تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 70 از 70

نام تاپيک: creative zen v plus و iriver s10 دارها کمکم کنند !

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد این راه حل بگم که امکان نداره چون قابلیت مینیماز توی هیچ پلیری که من تا حلا میشناسم نبوده(مگر سیستم دستکاری ipod و دستگاه های آرکوس که البته مطمئن نیستم) و برای استفاده از لاین این باید از رادیو خارج بشید.
    اها .. مرسی که گفتی ... پس عملی نیست ...

پروفشنال DJ_IT_110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اها .. مرسی که گفتی ... پس عملی نیست ...
    ولی من یه پلیر Sony ( از اون تقلبی ها ) داشتم که می تونیست سه کار رو با هم انجام بده ...

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

جل الخالق . . . این چینی ها چی کار که نمی کنند . . .

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

از بس تند می نوشتم یادم رفت لینک بذارم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی.

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

ولی من یه پلیر Sony ( از اون تقلبی ها ) داشتم که می تونیست سه کار رو با هم انجام بده ...
    خیلی عجیبه ...چون میدونید این سیستم باید هزینه بر باشه.
    دقت کرده باشید گوشی هایی که سیمبیان سری 60 به بالا دارن از این قابلیت پشتیبانی می کنند اونوقت این چینیا ... غیر ممکن وجود نداره.گفتم که فرم ویر ipod رو هم میشه به لینوکس تغییر داد و یه سری نرم افزارها و بازی های جالبی روش نصب کرد.به تازگی هم قرار شده یه کیت نرم افزار سازی برای iphone و احتمال بسیار زیاد ipod (چون ipod touch مدل بدون قابلیت موبایلی iphone هستش و همه چیز دیگرشون یکسانه) توسط apple عرضه بشه.

پروفشنال DJ_IT_110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چینی ها همه کار ازشون بر میاد به جز کیفیت ( البته به جز بعضی ها که درجه 1 هستند ) ... اون پلیر من هم سر یک ماه اسپیکرش سوخت و بعد جند مدت میکروفونش از کار افتاد

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض بسم الله . . .

سلام به همه برو بچز . . .
    اول از همه سوال یکی از بچه ها رو می پرسم ، می خواد تا 20 _ 30 تومان یه پلیر ساده هدیه بده ، تا 512 مگ ، در حد زولتریکس یا کریتیو . من خودم هنوز چیزی سرچ نکردم ، شما چی پیشنهاد می دی سیمور جان ؟ از اجناس تقل ، چیزی هست ارزش پول دادن داشته باشه ؟ یا نه ؟ خودت هر چی که لازمه بگو دیگه . . .
    حالا خودم ، من چند تا مشکل دارم ، البته نمیشه اسمشو گذاشت مشکل ، اول اینکه باتری که به من می ده احساس می کنم واقعا 15 ساعت نیست ، فکر می کنم 12 _ 10 ساعت بیشتر بهم نمی ده ، البته شاید به خاطر این که با آخرین Level صدا ازش ولوم می گیرم ، یکی دیگه هم این که چرا ماکسیمم صدای این پلیر از پلیر قبلی ام ( سامسونگ ) کمتره ( منظورم عددش نیست ) صداش به اندازه سه ، چهار level از سامسونگ ام کمتره . . .
    راستی سیمور جان به خاطر اون لینکی که تو امضات گذاشتی بودی ( تو p t ) ممنونم ، فیروز کریمی رو dl کردم ، کلی حال کردم ، باز هم ازت ممنونم .

مرسی و منتظرم
    یا حق
    آخوند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد 20-30 تومن هزینه : واقعا با یه همچین بودجه ای بهتر نیست چیز دیگه ای بخره ؟ ... منظورم اینه که اگه من بگم " می خوام با 30-40 تومن ، یه موبایل بخرم و به یکی هدیه بدم " ، شما به من چی میگی ؟... اصلا یه همچین هدیه ای بدرد طرف می خوره ؟...

بهرحال اگه واقعا 20-30 تومن می خواد : کارای زی سایبر .. اگه می تونه 30-40 تومن خرج کنه : creative ... سونی هم کارای شیک و ارزونی داری ، ولی نمی دونم دقیق چنده

//

در مورد باتری :
    مطمئنا گوش دادن با صدای زیاد موثره در افزایش سرعت مصرف... عوض کردن سریع آهنگ ... استفاده از ویدئو ... بالا بردن درخشندگی تصویر ...

//
    در مورد حداکثر صدا : والا اون چیزی که من می دونم اینه که این مدل اتفاقا خیلی هم صداش بلند میشه ...

we're happy to report that this Zen--unlike previous versions--gets plenty loud
    Cnet

بهرحال بحث سلیقه ای به نظر میاد و شاید من نظرم عکس باشه ... ضمن اینکه کمپانی های معتبر ، صدای زیاد رو یه مزیت نمی دونن (بخاطر مشکلاتی که واسه شنوایی ایجاد می کنه) ، در نتیجه تا می تونن روی " کم کردن صدا " مانور میدن ! ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

اگه می تونه 30-40 تومن خرج کنه : creative ... سونی هم کارای شیک و ارزونی داری ، ولی نمی دونم دقیق چنده
    سلام .
    از جوابت ممنونم . آره ، من هم قبل از این که تو جواب بدی ، یه سرچ کردم و دیدم که کریتیو تا 40 تومان چیزهای خوبی داره و به نظرم این سه مدل از همه بهتر اومد و بهش اس ام اس زدم ، تا اگه ok داد ، بهش بگم کدوم بهتره ( تو 512 مگابایتی ها )
    MuVo Slim - قیمت : 33 تومان . MuVo V200 - قیمت : 32 تومان . MuVo TX FM - قیمت : 35 تومان .
    البته به نظرم slim با توجه به امکاناتش از بقیه بهتره میاد ، تازه fm recording هم داره ( آخ ، دست رو دلم نذار که کبابه . . . )
    حالا اگه ok بده ، به نظرم میاد که این slim رو بهش توصیه کنم .
    باز هم نظر شما مهم تره ، بگو کدوم بهتره ، اگه چیز دیگه ای هم تو نظرت هست ، ممنون میشم بگی .

مرسی .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ما خودمون توی خونه یه slim هم داریم... مهمترین مزیتش اینه که شیکه و ضمنا باتری اش شارژیه ...معلومه که اول توصیه میشه ...

TX FM و سری V هم که هم خانواده هستن و نکته شون اینه که کابل usb نمی خوان و مثل کول دیسک وصل میشن پشت دستگاه ...

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •