تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 48

نام تاپيک: روشن و سریعا خاموشی در mp3 player zen neeon

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب من بالاخره موفق شدم ريكاوري كنم. فقط اينكه وقتي Firmware‌رو اجرا كردم اونم با موفقيت اجرا شد و تموم شد(گزينه format data ...) رو فعال نكردم. و اينكه نسخه 1.05.01رو اجرا كردم. ولي بازم نشد.
    سوال :
    ا- آيا ريكاوري زياد براي دستگاه مشكل به وجود مياره ؟ چون ميخوام دوباره همون نسخه رو اجرا كنم منتهي با تيك زدن گزينه فرمت.
    2- من به غير از اين سه نسخه ديگه هم دارم. اونا رو هم اجرا كنم اشكال نداره ؟؟؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یعنی بعد از ریکاوری باز هم به محض روشن شدن ، خاموش میشه ... عجیبه ... امیدوارم مشکل سخت افزاری نباشه ...

1. نه - مشکلی نداره ... اتفاقا خوبه یه فرمت هم بشه ...

2. خب اگه همه شون مال همین مدل هستن ، مشکلی نیست ...

یه پیشنهاد دیگه : بعد از انجام همه این کارا ، از طریق خود ویندوز هم یه فرمت بکن ببین چی میشه ...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسي seymour جان. با كمك تو بالاخره تونستم دستگاهم رو راه بندازم. همه چيز به همون گزينه فرمت مربوط ميشد. اونو فعال كردم و استارت رو زدم و .....
    فقط يه چيزي...
    اين Firmware كه الان باهاش مشكل دستگاهم رو حل كردم نسخه 1.05.01 هستش. در صورتي كه قبليه 1.07.01 بودش. من به غير از دو تا نسخه ديگه هم دارم كه از 1.07.01 هم بالاتره. ميشه بگي مزيت نسخه هاي بالاتر نسبت به اين پاييني ها چيه. اگه تفاوت اساسي داره شايد آپگريدش كنم. البته اگه ببينم واقعا نيازي هست.
    ميشه برام توضيح بدي؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به سلامتی ...

معمولا firmware ها تفاوت اساسی ایجاد نمی کنن .... مثلا قابلیت های مربوط به زبان های شرق آسیا رو اصلاح می کنن ... یا بحث مدیریت فایل ... مثلا اسامی طولانی تر رو حمایت می کنن و ... مسلمه که در جهت بهبود عمل می کنن ، ولی اغلب اوقات بدون اونها هم دستگاه خوب و درست کار می کنه ...

من نظرم اینه که فعلا با همین firmware کار کنی ...و فقط اگه واقعا به مشکل خوردی ، اپدیت کنی ....

باز هر جور میل خودته ...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسي دوست من. چشم. سعي ميكنم اگه به مشكل برخوردم برم سراغ ورژن هاي بالاتر.
    بازم مرسي به خاطر تمام زحمت هايي كه كشيدي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mitamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من هم همين مشكل رو دارم. يعني روشن ميشه و سريع خاموش ميشه. وقتي به USB وصل ميكنم... درايو ظاهر ميشه اما باز نميشه... و اين پيغام رو ميده كه اين درايو فرمن نشده. ميخواي فرمت كني؟

من فرمت نكردم. چون محتوياتش رو لازم دارم.
    لطفا بگيد از اول بايد چكار كنم؟

راستي اگر با ويندوز فرمتش كنم طوريش نميشه؟ (همين مدل MP3 با ظرفيت 512 Mb هست.)

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شک دارم بتونی دوباره به محتویات داخلش دسترسی پیدا کنی ... بهرحال میشه تلاش کرد :

شما این فایل رو دانلود کن : (دکمه دانلود وسط صفحه اس)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ZEN%20Neeon%20512%20MB/1%20GB/2%20GB]%20Firmware%201.05.01

بعدش دستگاه رو وصل کن به PC و این فایل رو اجرا کن تا اتوماتیک دستگاه رو بشناسه و بقیه کارا رو انجام بده ... چون گفتی که به محتوای روی دستگاه نیاز داری ، تیک مربوط به فرمت رو نزن ...

ضمنا : با یه فرمت معمولی با خود ویندوز مشکلی پیش نمیاد (FAT) ... ولی اگه میخوای شانسی برای بازیابی محتوای دستگاه باشه ، اول راه بالا رو امتحان کن ...

ادیت : ظاهرا این ادرس طولانیه و توی یه خط جا نمیشه ... شما اول محتویات اون باکس رو کپی کن توی قسمت آدرس و بعدش اون تیکه باقی مونده از آدرس رو بچسبون اخرش...
    Last edited by seymour; 31-10-2007 at 10:40.

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

شک دارم بتونی دوباره به محتویات داخلش دسترسی پیدا کنی ... بهرحال میشه تلاش کرد :

شما این فایل رو دانلود کن : (دکمه دانلود وسط صفحه اس)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ZEN%20Neeon%20512%20MB/1%20GB/2%20GB]%20Firmware%201.05.01

بعدش دستگاه رو وصل کن به PC و این فایل رو اجرا کن تا اتوماتیک دستگاه رو بشناسه و بقیه کارا رو انجام بده ... چون گفتی که به محتوای روی دستگاه نیاز داری ، تیک مربوط به فرمت رو نزن ...

ضمنا : با یه فرمت معمولی با خود ویندوز مشکلی پیش نمیاد (FAT) ... ولی اگه میخوای شانسی برای بازیابی محتوای دستگاه باشه ، اول راه بالا رو امتحان کن ...

ادیت : ظاهرا این ادرس طولانیه و توی یه خط جا نمیشه ... شما اول محتویات اون باکس رو کپی کن توی قسمت آدرس و بعدش اون تیکه باقی مونده از آدرس رو بچسبون اخرش...

error داد: Update verification failed
    مثل اينكه هيچ راهي نداره.
    حالا براي فرمت كردن بهتره با اين آپديتي كه دانلود كردم (گزينه ي فرمت رو تيك بزنم) يا اينكه با خود ويندوز درايوش رو فرمت كنم؟ (يعني quick format و از بين FAT32 و FAT دومي رو انتخاب كنم.)

كدام روش بهتره؟ احتمالا نصب كردن اون آپديت فريمور. نه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

واقعا تفاوت زیادی نداره ... بهرحال آپدیت همراه با فرمت بهتر به نظر میاد ...

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

آپديت رو با فرمت هم انجام دادم اما باز ارور داد.
    اما درايو باز شد. اما داخلش وقتي نيو فولدر ميساختم داخلش پر فايل بود كه اصلا پاك هم نميشد.
    باز با ويندوز فرمت كردم اما ارور داد....
    حالا هم كه اصلا درايو بالا نمياد....
    راه ريكاوري رو هم امتحان كردم.... جواب نميده
    هنوز دستگاه به همان صورت اولش هست. منتهي تنها فرقش با دفعه ي قبل اينه كه درايوش حالا اصلا شناخته نميشه.
    چكار كنم؟!

در ضمن دكمه ي ريست رو هم زدم (كنار قفل دستگاه) اما فايده اي نداشت.

يه نوع ديگه از ام پي تري Creative رو به PC وصل كردم... با اون هيچ مشكلي ندارم و راحت ميتونم وارد درايو بشم و ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •