تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 48

نام تاپيک: روشن و سریعا خاموشی در mp3 player zen neeon

داره خودمونی میشه آلو جنگلي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض روشن و سریعا خاموشی در mp3 player zen neeon

سلام
    منم 1 پلیر با مشخصات zen neeon دارم و مشکلش اینه که تا روشن میشه بعد سری خاموش میشه.به شرکت شارپ(خدمات پس از فروشش) زنگ زدم گفت که احتمالن ویروسی شده.
    کسی میدونه چجوری میتونم که دستگاه رو فرمت کنم؟
    فکر کنم تنها راه حلش این باشه.
    در ضمن 1 سوراخ کوچیک کناره دکمه قفلش هست اون ماله چه کاریه؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر میاد مشکلت نرم افزاری باشه و احتمالا با فرمت حل بشه (و اگه نشد ، در مرحله بعد ، آپدیت firmware)

نرم افزاری که همراهش توی CD هست رو نصب کن ... قسمتی برای فورمت کردن داره ... از همون جا اقدام کن ..

راستی دستگاهت جزو سری فلشه (زیر 2 گیگ) یا جزو سری هارددار (5-6 گیگ) ؟

اون سوراخ کوچیک هم باید مال RESET باشه ...
    Last edited by seymour; 20-09-2007 at 13:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این راهنمایی که دوستمون کرد کامل و عالیه

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

از راهنماییت خیلی ممنون.
    دستگاهم جزو سری فلش(512mb) هست.
    از وقتی این مشکل براش پیش اوومده تا به کامپیوتر وصلش میکنم بعد از چند لحظه قطع میشه و تو همون چند لحظه هم وارد قسمت مربوط به فرمت نمیشه!!!
    ایا احتیاج به آپدیت firmware داره؟(اگر اینطوره راهنمایی لازمه رو بکنید)

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه نمی تونی به PC وصلش کنی ، شاید بشه از طریق recovery mode یه کارایی کرد ... ایشالا انگلیسی ات خوبه ... این دستورات رو انجام بده :

1. Unplug the player from a computer if it is plugged
    2. Install the latest driver if you have not done so. If you have a Creative MuVo, MuVo USB2.0, MuVo TX FM, MuVo N200, MuVo V200, Zen Nano, Zen Neeon or Zen Nano Plus player, you can download the file MStorage_PCDRV_LB_1_07_00_250.exe.
    3. Remove the battery from the player (except Zen Neeon which has a built-in battery).
    4. Press and hold the Play button while connecting the player to the USB port.
    5. Continue to hold the Play button for about 10 seconds after connecting your player is connected to the USB port.
    6. When the Find New Hardware dialog box appears on your computer screen, release the Play button.
    7. If this is the first time a player is installed as Player Recovery Device, Windows will find a Player Recovery Device (or USB Device), and prompt you for drivers. Click on No, and select "Do not search. I will choose the driver to install". Windows will install the drivers automatically.
    8. Once it is installed, you can then update the player's firmware.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

از راهنماییات خیلی ممنون.الان دارم فایلی رو که برای firmware رو دانلود میکنم.امیدوارم مشکلش حل بشه.
    Last edited by آلو جنگلي; 22-09-2007 at 12:09.

داره خودمونی میشه sadeq280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دز بعضی از Mp3 پلیر ها یه سوراخی را برای ریست کردن قرار می دهند که در مدل های مختلف جایش فرق می‌کند که با فرو کردن یه شی باریک در آن سیستم به حالت خرید برمی گردد و همه تنظیماتش به تنظیماتی که در هنگام خرید بوده بر می گردد

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

اگه نمی تونی به PC وصلش کنی ، شاید بشه از طریق recovery mode یه کارایی کرد ... ایشالا انگلیسی ات خوبه ... این دستورات رو انجام بده :

1. Unplug the player from a computer if it is plugged
    2. Install the latest driver if you have not done so. If you have a Creative MuVo, MuVo USB2.0, MuVo TX FM, MuVo N200, MuVo V200, Zen Nano, Zen Neeon or Zen Nano Plus player, you can download the file MStorage_PCDRV_LB_1_07_00_250.exe.
    3. Remove the battery from the player (except Zen Neeon which has a built-in battery).
    4. Press and hold the Play button while connecting the player to the USB port.
    5. Continue to hold the Play button for about 10 seconds after connecting your player is connected to the USB port.
    6. When the Find New Hardware dialog box appears on your computer screen, release the Play button.
    7. If this is the first time a player is installed as Player Recovery Device, Windows will find a Player Recovery Device (or USB Device), and prompt you for drivers. Click on No, and select "Do not search. I will choose the driver to install". Windows will install the drivers automatically.
    8. Once it is installed, you can then update the player's firmware.

من این کار ها رو انجام دادم ولی هنگام نصب فابلی که دانلود کرده بودم یک پیغام ظاهر شد که سیستم شما ورژن جدیدتری رو دارد.پس فکر کنم این روش هم جواب نمی دهد.
    فکر کنم باید دنبال راهی بگردیم که بشه این دستگاه رو فرمت کرد.
    راهی به نظرت میرسه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

دز بعضی از Mp3 پلیر ها یه سوراخی را برای ریست کردن قرار می دهند که در مدل های مختلف جایش فرق می‌کند که با فرو کردن یه شی باریک در آن سیستم به حالت خرید برمی گردد و همه تنظیماتش به تنظیماتی که در هنگام خرید بوده بر می گردد
    این کار را هم انجام دادم ولی فقط مانند یک reset معمولی کار میکند و مثل این هست که دستگاه رو خاموش روشن کرده باشی و اتفاق دیگیی نیفتاد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من این کار ها رو انجام دادم ولی هنگام نصب فابلی که دانلود کرده بودم یک پیغام ظاهر شد که سیستم شما ورژن جدیدتری رو دارد.پس فکر کنم این روش هم جواب نمی دهد.
    فکر کنم باید دنبال راهی بگردیم که بشه این دستگاه رو فرمت کرد.
    راهی به نظرت میرسه؟
    نمیشه اون پیام رو رد کرد ؟ ... یعنی دو گزینه ای نیست ؟ .... چون الان بحث این نیست که نسخه تو جدیدتره یا نه ... بحث اینه که نسخه تو ، مشکل داره و باید جایگزین بشه ...

درباره فرمت : خب هدف همین بود که موقع آپدیت firmware ، فرمت هم بکنه ... می تونی روی یه PC دیگه هم تستش کنی ؟ ...

متاسفانه ، عدم اتصال به PC ، باعث میشه خیلی از راه حل های خوب رو نتونیم تست کنیم ... در این حالت مجبوری ببری اش گارانتی و نمایندگی creative ...

یه چیز دیگه : نرم افزاری که همراه دستگاه توی جعبه اش بوده رو نصب کن ، ببین اون می تونه با neeon ارتباط بگیره ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •