تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 38 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 374

نام تاپيک: تعميرات سخت افزار (آموزش) - دعوت به همكاري

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahsanx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

دوباره سلام ...

خوشحالم كه اين موضوعي رو كه مطرح كردم ... اين قدر بازديد كننده داشت ...
    اما يه گله ي كوچيكم دارم .... چون من از همتون كمك خواستم تا شما هم اين مقالات رو كامل كنين ... چون اولا من رشته ي تحصيلي م نرم افزاره ... و تنها علاقه اي كه داشتم باعث شد يه چيزايي رو ياد بگيرم ...
    و چندان مهارت بالايي در تعميرات ندارم ...
    اگه كسايي هستن كه تو اين زمينه مهارت دارن .... و يا شاغل در شركت هاي گارانتي قطعات هستن ... و مايل هستن كه با كمك همديگه يه سايت كوچيكه اما پر محتوا رو راه اندازي كنيم .... براي من پيغام خصوصي بگذاريد ... تا با كمك هم اين مقالاتو تكميل كنيم و بخش جواب دادن به سوالات هم از بخش آموزش جدا كنيم ...
    خواهشي هم كه دارم اينه كه مطمينا اين سايت نه تنها در آمد زا نيست ... بلكه وقت گير و هزينه بر هم هست ....بنابر اين با نيت درآمدزايي به اين كار نگاه نكنيد ...
    بازم از همه ممنونم
    دوست عزیز خوشحالم از اینکه بازم در خدمت شما دوست عزیز هستم
    برای من مشکلی در حین کار پیش اومد که منجر به نابینایی من برای مدتی شد , حالا که یکم بهتر شدم باز در خدمت دوستان هستم

2. 2 کاربر از ahsanx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خیلی خوشحالم که جوابم رو دادید و برگشتید......... مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood hashemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با سلام
    رايتر من ديگر سي دي نمي خواند يعني خيلي از اون استفاده كردم و چشم عزيزش خيلي ضعيف شده اون رو هم تميز كردم ولي باز هم ... حال مي خواهم آن را درست كنم ولي اطلاعات خاصي درباره اين چشم ها ندارم فقط ديدم يك لنز دارد و يك توليد كننده باريكه ليزر. آيا درست كردن آن ممكن است؟ براي تهيه قطعات لازم بايد يه كجا مراجعه كنم؟
    با تشكر

داره خودمونی میشه amir-hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام. من یه رایتر samsung 48.24.48 دارم .(تقریبا 6 سالشه)
    وقتی که داره cd رو میخونه یا داره write میکنه و سرعتش چرخشش زیاد هست یه صدای بدی از توش میاد بیرون
    اینجوری (قیییییییییییییییییییییژ) و سرعتش کم میشه . یه بار هم cd توش پودر شد . ولی هنوز کار میکنه . چیکارش کنم که درست بشه ؟
    -------------------------------------------------
    یه cd rom asus هم دارم که یه روز از روی کنجکاوی وصلش کردم به آداپتور 12 ولت و از اون روز دیگه وقتی به کامپیوتر وصل کردم اصلا کار نکرد حتا بیرون هم نمیاد . کامپیوتر هم اصلا نمیارتش. به نطر شما به لقاح الله پیوسته یا قابل تعمیره ؟
    دم شما گرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض با سلام

با سلام
    رايتر من ديگر سي دي نمي خواند يعني خيلي از اون استفاده كردم و چشم عزيزش خيلي ضعيف شده اون رو هم تميز كردم ولي باز هم ... حال مي خواهم آن را درست كنم ولي اطلاعات خاصي درباره اين چشم ها ندارم فقط ديدم يك لنز دارد و يك توليد كننده باريكه ليزر. آيا درست كردن آن ممكن است؟ براي تهيه قطعات لازم بايد يه كجا مراجعه كنم؟
    با تشكر
    دوست عزیز اول از هر کاری پتانسیو متر اون رو تمیز و تنظیم کن البته قبلش جای اصلی رو با لاک

علامت بزن که اگه جواب نداد اونو سر جاش برگردونی , و در صورت خرابی عوضش کن

از اون که مطمئن شدی باید به سراغ بوبینها بری و از سلامت اونها هم مطمئن بشی و در آخر اگه

موارد بالا مشکلی نداشت , قسمت شیشه ای لنز مشکل داره که یا باید یه لنز دیگه رو فدا کنی و

یا اونو بالا بیاری که چند روش برای این کار هست اگه خواستی انجام بدی تا برات توضیح بدم .

موفق باشی

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض با سلام

سلام. من یه رایتر samsung 48.24.48 دارم .(تقریبا 6 سالشه)
    وقتی که داره cd رو میخونه یا داره write میکنه و سرعتش چرخشش زیاد هست یه صدای بدی از توش میاد بیرون
    اینجوری (قیییییییییییییییییییییژ) و سرعتش کم میشه . یه بار هم cd توش پودر شد . ولی هنوز کار میکنه . چیکارش کنم که درست بشه ؟
    -------------------------------------------------
    یه cd rom asus هم دارم که یه روز از روی کنجکاوی وصلش کردم به آداپتور 12 ولت و از اون روز دیگه وقتی به کامپیوتر وصل کردم اصلا کار نکرد حتا بیرون هم نمیاد . کامپیوتر هم اصلا نمیارتش. به نطر شما به لقاح الله پیوسته یا قابل تعمیره ؟
    دم شما گرم
    دوست عزیز این صدا که میگی مربوط به موتور اصلی هست که سیدی رو میچرخونه .

اگر به علت شکستن سیدی این مشکل به وجود اومده , به احتمال زیاد راهی نداره و باید این موتور

عوض بشه . میشه گفت مدلهای سامسونگ این نقطه ضعف رو دارن که دور موتور خیلی بالاست

مخصوصا در سیدیهای بازی و دیتا که اگه خش هم داشته باشه برات پروازم میکنه و با یه ترک یا

خمیدگی کوچیک باعث شکستن یا بهتر بگم انفجار سیدی میشه

برای اینکه مطمئن بشی که موتور خرابه یا نه باید در سیدی رام رو باز کنی و اونو تکون بدی یا

قسمتی رو که سیدی روی اون جا میافته رو با دست بچرخونی و اگه در این حالت صدای خشخش

یا صدایی مثل شیشه خورده داد, موتور باید عوض بشه ولی اگه صدا نداد و فقط کمی سفت بود

شما میتونی با مقداری روغنکاری و زدن گریس ( چرخ دنده ) به موتور , مشکل رو حل کنی .

اگه سئوالی داشتی در خدمتم .

در مورد اونیکی که به 12 ولت وصلش کردی باید بگم مقدار برق موردی نداره ولی شما جای مثبت

و منفی رو اشتباه زدی که باعث سوختن آی سی رگلاتور شده که میتونی به راحتی عوضش کنی

حتی اگه مینیاتوری باشه میتونی مدل عادی یعنی اندازه بزرگ رو به جای اون به مدار وصل کنی

اگه تونستی یه عکس از مدار اون بذار تا قطعه سوخته ومقدار و شماره قطعه سوخته رو بهت بگم

اگه تو کلمات اشتباه تایپی هست شرمنده . موفق باشی

8. این کاربر از ahsanx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزیز اول از هر کاری پتانسیو متر اون رو تمیز و تنظیم کن البته قبلش جای اصلی رو با لاک

علامت بزن که اگه جواب نداد اونو سر جاش برگردونی , و در صورت خرابی عوضش کن

از اون که مطمئن شدی باید به سراغ بوبینها بری و از سلامت اونها هم مطمئن بشی و در آخر اگه

موارد بالا مشکلی نداشت , قسمت شیشه ای لنز مشکل داره که یا باید یه لنز دیگه رو فدا کنی و

یا اونو بالا بیاری که چند روش برای این کار هست اگه خواستی انجام بدی تا برات توضیح بدم .

موفق باشی
    اون پتانسيومتر رو بايد با اسپري تميز كنم؟(اين پتانسيومتر چه نقشي در مدار دارد؟) اين پتانسيومتر جاي خيلي حساسي قرار گرفته براي در آوردن آن بايد چي كار كنم؟
    براي تست بوبين ها بايد چگونه عمل كنم؟( چون من از نحوه سيم پيچي اونها خبر ندارم)
    روش بالا آوردن لنز را لطفا توضيح دهيد
    با تشكر
    Last edited by masood hashemy; 28-02-2008 at 08:31.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مادربورد من ديگر پورت ps2 را نميشناسد يعني ماوس ps2 كه در آن ميزنم ماوس كار نميكند حالا جزييات را ميگويم:
    ماوس سالم است(روي سيستم ديگر چك شد) و حتي در زمان بالا آمدن ويندوز نيز لامپش روشن است و اسم آن درsetup بايوس نيز هست ولي زماني كه در ويندوز هستم اصلا نشانگر ماوس در اثر حركت ماوس تكان نمي خورد به همين خاطر يك ماوس usb گرفتم ولي كار كرد!(از صحت ويندوز مطمئن هستم) به نظر شما كجاي مادربورد اشكال پيدا كرده است؟
    با تشكر

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

يكي از مادربوردهايي كه در خانه دارم هيچ كدام از پورتهاي usb آن كار نميكند يعني فكر كنم به احتمال زياد چيپست usb آن سوخته است حال نظر شما چيست؟(از همه نظر درست است فقط usb آن كار نميكند) اين چيپ هاي usb جايي گير مي آيد؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

يك فن كوچولو دارم كه بصورت optional روي يكي از قسمت هاي مادريورد گذاشته بودم بعد از 2 سال يك صداي اضافي از آن فن مي آيد مثل صداي خشك شدن فن. حال با چه ترفندي ميتوانم صداي آن را كم كنم؟
    با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •