تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 38 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 374

نام تاپيک: تعميرات سخت افزار (آموزش) - دعوت به همكاري

در آغاز فعالیت j..ser's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

4

سلام به همه
    یه مشکل دارم اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه
    من دو تا تلفن دارم که به برق خوردن
    اولی زنگ میخوره شماره میگیره و کالر ای دی و بقیه قسمتا هم کار میکنن فقط صدا نمیره و صدایی هم نمیاد ( گوشی و هم از اسپیکر ) vdr سوخته بود عوش کردم دو تا ترانزیستورای a42 ,a92 رو هم عوض کردم
    دومی هم قطع نمیکنه vdr سوخته بود عوش کردم دو تا ترانزیستورای a42 ,a92 رو هم عوض کردم
    خوشحال مییم کمک کنید

داره خودمونی میشه jtiran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ایران

10

آقا سلام
    اسکنرم مثل آدم داشت کار میکرد یه دفعه دیگه کار نمی کرد و از این حرفا .... من چی دارم میگم ؟؟؟!!!!
    یه چند ماهیه وقتی درایورشو نصب می کنم دستگاه میگه Usb ولی نمی دونم چه مدلیه ( اینا رو دستگاه می گه ها ) من چیکار کنم به نظر شما ؟؟؟؟
    Last edited by jtiran2; 12-03-2008 at 22:27.

داره خودمونی میشه komail2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran - shams abad

پيش فرض

سلام یه مقاله از کیبرد
    اگه آب یا چایی روی کیبرد ریخت و خراب شد پیچهای پشت کیبرد را باز کنید و بعد از اون نوار شیشه ای را برون بیارید و بعد از اون با پنبه الکلی تمیز کنید و بعد از اون تست کنید اگه درست نشد با اهم متر مدارها رو تست کنید که کجای مدار قطع شده و هر جایی که قطع شده بود با مداد نیترات یا نقره ای به هم وصل کنید اون مدار فعال میشه و کیبرد شما درست کار میکنه

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

با سلام
    من یه فن دارم که از پاور مرحومم به جا مونده این فن رو میشه رو سیستم نصب کرد منظورم اینه که برقش رو چجوری تامین کنم فکر کنم 12 ولت باشه نمیشه بزارمش رو پاوری که الان دارم ؟؟؟
    خواهشا راهمنایی کنید ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood hashemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام
    من یه فن دارم که از پاور مرحومم به جا مونده این فن رو میشه رو سیستم نصب کرد منظورم اینه که برقش رو چجوری تامین کنم فکر کنم 12 ولت باشه نمیشه بزارمش رو پاوری که الان دارم ؟؟؟
    ببين اين به سايز فن شما هم بستگي داره ولي معمولا 12 ولت هستند اگر جاي 3 سيم دارند ميتواني براحتي آنها را جايگزين هم كني.

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

من يك cd Writer TDK دارم وقتي به كامپيوتر وصل ميكنم چراغ آن روشن ميشود (دائم) ونه درب آن باز مي شود و نه ويندوز آنرا ميشناسد كمك كنيد
    --------------------

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام

ببینید من فقط یکی از راه حل ها میگویم.اینکه در درایور شما باز نمیشود به احتمال زیاد مشکل از تسمه درون درایور میباشد شما میتوانی درایور خود را باز کرده و تسمه ای که باعث باز و بسته شدن در میگردد را با تسمه ای همانند تسمه قبلی ولی یک مقدار کوچکتر عوض کنی. شناختن درایور توسط ویندوز به slave و master بودن درایور هم بستگی دارد زمانی که سیستم در حال بوت شدن است کلید del را چند بار بزن و به بایوس برو در گزینه standard cmos featurers ببین آیا سیستم درایور سیدی شما را شناخته است؟ اگر نشناخته پس slave و master بودن درایور را رعایت نکرده ای که الته در اینجا باز به این بستگی دارد که هارد شما sata است یا ide . تا اینجا تست کن اگر در بایوس درایور سیدی را نشناخته بود باز هم بنویس. البته تعداد هارد و سیدی درایور و نوع هاردهایت را هم بگو که مثلا ساتا است یا ide .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام
    فن پاور قدیمی شما دوسیم داره که به رنگهای قرمز و مشکی هست . خوب خیلی راحت می تونی اون فن رو در قسمتهای دیگه سیستم استفاده کنی . (هارد ،گرافیک ، مادربرد)
    سیم مشکی فن رو به یکی از سیمهای مشکی پاور فعال سیستم وصل کن و سیم قرمز فن رو به یکی از سیمهای زرد رنگ پاور جدید وصل کن اونوقت هر وقت سیستم رو روشن کنی اون فن هم روشن می شه و می تونی ازش برای خنک کردن گرافیک و یا هارد استفاده کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

يك فن كوچولو دارم كه بصورت optional روي يكي از قسمت هاي مادريورد گذاشته بودم بعد از 2 سال يك صداي اضافي از آن فن مي آيد مثل صداي خشك شدن فن. حال با چه ترفندي ميتوانم صداي آن را كم كنم؟
    با تشكر
    پشت فن یک برچست هست که می تونی اونو برداری بعد مقداری روغن چرخ خیاطی در درون محفضه پشت فن بریزی

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام
    فن هایی که در کامپیوتر های مختلف دیده ام بعضی از آنها دارای 3 سیم هستند و در نوع جدیدشان 4 سیم دارند این 3 یا 4 سیم چه وظایفی دارند؟ البته به تفکیک رنگ سیم ها بگویید.

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •