تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 70

نام تاپيک: creative zen v plus و iriver s10 دارها کمکم کنند !

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

14 creative zen v plus دارها کمکم کنند !

سلام .
    دوستانی که zen v plus دارند ، یه محبت بکنند ، کمکم کنند ، چند تا سوال داشتم که بی زحمت جواب بدند . . .

1 _ آیا fm recording داره ؟ اونهایی که آپدیت کرده اند چی ؟ ( یکی از دوستان گفت که انگار کریتیو داره این قابلیت از روی z v p بر میداره ،( روی آپدیت جدید ) البته خیلی مطئمن نبود ، برای همین دارم سوال می کنم )
    2 _ معایبی که به نظرتون می رسه رو بی زحمت بگید . . .

یه محبت دیگه هم بکنند ، امکانات اصلی و متفرقه دستگاه رو بگن ؟ ( مثل تایمر برای خاموش شدند ، تایمر برای رکورد ، تایمر برای خاموش شدن ال سی دی ، و خلاصه از این جور چیز ها . . . اونهایی که تو سایت زده رو میدونم ، مابقی رو بگید )

خیلی ممنونم ، ان شاالله که بتونم جبران کنم .
    از توجه و وقتی که می زارید ممنون و مرسی ،
    منتظرم .
    یا حق
    آخوند
    Last edited by akhoond; 18-10-2007 at 14:04.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

سلام .
    یعنی واقعا هیچ کس این ا دستگاه رو نداره . . . ؟
    نگین نه که باور کردنش سخته . . .
    بابا لازم دارم ، اونهایی که دارند محبت کنند و بیان بگن دیگه . . . .
    پیشاپیش متشکرم و مرسی ، منتظرم .

یا حق
    آخوند
    Last edited by akhoond; 18-10-2007 at 14:05.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درباره S10 :

1. هشت ساعت

2. همه هدفون های همه mp3 player های دنیا ، از یه استانداردی پیروی می کنن و بنابراین همه هدفون ها به همه mp3 player ها می خوره و مشکلی پیش نمیاد ...

اما در مورد تبدیل usb به هدفونش مطمئن نیستم که گیر بیاد ، بنابراین بهتره مواظبش باشی ... (هرچند به نظرم گیر میاد)

3. نه ، در واقع اون سیستم باعث راحتی کار میشه ... کار باهاش سخت نیست

4. کیفیت ضبط خیلی خوبی داره ... Mp3 ضبط می کنه ...

5. حدود 1.5 ساعت طول می کشه تا شارژ بشه ... شارژر نداره ، ولی چون پورت ها استاندارد هستن ، شاید بشه واسه اش تهیه کرد

6. عمر باتری اش کمه (= خیلی کمه !) ... مدل Ums هستش (بدون نیاز به نرم افزار) و در نتیجه خبری از tag ها نیست (یعنی مشخصات هر آهنگ رو نمی تونه نمایش بده .. فقط اسمش رو)

------

درباره zen v plus :

1. حدود 15-16 ساعت

2. نه ظاهرا

3. بله ... هم قاب داره و هم کیف که باید جداگانه خریداری بشه

4. کیفیت ضبطش خوبه ... line in رو بصورت mp3 و با کیفیت خوب ضبط می کنه .... صدای معمولی را با کیفیت wav ضبط می کنه و کارش هم خوبه ... ضبط از رادیو رو هم که قبل توضیح دادم

5. بله فقط با usb ... شارژر هم واسه اش هست که باید جداگانه خریادری بشه

6. به نظرم تنها عیبش همون قضیه ویدئو هستش که قبلا گفتم

تایمر برای ضبط رو که مدلهای بسیار کمی دارن (یعنی من تا حالا ندیدم) ... تایمر برای خاموش شدن رو اکثر مدلها دارن (چیز ساده ای هستش) ... s10 توانایی نمایش lyrics رو هم داره ... ضمنا می تونی فایل پاک کنی توی s10 ...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام .
    یعنی واقعا هیچ کس این دو تا دستگاه رو نداره . . . ؟
    نگین نه که باور کردنش سخته . . .
    بابا لازم دارم ، اونهایی که دارند محبت کنند و بیان بگن دیگه . . . .
    پیشاپیش متشکرم و مرسی ، منتظرم .

یا حق
    آخوند
    اتفاقا باورش خیلی ساده اس واسه من ... در نظر بگیر که 60% دوستان اصلا mp3 player ندارن ... و از 40% باقی مونده ، 30% شون مدلهای متفرقه دارن ... و از 10% باقی مونده هم 5% شون مدلهای زیر 80 تومن دارن ... بنابراین عجیب نیست !! ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

سلام seymour عزیز . . .
    بابا من قبلا کلی به شما زحمت دادم و تخلیه اطلاعاتی شدین . . . ( شوخی کردم )
    من اینها رو پرسیدم ، چون خودت گفتی از بچه هایی که دارند ، راجع به fm recording بپرسم ( من آدم رادیو بازی هستم بنابر این برام خیلی مهمه ) بقیه سوالات ام هم پرسیدم ، چون می خواستم از زبون کسی که داره اینها رو بشنوم ، یعنی مثلا اگه تو سایت زده 15 ساعت باتری بهم می ده ، عملا که 15 ساعت نمیده ، می ده ؟
    راجع به هدفون s10 ، عکس هدفونش رو دیدم با بقیه خیلی فرق داشت ، یعنی به جای 3 تیکه ، 4 تیکه بود ، Usb هم . برای هیمن شک کردم که استاندارد نباشه و مجبور بشم با همون بسازم . . .
    راجع به تایمر ظبط ، اگه اشتباه نفهمیده باشم ، تو یه ریویو خوندم که داره ، اما مطمئن نبودم ، برای همین پرسیدم .

من کم کم دارم به این نتیجه می رسم که zvp رو بگیرم ( به نظرم کار عاقلانه هم همینه ) اما می خوام از کلیه امکاناتش مطمئن بشم و قبل از خرید بدونم چی می گیرم ، برای هیمن می خوام که افرادی که دارند ، محبت کنند و کلیه امکاتات و Optoin های zvp رو بگن .

از شما هم متشکرم اگه شما هم این پست رو می خونی ، ازت خواهش می کنم در باره fm recording حتما مطمئنم بکن و بهم خبر بده ، توی تاپیک خودت هم برات پیغام می زارم . . .

باز هم از شما متشکرم و از بقیه دوستان خواهش می کنم ( به خصوص zvp دار ها ) بیایند و کمکم کنند .

باز هم مرسی و متشکرم . . .
    یا حق
    آخوند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب من عقلم می رسه که اعدادی که خود کمپانی میده شاید خیلی دقیق نباشه ... واسه همین اعداد رو از review های معتبر نقل کردم ... یعنی review هایی که میان و این جور اعداد رو در عمل می سنجن و اعلام می کنن ...

در مورد باتری s10 :
    I found iriver's claim of 8 hours to be quite accurate
    ما متوجه شدیم که ادعای iriver درباره 8 ساعت عمر باتری ، کاملا دقیقه ... (یعنی تستش کردن و به این نتیجه رسیدن ... مثلا یه کاربر عادی)

//
    در مورد باتری zvp :

همون review ای که گذاشتم توضیح میده که توی تست تونستن 17 ساعت از zvp باتری بگیرن که بیشتر از 15 ساعتی هستش که خود creative گفته ...
    I did a few drain tests and they actually went beyond the rated 15 hours, closer to 17 hours
    //
    در مورد تایمر :

درسته ... s10 داره ... بخون :

It was nice to find that the S10 has a FM timer recording function. You can program it to turn and record a radio show at a certain time, once, every day, every week day, or every week end. You can only schedule one recording, but that's one more than zero isn't it?
    یعنی اینکه می تونی یه ساعت خاص بهش بدی و بعد ازش بخوای که یه بار ، یه هر روز ، یا یه روز خاص در هفته ، ضبط رو انجام بده ... ولی فقط می تونی بهش یه ساعت بدی و نمی تونی مثلا واسه دوتا برنامه مختلف زمانبندی کنی ...

//
    درباره هدفون :
    most consumer grade headphones, so don't be afraid to replace the stock buds with something nice
    یعنی همونطور که گفتم می تونی بجای این هدفون ، هر مدل دیگه ای که خواستی استفاده کنی ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

خب من عقلم می رسه که اعدادی که خود کمپانی میده شاید خیلی دقیق نباشه ... واسه همین اعداد رو از review های معتبر نقل کردم ... یعنی review هایی که میان و این جور اعداد رو در عمل می سنجن و اعلام می کنن ...

در مورد باتری s10 :

ما متوجه شدیم که ادعای iriver درباره 8 ساعت عمر باتری ، کاملا دقیقه ... (یعنی تستش کردن و به این نتیجه رسیدن ... مثلا یه کاربر عادی)

//
    در مورد باتری zvp :

همون review ای که گذاشتم توضیح میده که توی تست تونستن 17 ساعت از zvp باتری بگیرن که بیشتر از 15 ساعتی هستش که خود creative گفته ...

//
    در مورد تایمر :

درسته ... s10 داره ... بخون :

یعنی اینکه می تونی یه ساعت خاص بهش بدی و بعد ازش بخوای که یه بار ، یه هر روز ، یا یه روز خاص در هفته ، ضبط رو انجام بده ... ولی فقط می تونی بهش یه ساعت بدی و نمی تونی مثلا واسه دوتا برنامه مختلف زمانبندی کنی ...

//
    درباره هدفون :

یعنی همونطور که گفتم می تونی بجای این هدفون ، هر مدل دیگه ای که خواستی استفاده کنی ...
    سلام .
    دستت درد نکنه ، مطمئنم کردی . . .
    اما در مورد fm recording چی ؟ من هنوز مطمئن نشدم ها . . . یعنی خودتم دو به شک جواب می دی ، بالا جواب دادی :(( نه ظاهراً )) این یعنی چی ؟ داره یا نداره ؟ میشه تحقیق کنی ؟
    من تصمیم ام رو گرفتم ، z v p ، ( پست اول هم ادیت کردم ) فقط مونده تا از امکانات جزئی تر با خبر بشم ، که اون هم باید یکی که داره زحمتشو بکشه . جسارت نشه ، شما خودت گفتی نداری ، من هم تو هر review که دیدم از این امکانات حرفی نزده بود . . .

باز هم ممنونم و مرسی ، منتظرم .
    یا حق
    آخوند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این دوستمون اگه اشتباه نکنم zvp داره ... باهاش تماس بگیر : AKBAR132

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پست بالایی رو چک کردی ؟

راستی یه راه حل بانمک به ذهنم رسید ... این دستگاه line in داره ... در نتیجه شاید بشه یه کابل از خروجی هدفون به ورودی Line in وصل کرد ، اینطوری میشه صدای رادیو رو ضبط کرد ... عجب راه حلی !!! ... ولی به نظر عملی میاد ...

پروفشنال DJ_IT_110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پست بالایی رو چک کردی ؟

راستی یه راه حل بانمک به ذهنم رسید ... این دستگاه line in داره ... در نتیجه شاید بشه یه کابل از خروجی هدفون به ورودی Line in وصل کرد ، اینطوری میشه صدای رادیو رو ضبط کرد ... عجب راه حلی !!! ... ولی به نظر عملی میاد ...

من یه MP3 Player سونی داشتم ( از اون قلابی ها ) که Line in داشت ولی Fm Recorder نداشت که من با این کار ضبط میکردم ...

ولی هر چی طول سیم بیشتر باشه بهتر عمل میکنه ... چون به عنوان آنتن عمل میکنه

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •