد کردم که تو رو نگه می دارم.

4. این کاربر از Lord007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

This WORLD, where everything seems UNCERTAIN, only one thing is DEFINITE. You'll always be my FRIEND, beyond WORDS, beyond TIME & beyond DISTANCE
    در این دنیایی که همه چیز عیر قطعیه فقط یک چیزی مسلمه:تو همیشه دوست منی ورای کلمات و زمان و فاصله.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

One tree can start a forest,One tree can start a forest, One Smile can start Friendship , One touch can show love and care, & One friend like you can make life worth-living!
    Forest = جنگل
    Smile = لبخند
    یک درخت می تونه آغاز یک جنگل باشه
    یک لبخند می تونه آغاز یک دوستی باشه
    یک نوازش می تونه عشق و توجه رو نشون بده
    و یه دوستی مثل تو میتونه به دنیا ارزش زندگی کردن بده.
    Last edited by Lord007; 12-11-2007 at 11:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض اس ام اس های انگلیسی

سلام

قبل از اینکه صحبتی بکنم تشکر می کنم از دوست جدید و عزیزم Lord007

جناب Lord007 بنده بسیار سپاسگذار هستم از اینکه لطف کردین و نظر دادین. از بابت ترجمه هاتون هم کمال تشکر و قدردانی رو دارم. ترجمه ها واقعا عالی بودن. بنده که شخصا لذت بردم.

از طرفی عذر می خوام از خوانندگان محترم که نتونستم دیروز این تاپیک رو به روز رسانی کنم. حقیقتش..........

حقیقتش بنده دو سه روزی قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم یه وبلاگ هم راه اندازی کرده بودم و اس ام اس ها رو، هم در اون وبلاگ و هم در این تاپیک می زدم بعد از چهار پنج روز سیل پیامها از طرف بازدیدکنندگان به وبلاگ رسید. همه خواهان این بودن که اس ام اس ها به موبایلشون ارسال بشه. خب همونطور که می دونید ارسال چند اس ام اس، روزانه، کار راحتی نیست. برای همین با دوستان مشورت کردم اونها هم یه شرکتی رو معرفی کردند. چند روزی پله های شرکت رو بالا پایین رفتم و حسابی پیگیرش شدم تا تونستم سه روز پیش این امکان رو برای بازدیدکنندگان فراهم بکنم که اس ام اس ها رو، رو موبایلشون داشته باشن. تا امروز هم تست می کردم سیستم ok بوده........ ((( نمی خوام از خودم تعریف کنم، اصلا ))) اما یه ابتکار هم به خرج دادم و یه برنامه هفتگی در نظر گرفتم تا علاقه مندان بتونن اصطلاح انگلیسی، ضرب المثل انگلیسی، لغات و ... یاد بگیرن و تست گرامر هم ازشون گرفته بشه. ((همه این موردای گفته شد همه از طریقSMS هست.))
    نمی دونم اینجا می تونم بیشتر توضیح بدم یا خیر؟! فکر می کنم که اگه اشاره ای به نام وبلاگ یا اون شرکتی که در پاراگراف فوق بهش اشاره کردم بکنم، یه جور تبلیغ در نظر میاد و خلاف مقررات سایت عمل می کنم. با مدیر صحبت می کنم اگه اجازه دادن بیشتر در مورد نحوه کار توضیح می دم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

You are one of a kind and always in mind..
    Sometime I forget to say HI, sometime I miss to reply, sometimes my message doesn't reach you, but it doesn’t mean I forget you, because you are one of a kind and always in mind...

Mind = ذهن - خاطر
    Forget = فراموش کردن
    Reply = پاسخ دادن
    reach = نائل شدن به

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

Friend, If you leave me, I'll die...If you drop me, I'll break, If you hold me, I'll shake, If you need me, I'll hurry, If you don't call me, I'll worry, If you hurt me, I'll cry, but friend , If you leave me, I'll die...
    Leave = ترک کردن
    Die = مردن
    Drop = انداختن
    Break = شکستن
    Hold= در دست داشتن – نگه داشتن - گرفتن
    Shake = لرزیدن
    Need = نیاز داشتن
    Hurry = عجله کردن
    Hurt = صدمه زدن
    Cry = گریه کردن

فکر نکنم که تا حالا این همه لغت رو توی یک اس ام اس نوشته باشم!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

قبل از اینکه صحبتی بکنم تشکر می کنم از دوست جدید و عزیزم Lord007

جناب Lord007 بنده بسیار سپاسگذار هستم از اینکه لطف کردین و نظر دادین. از بابت ترجمه هاتون هم کمال تشکر و قدردانی رو دارم. ترجمه ها واقعا عالی بودن. بنده که شخصا لذت بردم.

از طرفی عذر می خوام از خوانندگان محترم که نتونستم دیروز این تاپیک رو به روز رسانی کنم. حقیقتش..........

حقیقتش بنده دو سه روزی قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم یه وبلاگ هم راه اندازی کرده بودم و اس ام اس ها رو، هم در اون وبلاگ و هم در این تاپیک می زدم بعد از چهار پنج روز سیل پیامها از طرف بازدیدکنندگان به وبلاگ رسید. همه خواهان این بودن که اس ام اس ها به موبایلشون ارسال بشه. خب همونطور که می دونید ارسال چند اس ام اس، روزانه، کار راحتی نیست. برای همین با دوستان مشورت کردم اونها هم یه شرکتی رو معرفی کردند. چند روزی پله های شرکت رو بالا پایین رفتم و حسابی پیگیرش شدم تا تونستم سه روز پیش این امکان رو برای بازدیدکنندگان فراهم بکنم که اس ام اس ها رو، رو موبایلشون داشته باشن. تا امروز هم تست می کردم سیستم ok بوده........ ((( نمی خوام از خودم تعریف کنم، اصلا ))) اما یه ابتکار هم به خرج دادم و یه برنامه هفتگی در نظر گرفتم تا علاقه مندان بتونن اصطلاح انگلیسی، ضرب المثل انگلیسی، لغات و ... یاد بگیرن و تست گرامر هم ازشون گرفته بشه. ((همه این موردای گفته شد همه از طریقSMS هست.))
    نمی دونم اینجا می تونم بیشتر توضیح بدم یا خیر؟! فکر می کنم که اگه اشاره ای به نام وبلاگ یا اون شرکتی که در پاراگراف فوق بهش اشاره کردم بکنم، یه جور تبلیغ در نظر میاد و خلاف مقررات سایت عمل می کنم. با مدیر صحبت می کنم اگه اجازه دادن بیشتر در مورد نحوه کار توضیح می دم.
    خواهش می کنم.ازینکه به من لطف داشتید ممنونم
    امیدوارم در همینجا هم به فعالیتتون ادامه بدید چون از لحاظ آموزشی واقعآ کار نو و مفیدیه.
    از زحمات شما ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض اس ام اس انگلیسی

Help ever... hurt never...Help ever... hurt never... love ever... hate never... give ever... except never... smile ever... cry never... think me ever...forget me never...!
    Ever = همیشه
    Never = هرگز
    Hate = نفرت داشتن از
    Except = مستثنی کردن – اعتراض کردن
    Smile = لبخند زدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •