تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 98

نام تاپيک: Extension های فایرفاکس

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حالا من چطور می تونم پاک کنم یک پلاگین رو ؟

داره خودمونی میشه patrician1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Open Source (انجمن P30 World)

11 plugins

حالا من چطور می تونم پاک کنم یک پلاگین رو ؟
    beny عزیز خودم هم دنبالش هستم . از دوستان خواهش می کنم هر کی اطلاع داره به ما هم بگه .

داره خودمونی میشه kasra_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران(اوبونتو)

پيش فرض

از منوی Tools>Add-on می تونید این کارو بکنید!

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

11 اشتباه

از منوی Tools>Add-on می تونید این کارو بکنید!
    نه دوست من ایشون منظورشون پلاگین هاست نه افزونه ها یا تمها

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

11 افزونه LOOP to PDF for Firefox

با نصب این افزونه با چند کلیک ساده از صفحات وب فایلPDF بسازید . بعد از نصب این افزونه آیکونی در کنار نوار آدرس firefox قرار میگیره که با کیک روی اون یک سایدبار در سمت چپ فایرفاکس باز میشه که با استفاده از اون میتونید از صفحات وب pdf بسازید , فایل های pdf رو با هم تلفیق کنید و فایلهاتون رو به راحتی upload کنید . البته این اکستنشن هنوز در مرحله ی بتا هست و در آینده نزدیک شاهد تغییراتی در اون هستیم .

دانلود از سایت موزیلا ------------->
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

11 افزونه Fotofox

عمر ما و شما تموم میشه اما الحمدلله این افزونه ها تمومی ندارن . واقعا زنده باد اپن سورس . آی دنیاااااااااااااااا. واقعا این افزونه ها انرژی خاصی به آدم میدن . الان می خوام افزونه ای بهتون معرفی کنم که فقط با چند تا کلیک ساده عکساتون رو روی هر سروری که دوست دارید آپلود کنید . البته باید بگم کار اصلی افزونه ها همینه که رفتن به این سایت و اون سایت و چک کردن ایمیل ساده که با این سرعت توی ایران ممکنه به ساعت بکشه رو به چند دقیقه مبدل میکنه . ساخته شده واسه ما کنکوریا . البته اگه یه اکستنشن هم برای انجمن p30world ساخته میشد دیگه ...... ٬ اصل مطلب : با نصب این افزونه شما می تونید با سرورهای Flickr, Tabblo, 23hq, Smugmug, Marela, and Kodak EasyShare Gallery. کار کنید . در هنگام آپلود می تونید از تمامی امکاناتی که هنگام آپلود در سایت اصلی دارید اینجا هم استفاده کنید . امکاناتی مثل : انتخاب عنوان عکس ٬ انتخاب برچسب عکس ٬ انتخاب آلبوم مقصد عکس و حتی انتخاب سطح امنیتی پس فکر کنم هیچ نیازی به رفتن به سایت اصلی نباشه .
    دانلود از سایت موزیلا -------------->

کد:

داره خودمونی میشه Amir.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

11 افزونه taboo

اون نام کاربریم که از بین رفت ولی اهمیت نداره . ادامه میدم ٬ امیدوارم بچه های انجمن لینوکس ما رو با نام جدید پذیرفته باشن . امروز می خوام یه اکستنشن متفاوت بهتون معرفی کنم . تا حالا شده توی وبگردیهاتون مطالب خوب و جالبی رو در سایتهایی که مورد علاقتون نیستن پیدا کنین . شده ؟ معمولا برای من زیاد پیش میاد . که یه سایت که علاقه ای به بوکمارک کردنش ندارم یا قبلا صفحه ی خانگیش رو بوکمارک کردم و حالا در یه صفحه ای از اون سایت یه مطلب جالب پیدا کردم که همون لحظه وقت خوندنش رو ندارم و یا توی اون صفحه چند تا لینک دانلود باحال پیدا کردم که الان نمی تونم دانلود کنم . خب چیکار باید کرد ؟ من قبلا بوکمارک می کردم و همین مساله باعث پراکندگی سایت های برگزیده ی من میشد . اما با این افزونه دیگه لازم نیست یه پوشه اضافی در بوکمارکتون داشته باشید این افزونه صفحه ی مورد نظر شما رو در حافظش ذخیره میکنه. بعد از نصب این افزونه دو تا ایکن کنار نوار ادرس فایرفاکس ظاهر میشن که یکی برای ذخیره ی یک تب هست و یکی برای مشاهده ی تب های ذخیره شده در یک تب جدید ! عکس رو دقت کنید متوجه میشین !

دانلود از سایت موزیلا --------->

کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

11 افزونه Fast Video Download

سال۸۶ گذشت. خوب یا بد , زشت یا زیبا , هر چی بود گذشت و رفت . سال نو رو به همه ی اپن سورسی ها به خصوص فایر فاکسی ها تبریک میگم . امیدوارم با یاری خدا امسال بتونم بیشتر در خدمت بچه های انجمن لینوکس باشم . گر چه هنوز الفی از الفبای دنیای اپن سورس نیستم ولی خوب امسال قصد دارم برنامه ای بریزم و طبق برنامه یادگیری جنبه های مختلف برنامه های اپن سورس و شرکت در پروژه های اپن سورس رو پی بگیرم و به یاری خدا تا آخر سال یه کدباز ربع حرفه ای بشم . "ربع حرفه ای" از این لحاظ که در دنیای کامپیوتر اگه بخوای فقط مصرف کننده باشی یادگیری یه جایی به آخر میرسه و فول یه برنامه میشی و تمام, اما اگه بخوای مثل من نو آور باشی هیچ وقت اشباع نمیشی و همیشه یادگیری و تحقیق ادامه داره . بیشتر و بیشتر و ... سرتون رو به درد نیارم .
    اصل مطلب :
    حتما شما هم تا حالا موقع دانلود از سایت یوتوب دچار مشکل شدید و خیلی سعی کرده باشید لینک دانلود ویدیوی مورد نظرتون رو به دست بیارید . قبلا با استفاده از kissyoutube کار راحت بود اما از زمانی که فیتلر شده مشکل صد چندان شده . با نصب افزونه Fast Video Download آیکونی در نوار status فایر فاکس ظاهر میشه که بعد از رفتن به صفحه ی پخش ویدیو کافیه روی این آیکن کلیک کنید تا ویدیوی شما دانلود بشه . به همین راحتی ..

دانلود از سایت موزیلا----------->
    کد:

در پایان از مدیران انجمن rootnt و m a j r i x عزیز می خوام این تایپیک رو به دلایلی که در زیر میگم جز تایپیکهای مهم قرار بدهند البته اگر صلاح میدونن :
    ۱ . فایر فاکس برای خیلی از ما شروعی برای آشنایی با دنیای اپن سورس بوده و هنوز هم باعث آشنایی خیلی از ویندوزی ها هست .
    ۲. وقتی یک کاربر ie به طور منطقی کارایی های فایرفاکس رو در کنار مرورگرش مقایسه کنه چه اتفاقی پیش میاد ؟
    اول فایر فاکس به مرورگر محبوبش تبدیل میشه و اون رو روی ویندوزش نصب میکنه بعد با افزونه ها آشنا میشه و توی یه موتور جست و جو افزونه ی مورد نظرش رو سرچ میکنه و بعد هم به سایت های متن باز هدایت میشه و با مفهوم free software آشنا میشه و کم کم به خاطر تمام مشکلات و دردسر های نرم افزار های قفل شکسته به نرم افزار های ازاد رو میاره و در نهایت یه دفعه متوجه میشه که با یه عقیده روبه رو هست و اینجاست که کنجکاو میشه و شروع به تحقیق میکنه و تازه متوجه میشه که چقدر عمرش رو برای سیستم هایی مثل winxp و .. تلف کرده . و به این ترتیب همین جور جامعه کدباز ها بیشتر و بیشتر میشه تا جایی که ... ( بقیش رو فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید )
    یا علی . قضاوت با خودتون

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

11 پاسخ

مدیر های عزیز جواب ما رو ندادند !!! ه

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت

11 افزونه Right-Click-Link

امروز می خوام یه افزونه بهتون معرفی کنم که مطمئن هستم همه ی بچه های انجمن ازش استقبال میکنن و تو انجمن زیاد براشون کاربرد داره . با نصب این افزونه دیگه لازم نیست لینک هایی که در پست ها گذاشته شده رو در نوار آدرس کپی کنید تا به آدرس مورد نظر برید . فقط کافیه آدرسی که به صورت متن نوشته شده رو انتخاب کنید و روی اون رایت کلیک کنید و گزینه open "example" رو انتخاب کنید به جای example آدرسی که روش رایت کلیک کردید هست .
    دوست دارم نظرتون رو درباره این افزونه ی ساده و دوست داشتنی بدونم . نظر بدید .

دانلود از سایت موزیلا -------------->

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •