تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 40 اولاول ... 303637383940
نمايش نتايج 391 به 399 از 399

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه آرسنال: Arsenal F.C. News

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMAN-JEEZY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان ! من یکی از طرفدارای سرسخت ارسنالم اگه خدا قبول کنه . ولی یه سال درگیر کنکور بودم الان از دنیا بی خبرم .
    خواستم بدونم ارسنال تو تابستون کسی رو خریده خیر سرش؟ و به احتمال زیاد چند ستاره رو فروخته ؟
    راستی لباس ارسنال تو این فصل تغییراتی داره یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMAN-JEEZY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا اینجا چقد ارسنالی هست ! خدایی حق ارسنال اینه که تایپیکش 40 صفحه داشته باشه؟ بقیه تیما به 1000 صفحه رسیدن ..اقعا که!

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز تقصیر خودتونه که 40 صفحه داره من هر دفعه اومدم یه تکونی به تاپیک بدم هیچ کس منو همراهی نکرد از من انتظار نداری که خودم فقط برای خودم بنویسم

طرفداران آرسنال تو این سایت کم نیستن ولی هیچ کدوم به این تاپیک کاری نداره.

حالا در مورد نقل انتقالات تا به اینجا آرسنال ورمائلن دفاع آژاکس رو گرفته و فلیپ ملو هم بسیار نزدیک به اومدن هست.

در ضمن ونگر گفته این فصل با چند فصل گذشته فرق میکنه و هیچ بازیکن اصلی از تیم خارج نمیشه و فقط تیم تغزیه میشود

با تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض لباس سوم آرسنال

لباس سوم آرسنال برای فصل 2009/2010 رسما معرفی شد

حدود یک ماه پیش ، لباس دوم آرسنال برای فصل آینده معرفی شد. امروز نیز لباس سوم توپچی ها معرفی شد. این لباس از نظر طرح ، کاملا شبیه به لباس دو است و تنها رنگ آن تفاوت دارد. پراهن و جورابی به رنگ سفید و شورتی ه رنگ خاکستری ، جلوه خاصی به این لباس داده است.

در زیر عکسهای این لباس را می بینید.

Arsenal.ir

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض چرا در آرسنال هستم ؟!

آرسن ونگر دلایل رد پیشنهادات تیمهای بزرگ اروپائی را بیان کرد.
    بعد از نقل مکان از هایبری به امارات ، سیاست کلی باشگاه تغییر کرد. آرسنال مانند گذشته توان خرید بازیکنان بزرگ را نداشت و به نوعی بر سر یک 2 راهی قرار گرفته بود. اولین و مهمترین موضوع ، پرداخت بدهی های استادیوم جدید بود و مساله دوم حفظ تیم با یک ترکیب جوان در مکان بالای جدول تا بتواند هواداران را به استادیوم بکشاند و از درآمد ایجاد شده ، بدهی باشگاه را زودتر پرداخت کند. این سیاست حدود 3 سال ادامه داشت و در این مدت ترکیب آرسنال کاملا دگرگون شد. ونگر بخاطر باشگاه مجبور شد بازیکنان کلیدی و ستارگان خود را بفروشد و در طرف مقابل جوانان با استعداد را گردآوری کرد و با تیمی که هیچ کس امیدی به آن نداشت ، 3 سال متوالی در بین 4 تیم اول جدول جای گیرد. حال که سختی مسیر برای ونگر و آرسنال تمام شده ، مرد فرانسوی توپچی ها میخواهد نتیجه این دگرگونی را نشان دهد. او میخواهد به همه و به خصوص منتقدین نشان دهد هرچند مجبور به جوانگرائی بود ، اما تیمی را پدید آورد که میتواند جامها را بالای سر ببرد. این هدف ونگر باعث شد او در مقابل پیشنهادات وسوسه انگیز غولهای اروپا دوام بیاورد تا بتواند نقشه نیمه کاره خود در آرسنال با موفقیت به پایان برساند.

ونگر میگوید ، اکنون رئال مادرید یک فوتبال نمایشی را ارئه میدهد اما جنبه های دیگری نیز در بازی وجود دارد. موفقیت ساختار یک تیم وقتی بدست می آید که با یک روش از پیش تعین شده ، همراه با شناخت کامل از بازی خودتان در باشگاه ، بتوانید حتی آن را با یک ترکیب جوان در زمین اجرا کنید.

چند سال است که این برنامه ریزی در آرسنال صورت گرفت و من میخواهم نتیجه و پایان این کار را ببینم. وقتی از این کار لذت خواهم برد که فوتبالی را ارائه دهیم ، شبیه به آن چیزی که در نظر داریم.

arsenal.ir

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض گیلبرتو جانشین خود را به لندن میفرستد !

گیلبرتو سیلوا ، بازیکن دوست داشتنی سالهای نه چندان دور آرسنال به هم وطن خود فیلیپ ملو توصیه کرد ، شانس پیوستن به آرسنال را از دست ندهد.
    صحبتهای بسیار جدی مبنی بر انتقال ملو از فیورنتینا به آرسنال وجود دارد اما وکیل ملو هفته گذشته اعلام کرد که او از بودن در ایتالیا خوشحال است. به نظر میرسد توپچی ها همچنان سعی میکنند تا او را به امارات بیاورند. گیلبرتو سیلوا که تابستان گذشته آرسنال را ترک کرد به هم وطن خود توصیه کرد برای پیوستن به آرسنال درنگ نکند و هرچه زودتر به این انتقال پاسخ مثبت نشان دهد.

گیلبرتو در مصاحبه خود میگوید ، ما این شایعات را شنیدیم. فیلیپ در مورد آرسنال از من سوال کرد و من به او گفتم که آرسنال یک باشگاه خارق العاده است و اگر او علاقه دارد باید بدون تفکر این پیشنهاد را بپذیرد.

ملو دقیقا همان چیزی است که آرسنال نیاز دارد. یک بازیکن با کیفیت و نیرومند. اگر آرسنال او را به خدمت بگیرد بسیار عالی خواهد بود زیرا همان بازیکنی است که اکنون آنها میخواهند.

مطمئنم اگر او به لندن برود ، یک انتقال خوب صورت خواهد گرفت. به او گفته ام که آرسنال باشگاه بزرگی است و من مطمئن هستم آنها فصل بعد عملکرد بهتری خواهند داشت.

arsenal.ir

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض تابستان خوب توپچی ها ادامه دارد...

گالاس هم ماندنی شد!

پس از قطعی شدن ماندن بازیکنانی مثل والکات و فابرگاس و احتمال زیاد باقی ماندن آدبایور و ون پرسی, ویلیام گالاس فرانسوی, کاپیتان سابق آرسنال هم همچنان قرمز پوش باقی ماند.

گالاس در فصل قبل مشکلات زیادی از قبیل از دست دادن بازوبند و حتی کشمکش هایی با نزدیک ترین بازیکن درون زمین به او, یعنی توره را با سربلندی و قدرت پشت سر گذاشت و بازی های خوبی را پس از این ماجراها برای تیمش ارائه داد ولی در پایان فصل شایعات ترک تیم برای او بسیار شدت گرفت. اما حالا او مانده و می گوید:

"در آرسنال هستم و قراردادم یک سال دیگر اعتبار دارد, پس یک بازیکن آرسنالم! هنوز در رابطه ی تمدید قرارداد صحبت نکرده ایم ولی من با آرامش کامل به فصل آینده ام با آرسنال نگاه می کنم."

بدون شک حضور او در فصل آینده خصوصا از نظر تجربه ی بالای وی, می تواند نجات بخش جوانان آرسنال در روزهای سخت باشد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Dreamy love

پيش فرض

چقدر خوشگله لباس سوم آرسنال
    نمی فروشن ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض سسک , سسک است حتی در دل اسپانیا!

مصاحبه ی کاپیتان در اردوی جدیدش.
    از روز شنبه, یک بار دیگر اردوی فوتبالی سسک در "آرنیس دی مار" کاتالونیا, محل تولد او, با شرکت حدود 70 کودک برگزار خواهد شد.

فابرگاس که برای آغاز این اردو (باز هم با مدل مویی جدید) به اسپانیا رفته است , دیروز به همراه دوست صمیمی اش در تیم ملی , جرارد پیکه, در جلسه ی دوستانه ای با بچه هایی که قرار است در این اردو شرکت کنند به گفت و گو پرداخت.

ابتدا کودکی خیلی رک از او پرسید:سسک, چرا نمی خواهی به بارسلونا بیایی؟

فابرگاس جواب داد:"دوست دارم , ولی من یک قرارداد با آرسنال دارم و باید به آن احترام بگذارم."

بچه ها که از این جواب او راضی به نظر نمی رسیدند رو به پیکه ادامه دادند:چرا سسک را متقاعد نمی کنی که به بارسلونا بیاید؟

پیکه:"نمی دانم چند بار سعی کرده ام که او را متقاعد کنم ولی راهی وجود ندارد... حداقل الان وجود ندارد!"

سسک در ادامه درباره ی آینده اش در آرسنال اضافه کرد:"من کاپیتان هستم و خاطر جمع و آسوده در آرسنال ادامه خواهم داد."

این اردو برای دومین بار توسط کاپیتان توپچی ها در اسپانیا و در زادگاهش با شعار اهمیت به روحیه ی تیمی و مردانگی از 4 جولای احتمالا به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.

arsenal.ir

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •