تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 38 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 374

نام تاپيک: تعميرات سخت افزار (آموزش) - دعوت به همكاري

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز من همون صفحه های اول رو دیدم اگه میشه داخل عکس ها روی آن قطعه (ای سی و خازن و...) یک علامت بکسید خوب میشه چون خیلی ها مثل من اسمشونو نمیدونم بعد یک محل خوب برای خرید لوازم خرده مثل اپتیک و ... معرفی نید.
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوباره.
    من درایور های یک دستگاه رو با آل درایور نصب کردم چون سی دی هاش گک شده بود بعد از نصب کردن کارت صدا چون درایور خودش نبود سیدی رام و رایتر پرید هر کاری کردم تو device manager سرچ زدم نیومد کابلو کشیدم و زدم نیومد تو بایوس رفتم بود ولی تو ویندوز نبود نمی دونم دیگه چکار کنم می خواستم ببینم کسی می دونه چکار باید کرد البته به غیر از عوض کردن ویندوز. منتظرم .ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض asus

با سلاممن یه مشکل رو دارم موقعی که دکمه سی ی رایتر رو می زنم سی دی رایتر می یاد که باز بشه یه تق کوچولو می کنه و باز نمی شه مجبورم با سیم باز کنم یا بعضی وقتها هم باز می شه بگیر نگیر داره راهنمایی میکنید
    Last edited by amd_9002; 26-12-2007 at 13:53.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض ایراد در مادربورد p5GC (asus

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام اول ازدوستان خواهش می کنم به من بگویید آیا این مادربورد p5GC (asus خوبه در ثانی من یه مدتی که سعی میکنم از برنامه جت آیدیو برای تبدیل فرمت استفاده کنم ولی دستگاه خاموش میشه یا ویندوز های جدید رو سیستم قبول نمیکنه و در اواسط نصب ویندوز دستگاه خاموش میشه ایراد از کجا میتونه باشه یکی از دوستام میگه از بایوس هست در ضمن یه ضربه هم خورده سیستم مشخصات این سیستم هم اینه
    پاور :پرتفورن
    سی پی یو :3000 فول
    رم :512 co2
    هارد :مکستور 80 ide بی زحمت کمک کنید واقعا گرفتارشدم

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلاممن یه مشکل رو دارم موقعی که دکمه سی ی رایتر رو می زنم سی دی رایتر می یاد که باز بشه یه تق کوچولو می کنه و باز نمی شه مجبورم با سیم باز کنم یا بعضی وقتها هم باز می شه بگیر نگیر داره راهنمایی میکنید
    باید تسمه جلوی درب رو عوض کنی

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

باتری بایوس رو در بیارید و سیستمو روشن کنید بعد از بوت شدن خاموش و دوباره بذارین سره جاش و روشن کنید که فکر نکنم از این باشه ....

داره خودمونی میشه papijool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان ميخواستم بدونم خريدن يك رم 1 گيگ بهتره يا 2 رم 512

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دو تا 512 ببندي سريعتر ميشه هرچي تعداد رم ها بيشتر بشه سرعت بيشتر ميشه البته هردو رم بايد از يك مارك باشند يعني هر دو يا بايد Kingstone باشند يا هر دو بايد Jel باشند و ... در غير اين صورت سيستم يا بالا نمي ياد يا اگه بالا بياد يه رمت رو ميشناسه

داره خودمونی میشه shermanpop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ریستارت شدن سیستم توسط سیدی رایتر

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یه سیدی رایتر سامسنگ دارم که وقتی وصلش میکنم دتکت میشه و سیستم هم میشناسش ولی وقتی سیدی داخلش میزارم همین که شروع به خوندن سیدی میکنه سیستم ریستارت میشه. حالا چه سیدی خام باشه چه پر. ربتی هم به ویندوز نداره چون خارج از ویندوز هم امتحان کردم همینطور شد. حدود یه یک ماههی هست که اینجوری شده. فریمور جدیدش رو هم از سایت سامسونگ گرفتم و آپدیت کردم ولی باز هم همونجوره.
    کابل عوض کردم. سوکت master و sla رو عوض کردم باز هم جواب نداد.
    جالب اینجاست که در 5 درصد موارد سیستم ریستارت نمیشه و به خوبی کار میکنه و حتی رایت هم میکنه.
    لطفاً راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه shermanpop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام.
    یه سیدی رام asus دارم که وقتی به سیستم وصل میکنم دتکت میشه لنز هم روشن میشه ولی درش بازو بسته نمیشه. وقتی که دکمه روی پنل رو میزنم چراغش روشن میشه ولی درش باز نمیشه. موتوری رو که در رو باز و بسته میکنه رو عوض کردم ولی باز هم همونجوره.
    در ضمن این آی سی هم خیلی داغ میکنه. توی عکس نشون دادم.

اگه کسی میتونه راهنمایی کنه. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •