تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1005 از 1635 اولاول ... 55059059559951001100210031004100510061007100810091015105511051505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,041 به 10,050 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اگر قیمتم یکی باشه بازم کانن
    بنظر من کیفیت عکسهاش خیلی بهتر از سونیه
    چرا که HX9 نویز بسیار زیادی داره
    اتفاقا من چند تا سمپل دیدم و به نظر من عکس های HX9 نویزش به مراتب کمتر از کنونه.تو یه عکس یکسان خطوط موازی و عمود بر هم رو مقایسه کنین.

کیفیت فیلم برداری سونی هم در شب از SX230 بهتره.

اشتباه میکنی دوست عزیز توی اون سایت از 5 به سونی 4.5 داده یعنی برابر با SX230
    ولی بهتر نظرات کاربرها رو هم بخونی و ببینی که چند نفر اعتراض کرده بودند به این امتیاز
    که چرا امتیازش با کانن برابره در حالی که کانن کیفیت عکسهاش بهتر از اونه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

زیاد به این ری ویوها اعتماد نکن.بعضی کاربرا هستن که نوعی تعصب روی مارک دارن.

اینجا هم چند نفر رو دیدم که اصلا مارکی غیر از کنن پیشنهاد نمیدن.اگه بهشون بگی SLR سونی بهتره یا اولترا کامپکت کنن میگن کنن بهتره.

2. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amtist7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همه دوستانداشتم وبگردی میکردم از بحثتون خوشم اومد گفتم بذار منم عضو بشم.
    مثل اینکه در مورد سونی و کانن بحث داغه و اختلاف نظر هست که اتفاقا همین خوبه ولی به نظر من تعصب روی یک برند خاص معقول نیست. تو زمینه دوربینای کامپکت و نیمه حرفه ای شاخ کانن sx30 و سونی hx100v و نیکون p500 و فوجی hs20 هست که اتفاقا همه سوپر زوم هستند ولی از همه بالاتر p500 که 36x هست(گویا یکی از رفقا آخرشو sx30 معرفی کرده بود که 35x) در مورد کشور سازنده به جز فوجی که همین جا خوندم اندونزی وچین داره وخودم اطلاعی ندارم بقیه همه ژاپن هستند. قمت نیکون و فوجی هردو ریر 550 و فوجی ارزونتره. و سونی و کانن نزدیک 600 هستند(سونی یکم گرونتره). بحث رو محدود میکنم به hx100v و sx30. یکی از دوستان گفته بود فقط عکاسی سه بعدی و GPS سونی برتر از sx30 هست ولی رفقا در مورد hx100v یکم کوتاهی کردن که عرض میکنم:
    لنزی که روی این مدل سونی هست بر خلاف سری های قدیمی تر که G بودند لنز کارل زایس کشور آلمان هست که کمتر کسی هست که این کمپانی رو نشناسه و پردازنده هم که حاکم بزرگ Bionz هستند. مزیت دیگه هم حسگر CMOS سونی( که سرعت بیشتر عکاسی پی در پی رو هم به ارمغان میاره) در مقابل حسگر CCD کانن هست(البته فوجی و نیکون هم CMOS هستند). مگا پیکسلشم که زیاد مهم نیست ولی در هر حال سونی بالاتره. مزیت دیگه فیلمبرداری Full HD و 60 فریم بر ثانیه سونی هست(فوجی و نیکون هم Full HD). کیفیت LCD سونی خیلی بالاتر و 0.3 اینچ بزرگتر از کاننه. سونی قابلیت عکاسی با فرمت غیر فشرده Raw (فوجی هم داره) که کانن نداره. حد اکثر سرعت شاتر سونی 1/4000 و کانن 1/3200 هست.
    حالا کانن 35x زوم داره و قابل توجه اینکه موتور زوم آلترا سونیک داره که در حین فیلمبرداری صدای زوم شدن رو نداریم و قابلیت نصب فلاش خارجی داره که سونی نداره.
    از تجربه هاتون ما رو هم بی نصیب نذارین...

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام
    عید شما مبارک.

اگه منظورت به صورت آنلاینه(یا همون اینترنتی!)، بهتره این کارو نکنی! چون الکی 50-60تومن میبارن رو قیمت! پس بهترین کار رفتن به نمایندگی استانی هستش.
    عید شما هم مبارک

در مورد خیلی از سایت ها همینطوره ولی اگه از سایت چاره بخرید انگار از خود نمایندگی خریدید !
    قیمتش اگه کم تر نباشه بیشتر هم نیست .چون ظاهرا مستقیما با نمایندگی ها کار می کنه و ارسال رایگان هم داره !

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

چرا بعضی رفقا از فونت های خیلی درشت استفاده میکنن؟؟؟ تیپ فروم رو به هم میریزه اگه کسی بخواد بخونه و جواب بده که به فونت نگاه نمیکنه

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

بهترین گارانتی برای کانن آفومار هست. جهت اطلاعات بیشتر
    کد:

داره خودمونی میشه rshamy3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همه دوستانداشتم وبگردی میکردم از بحثتون خوشم اومد گفتم بذار منم عضو بشم.
    مثل اینکه در مورد سونی و کانن بحث داغه و اختلاف نظر هست که اتفاقا همین خوبه ولی به نظر من تعصب روی یک برند خاص معقول نیست. تو زمینه دوربینای کامپکت و نیمه حرفه ای شاخ کانن sx30 و سونی hx100v و نیکون p500 و فوجی hs20 هست که اتفاقا همه سوپر زوم هستند ولی از همه بالاتر p500 که 36x هست(گویا یکی از رفقا آخرشو sx30 معرفی کرده بود که 35x) در مورد کشور سازنده به جز فوجی که همین جا خوندم اندونزی وچین داره وخودم اطلاعی ندارم بقیه همه ژاپن هستند. قمت نیکون و فوجی هردو ریر 550 و فوجی ارزونتره. و سونی و کانن نزدیک 600 هستند(سونی یکم گرونتره). بحث رو محدود میکنم به hx100v و sx30. یکی از دوستان گفته بود فقط عکاسی سه بعدی و GPS سونی برتر از sx30 هست ولی رفقا در مورد hx100v یکم کوتاهی کردن که عرض میکنم:
    لنزی که روی این مدل سونی هست بر خلاف سری های قدیمی تر که G بودند لنز کارل زایس کشور آلمان هست که کمتر کسی هست که این کمپانی رو نشناسه و پردازنده هم که حاکم بزرگ Bionz هستند. مزیت دیگه هم حسگر CMOS سونی( که سرعت بیشتر عکاسی پی در پی رو هم به ارمغان میاره) در مقابل حسگر CCD کانن هست(البته فوجی و نیکون هم CMOS هستند). مگا پیکسلشم که زیاد مهم نیست ولی در هر حال سونی بالاتره. مزیت دیگه فیلمبرداری Full HD و 60 فریم بر ثانیه سونی هست(فوجی و نیکون هم Full HD). کیفیت LCD سونی خیلی بالاتر و 0.3 اینچ بزرگتر از کاننه. سونی قابلیت عکاسی با فرمت غیر فشرده Raw (فوجی هم داره) که کانن نداره. حد اکثر سرعت شاتر سونی 1/4000 و کانن 1/3200 هست.
    حالا کانن 35x زوم داره و قابل توجه اینکه موتور زوم آلترا سونیک داره که در حین فیلمبرداری صدای زوم شدن رو نداریم و قابلیت نصب فلاش خارجی داره که سونی نداره.
    از تجربه هاتون ما رو هم بی نصیب نذارین...
    خیلی عذر میخوام سونی مگه raw داره؟

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

کد:
    بهتره تبلیغ نکنید
    راسی بهترینی نیست چون هیچکدوم گارانتی اصلی و واقعی نیستند

داره خودمونی میشه rshamy3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    آقایون من بین s200exr و hs20 کدوم رو انتخاب کنم بهتره
    نوی هر دو رو پیدا کردم و تفاوت قیمت 120 تومنه
    جدای این تفاوت کیفیت تصویر و در نگاه کلی تر کدوم یک بهترن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    آقایون من بین s200exr و hs20 کدوم رو انتخاب کنم بهتره
    نوی هر دو رو پیدا کردم و تفاوت قیمت 120 تومنه
    جدای این تفاوت کیفیت تصویر و در نگاه کلی تر کدوم یک بهترن؟
    ببين من ميگم تو كيفيت عكس اس 200 بهتره ولي خوب شايد دوستان الان حمله ور شن بمن ولي خدايي يه سايت معتبري بيارين كه اين دو دوربين رو نمونه هاش رو مقايسه كرده باشه ميبينيد كه اس200 بهتره .
    ولي خوب اگه زوم بيشتر كيفيت فيلمبرداري بهتر و ... مي خواين hs20 .

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

این همه اختلاف قیمت واسه یک گارانتی.
    دوربین sx130 قبلا تو سایت و نمایندگیشون 327 تومن میدادند ولی با یک گارانتی دیگه + یکسال بیمه 280 گرفتم
    Last edited by iman_s; 19-07-2011 at 09:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •