تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: ✎ کدام برگزار کننده ی آزمون های آزمایشی از همه بهتر هستند؟

داره خودمونی میشه sha2ow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

14 ✎ کدام برگزار کننده ی آزمون های آزمایشی از همه بهتر هستند؟

با سلام
    می خواستم نظر دوستان را در مورد آزمون آزمایشی و مرحله ای قبل از آزمون سراسری بپرسم و بدانم که کدام یک از برگزار کننده ها را به من پیشنهاد می کنید؟ سنجش-کانون-آیندگان و ... .
    خلاصه از همه نظر کدام یک بهتر هستند. البته یک کم دیر شده ولی شما لطف کنید و من را راهنمایی کنید.
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بابا فقط مرآت و دیگر هیچ...
    البته سوالاشون غلط غولوط زیاد داره ولی کیفیت سوالاش عالیه...
    کافیه آزمون هاشو با کنکور سراسری مقایسه کنی...
    قلمچی هم برنامه ریزیش خوبه...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

بابا فقط مرآت و دیگر هیچ...
    البته سوالاشون غلط غولوط زیاد داره ولی کیفیت سوالاش عالیه...
    کافیه آزمون هاشو با کنکور سراسری مقایسه کنی...
    قلمچی هم برنامه ریزیش خوبه...
    این مرآت دیگه چی هست تا حالا اسمش را نشنیده ام؟!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

به نظر من
    بهترين ------> قلم چي

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

ببینم مگر قلم چی آزمون هم دارد.چون من شنیده بودم فقط برنامه ریزی است.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بله قلم چی آزمون دارد و خو بیش اینه که هر هفت یا دو هفته یکبار برنامه ریزیت چک می شه و تعداد شرکت کننده هاشم خوبه . سنجشم خ.به مخص.صا 3 تا بعد عیدی هاش.این گزینه ی 2 هم قبلا بود الان فک کنم اسمش تغییر کرده. به هر حال اگه مدرستونم آزمون داره سرت را زیادی شلوغ نکن من به شخصه فقط 3 تا آخری های سنجشو دادم البته اگه می خواهی مثل من یللی تللی نکنی یکذره وجدان درد بگیری بهتره قبل عیدم یه چند تایی بدی.
    خوب در س بخونی که بعدا پشیمون نشی

داره خودمونی میشه hushang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Qazvin City

پيش فرض

تقریبا همه با این موافقن که قلمچی فقط برنامه ریزیش خوبه. سوالاتش بسیار شبیه دانشگاه آزاده. یعنی هر ترازی که تو قلم بیاری همونو بلکه یکم بیشترش تو آزاد میاری. سعی کن قلم رو ثبت نام کنی. دقیقا بر طبق برنامه ی اون پیش برو. حتی به برنامه مدرسه ارجحه. اگه لازم شد یه درسو 2 یا 3 بار با قلم بخون اما جلوتر از اون نرو. البته درسی که مشکل داری بحثش جداست. بهتره 4 تای آخر سنجش رو بنویسی تا یکی قبل از عید داده باشی و با لم سنجش آشنا بشی. دفتر برنامه ریزی قلمچی احمقانست. هر جور که راحتی بخون. ولی بخون. الاف نباش. چون اگه الان الاف باشی تا آخر عمرت الاف میمونی. سوالای سنجش رو حتما گیر بیار حل کن. حتما حتما دفتر کار قلم چی رو کار کن. جونم برات بگه... اصلا هم دیر نیست. هنوز یک ماه نشده. مهم اینه که نذاری بیشتر از این بشه. خام دوستات نشی که بری همه ی سنجشو بنویسی. عمرا به برنامه ی احمقانش برسی. کلاس بیرون هم اگه توانایی داری حتما برو. چون تو مدرسه واسه کنکور هیچ غلطی نمیکنن. کتابای خوبم از معلمات بپرس. یا اینکه پاشو برو دانشگاه از کسی که رتبه خوبی داشته بپرس. والسلام.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

متاسفانه من قبل از این دو تا پست آخری همه ی آزمون ها ی سنجش را ثبت نام کردم. و دیگر سراغ آزمون دیگری نمی روم چون باعث گیج شدنم میشه. بیشتر تکیه من روی کتاب ها ی گاج است.میکرو طبقه بندی هاش واقعا عالی اند. دور کلاس ها را هم خط کشیدم چون با این ساعاتش من مستقیما از پیش باید برم تو آموزشگاه و تا ساعت 6 و 7 یا 8 اوجا باشم بعدش هم دیگه اصلا وقت درس خواندن نمیشه(آخه این کلاس ها بدون خوندن خودت هیچ ارزشی ندارند).

حالا به نظر شما آزمون های سنجش(یک جوری خودم را به برنامشون می رسونم) و کتاب ها ی گاج کافی هستند یا اینها را ول کنم و برم سراغ آموزشگاه ها؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

راستی از همه ی دوستانی که به من کمک کردند بسیار متشکرم.

داره خودمونی میشه hushang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Qazvin City

پيش فرض

نه دیگه. لازم به رفتن به آموزش گاه ها نیست. کتاب های گاج هم بدرد سراسری نمیخورن. و چون میکرو طبقه بندی هستن هیچ ارزشی ندارن. مثلا اگه جواب سوال اول یه قسمتی رو بدونی تا تهش از همون راه یا خیلی شبیهش میتونی همه رو حل کنی. به نظر من اگه تجربی هستی کتاب سبز زیست معرکست.البته خود کتاب که باید 300 باری بخوریش!!! سوالاتش آدمو دیوونه میکنه. اما بهتر از اینه که سر جلسه کنکور دیوونه بشی. واسه فیزیک فقط و فقط مبتکران(اندیشه سازان سابق) + 30 سال قلم. واسه ریاضی تجربی مبتکران +سی سال.(نری ایران سنجش نگیریا) واسه شیمی فقط و فقط مبتکران. (کتاب سبز هم عالیه). واسه ادبیات فقط خود کتلب رو مو به مو بخون. (همه ی سوراخ سمبه ها. حتی و حتی پشت جلد.!!!) + مبتکران + کتاب لغت گاج + کتاب تاریخ ادبیات گاج. واسه عربی مو به موی کتابو ترکیب کن. و بدون که سوالای ترجمه کنکور عین متن دروس هست. کتاب های سبز گاج عالیه + کتاب کارگاه ترجمه نوشته سهیلا خاکباز. واسه زبان کتاب کنکور انتشارات شبقره نوشته دکتر کیا سالار. واسه دینی هم بنده وارد نیستم. باز هم تاکید میکنم هرگز طرف کتابای سفید گاج نرو. اصلا جنبه آموزشی ندارن. یه چیز دیگه! اگه تونستی کتاب آزمون های تخته سیاه واسه دوره کردن و نکته های ریز جمع کردن بد نیست، تهیه کن.
    بشین درس بخون! هفته ای یک بار پاشو بیا اینترنت. جمعه ها رو هم برو بگرد. واسه خودت برنامه ریزی دقیق و محکمی داشته باش. ایشالا خبر قبولیتو تو یه رشته ی تاپ و یه دانشگاه تاپ از همین جا بشنویم. وگرنه الآن هرکی بره سر جلسه و فقط بگه من هم هستم. برگشو سفید هم بده یه جایی قبول میشه. بخدا خیلی آدما هستن منفی میزنن!!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •