تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: سوال در مورد بنرهای دوبعدی با چشم انداز سه‌ بعدی!

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

13

سلام
    این مساله اون قدر ها هم که به نظر میرسه مشکل نیست.
    من دو تا راه حل به نظرم رسید که فکر می کنم مشکل رو حل می کنه
    راه اول به کمک نرم افزارای 2D هست که من اینجا از Corel Draw استفاده کردم ولی فکر می کنم با خیلی از برنامه ها عملی باشه.
    فقط ببخشید اگه زیاد جالب نشده چون عجله ای کار کردم.همین چند ساعت قبل رفتم توی حیاط و عکس گرفتم !

1.در محلی رو که می خواین عکس رو اونجا پیاده کنین یک علامت مستطیلی رو مشخص کنین و اندازش بگیرین
    2.یک عکس از محل از هر زاویهای که می خواین بگیرین
    3.عکس رو توی Corel باز کنین و یک مستطیل متناسب با مستطیل مورد نظر بکشید.(مستطیل خاکستری در شکل (
    4.یک چهار ضلعی روی مستطیل واقعی که توی شکل مشخص کردین بکشین.(مستطیل سیاه)

5.طرح خودتون رو داخل مستطیل سیاه پیاده کنین.می تونید برای طبیعی تر شدن کار سایه یا جزییات دیگه هم اضافه کنین.

6.مستطیل سیاه و طرحتون رو Group کنین.
    7.به کمک Interactive Envelope Tool یا هر ابزار دیگه ای که می تونید مستطیل سیاه رو با مستطیل خاکستری منطبق کنین.

تصویر به دست اومده تصویر مورد نظره.

روش دوم هم با استفاده از 3Ds Max هست که خودم اینو بیشتر می پسندم ولی چون الان 3Ds Max ندارم نمی تونم با عکس نشون بدم. :

1.اول جزییات رو توی photoshop یا یک نرم افزار مشابه به طرح اضافه کنید
    2.محل رو خیلی ساده توی Max بسازید در حدی که خودتون محل مورد نظرتون رو تشخیص بدین
    3.دوربین رو در محلی که می خواین ناظر از اونجا تصویر رو سه بعدی ببینه قرار بدین.
    4.به تمام صحنه یک UVW Map و یک Material نسبت بدین.
    5.طرحتون رو به Diffuse متریال بدین
    6.UVW Map رو روی Planner تنظیم کنین و Gizmo اون رو موازی با نمای دوربین قرار بدین.
    7.از نمای دوربین اندازه و محل Gizmo رو جایی بزارین که می خواین طرحتون دیده بشه
    8.نمای بالا رو رندر کنین!

البته توانایی این روش به این محدود نمیشه .شما با این روش می تونین تصویرتون رو روی هر سطح غیر مستحی هم قرار بدین.مثلا قسمتی از تصویر می تونه روی زمین و بقیه اون روی دیوار یا حتی پله باشه!
    تصویر زیر رو ببینید.

اینا راه هایی بودن که به نظر م رسید.امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره
    با آرزوی موفقیت
    محمد مهدی رستمیانی

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست من سلام از زحمتی که برای من کشیدی و وقتی که برای من و مورد سئوالم گذاشتی 1google ممنونم و متشکر امیدوارم بتونم جبران کنم
    من الان نمیتونم در مورد پستهات چیزی زیادی بگم چون مسافرت هستم و سر راه به یه کافی نت اومدم که خیالم راحت بشه و حداقل یه تشکر کرده باشم دیروز در حین تایپ نقل قول شما بودم که شما زحمت پست بعدیش رو کشیدی و تا اونو ارسال نکردم متوجه اون پستت نشدم بهر حال نظریه خوبیه این آخری با این مثالی که زدی همه چیز رو واضح میکنه و نقطه کور محاسباتم دقیقاً همین جاست من تا چند روز دیگه هم تو مسافرتم یه مسافرت کاریه شماره تو یادداشت کرده‌ام من هم شماره تلفنمو برات مینویسم
    کارم که تموم شد حتماً در این مورد یه بحث مفصلی را میندازیم الان هم که توی مسافرتم و به فایلهام دسترسی ندارم وگرنه اونا رو برات آپ میکردم تا ببینیشون و یه مسئله دیگه هم اینکه اگه برات امکان داشت و حوصله داشتی یه طرحی رو میخوام روسقف شرکتم بزنم اگه زحمت نمیشه با همین سبک کار کن فکر کن روی یه سقفی با ارتفاع 4 متر و بیست سانتیمتر میخوام اسم شرکتم رو بنویسم طوری که زاویه دید اون درست آستانه در ورودی اونجا باشه وقتی که میخوای به سقف نیگا بکنی اونو ببینی و میخوام طرح دوبعدی اون رو هم برام بزاری که در نهایت من همونو چاپ کنم و بچسبونم به سقف اسم شرکت و شماره تلفنمو برات پیغام میدم
    ببخش که خیلی عجله دارم انشاءالله در یه فرصت دیگه با هم بیشتر تبادل نظر میکنیم
    باز هم از نظرات سودمندت ممنونم و متشکر
    با توضیحاتی که دادم فکر می کنم خودتون بتونند انجامش بدین

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

واقعا کسی پست منو ندید؟
    برای استفاده بقیه اینارو نوشتم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام دوستان کی میتونه درباره لنتیکولار منو راهنمایی کنه؟؟؟09337276122

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •