تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 38 اولاول ... 1622232425262728293036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 374

نام تاپيک: تعميرات سخت افزار (آموزش) - دعوت به همكاري

داره خودمونی میشه rezaabbaspour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

سلام
    من یه مدتی بودکه موبایلم جلوی اسپیکرم قرارداشت یعنی دو سه ماه
    بعدازاون موقعی که اهنگ میخوام با اسپیکرم گوش کنم یه صدای جیز و ویزی همراه اهنگ شنیده میشه مثل زمانی که یه پریز برق اتصالی میکنه واین صداتازمانی که اهنگ تموم نشه ادامه داره
    ازهرتعمییراتی توشهرمون پرسیدم راه حلی برای رفعش نداشتند
    میشه شمابهم کمک کنید؟؟؟؟
    ممنون
    اصلا مشکل ایجادشده مربوط به اسپیکره یا کارت صدا؟؟
    وایا تشخیص من که این ویز ویزها از شاهکارهای موبایلم بوده درسته ؟؟

دوست عزيز مشكل از اسپيكرت ميباشد بعضي از اسپيكرها به rx , tx رفت و برگشت موبايل موقع زنگ زدن حساسند در حقيقت برد اين اسپيكرها ضعيفه بايد اسپيكر خوب تهيه كني نه از نظر قيمت بلكه از لحاظ ساخت مدار مثل creative يا ميكرولب
    وپارازيت مربوط به خازنها و صافي مدار بكار رفته در برد اسپيكر است كه ممنكه بمرور زمان نيز پيش بيايد و بايد تعمير بشه
    Last edited by rezaabbaspour; 02-04-2009 at 10:00.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

سلام من سیستمم از کار افتاده اصلا روشن نمیشه وقتی دکمه پاور میزنم یک لحظه فن سی پی یو عکس العمل نشون میده دیگه هیچی
    لطفا کمکم کنید پاور رو هم تست کردم گرافیک هم ورم مشکلی نداشتن

بايوس رو clear كن اگه جواب نداد كل قطعاتو از برد حذف كن و دوباره بايوس را پاك كن و روشن كن اگه بازم جواب نداد با يك پاور ديگه تست كن از پاور و ميزان خروجي ولتاژ پاورت كه مطمئن شدي يعني اگه پاور مشكل نداشت ايراد از بردت ميباشد و احتمال جواب دادن در مرحله پاك كردن بايوس زياده و احتمال خرابي قطعات خيلي كمه اين مشكل زياد پيش مياد و معمولا مادربرد هنگ ميكنه و با بايوس مشكل حل ميشه

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

سلام
    من عرض 5ماه 3تاکارت گرافیک سوزوندم علت چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟

اگه دماي داخل كيس ات زياده و موقع دست زدن به كارت گرافيك دستتو مي سوزونه سعي كن با فن اضافي جبران كني و دماي كيس ات را پايين بياري اگه دما مناسبه خروجي vga مادربردت يا ولتاژ اضافي يا ايراد سخت افزاري دارد (از نظر خروجي چك كن كارت گرافيكات و مادر بردت از نظر سرعت 4x يا 8x يا 16x سرعتشون باهم) سازگار باشد
    و خيلي كم احتمال دارد ايراد از كابل گرافيك و مانيتور باشد چون در آنصورت خودت متوجه نادرستي تصوير ميشدي

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

سلام.
    قبلا سيستم بعد از ري استارت بالا نمي آمد. بايد آنرا از برق ميكشيدم و ده دقيقه بعد روشن ميكردم. بالا مي امد. اما بعد از استفاده از برنامه @bios ريست كردم. مدل مادر بورد و ورژن بايوس و سي پي يو را مينويسد اما بعد از سي پي يو آي دي هنگ ميكند. حتي وارد ست آپ بايوس هم نمي شود انگار كيبورد هم هنگ ميكند.!!!!

اول از همه برق كامپيوترتو كلا قطع كن و بايوس را پاك كن بهتره باتري را بمدت 1 ساعت دربياري اگه با گذاشتن دوباره باتري (باطري 3ولت باشد منظور تمام نشده باشد) جواب نداد بايد:
    بايد بايوست آبديت شود
    به بيك تعميرگاه مجاز ببر
    حتي با داشتن بايوس مشابه ميتوني بايوس را تعويض كني

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

سلام.
    من با دی وی دی رایترم مشکل اجکت دارم یعنی به محض روشن کردن کامپیوتر و چک کردن رایتر، درب آن خودبخود بیرون میاد و با زدنه دکمه ی اجکت برای بسته شدن و حتی با فشار دست باز هم بسته نمی شود و موتوره اجکت مانع بسته شدن می شود. به نظر خودم احتمالا یه آی سی سوخته ولی نمی دونم کدوم.لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر.
    نه دوست عزيز لنز كاملا بالا نمياد آسانسور دستگاه ايراد دارد و احتمالا با يك تسمه هم به نتيجه رسيدي اگه باتعويض تسمه لنز بازم بالا نياد بايد كل قطعات ريز و چرخ دنده ها رو كاملا تميز كني و كرم مخصوص يا كرم نرم كننده دست و صورت خيلي كم بزني فقط به تسمه نزن

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

سلام
    من یک کارت فلش مدل
    kingston datatraveler 4gbدارم یک بار روش فیلم ریخته بودم بعد که پاکش کردم و برنامه روش گذاشتم تو کامپیوتر دیگه نشون نداد و پیغام میداد که یاید فرمت بشه منم به فرمتش کردم با fat32ولی حجمش شده 106mbباید چیکارش کنم؟
    دوست عزيز بعضي از ويروسها در هارد كامپيوتر باعث از بين رفتن مقداري از فضاي هارد و يا خرابي و بدسكتور در هارد و فرمت نشدن درايوي و حتي حذف شدن درايو از هارد ميشند و در چنين مواقعي fdisk كارساز است ولي در مورد فلش بهتره بجاي fdisk از نرم افزارهاي مربوطه مثل پارتيشن مجيك استفاده كني اگه به احتمال كم جواب داد مشكل حل ميشه ولي معمولا فلشها خيلي راحت صدمه مي بينند و براحتي هم درست نميشند اگه نتيجه نگرفتي و ضمانت داره بهتره
    بفرستي گارانتي
    Last edited by rezaabbaspour; 02-04-2009 at 09:54.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

بازهم از دوستان متخصص و اساتيد ارجمند كه مدتيست تشريف ندارند تقاضاي همكاري و درخواست منابع حرفه اي تعميرات و نقشه حرفه اي تعميرات برد هارد و مادربرد و برد درايوها و منابع تغذيه را دارم خيلي ممنون ميشم حتي اگه دوست ندارند در معرض دوستان قرار بدهند كه شايسته نيست و بي انصافي است كه دوستان استفاده نكنند خريدارم

در آغاز فعالیت reza_lion67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    من در تکمیل صحبت های دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگم که
    چند تا چیز دیگه هم مثل روغن هیتر و قلع کش لازم است
    منم دارم رو به تعمبرات سخت افزرای میارم
    برای شروع کار میخوام ابزار کارم رو بخرم
    موفق باشین
    ممنون از همگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به همه اگه کسی جزوه درمورد تعمیرات سخت افزار داره و یا در شیراز زندگی میکنه و میتونه به من کمک کنه لطفا به ایمیلم پیام بفرسته . مخصوصا در مورد تعویض لوگوی بایوس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

یه سوال درمورد چاپگر داشتم کسی بلد هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •