تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: MP3 Player با این خصوصیات میخوام

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض MP3 Player با این خصوصیات میخوام

بچه ها من یه MP3 Player میخوام با این خصوصیات: (بودجه:80-90 تومن)
    1- چون برای تمرین زبان میخوام حتما باید قابلیت خوندن متن رو داشته باشه. مثل Lyric Viewer نرم افزار Jet Audio
    اصلا آیا چنین قابلیتی رو MP3 Player ها دارن؟ میشه همزمان هم MP3 اجرا کرد و هم متن خوند؟
    2- ضبط صدای قابل قبولی داشته باشه. در حدی که وقتی از نزدیک میکرفونش صدا رو ضبط میکنی خوب و واضح ضبط کنه.
    3- باتری لیتیومی بحخوره.
    4- حافظه برام مهم نیست. فوقش 1 گیگ
    5- رادیو FM داشته باشه.
    6- بشه باهاش فیلم دید. (البته خیلی مهم نیست)
    7- خودم با توجه به پست های جناب سیمور به این نتیجه رسیدم که Creative Zen V Plus با توجه به بودجم از همه برام بهتره. نظر شما چیه؟
    چند تا سوال دیگه هم دارم که بعدا میپرسم.
    ممنون

همکار بازنشسته farbod123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

بچه ها من یه MP3 Player میخوام با این خصوصیات: (بودجه:80-90 تومن)
    1- چون برای تمرین زبان میخوام حتما باید قابلیت خوندن متن رو داشته باشه. مثل Lyric Viewer نرم افزار Jet Audio
    اصلا آیا چنین قابلیتی رو MP3 Player ها دارن؟ میشه همزمان هم MP3 اجرا کرد و هم متن خوند؟
    2- ضبط صدای قابل قبولی داشته باشه. در حدی که وقتی از نزدیک میکرفونش صدا رو ضبط میکنی خوب و واضح ضبط کنه.
    3- باتری لیتیومی بحخوره.
    4- حافظه برام مهم نیست. فوقش 1 گیگ
    5- رادیو FM داشته باشه.
    6- بشه باهاش فیلم دید. (البته خیلی مهم نیست)
    7- خودم با توجه به پست های جناب سیمور به این نتیجه رسیدم که Creative Zen V Plus با توجه به بودجم از همه برام بهتره. نظر شما چیه؟
    چند تا سوال دیگه هم دارم که بعدا میپرسم.
    ممنون
    شما حداكثر بودجه تون رو بگيد تا من چند تا گزينه ي خوب معرفي كنم...

فكر نكنم بشه در يك لحظه اين دو كار انجام داد(ديدن نوشته و شنيدن توضيحات)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظورت اینه که متن اهنگ (lyrics) اش که مثلا یه فایل txt هستش رو بریزی توی دستگاه و همزمان با گوش دادن به اهنگ ، متن رو بخونی ؟ ..

انتخاب های موجود هر کدوم نقائصی دارن :

V100 از creative می تونه این کار رو بکنه (اما رادیو نداره) - قیمت 2 گیگش باید 90 تومن باشه ..

T10 از iriver هم خوبه (ضبطش هم خیلی خوبه - تصویری نیست - ضمنا باتری قلمی می خوره ) ... 1 گیگش 105 تومنه...

البته اندازه صفحه اینا رو هم در نظر بگیر ، یعنی توی صفحه کوچیک چیز زیادی جا نمیشه ...

یه روش دیگه اینه که شما دستگاهی بخری که از text پشتیبانی کنه و همزمان که شما داری فایل مورد نظرت رو گوش میدی ، بری و فایل text مربوطه رو بازی کنی و بخونی ... مثلا YP-T9 که 1 گیگش باید 110 تومن باشه ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظورت اینه که متن اهنگ (lyrics) اش که مثلا یه فایل txt هستش رو بریزی توی دستگاه و همزمان با گوش دادن به اهنگ ، متن رو بخونی ؟ ..

انتخاب های موجود هر کدوم نقائصی دارن :

V100 از creative می تونه این کار رو بکنه (اما رادیو نداره) - قیمت 2 گیگش باید 90 تومن باشه ..

T10 از iriver هم خوبه (ضبطش هم خیلی خوبه - تصویری نیست - ضمنا باتری قلمی می خوره ) ... 1 گیگش 105 تومنه...

البته اندازه صفحه اینا رو هم در نظر بگیر ، یعنی توی صفحه کوچیک چیز زیادی جا نمیشه ...

یه روش دیگه اینه که شما دستگاهی بخری که از text پشتیبانی کنه و همزمان که شما داری فایل مورد نظرت رو گوش میدی ، بری و فایل text مربوطه رو بازی کنی و بخونی ... مثلا YP-T9 که 1 گیگش باید 110 تومن باشه ...
    ممنون از پاسخت.
    یعنی Creative Zen V Plus رادیو نداره؟ و تا اونجا که من میدونم یک گیگ سفیدش 87 تومنه. شما نوشتی 2 گیگش 90؟ درسته؟ میشه این مدلهایی رو که معرفی کردی یه عکس یا امکاناتشو قرار بدی؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من اصلا درباره zen v plus حرفی نزدم ؛ درباره v100 حرف زدم که یه مدل دیگه اس ... ضمنا zen v plus رادیو داره ...

این لینک عکس و مشخصات :

ابن مال t10

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این مال v100

کد:

این مال yp-t9

کد:

همکار بازنشسته farbod123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

iriver clix ميتونه اين كار رو بكنه(Lyric Viewer )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من با توجه به بودجم (70-80) و با توجه به سلیقه و انتظاری که از یه پلیر دارم از این مدلها خوشم اومد.
    1- Iriver Clix که خیلی از ظاهرش خوشم اومده اما نمیدونم رادیو داره (آخه من رادیو جوان زیاد گوش میدم.) یا نه و اینکه قیمتش چنده؟
    کلا ممنون میشم یه توضیحی راجع به قابلیتاش و قیمتش بدید. جناب فربد ممنون میشم راهنماییم کنی.
    2- Creative Zen V Plus که به خاطر قیمتش و امکاناتش خودم فکر میکنم خیلی مناسب کار من باشه. سیمور جان من دو تا سوال در مورد این پلیر دارم
    که اگه ازش مطمئن بشم شاید همین مدلو خریدم.
    الف: آیا این مدل امکان خوندن متنو داره؟ همزمان با گوش دادن فایل صوتی زبان میشه متن انگلیسیش رو توی این مدل باز کرد؟ اگه بشه که عالیه و اگه میشه
    آیا قابلیت اسکرول خوبی داره؟ عینی بشه سریع اسکرول کرد؟
    ب: سیمور جان شما توی یه پست اشاره کرده بودی به این که این مدل زیاد مناسب تماشای فیلم نیست. توی توضیحات خود لوگوی این مدل هم به این اشاره شده که
    مناسب تماشای کلیپهای کوتاهه. میخواستم بدونم آیا دلیل خاصی داره که ترجیحا باهاش فیلم نبینیم؟ یعنی مثلا توی پردازش کلیپهای حجیم کم میاره؟ کدکش قابلیت پردازش
    کلیپهای حجیم رو نداره؟ یا به خاطر سلامت چشم و این جور چیزا توصیه میشه که مناسب دیدن فیلمهای بلند نیست؟ من خودم به دلیل گرفتاری هایی که دارم با کامپیوتر هم یک
    فیلمو 4-5 روز تیکه تیکه طول میکشه تا ببینم. برای همین اگه با این مدل بشه فیلم دید که عالیه.
    ج: باتری این مدل لیتیومه؟
    د: ضبط صداش قابل قبوله؟ کاری به ضبط از فاصله ی دور ندارم. همین که بتونه از نزدیک صدا رو واضح ضبط کنه کافیه. فرمت ضبط صداش چطوریه؟
    ه: رادیوش قوی هست؟
    در کل من از این مدل خیلی خوشم اومده و با توجه به موارد بالا اگه اون چیزی که میخوام باشه همین مدلو میخرم.
    3- Samsung T9 و یا T10 چطوره؟
    ممنون میشم توضیح کاملی همراه با قیمت این مدلها بهم بدید.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1. مدلی که دوستمون معرفی کرد ، اصلا به بودجه شما نمی خوره (اون مدل حداقل 170 تومنه و باید افزایش بودجه زیادی بدی) ... رادیو هم داره ..

2. الف/ نخیر

ب/ مشکلی با نمایش چیزای بلند نداره ... اون جمله رو واسه این نوشته که از نظر حجمی به مشکل نخوری ... فرمت ویدئویی این مدل ، فشرده نیست ، بلکه برعکسه .. یعنی فایل convert شده ، بزرگ میشه ... مثلا یه کلیپ 20 دقیقه ای حدود 500 مگ جا می گیره ...

ج/ بله

د/ بله - خوبه ... فرمتش wav هستش

ه/ بله - خوبه ...

قیمت : 1 گیگ 90 تومن - 2 گیگ 105 تومن - 4 گیگ 140 تومن - 8 گیگ هم داره

3. t10 که هنوز به بازار نیومده (ظاهرا قراره بلوتوث - صفحه نمایش بزرگتر - اسپیکر داشته باشه / طبیعتا قیمت بیشتر) ... t9 هم مدل خیلی خوبیه بیشتر بخاطر صفحه نمایش خوبی که داره و کیفیت ضبط بسیار مناسب ...1گیگش 115 تومن و 2 گیگش زیر 150 تومن ...
    Last edited by seymour; 07-10-2007 at 12:20.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

رفتم یه zen v plus بگیرم که بحث جنس چینی شد و فروشنده هم بهم گفت که خوب zen v plus هم چینیه!!!
    میخواستم بدونم واقعا همینطوره؟ راستش خودمم دیگه دلم نمیخواد این مدلو بگیرم. آخه با توجه به توضیحات شما
    مبنی بر اینکه یه کلیپ 14 دقیقه ای حدود 500 و اندی حجمش میشه و اینکه امکان نمایش متن رو نداره و این جور چیزا
    منم دیگه ازش خوشم نمیاد. خلاصه این که تصمیم گرفتم یه مدل حداکثر تا سقف 40 تومن بخرم.
    یه مدل sony چینی 512 مگ هست که 25 تومنه. میخواستم بدونم این مدل چطوریه؟ کیفیت صداش خوب هست؟
    توی مدلهای 20-40 تومنی مدلی هست که قابلیت پوشه بندی داشته باشه؟ مثلا یه پوشه آهنگ فارسی داشته باشم و یه پوشه آهنگ لاتین؟
    نظرتون در مورد مدل مارشال چیه؟ یه مدلش هست 1 گیگ 40 تومن. ساخت چین. خوبه؟
    از دوستان کسی هست که بدونه بازار mp3 player توی اصفهان کجاست؟ جایی که مدل از 10 تومن تا به بالا داشته باشه. یعنی همه مدلی داشته باشه؟
    خلاصه میخوام یه mp3 player بگیرم که کیفیت پخش خوبی داشته باشه. مانیتور داشته باشه، رادیو داشته باشه
    و صدا هم در حد مطلوب ضبط کنه. قیمتشم نهایت بشه 40 تومن.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1. دوست من ، اون دوران که چینی ها محصولاتشون فقط بنجل بود گذشت ... الان بزرگترین کمپانی ها هم دارن به چینی ها اعتماد می کنن و محصولاتشون رو اونجا مونتاژ می کنن ... ipod که یه مارک امریکایی هستش هم از این قاعده مستثنی نیست حتی ... بنابراین مونتاژ چین بودن رو نشونه ضعف دستگاه نذار ... اگه بخوای اونطوری فکر کنی ، 80% از mp3 player های خوب از دستت میره !!

2. به حرف فروشنده ها "به هیچ وجه" اعتماد نکن ... حتی اگه دوست صمیمیته ...

3. سونی با اون قیمتی که شما گفتی میشه مارک متفرقه : یعنی اصلا سونی نیست و فقط الکی روش نوشته شده : سونی ... میشه همون جنس های چینی ای که نباید بهشون اعتماد کرد (در واقع شما zvp که یه جنس چینی خوب هستش رو گذاشتی کنار و رفتی سراغ یه مارک متفرقه که یه جنس چینی بد محسوب میشه !)

4. با بودجه 40 تومن ، فقط میشه مارک متفرقه خرید ... بنابراین توصیه میشه که بری سراغ زی سایبر که گارانتی خوبی داره حداقل و اگه به مشکل خوردی ، دستت یه جایی بنده ... (هم مارشال و هم زی سایبر ، لب مرز هستن از نظر متفرقه بودن یا معتبر بودن ... بنابراین بهتر از اون سونی تقلبی یا خیلی مارک های گمنام دیگه هستن)

5. این دوستمون همین هفته یه mp3 player خرید و ظاهرا اصفهانیه ... بهش PM بزن ...

کد:

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •