تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: سریال راه بی پایان

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نمی دونم چرا اما از شخصیت الولحسنی خیلی خوشم میاد،حتی به نظرم پایان شخصیتش هم خیلی خوب تمام شد

اما اصلا این منصور خوب نبود،این قسمت آخری(غیر از سکانس آخر)همش عینه مجسمه بود،همین جوری مات و حیرون اینور و انور و نگاه میکرد،با این چشمهای داغونش

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

قسمته آخرش به نظره من بيش از حد زيبا تموم شد بر عکسه تمام فيلم هايه ايرانی که نميدونم
    اون توبه ميکنه ميره با اون منشيش ازدواج ميکنه يا اون با اون يکی ازدواج ميکنه اما اين فيلم
    زيبا تموم شد به خاطره اينکه کارگردانه بزرگی داشت

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

نمی دونم چرا اما از شخصیت الولحسنی خیلی خوشم میاد،حتی به نظرم پایان شخصیتش هم خیلی خوب تمام شد

اما اصلا این منصور خوب نبود،این قسمت آخری(غیر از سکانس آخر)همش عینه مجسمه بود،همین جوری مات و حیرون اینور و انور و نگاه میکرد،با این چشمهای داغونش

بابا دلت مياد راجع به هومنه سيدی عزيز اينطوری صحبت کنی به نظره من که بازيش بی نقص بود
    به دله من که خيلی چسبييد
    در ضمن به نظره من بازيه هومنه سيدی تو فيلمه يک تکه نان کمال تبريزی واقعا شاهکار بود
    اما نظره شما هم محترمه نيکول جان

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اون توبه ميکنه ميره با اون منشيش ازدواج ميکنه يا اون با اون يکی ازدواج ميکنه اما اين فيلم
    دقیقا،من هم همچین انتظاری داشتم

فکر نمی کردم به این خوبی تمومش کنن

بابا دلت مياد راجع به هومنه سيدی عزيز اينطوری صحبت کنی به نظره من که بازيش بی نقص بود
    به دله من که خيلی چسبييد
    در ضمن به نظره من بازيه هومنه سيدی تو فيلمه يک تکه نان کمال تبريزی واقعا شاهکار بود
    اما نظره شما هم محترمه نيکول جان
    نه مهدی جان،این هنرپیشه هم چیزی رو که ازش خواسته بودن اجرا کرده منظورم به خودش نبود

دیدی که،همش داشت اینور و انور رو نگاه میکرد هیچ حرکتی نداشت،حتی ابولحسنی رو که دید هیچ اقدامی نکرد

در ضمن در مورد چشمها هم که گفتم ، چشمهای خودش نبود بلکه بادمجونی که پای چشمش بود رو گفتم

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خب
    این سرال هم تموم شد رفت پی کارش
    خیلی خوشحالم که دنبالش کردم
    جزو معدود سریالهایی بود که اکثر فسمتها از دیدنش لذت بردم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به نظرم یکی از بهترین سریال ها بود اخرش خوب تموم شد از شخصیت (عمو اکبر ) هم خیلی خوشم میومد

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اره اخرش خوب تمام شد

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اصلا باورم نمي شد كه اين سريال اينجوري تموم بشه

اينكه آخرش اصل كاريا گير نيفتادند عين واقعيت. اينكه پليس دستش به اكبر نرسيد. اينكه آخرش اينجور تموم نشد كه اينا راحت پليمر رو ساخته باشند (تو مصاحبه نويسنده سريال مي خوندم كه ساختن پليمر به قدري پيچيده هست كه در ايران حتي فكر كردن بهش حماقته) .

در كل خيلي عالي بود. بهترين بازيگرش هم بدون شك فرهاد اصلاني بود. فكر كنم از اين كاراكتر در سريالهاي بعدي تلويزيون زياد استفاده بشه. واقعا دوست داشتني بود. يك آدم محكم و خشن،مهربون،فوق العاده باهوش،روان شناس، كم نيار(!) ، قدرتمند، ضعيف، عاشق، عاشق كش ، شريف، پست و .... خيلي سخته ها!

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به نظر من هم پایان خیلی خوبی داشت مخصوصا اینکه دست پلیس به بالا دستیا نرسید .فقط خیلی غیر منتظره بود که تا قبل از قسمت آخر با ریتم کندی پیش می رفت ولی یهو آخرین قسمت اینطوری تمام شد.

ولی زیادی با هوش بودن پلیسه یه خورده غیر عادی بود!

در هر صورت در کل سریال خوبی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

داستان جالبی داشت طوری که اصلا نمیشد حدس زد چه اتفاقی قراره بیفته ولی این اواخر یه مقدار داشت رو اعصاب میرفت و خیلی کشدار شده بود.
    بازی اصلانی حرف نداشت. فقط رفتار و عکس العملهای منصور و اون دوستش واقعا احمقانه و خنده آور بود. آخه یک آدم چند بار مرتکب یک اشتباه باید بشه و در یک موقعیت رفتار اشتباه قبلی رو تکرار بکنه؟!
    پلیسش هم که افتضاح بود! با اون سرگردش که بیشتر به جنایتکارها شبیه بود و جالب اینکه یک سرگرد با تجربه آگاهی که این همه تبحر داره چطور نمیتونه 2 تا اسم رو یاد بگیره؟ وقتی میگفت حسن زاده واقعاحال آدم بهم میخورد!!

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •