تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: چه جوری از امکانات مودمم استفاده کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Silence so loud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 چه جوری از امکانات مودمم استفاده کنم؟

سلام
    دوستان ما تازگی ها یه مودمی خریدیم به نام Zoltrix مدل Z919
    که این امکانات رو داره:
    1-Caller ID
    2-Call waiting
    3-Answering machine
    ...
    من نمیدونم از اینا چه جوری استفاده بکنم؟!!!
    تو CD درایوش هم اینا هستش:
    FAXTALK
    IE55
    MRTalk99
    Netscape

باید از اینا چیزی رو نصب کنم یا باید دنبال برنامه هاشون بگردم؟
    اگه باید برنامه هاشون رو پیدا کنم میشه اسم برنامه ها رو بگین
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

سلام ، منم جديدا همين مودمو خريدم ولي ظاهرا هردومون افتاديم توي تله اي به نام ZOLTRIX !!! من توي نت ازش تعريف شنيدم كه از سرعت نميفته ، سرعت دانلودش بالاست ، از call waiting & caller ID پشتيباني ميكنه و ............ . ولي متاسفانه الان كه روي سيستمم نصب كردم هيچكدوم از اين خصوصياتو نداره . سرعتشم افتضاحه ، من با مودم قبليم كه جنيوس تك چيپ مال 6 سال پيش بود 52kbps كانكت ميشدم ولي الان با اين مودم مثلا 3 چيپ و جديد از همون خط تلفن وهمون سيستم بالاتر از 40kbps كانكت نشدم!!!!!!!!!!! شما هم اين مشكلو داري ؟ سرعت دانلودشم فوق العاده پايينه . الان بازش كردم همون مودم قبليمو بستم ، نميدونم شركت زولتريكس كيش جوابگوي اين فاجعه هست ؟ احتمالا اين مودمم مثل مدل Smart Spirit يه سراب بيشتر نيست .
    ولي در كل براي استفاده از caller ID و call waiting بايد از برنامه هايي مثل PhoneTrayDialup , CIDPad, CIDMage , Modem spy و ... استفاده كني . من با همش كار كردم ولي هيچكدوم جواب نداد ، البته مشكل از مودمه نه برنامه ها .
    من اكيدا توصيه ميكنم اين مودمو نخريد ولي اگه كسي خريد و تونست از امكاناتش استفاده كنه به ما هم بگه ، بخصوص مشكل سرعتش كه حسابي زده توي ذوقم . راستي سيستم عامل من windows XP SP2 .

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    با افتخار میگم خوزستان کهن

پيش فرض

من هم میخواستم از این امکانات استفاده کنم اما متاسفانه با سیستم مخابرات ایران جور در نمی آید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

عجب !!!!! هيچكس نظري نداره ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

در یک کلام مودم زولتریکس رو که منم دارم بندازید دور کلا به درد نخورترین مودم هست
    منکه قصد دارم بزودی مودم خودم رو عوض کنم
    احتمالا یا اینتل بگیرم یا گیگیا بایت

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

چقدر دیر این تایپیک رو دیدم امروز این اشغال رو خردیم ولی هیچ کدوم از امکانات که گفته نداره نمیدونم این از کجا هست که توی هیچ کدوم از سایتای خارجی هم اسمی ازش نبرده

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بله !
    از آنجایی که بیشترین استفاده از اینترنت در ایران از طریق dial-up هست. پس بازارش داغه.
    حالا به احتمال زیاد این شرکت مهرگان خودش مودم تولید کرده ، یا به عبارت بهتر مونتاژ کرده ، و خوب معلومه که چیز پدر مادر داری نباید باشه ! (به انگیزه ها توجه کنید : مشتری زیاد ! پس باید قیمت تموم شده کم باشه، تازه به قیمت مودم های خارجی هم به فروش میره !) من هم در اینترنت چیزی ندیدم. از طراحی سایت z-cyber.co m هم میشه فهمید که ماله چجور شرکتی باید باشه !!!

مثل اون کارت tv کذایی که من خریدم و مغازه دار با قسم و آیه میگفت که پر فروش ترین و بهترین مدل ما هست !!! خودم هم از همین دارم استفاده میکنم ! 2 روز نشده رفتم پسش دادم، طرف که داشت چک پول رو پس میداد گفت البته این مودم ماله شرکت خودمونه ! یعنی مونتاژ! هیچ اثری ازش رو اینترنت نبود! حتی سایتی که روی جعبه اش بود وجود نداشت !

البته این مودم من یک 2 بار شماره من رو انداخت ، موبایل، اما بعد ش چیزی ندیدم ، هم واره UNKNOWN

شاید تنظیمات خاصی داره. اما خوب هیچ اطلاعاتی ازش موجود نیست.

القصه اگر کسی در باره این z-cyber مدل smart spirit نظری داره بگه.

یاد اون مودم US Robotics 14.4 kbps ام به خیر! حیف که به خاطر سرعتش بعدش یک rockwell گرفتم بعد هم این...

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

البته این رو هم اضافه کنم که این قضیه dial up برای یه 5 -6 سال پیشه! و الان دیگه در دنیا (ایران مگه جزو دنیا هه ؟!) تکنولوژی های دسترسی به اینترنت متفاوت هست . و خوب خیلی هم نباید انتظار مودم dial up از شرکت های خارجی و موجود بودن اطلاعات در اینترنت رو داشت.

یعنی شاید از یک نظر خیلی هم کار خوبی کردند که یک هم چین مودمی رو زدن. حالا شما گیر دادی به Caller ID ؟
    وصل شو به اینترنت پر سرعت حالشو ببر ! (~ 56 kbps !!!!!)

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

-> در ضمن خوب الان که دنیای تکنولوژی هست ! و شما که اهل علم هستید، خوب قبل از خرید به این سایت سر میزدید و میدید که این مودم قابلیت Caller ID ندارد! (چرا به چیزی که روی جعبه نوشته مطمئن هستید ؟!!) چرا انتظار بی جا دارید ؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی ! به اینترنت پرسرعت ! هم در این جا اشاره شده ! گفته مودمش از نوع پر سرعته !
    Last edited by LordMMD; 17-01-2008 at 14:53.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

شدیدا تایید میشه پست بالا

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •