تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ایا از موتومینگ ( a1200 ) راضی هستید ؟

راي دهنده
312. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کاملا راضیم

205 65.71%
  • اصلا راضی نیستم

22 7.05%
  • به جز بعضی اشکالات گوشی خوبیه

85 27.24%
صفحه 3 از 242 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 2416

نام تاپيک: کلوپ A1200

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

moshaver amin از توضیحات کاملت ممنون ولی من سرعت تشخیص دست نوشته ها رو با پی 990 مقایسه کردم بالا تر بود مال من کلماتو خیلی زود و تقریبا بدون غلط می شناسه . راستی اگه میشه طریقه ی نصب برنامه ی جاوا روی این مدل رو توضیح دهید

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در مورد دوستم جناب sarmast65 در مورد اين گوشي كه با احتساب امروز حدود 5 روزه كه من اين گوشي رو دارم بايستس عرض كنم كه: اين گوشي از نظر كلاس كاري گوي سبقت رو از سوني اريكسون p990 دزديده... دوست عزيز منظور از چهار بانده بودن اين گوشي منظور اين است كه اين گوشي با چهار باند GSM فركانس 900و1800و1900 مگا هرتز كار ميكنه و در اغلب اپراتور هاي كشور ها قابل استفادست.نه اين كه اين گوشي چهار تا اسپيكر داشته باشه
    اين رو بگم كه متاسفانه صداي اين گوشي بلند نيست ودر مكان هاي شلوغ ممكنه تماسهاي خودتونو از دست بدين.... در مورد هندفري اين گوشي كيفيت خيلي خوبي داره وحتي صداي ريز داخل متن موزيك ها هم به راحتي قابل شنيدنه.... ولي كيفيت هندفري اون در قياس با سري دبليو سوني اريكسون يه سر و گردن پائين تره .. اين رو هم اضافه كنم كه در برنامه پخش مولتي مديا اون كه REAL ONE PLAYER در دكستاپ قابل دسترس هست متاسفانه خبري از اكولايزر نيست وشما اجبارا بايستي با يك اكولايزر پيش فرض به اهنگ اتون گوش بدين....
    در مورد بلوتوث هم بگم نسخه اون 1.2 هست كه مقداري در ارتباط ها براي برخي ها ممكنه رنج اور باشه ولي اينو هم اضافه كنم كه ميشه با كمي گذشت از اون چشم پوشي كرد در مورد فرايند ارسال فايل از طريق بلوتوث
    بايد بدون يك جانبه نگري گفت كه اين گوشي با بلوتوث بعضي از گوشي اصلا و ابدا MACH نميشه (مثلا با گوشي هاي سري دي سامسونگ و چند تا گوشي معدود ديگه) واين ممكنه باعث سر خوردگي كاربر اون بشه
    در ادامه مطلب تضافه كنم كه اين گوشي با ياري گرفتن از سيستم عامل لينوكس و محيط كاملا اوپن سورس وطرا حي واقعا بديع و خارق العاده دل هر بيندهاي رو در كسري از ثانيه خواهد برد
    مورد اضافه تر رو بصورت ترتيب ميگم تا جواب دوست گلم جناب GnuHDL رو هم داده باشم
    1. سرعت قابل قبول تر نسبت به پي 990 سوني
    2. قيمت سريال اصلي بدون گارانتي حدود 380 هزار تومان
    3.عدم پشتيباني از فونت فارسي حتي در پيام هاي كوتاه
    4.امكان تشخيص دست خط (ولي نه به اندازه دقت پي 990)
    5. ايجاد يك محيط جالب كاري و اپن سورس
    6.سرعت نسبتا قابل قبول (تاكيد ميكنم : نسبتا)
    7.قابليت نصب برنامه هاي جاوا بغير از اون دسته از برنامه هائي كه احتياج به صفحه كليد دارند
    8. خريد از كشور هاي همسايه توصيه نميشه چون ريجستر اون توسط افراد معمولي تقريبا غير ممكنه
    9.فابليت كد گذاري روي فايل ها (البته من هنوز تجربش نكردم فقط شنيدم)
    10. عدم الودگي به ويروسها و تروژانها وعوامل عفوني كه عمدتا در بسياري از گوش ها اين مورد باعث اذيت خيلي ها ميشه
    11. عدم افت سرعت لينوكس اون پس از افزايش مقدار حافظه تا 2 گيگا بايت
    12.عدم تعويض سريع حافظه جانبي بدليل اينكه ميموري اون در پشت باتري نزديك SIM قرار داره
    13.وفور و ارزان بودن ميموري اون (يك گيگ اون با قيمت 10.000 تومان قابل دسترس است
    14.نگراني از كمبود عرضه باتري اين محصول در بازار
    15.قابليت خواندن پيام هاي كوتاه توسط گوشي (پيام ها را خود گوشي با صدا ميخواند واحتياجي به نگاه كردن به صفحه مانيتور ان نيست
    16.عدم نصب برنامه هاي ساير گوشي ها نظير نوكيا و گوشي هائي از ويندوز موبايل استفاده ميكنند
    17.كيفيت بسيار مطلوب وقابل قبول عكس هاي گرفته شده توسط اين محصول
    18. كيفيت نامطلوب و غير قابل گذشت فيلم هاي كه توسط A1200 گرفته ميشوند
    19. تاخير بسيار طولاني شاتر الكترونيكي دوربين عكاسي ان
    20. ارائه كيفيت نسبتا پائين عكس ها در هنگامي كه از نهايت زوم ديجيتال(پراكسيون زوم) استفاده ميشود
    21.داشتن حالت ماكرو بصورت دستي يا همان MANUAL بسيار بجا و كارا
    22.نداشتن درپوش لنز و احتمال كثيف شدن زود هنگام لنز در مواقعي تلفن همراهتان در جيبتان است
    23. داشتن يك جوي استيك كارا در مواقعي كه احتياجي به استفاده از قلم نوري ان نمي بينيد
    24. امكان فيلمبرداري حتي با درب بسته
    25.تغيير نسبتا پر زحمت اهنگ هاي تماس و زنگ پيام ها
    26.انتن دهي بسيار قدرتمند كه حتي در بدترين شرايط با يك بار تماس موفق به ارتباط شديم بدون قطع و وصل شدن صداي فرد مقابل (از نظر انتن دهي حتي با پر مدعي ترين گوشي هاي دوستانم نيز قابل قياس نبود چون تلفن همراه انها در مقابل A1200شبيه به يك اسباب بازي بيشتر نبود!!!!!)
    27.بر خلاف ادعاي كارخانه روي شارژ اين گوشي بيشتر از 36 ساعت حساب باز نكنيد (البته دوستان اضافه كنم در اين 36 ساعت حدود 15 دقيقه با هندفري اهنگ گوش كردم.... 5 تا تماس 1 دقيقه اي داشتم..و سه تا بلوتوتوث داشتم..و 20 دقيقه براي افزايش اطلاعاتم در منو هاي اون ميگشتم)
    28.امكان اسكن كردن كارتهاي ويزيت از طريق دوربين و ثبت در دفترچه تلقن
    29.صداي واقعا شفاف اسپيكر داخلي
    30.بجا ماندن اثر انگشت روي درپوش و ساير قسمت هاي گوشي كه اين مورد واسه برخي ها ممكنه رنج اور باشه
    31. قلم نوري اين اسمارت فون نسبت به ساير رقبايش با كمي زحمت بيرون مياد
    32.نبود لرزش گيردستي الكترونيكي در موقع عكاسي كه درپاره اي از مواقع باعث تاري عكس گرفته شده ميشود
    ========================
    دوستان گلم اميد وارم كه اين توضيحات كامل و جامع بو ده باشه
    من در حدود اين 6 سالي كه تلفن همراه داشتم با اين گوشي هاي كه در ذيل اسم اونا رو ميگم سرو كله زدم
    اگه از دوستان سوالي داشته باشند خوشحال ميشم كه بتونم فرموني برده باشم . در پايان اگه در اين تاپيك اشتباه املائي يا از قلم افتادگي بعضي از حروف مشاهده شد صميمانه پوزش ميخوام
    اسامي تلفن ها:
    نوكيا :6600.6630.7610.N70.N73.3250.N80
    موتورولا: L6. L7.A1200
    سامسونگ:..D900.D820. I300.c130
    سوني اريكسون: s700i.w800.w810.w900.k750
    البته اينو بگم كه تا حالا از صدقه سر فروش گوشيهام نزديك به 1500000تومان ضررديدم....
    ولي حاضرم اطلاعاتم رو در اختيار دوستام قراربدم

باتشكر ازاينكه حوصله به خرج داديد و اين تاپيك رو مطالعه كرديد......

شاد زي....مهر افزون.........اردتمندشما :محمد امين نعمت اللهي..شيراز-- تير ماه 86
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمائي که کردی
    بعضی از موارد تا حدی طبیعی بود مثلا تاخیر واسه آماده شدن شاتر من با N73 این مقدار به نظرم بالاست کلا از لحظه برداشتن کاور تا آماده شدن کاور (یعنی زمان لود نرم افزار و زمان آماده شدن شاتر) شاید گاه ۱۰ و یا بیشتر هم طول بکشه حالا نمیدونم تاخیر بسیار طولانی حدود چند ثانیه رو تشکیل میده؟
    یه چیز دیگه اینکه من نسبت به سایز این تیپ گوشیها یه کم حساسم و فکر میکنم نسبت به -p990 خیلی بهتره ولی میخوام بدونم به لحاظ ضخامت وزن و اندازه نسبت به N73 که داشتین چه چوره به نظر خیلی تفاوتی نداره؟
    خوب من چون به سیستم عامل لینوکس علاقه دارم و ازش استفاده میکنم بدم نمیاد گوشیم هم لینوکسی باشه ولی خوب راستش از ریسک خریدن یه گویشی نا آشنا میترسیدم ممکنه دنبال چیزی که وجود نداره گشتن سخت باشه ولی اگه احیانا متوجه این موضوع شدین که سیستم عامل این گوشی همون خط فرمانو (مثل داس تو ویندوز) با اون همه انعطاف پذیری که تو سیستم عامل لینوکس پیاده شده دراه؟
    البته قرار دادن یه همچین چیزی توی گوشی بعیده ولی خوب .................
    به هر حال ممنون از جوابی که دادی

آخر فروم باز MOSHAVER AMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

در مورد جواب به اون دوست عزيزم كه طزيقه نصب برنامه هاي جاوا رو پرسيده بودند بايستي عرض كنم كه اين گوشي برنامه هاي جاوا كه احتياج به صفحه كليد دارند رو حمايت نمي كنه....
    طريقه نصب برنامه يا بازي روي اين مدل اصلا سخت نيست... فقط كافيه كه شما برنامه ها يا بازي هارو با فرمت
    .jar توي پوشه other كه قبلا خودتون روي ميموري كارت ساختين بريزين وسپس از طريق تلفنتون مثل گوشي هاي سوني اريكسون اونو نصب كنيد...در صورتيكه برنامه از طرف لينوكس ساپورت بشه اونو مثل اب خوردن باز ميكنه.....
    در مورد تشخيص دست خط نسبت به پي 990 حق با شماست ولي اين نكته رو توجه داشته باشين كه مقدار فضاي مانور قلم نوري جهت تشخيص اون محدودتر از پي 990 است

آخر فروم باز MOSHAVER AMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

در مورد تاخير شاتر ذكر اين نكته ضروري است كه منظور بنده از مدت تاخير شاتر آن مدت زماني است كه شما دكمه capture را زدوتلفن در اين بازه زماني فرصت ميخواهد كه عكس را گرفته و ان را ذخيره كند و گرنه مدت امده شدن دوربين براي عكاسي خيلي سريعتر از نوكيا ان 73 است......
    مقدار وزن آن 120 گرم بيشتر نيست و از نظر ضخامت و اندازه و قابليت آرگونوميك خيلي بهتر از ان 73 است ..
    هرچي باشه گوشي هاي سري n از لحاظ طراحي آجر مانند . مشهورند اليته بقول رئيس مركز بازاريابي نوكيا اين شركت بخاطر گنجاندن اين همه قابليت مختلف در اين سري مجبور به اين نوع طراحي است...اين نقيصه در مورد A1200 اصلا به چشم نميخورد
    در ادامه مطلب اينو بگم كه در اين تلفن خبري از خط فرمان نيست ولي انو بگم كه اين گوشي نسبت به ساير گوشي هاي سيتم عامل دار از انعطاف بيشتري برخورداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بلوتوث این گوشی ورژن 2 هست دوستان اشتباه گفتن 1.2 هستش
    بعدشم شما با برنامه میتونی به خط فرمان دسترسی پیدا کنید در حالت عادی امکان پذیر نیست برا اطلاعات بیشتر به سایت motorolafans مراجعه کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

moshaver amin دستت درد نکنه دوستان اگر در مورد چیز دیگری اطلاعات می خواهند مطرح کنند تا با کمک دوستان این تاپیک پر بار تر بشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان لطفا به این تاپیک رتبه بدهند تا بالا بمونه و به تاپیک جامعی تبدیل بشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

جدیدا خرید این مدل خیلی به صرفه شده چون با 10 درصد کاهش قیمتا مواجه شده یعنی 280 هزار تومان که واقعا به صرفه است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

از بچه ها کسی با خط اپراتور اول علامت gprs رو تو موتو مینگ داره من الان رو موتو مینگ خط 912 دارم ولی علامت gprs برام میاد برا شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا نکنه کلا گوشی این علامت رو نشون میده؟؟؟

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

mojrem جان گفتی قیمت این گوشی شده 280؟واقعآ؟با گارانتی یا بدون گارانتی؟میشه بدون گارانتی اطمینان کافی داشت؟
    این گوشی در 2 مدل چینی و اروپا ارائه شده الان موتورولایی که تو ایران هست ساخت کجاست؟
    Last edited by sarmast65_ata; 16-07-2007 at 21:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •