تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 36 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 353

نام تاپيک: کلوپ موبایل های تلویزیون دار

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

حالا به نظرتون چطوره بگیریم؟؟
    من رفتم تو شک

من حدود 1 سال پيش يك گوشي پاناسونيك x800 چيني خريدم كه از نظر زيبايي در بين گوشيهاي روز آن زما تك بود و داراي سيمبين 6 و كيفيت ال سي دي فوق العاده كه هر كس ميديد كفش ميبريد.و از نظر اسم هم كه پاناسونيك كم اسمي نبو ولي در واقع فقط خودم ميدونستم كه بعد از يك هفته دم به ساعت هنگ ميكرد و تند تند شارژ تموم ميكرد تا جايي كه هر جا ميرسيدم دنبار پريز برق بودم و بعد از 1 ماه ديگر كارش به جايي رسيد كه تا زنگ ميخورد ري استارت ميشد.و كم كم باطري اون خراب شد و يك سالي هست كه دنبال باطري اون ميگردم ولي عمرا پيدا نكردم.خلاصه كه به جايي رسيد كه گوشي كه برام 320 تموم شده بود رو كنار گذاشتم و 1100 قديميم رو كه سگش شرف داره به صدتا گوشي چيني دوباره دست گرفتم.تازه يادم رفت كه بگم كيفيت دوربين و فيلم برداري صفر بود.و هفته پيش با كلي دنگ و فنگ از دم قصط فروختمش 180 اونم به فاميل كه مطمئنم بعد يك ماه اونم پس مياره.
    حالا ديگه فكر كنم همتون بدونيد كه اين گوشيهاي جذاب چيني چطور گوشيهايي هستن..خود دانيد اگه پولتون زيادي كرده بسم ا...

2. این کاربر از vafa1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arash_zp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

مصداقي از نتيجه خريدن گوشي هاي ( شايد بشه گفت بي در و پيكر )

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

man keyboardam kharab shode farsi type nemikone sorry
    vafa jan to oon moghe ehtemalan hichi az panasonic nemidoonesti rafti behet andakhtanvagarne panasonic hata behtar az samsung gooshi misaze
    arash jan shoma nakhar aziz kasi majbooret nakarde boro nokia chini bekhaar be esme finlandi
    az nazare charge man tv mobile ro ba p990 moghayese kardam 2 barabar behtare
    baizhao ham mobile misaze ham mp3 player va cetc ham bozorgtarin gooshi saze china hast mikhai address bedam beri bebini

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض گوشی های جدید TV Mobile

اولین بار TV Mobile را 2 ماه پیش پشت ویترین یکی از فروشگاه های پاساژ علائدین (بزرگترین بازار گوشی تلفن همراه در ایران ) دیدم . شکل ظاهری گوشی توجهم رو جلب کرد ، در ابتدا فکر کردم با یک گوشی فوق العاده قیمت بالا و پیشرفته روبرو هستم اما وقتی مارک TV Mobile رو روی قسمت بالای گوشی دیدم و بعد از پرستش قیمت و تحقیقات متوجه شدم که این طور نیست و قیمت پایینی داره و از مارک های معروف بازار نیست .

بعد از مدتی یکی از آشنایان یکی از گوشی ها رو خردیداری کرد و من بیشتر با گوشی ها آشنا شدم و تجربه خودم از ارتباط با گوشی و اطلاعتی که دارم رو در اختیار شما قرار می دهم .

این چند مدل گوشی های tv mobile به نام کشور کره تولید شده اند و هیچ کس از سازنده و پشتیان آنها اطلاع درستی ندارد (البته چین را می توان 95 درصد به عنوان کشور سازنده نام برد). در ضمن در ایران گارانتی ندارد و ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که هرگز گوشی درست نشود .

برای اولین بار که وقتی tv mobile را در دستتان می گیرید متوجه می شوید که وزن کم گوشی با اندازه ی آن تناسب ندارد .

امکاناتی که این گوشی ها ادعا دارند بشرح زیر است :

1- داشتن قطعه ای بنام tv tunner برای دریافت شبکه های تلوزیونی آنالوگ

2- دارای دو اسلات ورودی سیم کارت و استفاده همزمان از دو شبکه یا دو شماره متفاوت

3- کابل خروجی برای tv و دیدن فیلم های گوشی روی تلوزیون (با دو کیفیت PAL,NTSC)

صفحه گوشی به صورت لمسی طراحی شده و در ابتدا بیننده را جذب می کند و بیننده فکر می کند با یک اسمارت فون یا پاکت پی سی طرف است ، اما این طور نیست . صفحه لمسی گوشی کاملا معیار تجاری دارد و این گوشی می توانست بدون صفحه لمسی باشد و هیچ مشکلی پیش نمی آورد زیرا یکی کیبرو و جوی استیک کامل در زیر LCD قرار دارد .

اگر ندانید که گوشی دارای قلم است پیدا کردن آن برای شما حتما سخت خواهد بود زیرا :

قلم گوشی و آنتن گیرنده آنالوگ تقریبا یکی است و با کشیدم قلم گوشی به آنتن تلوزیون می رسید !

نرم افراز برای TV mobile را خود این شرکت نا معلوم طراحی کرده و هنوز اسمی برایش پیدا نکرده اند ... و به هیچ وجه نمی توان آن را با ویندوز موبایل (Windows Mobile)شرکت ماکروسافت مقایسه کرد . ویندوز موبایل نرم افزار یا سیستم عاملی است که روی پاکت پی سی ها از جمله (i-mate,htc,Everex,…) نصب شده است و کارایی فوق العاده دارد .

ال سی دیه گوشی کیفیت و سرعت انتقال خوبی دارد اما منوی های گوشی و خود نرم افزار از گرافیک پایینی برخوردار هستند .

اکثر امکانات روی گوشی وجود داره ولی کاربری آن بسیار پایین است مثلا امکان WIFI در گوشی وجود دارد ولی به دلیل نوع نرم افزار تقریبا غیر قابل استفاده است .

قیمت گوشی های tv mobile تقریبا در حدود 250 هزار تومان است و از این لحاظ در نوع گوشی های متوسط بازار قرار دارد و به سرعت تعداد خرید آنها افزایش پیدا کرده است .

تونر پخش تلوزیون : یکی از آرزو های همه ی کاربران موبایل این بوده تا بتوانند شبکه های تلوزیون را روی موبایل دریافت کنند و تونر قرارداده شده در این گوشی ها این کار را انجام می دهد ، البته فقط برای شبکه های محلی و آنالوگ مانند شبکه های ایرانی . وقتی صحبت از Tv روی موبایل می شود اولین چیزی که به ذهن کاربر می رسد این است که می تواند هر موقع که خواست به مدت طولانی با کیفیت خوب شبکه ها را مشاهده کند اما این طور نیست . و چند عامل مهم کاربر را از دیدن تلوزیون روی موبایلش پشیمان می کند . از جمله :

1- آنتن گوشی بسیار ضعیف عمل می کند و همیشه کیفیت خوبی را نخواهد داد حتی اکثر اوقات نیاز به یک تقویت کننده از جنس آلومینویم دارد تا کیفیت بهتری را رائه دهد .

2- LCD یعد از 5 یا 6 دقیقا شدیدا داغ می کند و حس عجیبی به کاربر می دهد . البته این فقط در هنگام تلوزیون نیست و در هنگام پخش هر فایل تصویری همین مشکل وجود دارد .

3- اگر شما در حدود 20 تا 30 دقیقه تلوزیون تماشا کنید دیگر ذخیزه باطری ای وجود ندارد تا کارهای دیگری با گوشی تان انجام دهید ، و خلاصه این که باطری شما همیشه مقدار کمی ذخیره دارد و هر لحظه امکان خاموش شدن گوشی وجود دارد و این ریسک بزرگی است برای کسانی که از موبایل برای کارهای مهم استفاده می کنند .

لازم به ذکر است که تلوزیون ایران هر چند در لیست کشور های منوی گوشی وجود ندارد ولی اکثر شبکه های قابل دسترس هستند البته با شرایط ذکر شده .

به طور خلاصه یکی دیگر از ترفند های تبلیغاتی و تجاری شرکت سازنده همین TV tunner است .

دوربین گوشی :

دوربین 2 مگاپیکسی ای که در این گوشی یا گوشی ها وجود دارد کیفیت متوسطی دارند و در نرم افزار نیز انواع حالت های عکاسی و کیفیت ها قرار داده شده .

کیفیت صدا :

یکی از مولفه هایی که در خرید گوشی توسط یک شخص مد نظر قرار می گیرید درجه صدای گوشی است و این که صدا چقدر بلندی دارد ، اما نباید به بلندی صدا توجه داشت معیاری که در tv mobile هم وجود دارد و فقط باید نوع صدا و کیفیت خروجی باید مورد بررسی قرار گیرد . گرچه Tv mobile صدایی در حد یا کمی پایین تر از k750 دارا است اما اسپیکر آن کیفیت مطلوبی ندارد و گاهی اوقات در شلوغی ها به طور قطع حس نمی شود .

نصب برنامه روی TV Mobile :

اصلا به فکر این کار نباشید هرچند اگر خواستید این کار را بکنید هم نمی توانید زیرا برنامه وجود ندارد تا روی آن نصب کنید !!

در نتیجه باید گفت همیشه گوشی ای را انتخاب کنید که از تک تک اجزا و امکانات آن باخبر باشید و به جزئیات بیشتر توجه کنید .

متاسفانه در گوگل عکسی از این گوشی پیدا نکردم ولی اگر مایل به دیدن آن هستید به بازار علائدین مراجعه کنید !

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

برادر من به دوستان هم گفتم بنده ديروز با شركت سازنده حرف زدم البته تي وي موبايل 3 مارك مختلف داره
    Baizhao
    Cect
    Nokla
    من با اولي حرف زدم و اطمينان داد كه كيفيت گوشي عاليه
    دوربينش هم مثل دوربين 6131 نوكياست دقيقا همونه و 1 مگاپيكسله
    بلندي صداش نويز نداره و نسبت به گوشي سوني اريكسون ويبره اش قويتره
    آنتنش واقعا قويه به طوري كه من بدون اينكه آنتن رو بيرون بكشم تمام كانال ها رو شفاف نشون مي ده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولین بار TV Mobile را 2 ماه پیش پشت ویترین یکی از فروشگاه های پاساژ علائدین (بزرگترین بازار گوشی تلفن همراه در ایران ) دیدم . شکل ظاهری گوشی توجهم رو جلب کرد ، در ابتدا فکر کردم با یک گوشی فوق العاده قیمت بالا و پیشرفته روبرو هستم اما وقتی مارک TV Mobile رو روی قسمت بالای گوشی دیدم و بعد از پرستش قیمت و تحقیقات متوجه شدم که این طور نیست و قیمت پایینی داره و از مارک های معروف بازار نیست .

بعد از مدتی یکی از آشنایان یکی از گوشی ها رو خردیداری کرد و من بیشتر با گوشی ها آشنا شدم و تجربه خودم از ارتباط با گوشی و اطلاعتی که دارم رو در اختیار شما قرار می دهم .

این چند مدل گوشی های tv mobile به نام کشور کره تولید شده اند و هیچ کس از سازنده و پشتیان آنها اطلاع درستی ندارد (البته چین را می توان 95 درصد به عنوان کشور سازنده نام برد). در ضمن در ایران گارانتی ندارد و ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که هرگز گوشی درست نشود .

برای اولین بار که وقتی tv mobile را در دستتان می گیرید متوجه می شوید که وزن کم گوشی با اندازه ی آن تناسب ندارد .

امکاناتی که این گوشی ها ادعا دارند بشرح زیر است :

1- داشتن قطعه ای بنام tv tunner برای دریافت شبکه های تلوزیونی آنالوگ

2- دارای دو اسلات ورودی سیم کارت و استفاده همزمان از دو شبکه یا دو شماره متفاوت

3- کابل خروجی برای tv و دیدن فیلم های گوشی روی تلوزیون (با دو کیفیت PAL,NTSC)

صفحه گوشی به صورت لمسی طراحی شده و در ابتدا بیننده را جذب می کند و بیننده فکر می کند با یک اسمارت فون یا پاکت پی سی طرف است ، اما این طور نیست . صفحه لمسی گوشی کاملا معیار تجاری دارد و این گوشی می توانست بدون صفحه لمسی باشد و هیچ مشکلی پیش نمی آورد زیرا یکی کیبرو و جوی استیک کامل در زیر LCD قرار دارد .

اگر ندانید که گوشی دارای قلم است پیدا کردن آن برای شما حتما سخت خواهد بود زیرا :

قلم گوشی و آنتن گیرنده آنالوگ تقریبا یکی است و با کشیدم قلم گوشی به آنتن تلوزیون می رسید !

نرم افراز برای TV mobile را خود این شرکت نا معلوم طراحی کرده و هنوز اسمی برایش پیدا نکرده اند ... و به هیچ وجه نمی توان آن را با ویندوز موبایل (Windows Mobile)شرکت ماکروسافت مقایسه کرد . ویندوز موبایل نرم افزار یا سیستم عاملی است که روی پاکت پی سی ها از جمله (i-mate,htc,Everex,…) نصب شده است و کارایی فوق العاده دارد .

ال سی دیه گوشی کیفیت و سرعت انتقال خوبی دارد اما منوی های گوشی و خود نرم افزار از گرافیک پایینی برخوردار هستند .

اکثر امکانات روی گوشی وجود داره ولی کاربری آن بسیار پایین است مثلا امکان WIFI در گوشی وجود دارد ولی به دلیل نوع نرم افزار تقریبا غیر قابل استفاده است .

قیمت گوشی های tv mobile تقریبا در حدود 250 هزار تومان است و از این لحاظ در نوع گوشی های متوسط بازار قرار دارد و به سرعت تعداد خرید آنها افزایش پیدا کرده است .

تونر پخش تلوزیون : یکی از آرزو های همه ی کاربران موبایل این بوده تا بتوانند شبکه های تلوزیون را روی موبایل دریافت کنند و تونر قرارداده شده در این گوشی ها این کار را انجام می دهد ، البته فقط برای شبکه های محلی و آنالوگ مانند شبکه های ایرانی . وقتی صحبت از Tv روی موبایل می شود اولین چیزی که به ذهن کاربر می رسد این است که می تواند هر موقع که خواست به مدت طولانی با کیفیت خوب شبکه ها را مشاهده کند اما این طور نیست . و چند عامل مهم کاربر را از دیدن تلوزیون روی موبایلش پشیمان می کند . از جمله :

1- آنتن گوشی بسیار ضعیف عمل می کند و همیشه کیفیت خوبی را نخواهد داد حتی اکثر اوقات نیاز به یک تقویت کننده از جنس آلومینویم دارد تا کیفیت بهتری را رائه دهد .

2- LCD یعد از 5 یا 6 دقیقا شدیدا داغ می کند و حس عجیبی به کاربر می دهد . البته این فقط در هنگام تلوزیون نیست و در هنگام پخش هر فایل تصویری همین مشکل وجود دارد .

3- اگر شما در حدود 20 تا 30 دقیقه تلوزیون تماشا کنید دیگر ذخیزه باطری ای وجود ندارد تا کارهای دیگری با گوشی تان انجام دهید ، و خلاصه این که باطری شما همیشه مقدار کمی ذخیره دارد و هر لحظه امکان خاموش شدن گوشی وجود دارد و این ریسک بزرگی است برای کسانی که از موبایل برای کارهای مهم استفاده می کنند .

لازم به ذکر است که تلوزیون ایران هر چند در لیست کشور های منوی گوشی وجود ندارد ولی اکثر شبکه های قابل دسترس هستند البته با شرایط ذکر شده .

به طور خلاصه یکی دیگر از ترفند های تبلیغاتی و تجاری شرکت سازنده همین TV tunner است .

دوربین گوشی :

دوربین 2 مگاپیکسی ای که در این گوشی یا گوشی ها وجود دارد کیفیت متوسطی دارند و در نرم افزار نیز انواع حالت های عکاسی و کیفیت ها قرار داده شده .

کیفیت صدا :

یکی از مولفه هایی که در خرید گوشی توسط یک شخص مد نظر قرار می گیرید درجه صدای گوشی است و این که صدا چقدر بلندی دارد ، اما نباید به بلندی صدا توجه داشت معیاری که در tv mobile هم وجود دارد و فقط باید نوع صدا و کیفیت خروجی باید مورد بررسی قرار گیرد . گرچه Tv mobile صدایی در حد یا کمی پایین تر از k750 دارا است اما اسپیکر آن کیفیت مطلوبی ندارد و گاهی اوقات در شلوغی ها به طور قطع حس نمی شود .

نصب برنامه روی TV Mobile :

اصلا به فکر این کار نباشید هرچند اگر خواستید این کار را بکنید هم نمی توانید زیرا برنامه وجود ندارد تا روی آن نصب کنید !!

در نتیجه باید گفت همیشه گوشی ای را انتخاب کنید که از تک تک اجزا و امکانات آن باخبر باشید و به جزئیات بیشتر توجه کنید .

متاسفانه در گوگل عکسی از این گوشی پیدا نکردم ولی اگر مایل به دیدن آن هستید به بازار علائدین مراجعه کنید !
    خدمت اين دوست عزيز
    يه توصيه دارم حتما به تاپيكي كه من درمورد گوشي ZT760 (يكي ازمدلهاي TVMOBILE ) هست نوشتم . سر بزنند . هم عكس اين گوشيها هست و هم معايب و مزاياي آن . من خودم اين گوشي رو يك ماهه دارم . حتما سربزن به اين تاپيك .
    ضمنا يه موضوعي رو به همه دوستان به عنوان" كارشناس ارشد تحقيقات بازار يكي از شركت هاي معتبر كشور" مي گم . دنياي تجارت و ديجيتال به كسي رحم نميكنه . درحال حاضر دستگاههاي مولتي مديا درحال گسترش هستند يادتون نره ما همه مصرف كننده هستيم و به نوعي بازيچه دست توليدكنندگان اصلي (ناراحت نشيد) مي دونم وقتي شما چند سال پيش 300 هزار تومن به 6600 پول داديد چقدر خوشحال بوديد آيا الانم اين كار رو مي كنيد ؟؟؟!! مسلما نه ! چون با 300 هزار تومن مي تونيد حتي به IMATE JAMIN نزديك بشيد.هر كسي گوشيه خودشو بهترين مي دونه . پس سعي كنيد طوري مطلب بنويسيد كه بتونيد باهاش به ديگران كمك كنيد نه اينكه گوشي يا هر چيزه ديگه اي رو تبليغ كنيد .
    گوشيي كه تلويزيون داره امكان جالبيه كه جديده . ولي مطمئن باشيد چند سال ديگه اين امكان رو مي تونيد رو ساعت مچي يا مچ بندتون ببينيد (با قيمت خيلي كم ) يا مثلا گوشيتون BLUE-RAY خواهد داشت.
    درمورد توضيحات اين دوستمون بگم اگر بخواهيم همه چيز به صورت پروفشنال برامون كارايي داشته باشه نبايد به دنبال مولتي (چند گانه ) بودن آن دستگاه باشيم ولي براي برقراري تماس و پركردن اوقات فراغت يه تلفن با امكان تلويزيون و پلير كافيه . اگر مي خواي كار BUISINESS كني بايد لب تاپ بخري اگر مي خواي كارگرافيكي كني بايد كامپيوتر با كارت گرفيكي خوب بخري اگر عكس با كيفيت مي خواي بايد دوربين عكاسي بخري و ...
    موفق باشيد.و سعي كنيم بهم كمك كنيم.

8. این کاربر از mmssattaarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال تپل's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض کلوپ موبایل های تلویزیون دار

بچه هایی که از این موبایل های تلویزیون دار دارن یا اطلاعات مستدلی از این نوع موبایل ها دارند لطف کنن تجربه هاشون رو بگن.
    چون از کیفیت قطعاتش خوب تعریف نمی کنن.
    می خوایم ببینیم درسته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pouriaqazvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

می خوایم ببینیم درسته؟
    در بیشتر موارد بله!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه kingweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در خانه دوست

پيش فرض

من یه ztc 321 دارم

بد نیست

سپاس

پروفشنال تپل's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من یه ztc 321 دارم

بد نیست

سپاس

چند وقته داریش؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •