تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از كدوم شخصيت اين بازي بيشتر خوشتون مياد؟

راي دهنده
14. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • كريس ردفيلد

7 50.00%
  • جيل والنتاين

4 28.57%
  • باري بارتون

0 0%
  • ربكا چامبرز

0 0%
  • آلبرت وسكر

3 21.43%
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 72

نام تاپيک: ترجمه ي فايل هاي اويل 1

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ترجمه ي فايل هاي اويل 1

اينم از اين تاپيك هركي هم خواست ميتونه همكاري كنه فعلا ميخوام از ليست شخصيت ها شروع كنم
    --------------------------------------
    --------------------------------------

ليست شخصيت هاي اويل 1

كريس ردفيلد

به خاطر زياده روي از گروه نيروي هوايي اخراج شد . توي اجراي قوانين جايگاه بالايي داره. به تازگي توسط رئيس گروه S.T.A.R.S باري بارتون استخدام شده. يك تير انداز ماهر و فردي مودب.

جيل والنتاين

يك سارق رسمي. جيل يك فرد موثر و بانفوذ توي تيم S.T.A.R.S هست. اون سالها مهارت ديده و آدم راستگوييه. همچنين مهارتهاي گوناگون با اسلحه هاي گرم رو داره. اون به شدت در تمام شرايط باهوش و مودبه. استاد در باز كردن قفل.

باري بارتون

عضو نيروي هوايي و همين طور گروه ضربت . اون جايگاه بزرگي هم توي تيم S.T.A.R.S داره. يك پدر و شوهر فداكار كه هركاري ميكنه كه از اونا محافظت كنه. وقتي تازه به تيم S.T.A.R.S شهر راكون اومد مسئول پذيرش سربازان جديد شد. كه كريس ردفيل هم جزيي از اوناس.

ربكا چامبرز

جوان ترين عضو از تيم باروي S.T.A.R.S . فعال در رشته ي پزشكي. يك زن فعال كه با سرعت و در سن 18 سالگي دانشگاهشو تموم كرد. آرام و سازمان يافته. اون خودش به تنهايي ميتونه موقعيت رو كنترل كنه بدون اينكه از كسي كمك بگيره. از نظر فيزيكي ضعيفه و نميتونه ضربات شديد رو تحمل كنه. اما مهارتش در كمك هاي اوليه اونو با اهميت كرده.

جوزف فروست

متخصص ماشين آلات و مامور اكتشاف براي تيم S.T.A.R.S . يه زماني در ناو نيروي دريايي كار ميكرد. اون همين طور مدت طولاني در خط مقدم جنگ بوده و خيلي از خود راضي و خودبينه. اون به وسيله ي يك سگ زامبي به طرز مرگباري زخمي شد. از وقتي كه اين اتفاق براش افتاد اون هفته ها توي خونش بستري بود و كابوس سگهايي رو ميديد كه محاصرش كردن.

آلبرت وسكر

سروان جديد گروه S.T.A.R.S . اون در مسائل جنگي و دفاع استعداد زيادي داره و تعليم ديده. به هر حال اون براي افراد تيمش محترمه. زياد حرف با كسي نميزنه درست بر عكس باري.

اِنريكو ماريني

فرمانده ي تيم بارو و معاون فرمانده ي تيم S.T.A.R.S . از موقعي كه معاون تيم شده براي كريس و باري نامطمئن شده. اون يك رازدار هم هست.

فارست سپير

متخصص مواد منفجره و تك تيرانداز. فارست هم دست وسكره و با تيم بارو رفته.

ريچارد آيكن

متخصص ارتباطات بيسيم براي تيم S.T.A.R.S .

كنت ساليوان

داروساز و ديده بان گروه S.T.A.R.S . اون در مبارزه زياد باتجربه نيست و دانشش در داروسازي و شيميه.

برد ويكرز

خلبان هليكوپتر براي تيم آلفا. مهارتش در پرواز با هليكوپتره اما اون از زخمي شدن ميترسه و ترجيح ميده از هر چيز خطرناكي فرار كنه.

منبع : گيم سپي

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عكس باري
    در پشت عكس نوشته شده : "سرنوشت عزيز من. من مطمئنم كه تو ميتوني قوي باشي و كمك كني كه مادرت رو خوشحال كني . من از آسمونها هم ميتونم مراقبت باشم. پدرت"

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مطمئنی؟
    من هیچ عکسی تو اویل1 پیدا نکردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

گیم سپی کجایه؟

ممنون اینم ترجمه کنید.
    من اینو تا نصفه رفتم خیلی قدیمیه.
    ممنون

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

پس چي شد.
    فايلها رو بفرست تا ترجمه رو شروع كنيم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گیم سپی کجایه؟

ممنون اینم ترجمه کنید.
    من اینو تا نصفه رفتم خیلی قدیمیه.
    ممنون
    گيم سپي اينه : gamespy.com
    قديميه ولي قشنگه فكر كنم اين نسخشو بازسازي كردن با گرافيك 128 اسمش هم Resident Evil Rebirth هست

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خاطرات نگهبان

9 مي 1998
    شب بود من و اسكات داشتيم پوكر بازي ميكرديم و آليسا و استيو داشتن نگهباني ميدادن. استيو آدم واقعا خوش شانسيه اما من فكر ميكنم كه اون يه متقلبه. چه قدر زننده!

10 مي 1998
    امروز يه پژوهشگر عالي رتبه از من خواست كه از يه هيولاي جديد مراقبت كنم. اون هيولا بيشتر شبيه يه گوريل پوست كنده بود!! اونا بهم گفتن كه بايد غذاي زنده بهشون بدم! وقتي من براشون يه خوك بردم اونا شروع كردن با خوك بازي كردن.... اونا قبل از اين كه خوك رو بخورن پاهاي خوك رو كندند و دل و روده ي اونو بيرون ريختن!

11 مي 1998
    نزديك هاي 5 صبح اسكات اومد و منو با عجله از خواب بيدار كرد. اون يه لباس محافظ پوشيده بود كه اونو خيلي شبيه فضا نورد ها كرده بود. اون بهم گفت كه اگه يكي بپوشم ضرر نميكنم. من شنيدم كه توي آزمايشگاه طبقه ي پايين يه حادثه رخ داده. اين اصلا عجيب نيست . پژوهشگرها هيچ وقت رسيدگي نميكنن مگر شبا.

12 مي 1998
    من ديروز اون لباس وحشتناك رو پوشيدم و تمام سطح پوستم كپك زده و خارش داره! منم به عنوان انتقام امروز به سگها غذا ندادم اينطوري راحت ترم!

13 مي 1998
    من امروز رفتم پيش پزشك چون پشتم ورم كرده و مي خاره! دكتر يه بانداژ بزرگ به پشتم بست و بهم گفت كه ديگه نبايد اون لباس محافظ رو تنم كنم. فكر كنم امشب ديگه بتونم با خيال راحت بخوابم!

14 مي 1998
    امروز صبح كه بيدار شدم يه تاول بزرگ روي پام ديدم. واقعا رنج آور بود من مجبور شدم وقتي به خونه ي سگها سر ميزنم پام رو دنبال خودم بكشم. سگها امروز بيش از اندازه آروم بودن و اين خيلي غير عادي بود. من فهميدم كه چند تاشون فرار كردن. اگه مقامات بالا تر اونا رو پيدا كنن من توي دردسر خيلي بزرگي ميوفتم.

15 مي 1998
    با اين كه من حال خوبي ندارم اما تصميم گرفتم كه نانسي رو ببينم. اين اولين مرخصي من در اين مدت طولانيه. اما در حال خروج نگهبان جلوم رو گرفت. اون گفت كه شركت دستور داده كه كسي از اينجا خارج نشه. من بايد هر چه سريعتر يه تلفن بزنم . اين واقعا يه شوخي بي مزس!!

16 مي 1998
    من شنيدم پژوهشگر ها نگهباني رو كه ميخواسته از ايجا فرار كنه با گلوله زدند. تمام بدن من امشب به شدت مي خاريد. وقتي من داشتم برامدگي روي بازوم رو ميخاروندم قسمت پوسيده شده ي گوشتم كند. چه اتفاقي داره برام مي افته؟

19 مي 1998
    خارش رفع شده.
    گرسنم بود تمام غذاي سگها رو خوردم.
    اسكات اومد.
    چون قيافش خيلي زشت بود كشتمش!
    واقعا خوش مزه بود!
    -----------------------------
    -----------------------------
    اخ اين قسمت آخرش واقعا بد بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه redblood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

مگی جان وقتی این بازی اومد من بچه بودم،با این حال خیلی بازی جالبی به زمانش بود.ولی اونو گم کردم و الان دوباره کرمم گرفته بازیش کنم،ولی نمیدونم از کجا باید گیرش بیارم.میتونی راهنماییم کنی؟
    در ضمن الان که ترجمه ها رو خوندم بازی برام جالبتر شد،دستت درد نکنه.کی اویل 4 رو شروع کنیم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اويل 4 تموم شده برو بگرد پيداش ميكني
    بعدشم اويل 1 كه پره حالا شما برو توي قسمت دانلود بازي ها درخواست كن تا برات بزارن

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

دستورات
    خيلي محرمانه
    22 جولاي 1998 ساعت 2:13

براي رئيس بخش امنيت
    روز X داره نزديك ميشه. دستورات رو به طور كامل در طول يك هفته بايد انجام بديد.
    • بايد اعضاي S.t.a.r.s رو فريب بديد و اونا رو به آزمايشگاه بكشونيد كه با تشكيلات دارويي ما دست و پنجه نرم كنن اين طوري يه جنگ حسابي درست ميشه.
    • دوتا از اون رويان ها رو به وسيله ي تشكيلات داروييمون پرورش بديد و مطمئن بشيد كه جانوران وحشي توليد ميكنيد.
    • خراب كردن آزمايشگاه در كوه هاي آركلي رو با تمام پژوهشگران و حيواناتش طوري طراحي كنيد كه يك حادثه جلوه كنه.
    آمبرلاي سفيد

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •