تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 568 از 581 اولاول ... 68468518558564565566567568569570571572578 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,671 به 5,680 از 5810

نام تاپيک: آموزش تمام قسمت های مورد نیاز برای کاربران در انجمن

پيش فرض

سلام
    وقتی برای یک تاپیک مثلا مینویسه مشاهده ها 200 تا یعنی اینکه 200 نفر متفاوت این تاپیک رو دیدن یا این تاپیک 200 بار مشاهده شده؟
    200 دفعه

سلام من همیشه از راه اول میرم وهمیشه هم پست های خودم رو جستجو میکنم ولی همه پست ها رو نمیاره.نمیدونین مشکل از کجاست؟
    به کدوم پست هاتون از طریق جستجو دسترسی ندارین ؟

Find Posts: رو بر اساس " هر تاریخ " تنظیم کنید .. نباید مشکلی باشه

2. 3 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

به کدوم پست هاتون از طریق جستجو دسترسی ندارین ؟ Find Posts: رو بر اساس " هر تاریخ " تنظیم کنید .. نباید مشکلی باشه
    آره همینطوری هست تنظیماتش مثلا من توی انجمن های مختلفی شرکت کردم مثل ویندوز 8 و ویندوز xp و موسیقی و دانلود کرک و تاپیک های اختصاصی کسپر و..... ولی الان که تاپیک های خودم رو به روشی اولی که شما گفتین جستجو میکنم پستهای من توی انجمن ویندوز 8 رو نمیاره. مشکل چیه الان؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام
    1.آيا راهي هست كه از به روز رساني تعدادي از انجمن ها مثل شيوه اي كه در فيس بوك وجود داره آگاه بشيم ؟
    2. وقتي ما مطلبي رو در يكي از تاپيك ها مطرح كرده ايم چطور ميشه بفهميم چه كساني در باره آن اظهار نظر كرده اند؟

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقا من تولبار نسخه جدید رو نصب کردم. ولی عناوین انجمن رو نمیاره، فقط گزینه refresh رو داره. عناوین سایت رو ولی میاره.

مشکلش چیه ؟

پروفشنال Devicestreet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    BATTLELOG :|

پيش فرض

سلام
    1.آيا راهي هست كه از به روز رساني تعدادي از انجمن ها مثل شيوه اي كه در فيس بوك وجود داره آگاه بشيم ؟
    2. وقتي ما مطلبي رو در يكي از تاپيك ها مطرح كرده ايم چطور ميشه بفهميم چه كساني در باره آن اظهار نظر كرده اند؟
    1.اگه منظورتون کل پست هاست اگه کنار انجمنیباشه دارای پست جدیده
    اما اگه منظورتون اضافه شدن یک پست به تاپیکی هست که شما قبلا در اون فعالیتی داشتید جوابتون با جواب سوال 2 یکیه طبق شیوه ی زیر:
    وقتی شما پستی در انجمن میدید اون تاپیک به طور خودکار به قسمت اشتراک های شما اضافه میشه و به شما پست های حدیدش رو نشون میده
    برای دسترسی به فولدر اشتراک مثل عکس

بعد از زدن تنظیم های کاربر میتونید به اخرین پست های تاپیک هایی که در اون شرکت کردین دسترسی پیدا کنین

7. این کاربر از Devicestreet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

آره همینطوری هست تنظیماتش مثلا من توی انجمن های مختلفی شرکت کردم مثل ویندوز 8 و ویندوز xp و موسیقی و دانلود کرک و تاپیک های اختصاصی کسپر و..... ولی الان که تاپیک های خودم رو به روشی اولی که شما گفتین جستجو میکنم پستهای من توی انجمن ویندوز 8 رو نمیاره. مشکل چیه الان؟
    سلام

من از راه اول ( جستجوی پیشرفته ) پست های شما رو جستجو کردم مشکلی نبود ..

جستجو در انجمن (ها): رو بر اساس " جستجوی در همه انجمن های باز " تعیین کنید

9. این کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام

من از راه اول ( جستجوی پیشرفته ) پست های شما رو جستجو کردم مشکلی نبود ..

جستجو در انجمن (ها): رو بر اساس " جستجوی در همه انجمن های باز " تعیین کنید
    آره دستت درد نکنه.توی جستجوی پیشرفته دو بخش هست به نام های Search Multiple Content Types و Search Single Content Type که من وقتی توی Search Multiple Content Types سرچ میکنم همه پسهام رو نمیاره ولی الان که شما گفتین توی Search Single Content Type سرچ کردم همه پست هام رو نشون داد.نمی دونین چرا همه پستهام رو توی Search Multiple Content Types نشون نمیده؟

پيش فرض

آره دستت درد نکنه.توی جستجوی پیشرفته دو بخش هست به نام های Search Multiple Content Types و Search Single Content Type که من وقتی توی Search Multiple Content Types سرچ میکنم همه پسهام رو نمیاره ولی الان که شما گفتین توی Search Single Content Type سرچ کردم همه پست هام رو نشون داد.نمی دونین چرا همه پستهام رو توی Search Multiple Content Types نشون نمیده؟
    من جستجو کردم باز هم مشکلی نبود .. نحوه ی جستجو خیلی تاثیر داره .. توی Search Multiple Content Types جستجو فقط بر اساس تاپیک انجام میشه

از Search Multiple Content Types برای جستجوهای چنــدگـانه استفاده کنید .. مثلا برای پیدا کردن Visitor Messages و Group Messages هاتون

برای سرچ داخل انجمن ها از قسمت Search Single Content Type استفاده کنید / دو قابلیت خوب داره که در Search Multiple Content Types وجود نداره

1/ جستجو در انجمن (ها): که امکان جستجو در یک ، دو ، سه ... و همه ی انجمن های تعیین شده توسط شما رو داره
    2/ نشان دادن نتايج بر اساس: میتونید انتخاب کنید جستجو بر اساس تاپیک ها صورت بگیره یا پست ها

12. این کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    این اسمایل هایی که در تاپیک مجزا جمع آوری شده چه زمانی قابل استفاده میشن ؟!

پيش فرض

سلام

اسمایل ها روی سرور انجمن آپلود شدند
    هر اسمایلی رو که میخواین استفاده کنید با موس انتخابش کنید و کپی پیست کنید داخل پستتون

15. 4 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •