تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 5 از 2403 اولاول 12345678915551055051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنون از جوابهاي همتون. ولي هنوز يه چيزي واسم عجيبه.اوون هم اينكه سرعت دانلود خيلي پايينه كه يكي از دوستان گفت حداكثر 20 كيلو ميشه. من نميدونم خوب ديگه چرا ميگن 128 كيلو يا 192 كيلو. پس اين سرعت هم مثلا dial up ها كه يه سرعت اسمي دارند هست. واسه من فقط سرعت دانلود مهمه.تازه اگه 20 كيلو هم بشه فقط 4 برابر dial up ميشه .من با كارتها ي انديشه سرعت دانلود 5 كيلو داشتم. حالا مثلا 40000 تومن ماهانه بدي اونم واسه 20kb/sec
    نميدونم!!! با اين سرعت نه تنها 12g در ماه نميشه.حتي نصفش هم بشه خيليه. مگه اينكه روزي 15 ساعت on باشي!!!

ببین دوست من. در محاسبات واحدهای تبادل اطلاعات، هر 8 بیت میشه یک بایت. یعنی وقتی می گن که ADSL
    شما با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه هست به این معنی هست که شما باید 128 رو تقسیم بر 8 کنی که بتونی ببینی در واقع پهنای باند خط شما چند کیلوبایت میشه ! همینطور سرعت های دیگه، 192 یا 256 یا 384 یا512 یا 1024 کیلوبیت رو هر کدوم رو تقسیم بر 8 کن تا به کیلوبایتش رو بدست بیاری. قاعدتآ سرعت 192 کیلوبیت باید 24 کیلوبایت دانلود بده بهت. ولی همیشه بهت اینقدر نمیده چون در تکنولوژی ADSL بسته به فاصله ی شما تا مرکز مخابراتی منطقه تون، یا کیفیت خطوط مخابراتی محله ی شما ( از این نظر که چقدر روی خط نویز وجود داشته باشه ) ، این فاکتورها روی سرعت شما می تونه تاثیر منفی بزاره و کیفیت سرویس رو بیاره پایین. گاهی هم خود شرکت سرویس دهنده مشکلاتی داره اهم از کندی سرعت یا قطعی یا مشکلات دیگه که معمولا این ها برای چند ساعت هست و رفعش می کنند.
    درسته که شما بابت سرویس 192 ماهیانه 40 تومن میدی. اما می تونی همیشه وصل باشی و در حد 12 گیگابایت در ماه ترانسفر اطلاعات ( دانلود و آپلود ) داشته باشی. که تا همین جاش از دیال آپ خیلی به صرفه تره. چون در دیال آپ اول باید بری پول کارت اینترنت بدی، پول تلفن هم باید بدی، سرعتت محدوده و نمی تونی همیشه از اینترنت استفاده کنی چون تلفنتون رو اشغال می کنه و هر دقیقه که وصل باشی در مخابرات داره برات پول چاپ می شه که سر ماه باید پرداخت کنی بهشون.
    اگر استفاده ت از اینترنت زیاده که مطمینآ ای دی اس ال به صرفه هست برات. اما اگر کم استفاده می کنی یا زیاد اهل دانلود و اینجور مسایل نیستی. می تونی باز بری و سرعت 64 کیلوبیت رو بگیری که هم ارزون و هم برات به صرفه هست نسبت به دیال اپ.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavehmech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با تشكر از dsl عزيز.
    ببخشيد من نميدونستم واحدش بيت بر ثانيه هست. وگرنه اينطوري نميپرسيدم. نا سلامتي مهندسي ميخونم .اين جور جمع و ضربها كه هيچي نيست. به هر حال ممنون كه توضيح دادي.
    فقط خداكنه تا اسفند بتونم يه انتخاب خوب بين اين چند تا isp يا icp ها بكنم. فقط يه چيزي؟ فرض كنيد كه از انديشه گرفتم . ا ماه هم استفاده كردم. بعد كه قرار داد تموم شد ايا مودم رو پس ميگيره تا اگه ناراضي بودم برم يه isp ديگه؟
    ميبخشيد اينقدر سئوال ميكنما!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خواهش می کنم دوست عزیز. والا اندیشه تا یک ماه رو فکر کنم پس میگیره. یعنی همه جا معمولا تا یک ماه رو پس میگیرن چه اندیشه چه پارس وی. ولی بردباران یا شکوه سامانه مودم رو پس نمیگیره. مودمشون فقط فروشی هست. یعنی به محض اینکه ارتباط شما برقرار بشه و بتونی استفاده کنی دیگه مودم مال خودته و پس نمی گیرن. اما اندیشه و پارس وی تا یک ماه می تونی پس بدی بهشون و پول مودم رو عینآ بهت پس می دن. پیشنهاد می کنم واسه امتحان از اندیشه بگیر اول. که اگر خوشت نیومد بتونی مودم رو پس بدی. بعد از پارس بگیر که اونجا هم اگر خوشت نیومد تا یک ماه می تونی پس بدی.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

Dsl عزیز میشه بگید که خط چند هستید؟ یا میتونید حدودا فاصله خودتون رو از مرکز مخابرات حدس بزنید؟ شاید اندیشه در منطقه شما سرویس خوبى داره
    تا چندى پیش بعضى از دوستام اندیشه داشتند ولى خیلى ازش شاکى بودند بعد که پارس آنلاین گرفتن گفتند اینم جالب نیست ولى بهتر از اندیشه هستش
    در ضمن اینکه گفتى روابط عمومى شرکت پارس آنلاین صفره ، قبول دارم
    Last edited by majid20; 19-11-2007 at 22:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Dsl عزیز میشه بگید که خط چند هستید؟ یا میتونید حدودا فاصله خودتون رو از مرکز مخابرات حدس بزنید؟ شاید اندیشه در منطقه شما سرویس خوبى داره
    تا چندى پیش بعضى از دوستام اندیشه داشتند ولى خیلى ازش شاکى بودند بعد که پارس آنلاین گرفتن گفتند اینم جالب نیست ولى بهتر از اندیشه هستش
    در ضمن اینکه گفتى روابط عمومى شرکت پارس آنلاین صفره ، قبول دارم
    والا من مرکز هفت ( محبی ) هستم. و خونمون هم گلسار. نمی دونم چقدر فاصله میشه باید بیش از دو کیلومتر باشه. البته تا چند روز پیش از پارس وی مشترک بودم که پس دادم و می خوام از اندیشه بگیرم. حداقل مثل آدم با ما رفتار می کنن. نه عین در و دیوار. واسه من در ماه حدود 12 گیگ بسه. بیشتر وقت هم نمی کنم دانلود کنم. دانشگاه و کارای دیگه نمی زاره. همه اش که پای کامپیوتر نیستم به هر حال.
    خب سرویس دی اس ال یه فاکتور دیگه هم داره ! اونم شلوغی هر مرکز که شما بهش اشاره کردی. شاید مرکز محبی کیفیت بهتری داشته باشه نسبت به مرکز شهدا ! البته من اطلاعی ندارم فقط جهت مثال دارم عرض می کنم. باید از یوزهای هر مرکز بپرسید. نه فقط از یه نفر ! از چند نفر جویا بشید. شاید پارس وی در یک منطقه ی مخابراتی یوزرهای کمتری نسبت به اندیشه داشته باشه و به اصطلاح بار ترافیکی شبکه اش خلوت تر و کمتر باشه و در نتیجه کیفیت بهتری بده به مشتری ولی در کل فرقی نمی کنه و یوزرهای هر کدوم از اینا هر روز زیاد میشن. دیر و زود داره سوخت و سوز نداره فقط چیزی که هست اینه که آدم جایی نره که هم جیبش رو بزنن هم بهش بی احترامی کنن و مشتری مداری رو بیخیال باشن ! من تو اندیشه سبز ندیدم به کسی بی احترامی بشه یا کسی نادیده گرفته بشه. خیلی برخورد خوبی دارن و با حوصله هستن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من يك سال و نيم هست كه با پارس وئ قرارداد دارم اوايل كه خيلي باهال بود محدوديت كه نداشت هيچي بعضي وقتها هم سيستمشون قاطي ميكرد سرعت خيلي ميرفت بالا مثلا من كه 128 داشتم سرعت دانلودم ميشد 25 البته من سرعت 35 رو هم اون اوايل تجربه كردم از محدوديت حجمي هم خبري نبود تا اينكه اين برنامه هايه جديد رو پياده كردن من ترجيح دادم كه سرعتم رو به 64 كاهش بدم ولي واقعا براي من مسخره هست با اين شرايط اين 8 gb دو هفته اي تموم ميشه چون هم آپلود رو حساب ميكنن و هم دانلود رو ديگه نميخوام تمديد كنم ببينم چي ميشه. ما شهرستاني ها يه مدت تحريم كنيم شايد يه تغييري ايجاد شد !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من يك سال و نيم هست كه با پارس وئ قرارداد دارم اوايل كه خيلي باهال بود محدوديت كه نداشت هيچي بعضي وقتها هم سيستمشون قاطي ميكرد سرعت خيلي ميرفت بالا مثلا من كه 128 داشتم سرعت دانلودم ميشد 25 البته من سرعت 35 رو هم اون اوايل تجربه كردم از محدوديت حجمي هم خبري نبود تا اينكه اين برنامه هايه جديد رو پياده كردن من ترجيح دادم كه سرعتم رو به 64 كاهش بدم ولي واقعا براي من مسخره هست با اين شرايط اين 8 gb دو هفته اي تموم ميشه چون هم آپلود رو حساب ميكنن و هم دانلود رو ديگه نميخوام تمديد كنم ببينم چي ميشه. ما شهرستاني ها يه مدت تحريم كنيم شايد يه تغييري ايجاد شد !
    بله دوست من. یه عده که سرویسشون رو پس بدن، اینا حساب کار دسشون میاد. پارس وی اون اول که اومده بود نامحدود نبود. بعد نامحدودش کرد برای جلب مشتری، الان دوباره محدود شده. مطمین باشید اگر یک عده از مشتریهاش رو از دست بده یک فکری به حال وضع و اوضای خودش می کنه. تا همین الان هم خیلیا از پارس وی قراردادشون رو فسخ کردن. یکیش خودم که رفتم سراغ اندیشه سبز.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام. ميبينم كه بحث تحريمه. يه سئوال خارج از بحث تحريم دارم. موضوع اين دو نوع مودم كه انديشه ميده چيه؟
    يكيش استاتيكه 14900 تومان و يكيش هم ديناميك 49900 تومان. هر كدوم چه مزيتي داره و براي چه كسايي خوبه؟
    مرسي

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

البته ظاهرا استاتيك و ديناميكش رو برعكس گفتم.

پروفشنال mamad_tk_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جدي تو رشت شما Adsl داريد ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •