تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 48

نام تاپيک: روشن و سریعا خاموشی در mp3 player zen neeon

داره خودمونی میشه آلو جنگلي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

اوون پیام که فقط یک دکمه ok داشت و در ضمن من تا مرحله پایان نصب رفتم.
    نرم افزار داخل cd رو هم نصب کرده بودم ولی بی تاثیر بود.
    حالا تصمیم گرفتم فردا ببرمش گارانتی ولی نمیدونم روش درست کردنش رو به من میگن یا نه

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه بحث سخت افزاری باشه ، دیگه فرقی نمی کنه که روش درست کردنش رو بهت بگن یا نه ... چون اونجا دارن بازش می کنن و روی مداراتش کار می کنن ... یعنی کاری می کنن که من و شما نمی تونیم تو خونه انجام بدیم ...

داره خودمونی میشه آلو جنگلي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    earth

پيش فرض

آقا امروز که دستگاه رو بردم شرکت شارپ تا رسیدم درش رو بستن منم نامردی نکردم و از آنی که درو بسته بود(قبلا یک بار اوون دستگاه رو درست کرده بود) پرسیدم که چجوری باید دستگاه رو درست کنم؟
    با کمال تعجب قشنگ به سوالام جواب داد و گفت که میری تو سایت creative و فایلی که حدوده 1.3 mb حجمش هست.... رو دانلود کن.
    منم اوومدم خونه و رفتم تو سایت و دیدم اوون فایل فایلی جز برنامه update firware نیست.منم دانلود کردم و دستگاه رو به کامپیوتر وصل کردم وبرنامه رو اجرا کردم که یک قسمت برای فرمت دستگاه داشت که این کار رو انجام دادم و سرانجام دستگاه درست شد.
    بابت راهنماییات خیلی ممنون.

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اون لينكي كه بهم دادي رو دانلود كردم دوست من ولي وقتي روي Show Detail كليك ميكنم اينو بهم ميده :

وقتي هم تو صفحه اصلي برنامه روي Fomat Data... كليك مبكنم و استارت رو ميزنم پيغام خطاي زيرو بهم ميده :‌

تو رو خدا كمكم كنيد
    كرك و پرم ريخته.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اون لینک رو که صفحه قبل به دوستمون دادم رو میگی ؟ ... شما هم zen neeon داری ؟ (یادت باشه که مدل به مدل فرق می کنه ها ... حتی Neeon فلش با هارددار فرق می کنه ...یعنی اون فایل مال یه مدل خاص بود )

بهرحال دو احتمال وجود داره به نظرم :

1. بخاطر اینکه داری downgrade می کنی این اتفاق افتاده (چون firmware ی که می خوای نصب کنی ، قدیمی تر از firmware فعلی اته )

راه حل : باید دنبال نسخه جدیدتر بگردی که بستگی به مدل دستگاهت داره .. دستگاهت چه مدلیه؟

2. پورت usb ات مشکلی داره (احتمالا Power کافی تامین نمی کنه)

پیشنهاد : با یه دستگاه دیگه تست کن کل این قضیه رو ...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اون لینک رو که صفحه قبل به دوستمون دادم رو میگی ؟ ... شما هم zen neeon داری ؟ (یادت باشه که مدل به مدل فرق می کنه ها ... حتی Neeon فلش با هارددار فرق می کنه ...یعنی اون فایل مال یه مدل خاص بود )

بهرحال دو احتمال وجود داره به نظرم :

1. بخاطر اینکه داری downgrade می کنی این اتفاق افتاده (چون firmware ی که می خوای نصب کنی ، قدیمی تر از firmware فعلی اته )

راه حل : باید دنبال نسخه جدیدتر بگردی که بستگی به مدل دستگاهت داره .. دستگاهت چه مدلیه؟

2. پورت usb ات مشکلی داره (احتمالا Power کافی تامین نمی کنه)

پیشنهاد : با یه دستگاه دیگه تست کن کل این قضیه رو ...
    نه يه لينكي آلو جنگلي بهم داده بود كه من دانلود كردم و نصب كردم و اين قضايايي كه ديدي پيش اومد. مدل Mp3 player ن هم ZEN Neeon هستش 1 گيگ. مدل جديدتر هم برداشتم ولي اونم يه مشكل ديگه داره.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آها ... متوجه شدم ... بلدی بری توی recovery mode ؟ :

اینطوریه که دستگاه رو خاموش کن و دکمه ی play رو فشار بده (ول نکن) و همینطور که به پایین داری فشار میدی وصلش کن به usb ... همینطوری دستت رو روی play نگه دار تا اون پیام Find New Hardware ظاهر بشه ... حالا می تونی دستت رو ول کنی ... و اون wizard رو تکمیل کنی و بعدش هم اون برنامه firmware رو اجرا کن ..

ببین درست میشه یا نه ؟ ... بهرحال این ایراد بخاطر مشکلی در firmware هستش ....

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آها ... متوجه شدم ... بلدی بری توی recovery mode ؟ :

اینطوریه که دستگاه رو خاموش کن و دکمه ی play رو فشار بده (ول نکن) و همینطور که به پایین داری فشار میدی وصلش کن به usb ... همینطوری دستت رو روی play نگه دار تا اون پیام Find New Hardware ظاهر بشه ... حالا می تونی دستت رو ول کنی ... و اون wizard رو تکمیل کنی و بعدش هم اون برنامه firmware رو اجرا کن ..

ببین درست میشه یا نه ؟ ... بهرحال این ایراد بخاطر مشکلی در firmware هستش ....
    نشد
    حتی رو یه سیستم دیگه هم تست کردم ولی...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نتونستی بری توی recovery mode ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نتونستی بری توی recovery mode ؟
    نه نشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •